Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DANDY

#1 30.07.2013 18:05:59

DANDY


Zdar, nenašel by se tady někdo kdo by poradil, potřebuji poradit, máme dandynu, jelikož vlastním jen papíry skupiny A1 s omezením na 50,  a naskytl se mi kup za dobrej peníz a já jsem scháněl něco na dojíždění do práce tak jsem ji koupil, ale je to hrozně líný tak bych chtěl aby to jelo alspon  o trochu víc  , dandy je s motorem SACHS, výkon je jen 2,6 kw  a válec má 7 žeber ,prý ale byly verze s 4,6 kw výkonem a co jsem se dočetl na netu tak byl montován místo púvodního karburátoru BING 18, BING 21, Nenašel by se tady někdo komu by přebíval a nebo věděl kde ho sehnat a nebo nějak poradit jak by se dal výkon zvíšit, zda by třeba stačilo původní karbec jen přetriskovat , dále jsem zkoušel hledat nějaký kit na zvýšení objemu, ale nic jsem nenašel, a nebo kdyby někdo měl doma 80 válec, a nebo kde by se to dalo pořídit , a taky mě napadlo jzda by původní 50 válec nešel převrtat, a pokud ano tak kde to dělají, díky za případné odpovědi.

 offline 

 

#2 30.07.2013 18:13:35

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: DANDY


petr1:

já jsem jednou u novodobý babaty převrtal výfuk. Byla tam původně 8mm dírka. udělal jsem z toho 20mm a hned to jelo líp. Ale bylo to na úkor spotřeby a rozhození směsy. ale nijak jsem to neřešil


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů