Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

FREERIDE E

#61 03.09.2013 16:26:09

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: FREERIDE E


Jarynn ma pravdu ve všem co napsal a i v tom jakmile chceš něco na freeridu něco měnit tak ta motorka ztratí smysl at je to guma převodovy poměr nebo výkon. Pujčil mi ji po celodení vyjíždce když byl u mě už jsme toho měl plne řidítka ale na to jsme sedl a připadal jsem jako odpočinuty poslal jsme to do vyzvy a z udivu jsem zavřel plyn protože jsem se dostal tam kde jsem nikdy nebyl a byl jsem z toho v rozpacích  big_smile  pořad to lezlo hrozně hravá a hodná motorka na zadní na přední vrátil jsme mu to s nadšením a se slovy že až se o sebe začnu bát pujdu do toho pokud se v životě nic nevysere určitě si ji někdy pořídím pač jsem malý a nemam zas tolik kilo. určitě se najdou kopce kde ta motorka bude mít nedostaek vykonu ale ne tolik aby mě to odradilo pro lidi co netouží jet palbu a chtějí se spíš svezt vyblbnout se toulat se je to fakt pecka a určitě je to naplní víc než kdyby se někde mordovali na motorce se ktere nedosahnou na zem nevyužijí její plný vykon apod. Hodnotím to jako mrdal ne jako střelec Hlavně co ta motorka chce je fantazie najít si kopec a udělat si to složite technicke pak to ma to spravne kouzlo. Rozhodně bych ji nezatracoval. Fandím ji  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#62 03.09.2013 16:44:30

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


mart napsal(a):

Jarynn:

můžeš símtě ještě doplnit váhu, na kterou máš nastavený tlumiče (nejsme ženský, tak to snad nebude problém heh2  big_smile ) a dostáváš je v tom nastavení na doraz?
díkec a32 

Normálně mi váha pochoduje mezi 85-88kg,takže oblečený počítej kilečko  a1 . V základu nebyl ani tak problém s dorazama(občas lehce předek),ale pokud jsem nepřišponoval zadek tak byl moc měký,takový nijaký a moc to keclo na zadek když jsi ji prošlápnul,nebo potřeboval přizvednout předek tak se ten zadek prostě tak nějak utápěl.Jelikož jsem klikáním předku nebyl schopný docílit nějaké velké změny(můj pocit) tak jsem to svěřil Farynovi  a on mi to udělal tak že mi to teď sedí,včetně nastavení. Fakt je ale ten,že mi vysvětloval že některé chování tlumičů je tak nastavené úmyslně,protože je to v podstatě částečně šlapačka. No a udělal mi to víc do endura a spokojenost maximální ano 

 offline 

 

#63 03.09.2013 17:07:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Sally06 napsal(a):

Kámoš má FREERIDA a změnil právě převod z 11 z. na 12 z. vepředu a pomohlo mu to do výjezdů. Zkrátka je to lepší. A terén, který jezdíme, tak by se s trialkou moc jezdit nedal. Má tam ostrou pneu. Teď tam bude obouvat XT-754, tak uvidíme. Zatim, když nevyjel kam já, tak se vymlouval na pneu... lol  poc  Jinak ostatní je ano  FREERIDE je hračka vyk!  a proto já ho nechci, protože by to bylo nehorázně lehké na něm... Asi by mě nikdy neunavil, jak teďka má 140 kilová motorka...  lol  heh2  poc 

A to ani netuší jakou dělá chybu že vzadu tu trialku nenechal.Kdybych nezkusil tak bych nevěřil. Se špuntama se to chová o hodně hůř,alespoň stou Dunlopkou co jsem tam měl. Problém je že při zachování rozměru 100/100 není moc výběr,třeba by to s čistokrevnou endurovkou bylo lepší,ale já tam dám špunty (jestli vůbec) fakt až to megasraček. Líbí se mi právě to co dávají na 2014 od toho maxisu. Trialku jsem nedávno říznul a zvětšil tím mezery mezi špalkama a je to fest poznat,takže ta Maxisko bude good ano No a zrychlení převodu? snad ano,ale nějak nevidím důvod. V podstatě když si chci hrát tak nechám do výjezdu 2,když musím pálit tak zase 2 ale prostě ji jen roztočím. 3ku do výjezdu fakt málo kdy,spíš jen když ji tam zapomenu  lol ,ale pak už je hravost pryč a je to to tupé,ale od toho tam ta převodovka je ne?  wink Ale proti gustu....

Editoval Jarynn (03.09.2013 17:12:54)

 offline 

 

#64 03.09.2013 17:15:38

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: FREERIDE E


Jarynn:

nedavej tam špunty nech tam tam tu trialku. Fakt joo?  usch 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#65 03.09.2013 17:19:09

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Tristan:
 wink  lol 

 offline 

 

#66 03.09.2013 17:39:50

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: FREERIDE E


Sally06:

podle mě ho brzděj ty kožené potahy na plastech  lol  to nedělá prostě dobrotu  lol (jestli teda mluvíš o Petrovi)

 offline 

 

#67 03.09.2013 18:59:34

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: FREERIDE E


Sally06:

ja měl na mysli spíš do rychla nějakou extremní změnu co se týka maximalní rychlosti kvuli přejezdum


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#68 03.09.2013 19:16:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Tristan:

80/90 to jede a pak se už stejně bojím lol 

 offline 

 

#69 04.09.2013 22:46:08

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: FREERIDE E


Jarynn:

Ahoj,
umíš si představit na něm jet párkrát do týdne do práce-pouze město 20km denně, proplejtačka v hustym provozu? Jaké jsou servisní intervaly psané výrobcem?

Díky,
mrdal a posera wink 


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#70 05.09.2013 08:52:47

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: FREERIDE E


Sally06:

Už to tu bylo psáno, ale jsem línej to hledat.
Kolik je 20mth/km?

Musí to být velkej rozdíl přesednout z DRZ/S na tohle kolo co?

Já už po ní koukám co s tim přišli. Z "ostrých" teda pokud se tam řadí je asi jediná do které bych šel!


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#71 05.09.2013 09:50:47

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Sally06 napsal(a):

Kubicheck:

Jestli můžu, tak ti odpovim já, protože mám FREERIDE přímo u huby a dost se o něj zajímám a měl jsem ho vypůjčeného v hodně situacích.
Představit si jet na něm do práce občas přes město umim. Ba dokonce by to byla zábava. Jen já jakožto šetrný mladý chuj co nemá nazbyt peněz, tak by mě sralo, že skáčou MTH vyk!  Jako u každé ostré ne  a22  interval na olej + filtr to má psaný 20 MTH ano  cool 

No já zase pro změnu si moc těch 20km dojíždění neumím představit,leda jen opravdu "občas" .Ledaže  bys chtěl každou cestu kravit,ale to pochybuju. Jet 80km/h po asfaltu na tom úzkém sedle s vibracemi které to má ,tak to radši asi přikoupím ještě skůtra.Olej jak píšeš,ale píst ,ventily,rozvody atd,jsou proti otevřenému motoru (350EXC) daleko delší. Nemám to po ruce ale tuším 2x víc.

 offline 

 

#72 05.09.2013 20:05:11

Re: FREERIDE E


Sally06:


Na to pozor , MTH znamená kolik hodin motor jede. Je relativní převádět MTH na Km. Páč za 1 MTH můžeš ujet 100km, nebo 1km.

U  počítání opotřebení oleje a jiných součástek by ses pak nedopočítal.


El hombre de mitos

 offline 

 

#73 05.09.2013 20:24:49

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Sally06:

Pokud je DR-Z univerzál tak jo,já bych na tom asi nevyjel nic kde není asfalt nebo aspoň polňačka lol Prostě jsem si ingotů v terénu už užil dost a postrádá to pro mě smysl,stejně jako ostrá na asfaltu.Univerzál prostě NEEXISTUJE, ale to už tady všichni dávno víme že?  usch  Jinak 250  bude zas jiná motorka a věřím že dobrá. Moc rád bych se na ´tom svezl. Nebo raději ne,zas bych špekuloval  a1 

Editoval Jarynn (05.09.2013 20:26:53)

 offline 

 

#74 05.09.2013 20:36:55

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: FREERIDE E


Sally06:

asi tak http://cs.wikipedia.org/wiki/Ingot   a1 , jo já vím že to vyjede fest(ostatně v tvých rukách je to skoo trialka  wink   ),ale nějak nemám už chuť se s tím dřít, a ani srdce motku jako je řeba DR-Z válet po zemi.

 offline 

 

#75 05.09.2013 20:46:17

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: FREERIDE E


Kurňa a28 
Pokaždé, když se tady rozjede diskuze, běžím si přepočítat drobné do kasičky wink zatím tam ale moc není hmm 
Moc se mi tento stroječek líbí! V mém věku už sil ubývá a vyděl bych to jako prodloužení mého enduro trápení big_smile  než definitivně přesedlám na skůtra, který mi bude na ježdění pro důchod stačit.  a1 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#76 05.09.2013 22:18:21

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: FREERIDE E


Jarynn napsal(a):

Sally06:

a,ale nějak nemám už chuť se s tím dřít, a ani srdce motku jako je řeba DR-Z válet po zemi.

K tomu jsem prave taky dospel  ano  po 4 letech jezdeni na DRZ/S, mit E asi bych to tak neresil. Ale citim ze to chce zmenu, ale nechci klasickou ostrou na to se necitim . Holt to mesto vynecham kdyz si to uziju mimo asfalt.

Pisete to tady m yslim dobre-objektivne!


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#77 06.09.2013 11:34:53

Kubicheck
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 396
Založená vlákna
Místo: Praha
Motorka: GS mastodont 1994
Věk: ... cet
0 0

Re: FREERIDE E


Sally06 napsal(a):

Kubicheck:

Kurňa u tebe bych netipoval, že budeš měnit... ano  cool 

Hele otázka bude co na to peněženka  lol nejdřív řádně oservisuju své DRZ pak budu vidět.
Dnes jsem četl v ČMN, že novější model už by měl mít delší servis intervaly, jiné převody, lepší spojku, jinou kliku a pohon vaček, kluzná na místo valivých ložisek,+lepší brzdy ano 
Taky bych se rád svezl než něco budu pořizovat.


To nemůžem jet po normální silnici...

 offline 

 

#78 09.09.2013 10:04:33

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: FREERIDE E


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

#79 09.09.2013 10:27:03

NoEnd
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2105
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM lc8 ADV
Věk: 32
5 1

Re: FREERIDE E


Ten dvoutaktní freeride, ten bych si dokázal představit doma.  ano2  Jsem fakt zvědavej na cenovku, i když je mi jasný, že já na něj mít peníze nebudu. Ale třeba za pár let ... nějakej lehce jetej bazarovej kousek ...   cool  

 offline 

 

#80 09.09.2013 11:42:53

Motors
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1144
Založená vlákna
Místo: Vepřov
Motorka: WR250F
Věk: Víc než Ježíš
3 0

Re: FREERIDE E


Noend:

kdesi jsem četl že cca 7000 Eur a na m.cz psali v diskuzi že 179 000,-Kč takže to myslím sedí... Prej to mají někde i na stránkách KTM.
E: písmenko

Editoval Motors (09.09.2013 11:43:37)


Kdo sem postavil ten kopec, jsem říkal jako malý. Teď jsem za kopce vděčný a2 
Když se příliš soustředím abych nespadl, tak spadnu

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů