Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius

#1461 26.02.2014 07:09:23

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


madman650 napsal(a):

Zvěřáki napsal(a):

madman650 napsal(a):

Zvěřáki:

Ten Dakar jsem nikdy nezkoušel,nepotřeboval jsem ho a to jezdím občas po pořádně kamenitých cestách a nikdy žádný problém.Haltr,no nevím,do terénu to podhušťuju odhadem,nikdy jsem ventilek neutrhnul,nezapomeň,že ta mašina není zas  takový trhač asfaltu smile 

Tak s tím úplně nesouhlasím...takovej trhač to sice zase není smile , ale urvat ventilek není problém ani na fichtlu. Stačí trochu podhustit a někde na asfaltu udělat wheelie na 1 z místa s prudkým puštěním spojky, nebo zabrzdit přední.
Já milulý rok úplně urval ventilek na předku...měl jsem tam pod jednu a při blbinách, ostrém brždění v terénu se to urvalo.
Zadek se mi jen pootočil, ale neurval...ale následovalo vypustění, odražení od patky a pootočení pláště a srovnání ventilku.
Ty haltry svůj smysl mají.
Pak už jsem nejezdil s gumama pod 1,5 tlaku...to už se sichr neurve, ale zase na některý terén je to moc tvrdé....

tak teď spojuješ dvě věci,buď si rozumně podhustíš gumu,abys měl lepší trakci v terénu a nebo chceš dělat pitchoviny a na to si nebudu upouštět gumu a ještě k tomu na asfalt.
Já haltr nezavrhuju,jen jsem psal,že jsem ho nikdy na DRku nepotřeboval,protože vím kolik upustit a co si následně můžu s tou upuštěnou gumou dovolit...

Znám se...upustíš, jezdíš v měkkém...vracím se, šup zadek, brzdy třeba už jen někde kousek na asfaltu a ventilek v pííí.
Co znamená rozumně upustit? Aby to mělo smysl, tak do výjezdů a pod. tak aspoň na 1.0
To už ale jistotu nemáš, že se něco bez haltru nestane. A pokud upustíš z 1.6 na 1.3, tak to skoro nepoznáš.
No nevím...až to zase urvu, budu to stejně muset vykuchat, tak to třeba zmastím i s tím hltrem  a1 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1462 26.02.2014 07:13:48

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Neboj, další traktůrky tu nenajdeš  lol   ale našel by se tu ten transporter pro Stalina - už tu stojí druhým rokem v podobným stylu, nejde řadit trojka,jinak vcelku obstojnej.. zítra hodím foto, pojistka se platí... nový žhaviče, suprovej motor 1.9TDI.. asi už to nějakou lišku chytlo  lol   Baterka asi bude v hajzlu, nevím...

Foto motoru z traktůrku  tongue 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 013195.jpg

No tak to bych rád viděl....to žací ústrojí vypadá, že tam ani není lol , a bude tak zrezavělý že po něm je hovno. Gumy steřelé, sedačka opuchlá...ale je možný že nastartuje usch ...k hovnu mu to už ale bude lol 
I když, dojet si sám pro smrt...to je taky machrovina.... ano  lol takže sjeď s ním z kopce do šrotu a sjednej pohřeb a1  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1463 26.02.2014 08:45:16

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:    lol  lol  to jsme ještě doma neměli  lol  dali jsme tam jen motor z dacie  lol 

 offline 

 

#1464 26.02.2014 09:45:32

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

no tak na tuhle srandu zapomeň. Evidentně to vypadalo, že na tento druh přestavby je potřeba aby zařízení bylo v pevném a skvělém stavu!
A i tak u toho jde o život... usch 
Stav tvého traktorku odpovídá tak vystavení do nějakého muzea hrůzy... lol bez nároků na manipulaci lol  lol 

Ale jo, něco bys z toho mohl vykouzlit. Třeba je šasi O.K., sekačku vyhodíš a budeš s tím třeba tahat malé děcka na bobech...
 a29 Tedy když někdy nasněží...  smile lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1465 26.02.2014 12:40:49

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki:

To se ti zdá, že je to shnilý, je to jen povrchová liška.. ten traktor je tak z dvojky, možná trojky plechu, kdybych ho přejel pískovačkou, tak bys ho chtěl ještě koupit  lol  lol  


Na jaře mu vyměním olej a zkusím zprovoznit, jen abych tě nasral  heh2  ty bys taky hned všechno narval do sběru člověče  blee1 

Tak to není!!!  Já naopak dokonce do sběru za čas kouknu, když něco potřebuji...

Ten traktor má pořád svou cenu ( otázka je jakou  lol ) ale má... usch 
Motor byl pod deklem, třeba mu nic není a 14 koníkový motor se na bazarech cení tak na 8 tisíc, je-li OK. Já koupil za cca. 8tis. 15,5koňáka Brixe. Do zahradního traktoru bohatě síly.

Nicméně, abych Tě trošku vzpružil  lol ., tak si dovolím drobné rýpnutí..
To v jakým stavu je dnes ten traktor, je Tvá vizitka.... a2  lol  kdybys ho lépe uskladnil, nebo aspoň přikryl plachtou, nemusel bys dnes používat pískovačku.... lol 
A mimochodem, jaro je tady, tak si s tím zprovozněním pospěš, jinak se Ti mě podaří nasrat až v zimě...jak Tě znám lol  lol  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1466 26.02.2014 14:07:16

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki:

 blee1  se ti jako zdá špatně uskladněnej, jo??   ee3   ee4   Může být rád, že jsem ho píchnul pod strom  deb1  tam na něj alespoň neprší  big_smile  big_smile  

osm kolíků povídáš jo??? hmmmm...  ee2   key  key   a12   a20 

To jo, osmičku ( pokud je v pořádku technicky - vizuálně ho i nafintíš, to problém není) tak minimálně.
Já ze svého traktoru vymontoval 12koňového brixe, co už trošku papkal olej ( né moc- litr za sezónu) ale jinak byl ok ale dost starý typ, a ještě jsem ho tuším za 4,5 prodal. Pak koupil ten za cca. 8-málo jetý 15.5hp Brix.

Dnes mi přišly zrcátka. Cena krásná, vizuálně stejné jako origo ale podstatně lehčí.  tull 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1467 26.02.2014 20:53:53

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki:

na co to je dobrý ty "zrcátka"??   lol  lol  Jsem se dneska dvakrát rozsekal na triálku a to jsem jel jenom na poštu... pravda zkratkou..sice delší, ale zato horší cesta.. no a je z toho blatník zlámanej a noha sedřená  roll 

nedělej si prdel...já bez zrcátek neumím jezdit ee1 , nemám dobrej pocit, když odbočuju, nebo brzdím a nevím co je za mnou..a to i v lese, když jedeme všichni za sebou...je nepříjemné čekat, až to do mě někdo napakuje.. a5  ee2 
Takže radši uvezu 0,5Kg navíc...
Ale mám zvláštní poznatek.
Původní zrcátko váží 425g. dvě tedy pomalu kilo!!
Nové zrcátka vypadají v podstatě zcela stejně i velikost je stejná....(možná tolik nevydrží bo je to jen náhrada za origo), ale jeden kus váží 235g. Takže úspora 400g-----to je dost co, jen na zrcátkách.
A když pak ještě vyměním ocelové origo řidítka, tak to bude další aspoň půlkilo a hned je kilo na předku dole....to je litr paliva
 lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1468 27.02.2014 07:03:42

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Zvěřáki:

hmmmm...  hubne krasavice  a12 

Ty jsi mi taky krasavice... a1 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1469 27.02.2014 07:50:46

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

 

co ten transporter ? Kde sou fotky ? heh1  heh1  heh1 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1470 27.02.2014 07:58:19

Vizibable
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT 600 R
Věk: 30
2 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Moje taky hubne !! Teda zrcátka jsem sundal hned jak jsem jí koupil  usch  Ale moje maličkost už má jenom pouhých a to 105kg !!!

 gp  lol  a13 

 offline 

 

#1471 27.02.2014 08:01:13

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


jinak moju uz kompletuju


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1472 27.02.2014 08:32:38

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


sstalin:

Jenom aby si to neposkládal naopak lol  lol  lol  key 
A kolik ti zbude šroubků?

Editoval Mišák ttr600 (27.02.2014 08:33:26)


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#1473 27.02.2014 08:55:20

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Vizibable napsal(a):

Moje taky hubne !! Teda zrcátka jsem sundal hned jak jsem jí koupil  usch  Ale moje maličkost už má jenom pouhých a to 105kg !!!

 gp  lol  a13 

Však bylo na čase...bys za chvilku byl těžší než tvůj koník TTR lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1474 27.02.2014 09:39:40

Vizibable
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT 600 R
Věk: 30
2 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki:

Tak to snad neeeeee  lol 

 offline 

 

#1475 28.02.2014 14:24:36

Huvr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 240
Založená vlákna
Místo: Brantice
Motorka: XR400
Věk: 38
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zdarec ,tak jsem zkoušel pár sváru na hliníku. wink 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3688_img_16841.jpg

 offline 

 

#1476 28.02.2014 17:15:37

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Mišák ttr600 napsal(a):

sstalin:

Jenom aby si to neposkládal naopak lol  lol  lol  key 
A kolik ti zbude šroubků?

kazdemu spravnemu mechosovi neco zbyde  heh1 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1477 28.02.2014 23:04:18

Mišák ttr600
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1802
Založená vlákna
Motorka: TT600R
Věk: 31
19 1

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Huvr:

a ty jsi tedy svářeč?? Sháním nějakýho šikulu, kterej by mi zavařil metodou MMA..  sám si na takový důležitý díl netroufnu, páč s elektrodou si moc nerozumím a tig je nevhodný kvůli množství vneseného tepla... Musí to být echt svár  ano 

Na první svár to není zase tak zlí. big_smile 

Vy hliník a já věším své nálezy na strop. a1  a1 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5900.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5901.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5902.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5903.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5905.jpg


Nejpěknější zásah do přírody je drapákem.

 offline 

 

#1478 01.03.2014 01:24:26

Huvr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 240
Založená vlákna
Místo: Brantice
Motorka: XR400
Věk: 38
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Huvr:

a ty jsi tedy svářeč?? Sháním nějakýho šikulu, kterej by mi zavařil metodou MMA..  sám si na takový důležitý díl netroufnu, páč s elektrodou si moc nerozumím a tig je nevhodný kvůli množství vneseného tepla... Musí to být echt svár  ano 

No dělám zamecnika uz 20 let ;-) záleží co potřebuješ pošli SZ

 offline 

 

#1479 02.03.2014 21:48:49

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Mišák ttr600 napsal(a):

DanisMcKost napsal(a):

Huvr:

a ty jsi tedy svářeč?? Sháním nějakýho šikulu, kterej by mi zavařil metodou MMA..  sám si na takový důležitý díl netroufnu, páč s elektrodou si moc nerozumím a tig je nevhodný kvůli množství vneseného tepla... Musí to být echt svár  ano 

Na první svár to není zase tak zlí. big_smile 

Vy hliník a já věším své nálezy na strop. a1  a1 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5900.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5901.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5902.jpg http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5903.jpg
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2521_img_5905.jpg

vzorny lustr mišáku  ano děcka maj určitě radost


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1480 03.03.2014 08:45:46

Huvr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 240
Založená vlákna
Místo: Brantice
Motorka: XR400
Věk: 38
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost napsal(a):

Huvr:

Ještě to není aktuální, zatím se to vyrábí, pak to poletí ještě jinam, kde se vyrobí přesný trn a až potom vařit...  už se to táhne rok, takže na to nějak nespěchám..  a1  

Dneska jsem svařoval proraženou hliníkovou vanu z nějakýho osobáku a šlo to velmi pěkně.. bál jsem se znečištění olejem, avšak po obroušení a odmaštění micí pistolí jsem vše krásně svařil...  Ten hliník je přecejen paráda, že ano??  ee1 

Od zítřka stavím pískovací komoru  a23   Soběstačnost, to je oč tu běží....  heh2 

Mišák: ta lebka, to je supr nález   a29 

Zdarec,tak jak budeš pak potřebovat tak dej vedět.
Jinak na co tě upozorním tak při svařování hliníku  pozor na výpary vyk!  vyk!  vyk!  dead 
Svařoval jsem tak 30min v garáži a bylo mi z toho pěkně  a22  a31  a to bezesrandy !!! 
Tak už koukám po nějakém řádném odsávání a pak to bude  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů