Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius

#1621 12.05.2014 14:35:55

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki: Už jsem složil i to druhé XR s novou klikou, bohužel ihned prodal, ani vyfotit jsem to nestihl. Chytla na drc a byla v čoudu, borec nahrocenej jak hovado.. říkám mu "opatrně, to není fichtl" zeptal se "jednička dolů?" jo, křápl to tam, hodil to na zadní (podle jeho výrazu ve tváři to nechtěl a hlavně nečekal) odjel a už jsem ho neviděl... dle stylu jízdy bych řekl, že už je po něm...  lol 

Vyhrabal jsem nějaký náhradní díly...  tongue 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 9-3314.jpg

 lol .. kurňa ty máš kliku na veselé příhody...a ještě při nich dostáváš korunky  usch 
Tak hlavně že byl kupéééc spokojenej...to se ví... A jestli je po něm, alespoň umřel jako chlap a stylově  lol  ano 

Nějaký náhradní díly, říkáš...jo lol  lol 
Bys byl blbej, kdyby jsi chtěl měnit stroj, když máš takové zázemí náhradních dílů... usch  ugh2 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1622 12.05.2014 23:55:37

Hellborn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 558
Založená vlákna
Místo: Želechovice (MORAVA)
Motorka: WR450F, Suzuki TL 1000S
Věk: 30
Tel: Samsung
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:
Kostry tady mám tedka 3 z XRka :-D
Zrovna dneska mi dotlačil známej 4 bedny dílů ze staryho XRka a nějakej prapodivnej motor se startérovou úpravou  a11 
Schovával a syslil to až se něco vysere a nakonec stroj prodal a kupující o díly neměl zájem.

Musím se tím probrat jak budu mít chvilku.


Až se ti před očima promítne celej tvůj posr*nej život.....tak ať je na co koukat

 offline 

 

#1623 13.05.2014 07:15:08

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Hellborn: No, tyhle už jsou bohužel vyplivnutý  lol  Poslední funkční mám v motorce  a8  Máš tam ještě hozenou někde tu kostru??

Zvěřáki: Jo, kluci se mi smějí, že partsdepot se může jít zahrabat big_smile  Dneska jsem byl fest pojezdit, jeli jsme lesem skoro do Olomouce a pak jinudy zase zpět a teda masakr.. i jsem si přeletěl přes řidítka  a23  A jde na zadní i na pětku, bez prdele, musí se jí pomoct za řidítka, ale jde  ano 

Jsi zvíře...  a13  vyk! 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1624 13.05.2014 11:33:54

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki:

No však víš kde jsem přeletěl přes řidítka??? rovnou do té jamy u nás jakjsi to tam píchl i ty když jsme jeli s tou afrikou... Normálně jsem tam jel že nadhodím kolo a přeskočím to..no ty vole to prohráblo chytlo to rychlost přímo dolů do toho kanálu...pošťáci to viděli a uchcávali smíchem..  heh2 

 lol  lol  lol  lol  lol  lol  ano 
Pošťáci to viděli a uchcávali....jako teď já...tím spíš, když jsem tam taky byl a přesně si to dovedu představit  lol  lol  lol  lol 

No já už tenkrát přemýšlel, že jsi se tolik spolehnul na trakci zadku....bo moje těžší motorka na předku, by tu trakci o to víc oslabila a dopadl bych podobně lol  Tak jsem to tam nakonec tak blbě zapíchnul....
Paradoxně jsi měl nahoře obavy...ještě jsi se ptal, zda tudy jet, když jede i afrika, ale on jak mě viděl, jak amatérsky jsem to tam uložil a1  a1 , tak to zvládlo na příč mnohem elegantněji a projel bez cizí pomoci ano 
A já se tam jebal vyk! 

Ať žijou pošťáci vyk!  vyk!  lol  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1625 13.05.2014 14:14:05

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Měl bys co nejdřív dojet, uděláme expedici směr dolany, véska, mariánské údolí...budeš spát jak kotě  lol  lol 

To spím i tak  a1 , bo starostí nad hlavu.... doma na jaře práce přibylo, o zaměstnání ani nemluvě, svatba se blíží..., a k tomu přípravy nějakého zapití svobody tady s kámošema atd...

Ale to víš že bych chtěl....! Zkusím se utrhnout... dal bych vědět  usch 
Každopádně vím, že červen mám zabitý...tam když se mi podaří urvat, tak max. 1x jestli vůbec. Ale pak, až to bude vše tak nějak za mnou, bude to zase lepší, zvolním tempo a budu víc točit rukojetí  usch 

Pisnu afrikovi, zda by ještě tento měsíc nejel taky a mohli bychom tam vyrazit... Vzal by si buď afriku, nebo betu... ano 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1626 29.05.2014 07:33:41

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

ty mě chceš strašit?  usch 
Takovej froflemek pro Tebe není žádná brzda. To zvládneš levou zadní. Ještě dnes večer budeš nachystaný tull  vyk! 
A běda že ne a24 
Vše je už domluvený a taky se dost těším. Nebude-li chcát, bude to po těch deštích maso vyjížďka  a23 
Zajeď si do cykloprodejny a kup si tam lanko a uprav si ho dle potřeby.

 key 

Ještě ti za hoď ku zavolám a řeknu Ti jak to v sobotu bude probíhat.
Zvěř vyk! 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1627 02.06.2014 07:23:08

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Bývalo tu živo...nadšenců hromada... Kamsi se ztratili oni i nadšení  lol 
Tak aspoň my se suprově povozili, že Dane.
Na Tobě a Viktorovi sice nebylo znát, že byste něco ujeli wink , ale já byl zcela hotový  usch 
Některé ty úseky byly opravdu na haranici mých možností a taky motorky.  a29 
Ale pěknou trasu jsi vybral...náročnou a zajímavou.
Fakt super vyk! 
Pár kotoulů a havárek, ale vše v normě a bez újmy. Divím se, že jsem ten úsek věčného brodění, klouzání na slizkých kamenech a bahnění, projel bez koupání a jen s mokrýma botama... lol  Mazec.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1628 02.06.2014 11:04:05

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Jo, bylo to skvělý a12 
Ale jak říkám, cestou zpět už jsem byl jak hadrová panenka...a to jsem ještě pak sjel z té pěšiny, jak jsme se pak trochu trhli...tam jsem nechal poslední síly než jsem se vyhrabal. Ležel jsem 2x a jinak to bylo furt na hraně...něž jsem se vydrápal nahoru. a13 
Včera jsem jel do Olmíku a po cestě sledoval ty místa, kde jsme se vždy vynořili, přejeli cestu a zase zanořili smile
A vzpomínal... usch 
Však se zase povozíme.... vyk! 
Ty voe...ten potok byl fakt mazec... Já tam v jednom místě jel mimo kolej a vjel jsem do bažiny....musel jsem ji položi na bok a potáhnout pár metrů po boku, abych se z tama vůbec dostal....bohovská dřína a32 
Ten potok si zase někdy dáme a12 
Ke konci už toho bylo na mě moc...
Koukal jsem na ty váhy: Tak tvoje xr suchá cca.130, Beta Viktora 118  a  usch moje 146 
Takže kod je největší borec a2  gp 
V terénu pak 156 s benzínem minimálně... deb1  deb1  a24 
Ale aspoň víc potrénuju  a29 
Ten příští víkend, pokud bychom jeli, s Tebou určitě mohu počítat, že... a23 

No a jak tu lavici teda skákali? V té loučce v neděli...dobrý?
Doufám, že jsi dal Stalinovi taky zabrat ano  lol 
I když on, 2 x větší chlap jak já a motorka 90 kg...  a26 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1629 02.06.2014 11:58:44

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Si myslím, že to XR má dobrou váhu! Tím spíš ve Tvé "plné palbě"  lol  ano 

No jo, tak jako ty blbiny pár kg asi taky hodí, ale zase když to dám pryč, moc si nepomůžu. Je fakt, že příště sundám aspoň zrcátka, protože nechápu jak, ale tentokrát ty tlamy přečkaly bez újmy...
A kdybych je ulomil, zase prachy...
Časem třeba ty lehké řidítka ještě... uvidme.
Ale víš jak...vždyť jedu i tak... lol  ano 

Hele, zvaž tu svou XR...chci to vidět kolik váží. A změř rozvor kol osa osa....to by mě taky zajímalo smile

Baterku vozit musím...ale vozím ji rád smile  Teď jsem byl v tom blátě sakra rád, že mám kouzelné tlačítko smile
 a23 

Jak jsem se vysekal nad kaňonem nad Pasek... na těch haluzích, tak jsem taky pěkně točil starterem....bych se nakopavačkou ojebal usch ...


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1630 02.06.2014 12:37:22

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

Kurňa, máš to vychytané!!!! Když to je takto, tak pak není o čem...na co baterku a startér!
Ale dříve si musel občas zabojovat smile


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1631 02.06.2014 17:51:14

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost+Zvěřáki:

čaute draci, není až tak pravda, že nejsem dobitý...já si to vždycky vytrpím až večer-asi to bude rokama a1 
Teď jsem ji schválně zvážil = 121kg umytá a naplněná(p56z65), ale mých ve výstroji cca 100kg = 221 a to je dost a24 

 offline 

 

#1632 02.06.2014 18:17:24

VacaXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 325
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 650 SM Dallara , HQ FE 450 , 929 RR
Věk: 23
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


big_smile aha už vím kdo je GG 300 big_smile  ano  ano tříkilo už nevonělo že si přešel na 4t  gp  gp 


Pixel Crew

 offline 

 

#1633 02.06.2014 18:24:04

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


VacaXR: ředitel autobusu ?

 offline 

 

#1634 02.06.2014 18:27:24

VacaXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 325
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 650 SM Dallara , HQ FE 450 , 929 RR
Věk: 23
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


GG300:

skoro big_smile ja jsem mladý , a autobus už ne  ano TIR  gp 

Editoval VacaXR (02.06.2014 18:28:15)


Pixel Crew

 offline 

 

#1635 02.06.2014 18:42:40

GG300
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 252
Založená vlákna
Motorka: BXT 300
Věk: 55+
3 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


VacaXR:  2t/4t, život je pořád o nějakém hledání něčeho a navíc to utíká a14 
Pozdravuj doma

 offline 

 

#1636 02.06.2014 18:47:03

VacaXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 325
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 650 SM Dallara , HQ FE 450 , 929 RR
Věk: 23
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


GG300:

jojo díky  ano  určo pozdravím ,  jasný já jsem to zas vyměnil naopak  big_smile 


Pixel Crew

 offline 

 

#1637 02.06.2014 20:18:34

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


tak my sme se dneska s Carbousem a syslem pojezdili takovej fajnej hard potok 3 dokola  lol a pak na jedno pivko do vraclávku  ano dobrej pojezd lehkej  poc blátíčko tak akorát  ano  ano  ano  při pondělku palba jak zmrd .... 2STROKE power  vyk!  vyk!  vyk! 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1638 02.06.2014 22:12:38

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


GG300 napsal(a):

DanisMcKost+Zvěřáki:

čaute draci, není až tak pravda, že nejsem dobitý...já si to vždycky vytrpím až večer-asi to bude rokama a1 
Teď jsem ji schválně zvážil = 121kg umytá a naplněná(p56z65), ale mých ve výstroji cca 100kg = 221 a to je dost a24 

Ahoj wink 
Tak já to budu muset taky zvážit...ale trochu se toho bojím  lol 
Tuším, že budeme mít rozdíl aspon 35-40kg  a30   Což doplněno mou muší váhou bude taky celekm 220-225kg... a23 
Jenže Ty jako pořádnej chlap, co má v rokou relativně lehkého plnokrevníka, je zcela odlišná situace vůči mě střízlíka co krotí plejtváka ou2 
Tak už by mi mohly pomoct jen ty roky, co mi oproti Tobě chybí... tongue 
Avšak nevím proč, ale od 3/4 vyjíždky jsem už na to nevypadal  lol  Budu muset poténovat, ať se nemusím vymlouvat a12 
Ale jo, dobrý to bylo...jel bych hned zase heh2 
V neděli se celkem 3-4 motorky pojedeme podívat na ecce na Holyvood. Tedy pokud počasí vyjde a nic to nezmaří.
Plán trasy a termíny dám později do SZ. Kdybys jel ten den, můžeme se potkat.
 ano 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1639 06.06.2014 08:13:12

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Promlouvá otec do duše synovi:
"A až budeš na tý vojně, ne aby ses zaplet s nějakou ženskou. Víš, jaké tam jsou. Nakazí tebe, ty nakazíš svou holku, ta zase mě, já tvou matku a víš jaká tvoje matka je - ta nakazí celou vesnici!"

 a23 

No potěš koště!  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1640 09.06.2014 12:58:52

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

 lol  lol  ano 

Dva kamarádi spolu u piva a ten jeden si pořád vytahuje špínu za nehtama.... druhý se ho ptá " Co furt děláš voé" On na to "čoveče nevím jestli je to blato nebo hovno...."   Tak ten druhej: ukáž?...a kousek okoštuje... " vyhrkne na něj.... "fujj ty prase, je to hovno"  A ten první na něj: "no já si říkal kde by se mi vzalo v prdeli blato"   lol  lol 

Editoval Zvěřáki (09.06.2014 13:04:04)


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů