Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA

#1 26.07.2013 21:37:12

Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA


Zdravim dneska mi prisel rafek udajne z nove yamahy wr 450 par mth jety a pak prechod na motardy. Tak jsem ho vzal vypada vazne jak novy skoro bez skrabancu atd. No a pri prepletani rafku jsem si vsiml ze je tam vyrazeno made in Malaysia a na mem origo KTM z roku 2006 je JAPAN. tak jestli se za tu dobu pokud je tedy skoro novy nezmenilo misto vyroby nebo jestli se nejedna o naky mene kvalitni kus. Pac mne i zarazilo opracovani svaru na rafku big_smile big_smile ale to uz bych chtel asi moc big_smile
pro info pridam par fotek.


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2413_kolo_excel.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2413_kolo_excel_stribrne.jpg

Editoval allmotors (26.07.2013 21:37:38)

 offline 

 

#2 27.07.2013 00:05:48

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA


allmotors:

to vis ze je to smejd,proto hodne lidi hned prodava fungl novy origo kola,me uz dokonce aj nekdo psal na vymenu


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#3 27.07.2013 06:37:29

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA


allmotors:

Rozdíl tam je ale nevěš hlavu nic zásadního to není  poberou toho hodně  smile a pokud už něco oooopravdu trefíš tak je jedno kterej ráfek tam je a1  a1 

 

#4 27.07.2013 11:06:53

Re: Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA


RSWR:

tak kazdopadne jestli to cpaly aj na 2012 ktm tak to snad neco vydrzi, je fakt ze byl za cenu 1500 i spostou ale mel sem moznost vzit aj jeden za 2000 a kdyz ho ted prohlizim tak je to JAPAN tak bych si mozna radsi priplatil. Vubec sem netusil ze sou takhle ''dve verze'' to bych si na to dal pozor, ja proste bral jen Takasago EXCEL Rim  ne 

A beru ze klepnout se da kazdy to je jasny big_smile big_smile ale ten japan se treba jen trochu odehne a tohle udela pekny dolik, spis mam strach ze obcas zajedem na motocrossovou trat tak aby to vydrzelo. ale jestli to cpou na nove KTM tak snad

Editoval allmotors (27.07.2013 11:08:15)

 offline 

 

#5 27.07.2013 11:17:00

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Kola EXCEL JAPAN vs. MALAYSIA


allmotors:

... těch majlajskejch je dost vidět na netu, asi to důvody má
... že to dává KTM je max. pokus víc vydělat ... pokud nebudou lidi pindat
...  smile oni se to vtý malajsii ty kluci taky časem naučej  wink 
... dyť teď má KTM mnohem větší příležitost vydělat na úkor trvanlivosti, o to jim přece jde  a14 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů