Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jaké blastry

#61 28.03.2021 21:23:55

Re: Jaké blastry


Felipe:
Jo, to je lepší určitě, víme cenu a ještě obrázek kdyby byl....., když už dáváš tip tak ať  to tu je komplet. Dík

 offline 

 

#62 28.03.2021 21:54:54

Re: Jaké blastry


liba23 napsal(a):

Janek

  To vypadá dost dobře. Předpokládám , že konec co je v řidítkách je na způsob hmoždiny, kužílek se šroubem skrz vtahuje do nařízlé trubky. Materiál hliník ?.

Jo kužel, který se vtahuje šroubem do nařízlý trubky. Je udělaný z M8 matice, na konci zůstává kousek šestihranu, krásně se to kousne .... ano 
Ale líbí se mi provedení v odkazu, který dával Stanďour. Kužel je blíž konci řídítek ano https://www.mototechnika.cz/technika-offroad/df4101001.html
Materiál není hliník, ale dural - hliníková slitina. Jedny jsem měl udělaný z 7075, tyhle aktuální ani nevím slitinu duralu, ale drž ano í.

Za mě je lepší nedotahovat bastry na krev a nechat to klidně tak, aby se při nárazu protočili (k tomu samo nedorvat objímky nádobek na kapalinu). Tím to potom plní funkci, že to "pohltí" náraz, ale nepřenáší se zbytečně všechna energie do řídítek, který se při dotažení na krev můžou snadnějc ohnout nebo prasknout. I vnitřní držáky nechávám malinko volnější, ať se můžou v případě nárazu protočit .... A když je pauza, tak si bastry srovnám dle potřeby.
Opravdu se nesnaž o řešení, kdy budou bastry na krev s řídítkama, není to dobrý.

 offline 

 

#63 29.03.2021 11:50:10

Toman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Místo: Brno-venkov
Motorka: GG EC 300 Tpi
Věk: middle age
1 0

Re: Jaké blastry


Filipe: ... nemyslel jsi spíš "tento originál"? https://www.dypree.cz/kryty-pacek-bile- … al-ktm-hq/  (jsou v černé, bílé, oranž...)  Má je kamoš na HQ a za mě OK.

Ten Acerbis Rally Pro je asi nejhorší co může být... plast z boku dlouho nevydrží, pak to akorát vadí u plynu apod.  Já jsem koupil výprodejový ACERBIS Multiconcept a drží dobře, ale nyní bych šel do těch z odkazu dypree.

Jinak používám gripy rally pro a ty jsou delší než origo tak jsem si na konec řídítek nechal vytočit z duralu prodloužení řídítek - 5mm dovnitr, 10mm ven.. stačí pak trochu delší šroub a nasadil jsem spolu s alu chrániči a vše OK  ano 

Editoval Toman (29.03.2021 15:37:07)

 offline 

 

#64 29.03.2021 15:18:43

Felipe
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 282
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC
Věk: 3+
Tel: služební a zvoní
3 0

Re: Jaké blastry


Toman :  ano  JJ, skočil mi tam jiný odkaz  roll .
Děkuji

 offline 

 

#65 27.04.2022 10:22:13

Rischwon
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 534
Založená vlákna
Motorka: EXC300TPI
1 0

Re: Jaké blastry


Zdravím neví někdo číslo šroubu na blástrech KTM 7970297900030 viz obrázek? jedná se o šroub T45x16 popř T45x20 + podložka, kterou nemůžu nikde dohledat. Vím že tam můžu dát šroubek za pár korun a ta podložka je víceméně k ničemu, ale je to u nové moto, takže si ještě potrpím na detailech,..díky


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4597_79702984044up.jpg

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů