Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Batohy na moto

#1 18.07.2013 22:31:49

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Batohy na moto


V Lidlu bude zajímavej batoh,myslím že na enduro by nebyl špatnej,od 25 července,zde je: http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-228 … _34737.htm


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#2 18.07.2013 23:10:23

ZdeninoTE
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Sulimov
Motorka: KTM 950 Adventure S; VOR V-star 530; Husqvarna TE610
Věk: 28
Tel: 604389901
5 1

Re: Batohy na moto


díval jsem se na něho, ale bohužel jsem v té době mimo čr... leda bych doma někoho pověřil aby mi ho koupil... mimochodem ta nepromokavá bunda co budou mít v nabídce by taky nemusela byt marná  ano 


Enduro je pro ty, kdo nemají nasrané v rukách, v hlavě ani v gatích

 offline 

 

#3 19.07.2013 01:56:41

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Batohy na moto


JJ,ale chce to vomrknout a vošahat,jakej je to matroš,zpracování a tak.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#4 19.07.2013 07:07:53

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Batohy na moto


Momentálně mají v nabídce tyto bundy, mohl by to být dobrý nepromok: http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-3EB … _34634.htm
Ty co tam budou mít zároveň s batohem jsou dětské.

Batoh dobrej, takovej maji kluci u nás už pár let a spokojeni.


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#5 19.07.2013 10:46:14

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Batohy na moto


Já si kupoval asi před dvěma lety batoh na motorku Lidlu. Je trochu jinej, ale jsem s ním spokojenej. Stál asi 400kč a drží dobře. A to ho huntuju v terénu a už mnohokrát jsem se s ním vyválel.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#6 19.07.2013 17:43:37

Re: Batohy na moto


na motorce jezdím taky Lídlruksak asi 2 rokem a naprosto v pohodě. Ten materiál je sice pravda trochu slabší oproti klasice, ale plně vyhovuje. Má taky ten ADR systém, nebo jak tomu nadávají  /větrání/ a je funkční. Dokonce jsem s tím lezl na Radhošť a Lysou jen ve funkčním triku a nikde to ani neřezalo, netlačilo-má dobře tvarovaný popruhy, ale je fakt, že jsem ho tam vybíral asi z 5 druhů a ty ostatní byly dobrý tak na nošení pláštěnky na školní výlet. Já v tom vozím cyklopumpu, montpáky, kleště, komplet origo suza cajk, ráčnu, dva ořechy, 2l vak na vodu a teď už i pilku fiskars usch . Někdy bundu, takže je v zátěži a vše skutečně drží. Originál určení je na kolo. Jediný co se zatím poškodilo je jeden z popruhů k dotažené cyklopřilby pod klopu. Popruh  jsem natrhl, když jsem zůstal viset za ruksak na haluzi. takže šel bych do toho za ty prachy znova ano 

Editoval Ataman (19.07.2013 17:46:02)

 offline 

 

#7 19.07.2013 18:00:00

OndraMZ
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 607
Založená vlákna
Motorka: Exc250 17
0 0

Re: Batohy na moto


Ataman napsal(a):

na motorce jezdím taky Lídlruksak asi 2 rokem a naprosto v pohodě. Ten materiál je sice pravda trochu slabší oproti klasice, ale plně vyhovuje. Má taky ten ADR systém, nebo jak tomu nadávají  /větrání/ a je funkční. Dokonce jsem s tím lezl na Radhošť a Lysou jen ve funkčním triku a nikde to ani neřezalo, netlačilo-má dobře tvarovaný popruhy, ale je fakt, že jsem ho tam vybíral asi z 5 druhů a ty ostatní byly dobrý tak na nošení pláštěnky na školní výlet. Já v tom vozím cyklopumpu, montpáky, kleště, komplet origo suza cajk, ráčnu, dva ořechy, 2l vak na vodu a teď už i pilku fiskars usch . Někdy bundu, takže je v zátěži a vše skutečně drží. Originál určení je na kolo. Jediný co se zatím poškodilo je jeden z popruhů k dotažené cyklopřilby pod klopu. Popruh  jsem natrhl, když jsem zůstal viset za ruksak na haluzi. takže šel bych do toho za ty prachy znova ano 

big_smile to sebou taháš tak deset kilo ne? Jinak k tématu, já ho kupoval akorát v tescu a zatím spokojenost drží dobře a používám ho nejen na motorku.... i když je pravda že poslední dobu jezdím jenom s ledvonkou. smile

 offline 

 

#8 20.07.2013 08:16:32

Re: Batohy na moto


OndraMZ napsal(a):

Ataman napsal(a):

na motorce jezdím taky Lídlruksak asi 2 rokem a naprosto v pohodě. Ten materiál je sice pravda trochu slabší oproti klasice, ale plně vyhovuje. Má taky ten ADR systém, nebo jak tomu nadávají  /větrání/ a je funkční. Dokonce jsem s tím lezl na Radhošť a Lysou jen ve funkčním triku a nikde to ani neřezalo, netlačilo-má dobře tvarovaný popruhy, ale je fakt, že jsem ho tam vybíral asi z 5 druhů a ty ostatní byly dobrý tak na nošení pláštěnky na školní výlet. Já v tom vozím cyklopumpu, montpáky, kleště, komplet origo suza cajk, ráčnu, dva ořechy, 2l vak na vodu a teď už i pilku fiskars usch . Někdy bundu, takže je v zátěži a vše skutečně drží. Originál určení je na kolo. Jediný co se zatím poškodilo je jeden z popruhů k dotažené cyklopřilby pod klopu. Popruh  jsem natrhl, když jsem zůstal viset za ruksak na haluzi. takže šel bych do toho za ty prachy znova ano 

big_smile to sebou taháš tak deset kilo ne? Jinak k tématu, já ho kupoval akorát v tescu a zatím spokojenost drží dobře a používám ho nejen na motorku.... i když je pravda že poslední dobu jezdím jenom s ledvonkou. smile

netahám to všechno vždy, záleží na co a na jak dlouho se vyráží. Jinak jsem zapoměl dopsat izolepu, elektrikářské stahovací pásky různých rozměrů,  tlustou dušu MTZ a lékárničku usch V podstatě to mám jako zádovej érbeg a páteřák v jednom a23  ano pojízdná dílna hadr

Editoval Ataman (20.07.2013 08:18:11)

 offline 

 

#9 20.07.2013 22:23:17

Re: Batohy na moto


Ataman:

taky po tom batohu pokukuju, a jinak vozim prakticky to same to same  ano  ano  ano az na tu pilku teda big_smile tu sem jeste nepotreboval big_smile big_smile big_smile a  zustat nekde vyset se spadlim retezem, nebo necim namotanym v kole bez naradi  tull  tull jednou jedinkrat sem vyjel bez baglu a naradi a hend sem volal o pomoc  usch 

 offline 

 

#10 20.07.2013 22:57:49

Richichichi
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 515
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: Fantic Caballero 200
Věk: 22
1 5

Re: Batohy na moto


Úplně stejně ano  taky ten batoh mám z minulého roku. Prakticky jsem tento rok v něm vozil úplně to stejné, nářadí atd. plus větší lékárničku!!! Člověk nikdy neví co se může stát, zvlášť když jezdí sám.


Fantic Caballero 200 r.v. 2008

 offline 

 

#11 21.07.2013 08:47:31

Re: Batohy na moto


jen aby nevznikla mejlka, mám objemově větší batoh, než ten co je na obrázku nahoře, ale na to plácání mě to prostě stačí.

 offline 

 

#12 21.07.2013 11:03:24

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Batohy na moto


Jen upozorním pro ty co jestí s Leatt brace aj. chrániči krku, tak některý batohy vaděj (zvedaj chránič), tak je to třeba zkusit!
Obávám se, že tento co je na linku to právě dělat bude.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#13 21.07.2013 13:52:40

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Batohy na moto


Taky jsem se díval na ten lidl batoh. Nějak se mi zdál tenký nebo něco. Dnes jsem byl na velkém garážovém výprodeji ve Skotsku a koupil jsem hydrabag H2O . Nějak jsem ho nenašel na netu, tak nevím co je zač. Je modrý, vzadu popruhy jak na bundu, hydrabag na 2l. Je docela zachovalý, teda je jako nový jen v hadici zůstalo trošku vody a je trošku zčernalá. Takže bud nová nebo budu čistit  ano  jo a cena byla 60kč ano  ano 

 offline 

 

#14 21.07.2013 15:08:38

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Re: Batohy na moto


Ta hadice zčerná pokaždý, vyplachuju to, profukuju, nechávám vyschnout a stějně už je zakalená.
Jedině nechat namočený pár hodin ve vodě se savem, to funguje na všechny tyhle usazeniny.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#15 21.07.2013 19:46:37

Petr KTM
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 2006
Tel: Samsung :-)
2 0

Re: Batohy na moto


Používám  HI-TECH ... jedou byl za natankování na OMW ... už ani nevím jak ho mám dlouho - tuším tak 2-3 roky - vak na vodu 2l ... batůžek na pár klíčů kombinačky svíčku zdrhovačky a pár věcí co vozíme sebou ... menší kapsička na peněženku... mobil + zdrhovací guma (popřípadě na lano). Zatím spokojenost ... jenom jsem musel přešít uchycení dole kolem pasu (prkotina). Jo ... a doporučuji vyplachovat a usušit po každém použití ... jinak se tam vytvoří povlak ... nejvíc v hadičce (humus) čistil jsem to drátem a vatou co t toho lezlo ...  a22  a22  a22 . Ten z toho LÍDLU asi koupím také buď bude do náhrady nebo na kolo ... (za ty prachy) .... jo prej se to dá také vyčistit ustní vodou (nezkoušel jsem)


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/742_fotografie0300.jpg


Ready to Race

 offline 

 

#16 22.07.2013 07:23:13

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Batohy na moto


taky přispěju já vozím batoh DAKINE mám ho asi 6let používám ho deně s toho asi 3roky když sem chodil na střední. 2 roky do práce a teď momentálně ho vozím na moto a nemůžu si stěžovat je v podstatě jak novej nikde povolené švy zipsy všechno drží. Jinej bych už si nekoupil je pravda že cenoofka byla 5krát vyšší než ten s toho lidlu nějakých 19stovek ale fakt luxus ano 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#17 22.07.2013 08:23:41

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: Batohy na moto


Sám mám batoh do Foxu, ale jen cca 3 měsíce. Zatím spokojenost. Předtím jsme si upravil starej baťoh a měl koupenej jen "Camelback" dovnitř. Baťoh neseděl jak měl a bylo to takové neforemné.
Rozdíl je fkat znát
Batoh z Lídlu bude oproti obyčejnýmu batohu taky posun vpřed....


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#18 26.07.2013 10:57:58

Re: Batohy na moto


Koupil někdo ten batoh z lídlu ? Jak to vypadá ?  smile 

 offline 

 

#19 26.07.2013 11:18:13

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Batohy na moto


Robinsson:
my koupili hned 3. Vypadá to nic moc. První co jsem vzal do ruky, tak se mu samy rozjížděly zipy. Druhý zas měl nekvalitně přišitý kus popruhu... Velikost je fakt zajimavá na moto, takže to prostě zkusíme a uvidíme jak dlouho vydrží. Ta cena je fakt nízká. Byl o ně docela boj, tak nevím jestli ještě někde mají...

 offline 

 

#20 26.07.2013 15:34:42

zachvat
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 445
Založená vlákna
Místo: Jindř. Hradec
Motorka: Husaberg Fe450
Věk: 43
1 0

Re: Batohy na moto


U nás včera kolem 17té neměli ... taky jsem ho chtěl koupit.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů