Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Fyzická příprava na enduro ježdění

#121 14.07.2015 17:40:09

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


Klasika:

Kdyz budu stipat seno, budu stejne dobrej jako Jagr se Svitkem? lol  lol 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#122 14.07.2015 18:12:02

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


ZbyneKTM:

k tomu ještě potřebuješ tohle  a1 


http://i.lidovky.cz/11/012/lngal/GLU387564_ibalgin.jpg

 offline 

 

#123 14.07.2015 21:09:54

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


Nejvíc se mi osvědčilo běhání, upravenej jídelníček a jezdit aspoň 2x do týdne... váha jde dolu a fyzička nahoru, tak směle do toho  smile 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#124 15.07.2015 09:59:39

Kulda73
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 402
Založená vlákna
Motorka: KTM 125 LC2, HSQ WR 125, Honda XL600
Věk: 17
Tel: 605482397
0 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


A já abych něco přihodil.S klukama z ulice jezdíme na kole,začal jsem asi v 8 a intenzivě jezdím doteď.Za dva měsíce tak 300 km,pokaždé nás bral terén.Vždycky se snažíme ze sebe dostat co nejvíc.Myslím si,že za tu dobu mám celkem celkou výdrž,a už to beru skoro jako samozřejmost.Naučil jsem se i v poho jezdit na zadním tak doufám,že se mi to bude hodit na motorce.Ale teď chci zase spíš cvičit,zkusil jsem co jsem dával kousek víš Filda a zkusím vytrvat. heh2 


Kawa Power!

 offline 

 

#125 15.07.2015 11:54:40

toms
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Nový Jičín
Motorka: šetřím na elektrobajk :))
Věk: 30
0 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


Nevim jestli tu nekdo zminoval boxovaci pytel,kazdopadne jednu dobu jsem chodil busit do velkeho pytle 2 x tydne a slo to hodne poznat. Clovek celkove zpevni vrsek i zapesti a hlavne zvysuje  vydrz ano 

 offline 

 

#126 21.02.2016 18:59:34

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


docela inspirativní kruháč  ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#127 21.02.2016 22:19:12

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


pekny workout a2

neni to reklama aby to nekdo koupil, cvicim to a je to masaker, cvici se 6+1

http://www.intervalovytrenink.cz/


6dni je rozdeleno na jednotlive partie, zahrati + vykon+ 5 min strecink, vleze se to do 1 hodiny, nemam rad behani a tohle mi prislo rozumne, je k tomu potreba maly prostor a ty cviky jsou velmi vyzivne, jede se kardio, tepovka , kruhove treninky, ne kazdemu to bude sedet, zacal jsem v listopadu  a ted mam 20 kilo dule, slo to samo, je k tomu i jidlo, bezne co se da koupit, nebral jsem zadne suplementy co tam doporucuji, ale po 1 mesici jsem byl tak zniceny, ze jsem si koupil protein 70 procent a daval jsem to pred spanim, tot vse. Za me, vysledky misto slibu usch 

jestli to nekdo cvicil napiste, zajimalo by me jak to funguje u ostatnich.

Bahnu zdar.

Editoval blejdamint (21.02.2016 22:20:17)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#128 21.02.2016 22:34:46

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint:

to mě vcelku zaujalo ano ... a dokonce sou všechny CD uložené wink 

 offline 

 

#129 21.02.2016 23:12:16

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint napsal(a):

pekny workout a2

neni to reklama aby to nekdo koupil, cvicim to a je to masaker, cvici se 6+1

http://www.intervalovytrenink.cz/


6dni je rozdeleno na jednotlive partie, zahrati + vykon+ 5 min strecink, vleze se to do 1 hodiny, nemam rad behani a tohle mi prislo rozumne, je k tomu potreba maly prostor a ty cviky jsou velmi vyzivne, jede se kardio, tepovka , kruhove treninky, ne kazdemu to bude sedet, zacal jsem v listopadu  a ted mam 20 kilo dule, slo to samo, je k tomu i jidlo, bezne co se da koupit, nebral jsem zadne suplementy co tam doporucuji, ale po 1 mesici jsem byl tak zniceny, ze jsem si koupil protein 70 procent a daval jsem to pred spanim, tot vse. Za me, vysledky misto slibu usch 

jestli to nekdo cvicil napiste, zajimalo by me jak to funguje u ostatnich.

Bahnu zdar.

Kolik si vážil když jsi začínal?

 offline 

 

#130 22.02.2016 07:34:42

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


SethX:
120 kg, ale jeste to chce 20kilo a2 proste jsem vyzranej jako prase a2 ale fyzicka je dobra, beh se tim nenahradi to urcite, ale posilovna o toto se neda srovnat, je to krasne cviceni na cele telo.

Co se tyce vahy a zhazovani, da se pomerne dobre spocitat paleni aby clovek nepadal tak dolu a29 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#131 22.02.2016 07:49:50

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


toms:

ten boxovaci pytel je parada, dorazit se po cviceni mlacenim a kopanim, tomu se nic nevyrovna, super na vrsek je i obycejna pneumatika s felicie, stoupnes si zadama ke zdi roztocis to a jebnes do zdi zatebou, leva prava, lepsi jak sed/leh, pak priskocis k pytlu, dva vypady/ dva kopy, na zaver cviceni je to takovej hnus k pozvraceni, ale za mesic v mem veku si telo zvykne a pak je to jak droga, chces vic a vic, jo byt znova mladej .......................a26 , no hlavne to musi bavit a pak vitamin beer  a30 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#132 22.02.2016 08:02:17

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


Hugila:

ja to nekupoval tady ale v zahranici,je to velmi dobre zpracovano, pochopi to snad kazdy, problemem je, kdyz clovek nikdy necvicil a pusti se do toho, moc lidi to nevydrzi a odpadne po par dnech, ale je to popsano jako varovani ze zacatku, takove ty kecy,ze co si zpusobis muzes za to sam atd........ Delal jsem jen posilovnu a kolo a v poslednich 10letech jse proste zanedbal sam sebe, tak min rok jsem do sebe investoval 120dolaru a koupil tu pikacovinu a musim rici, ze jsem koukal, posilovnu jsem odlozil do pozadi, nebo si myslim, ze pro jezdeni je to k prdu, samoze ze se daji jeste pridat dalsi cviky, ktere muzes nahradit za cviky, ktere ti nepasuji, jen pro ty, kteri treba jedou nejaky workout chci jen rict z vlastni zkusenosti, ze po 3 mesicich je potreba vse prekopat a zacit uplne s necim jinym, proste takove periody, telo je svine, kazde 3 mesice zmenit taktiku at si telo nezvykne, musi se stale prispusobovat necemu, pak jsou vysledky, to jen tedy ma zkusenost, mozna to treba nekomu pomuze.....

Bahnu zdar a hodne zdravi, sily, kluci a hlavne te obrovske vule se do toho dokopat a drzet to a nezranit se.


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#133 22.02.2016 14:56:53

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint napsal(a):

Hugila:

ja to nekupoval tady ale v zahranici,je to velmi dobre zpracovano, pochopi to snad kazdy, problemem je, kdyz clovek nikdy necvicil a pusti se do toho, moc lidi to nevydrzi a odpadne po par dnech, ale je to popsano jako varovani ze zacatku, takove ty kecy,ze co si zpusobis muzes za to sam atd........ Delal jsem jen posilovnu a kolo a v poslednich 10letech jse proste zanedbal sam sebe, tak min rok jsem do sebe investoval 120dolaru a koupil tu pikacovinu a musim rici, ze jsem koukal, posilovnu jsem odlozil do pozadi, nebo si myslim, ze pro jezdeni je to k prdu, samoze ze se daji jeste pridat dalsi cviky, ktere muzes nahradit za cviky, ktere ti nepasuji, jen pro ty, kteri treba jedou nejaky workout chci jen rict z vlastni zkusenosti, ze po 3 mesicich je potreba vse prekopat a zacit uplne s necim jinym, proste takove periody, telo je svine, kazde 3 mesice zmenit taktiku at si telo nezvykne, musi se stale prispusobovat necemu, pak jsou vysledky, to jen tedy ma zkusenost, mozna to treba nekomu pomuze.....

Bahnu zdar a hodne zdravi, sily, kluci a hlavne te obrovske vule se do toho dokopat a drzet to a nezranit se.

vypadá to zajímavě  ano  jen mám takovej pocit, že by mi asi nezbyly žádný síly na ježdění   usch   jak to vypadá v kombinaci s endurem v praxi? jestli jsi to teda teď v zimě kombinoval...

Editoval mart (22.02.2016 15:00:29)


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#134 22.02.2016 15:58:32

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


mart:
normalne jsem jezdil,  misto sobotniho cviceni, nedele regenerace, ale ja jsem stary hnup, vy jste mladosi a strcite me do kapsy, nechci si placat na zada, ale to cviceni je fakt drsny, ze zacatku to asi neda nikdo, jak jsou intervaly, ktere se stupnuji od pomalejsiho po nejrychlejsi tak nebudes dotahovat uplne na krev a spis bych doporucoval na pocit a takovou tu sebekazen, dela to clovek pro sebe, ne pro souseda:-), nejsem zadny poradce ani jiny odbornik, vzhledem k tomu jak je cely program zpracovany neni co zkazit, jen si hlidat to jidlo, to je alfa a omega, nejaky cas to zabere ale po 14 dnech uz i citis co si dat a co ne, protoze kazdy rad neco jineho, stava by mela byt vyvazena na to je stranek hafo, s jezdenim bych to udelal asi takto:tedy ja za sebe a nechci nikomu radit, ze tak je to spravne:

3 az 6 tydnu, trva nez si telo zvykne na tu pakarnu, nekdo to ma rychlejsi nekdo zas ne, ja si zvykl cca po 5 tydnech, kdy mi to zaclo byt jedno a zacal jsem se tesit na tu devastaci, probihaj tam i nejake testy jaky je progres a tak. No a s jezdenim bych to udelal tak, ze jako kazdy sportovec pred vykonem musi vysadit s vysoke zateze na takovy spining, kolecko, vyslapat a spis protahnout interval z 1hodiny na 2 a jen zlehounka, dle toho co jezdis jestli vytrvalostni zavody, cross nebo jen tezky teren v lese, to posledni se snazim jezdit, zavody jsem nejel, ale  nemam problem se drzet mladsich rocniku, vydrzim tak 4 az 6 hodin se nekde mrsit, ale jasne je ze je to nemeritelne s nejakyma zavodama, typu okruh, cross coutry a nevim jeste co se jezdi vsechno. Proste na tvuj pocit.

tohle nemusi sedet vsem, ja se na to dal, nebo me to prislo takove uprimne, zadne kecy, kdyz budes do sebe lit energetak a protejny tak to bude parada a doplnkovou stravu, penez v prdeli, ocekavani, zvasty. Sel jsemdo toho a za sebe rikam dobry, me to pomohlo.

Je ale spostu poradcu, kteri to svedou na prvni dobrou, ja jsem si to udelal po svem. a28 

a tady jsem si zpracoval jidlo

http://www.kaloricketabulky.cz/

velmi jednoduche a prehledne

Editoval blejdamint (22.02.2016 16:00:52)


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#135 23.02.2016 12:55:33

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint:

díky za vyčerpávající koment ano docela jsi mě tím starým hňupem namotivoval lol asi to testnu, pro začátek jsem stáhnul fittest heh1 

PS: jestli je pro kategorii "starých hňupů" věková hranice padesátlka, tak za půl roku rozšířím řady a1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#136 23.02.2016 18:28:23

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


 big_smile mart:

ja to nemyslel jako urazku heh11 oproti tem mladochum, co je jich tu vetsina, ja se citim na 20 ale jen kdyz jsem s mladou babou usch jinak primerene ee2 , kazdopadne ti preji hodne sily a vydrz a hlavne opatrne ze zacatku, pekne postupne, kdyz budes citit vrchol a jeste oni budou zvysovat, nenech se unest nee1 a kazdopadne budu rad, kdyz napises svuj nazor a tak, Hodne zdaru gp 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#137 24.02.2016 21:39:28

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint:

vůbec jsem to jako urážku nebral, ale právě naopak  a2  jako vtipnou (trefnou  a24 ) definici komplikovaný fáze života bílého heteráka mužského pohlaví po padesátce  lol 

jinak jsem testnul fittest a žiju  a29  sice dost zdevastovanej, ale myslím, že to za pokus stojí ano 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#138 25.02.2016 07:48:05

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


mart:

Tak to ti drzim palce at se dilo zdari, ja jsem mel havarku pred mesicem, hned operace, mesic lezeni, vcera jsem byl poprve se projet a jsem znicenej jak krava a to jsem se crcal jak zelva, jen vzpominka, ze zas budu muset zacinat od zacatku je neliba ale pristi tyden me to ceka taky, takze FIGHT ee3 


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#139 25.02.2016 10:55:42

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


blejdamint: Ahoj, díky za příkald ...  ano  ano 
Jak jsi na tom byl ve svých  20 - 30 letech s formou - váha, výkonnost? Jen bych si to dal do svý skládačky ...

WoxmenRX napsal(a):

Nejvíc se mi osvědčilo běhání, upravenej jídelníček a jezdit aspoň 2x do týdne... váha jde dolu a fyzička nahoru, tak směle do toho  smile

Běhal jsem v posledních měsících celkem pravidelně 6 - 15 km 2 - 3x týdně .... šlo to nahoru i fyzička, cítil jsem se skvěle, jako že to je super big_smile , ale jak jsem po dlouhý době sednul na motorku, zjistil jsem, že je to úplně k hounu. Pokud chceš být dobrý běžec, běhej big_smile 
Zatím mi vychází jako nejlepší varianta - jezdit, jezdit, jezdit.

 offline 

 

#140 25.02.2016 11:06:06

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Fyzická příprava na enduro ježdění


Janek:

Jezdit,jezdit'jezdit.Kapnul jsi na to  ano  ano  Nic lepšiho neni.
Jedna věc je udržet řidítka ale stejně důležitá je při jízdě hlava protože hlavou se jezdi a tu jinak než ježděnim natrénovat nejde.

Editoval babaexc (25.02.2016 11:16:45)

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů