Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius

#1421 17.02.2014 13:27:53

Vizibable
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT 600 R
Věk: 30
2 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki:

Tak mám objednáno z Partsdepot  a8  Jak to vypadá nikdo z off ji nemá. Snad do víkendu příde.

 offline 

 

#1422 17.02.2014 13:31:13

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Vizibable napsal(a):

Zvěřáki:

Tak mám objednáno z Partsdepot  a8  Jak to vypadá nikdo z off ji nemá. Snad do víkendu příde.

No, ...ty taky taková blbina, co.... ne  usch Matku ztratíš ani nevíš a dohromady s podložkou pomalu 5 kil v dupě....

To samé dám za zrcátko s poštovným..

jsme to ale profíci ano  a1  lol 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1423 17.02.2014 13:34:13

Vizibable
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 368
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TT 600 R
Věk: 30
2 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki:

Tvl ani mi nemluv, sere mě to, dotáhnu to tentokrát na dílně pneumaticky !!! A bude  tull 

S tím zrcátkem si mi připoměl že jsem jej taky 2x kupoval a po třetí co jsem jej zlomil tak už nekupuji.

 offline 

 

#1424 18.02.2014 11:43:34

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Nějaké poznatky k laďáku... ano 

Takže, rozdíl ve výkonu je dost znát. Změna v nastavení nebyla krom trošku ( asi 1/4 otáčky) přidání na bohatosti směsi, žádná.
Origo filtr, i vstup do airboxu.
Vzhledem k tomu, že jsem přes zimu zgenerálkoval komplet motor, chtělo jsem mít jistotu, že změna výkonu je opravdu hlavně zásluhou X3 a né stavem motoru ( pro info, motor byl proměřen a opotřebení se netýkalo výkonu, spíše převodovky a pod.)
Protože mám úchyty stejně jako u originál koncovky, jen jsem to přehodil a mohl jet zkoušet.
Rozdíl je fakt velký. S laďákem na dvojku jen zatáhnout za plyn a jde na záda. S origo je nutné s tím pořádně škubnout a držet ji pod krkem. ( podobné prasárny jako na zadek přes spojku...nepraktikuji-na to ji a i sebe, mám moc rád)

Takže laďák šel rychle zpět na moto.

Jednu věc však budu ještě měnit...mám nejméně tlumící typ DB killeru...průchozí krátky. Takže jej přepracuji na uzavřenou verzi s dírama po obvodě. Neboť zvuk je nyní spíš tak na trať. Nádhera ale prostě mazec...a trošku utlumit neuškodí. Je fajn, že to lze pomocí těchto vložek řešit.

Jo a info: na www.motocentum.pel.cz mají výprodej. Různý věci. Např. nepromoky ( bunda bolder za 350,- a pod.) Já tam beru zrcátka...


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1425 18.02.2014 19:57:16

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki:

Čím tu směs šteluješ?Čumím na karbec ze všech stran a vidím jen jeden šroubek z levé strany úplně dole na křižák,ale ten je na vypuštění plovákové komory.
Když jsi dal ten laďák,nezvedly se ti volnoběžné otáčky?Já laboruju s origo výfukem,nechci laďák k vůli tomu řevu,takže upravuju ten stávající.Po prvním ,,ladění" zvuk dobrý,tak akorát,jen se mi zdá kapku větší volnoběh,tak bych potřeboval obohatit směs,ať ty otáčky trošku klesnou smile 

 offline 

 

#1426 18.02.2014 20:05:21

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


madman650 napsal(a):

Zvěřáki:

Čím tu směs šteluješ?Čumím na karbec ze všech stran a vidím jen jeden šroubek z levé strany úplně dole na křižák,ale ten je na vypuštění plovákové komory.
Když jsi dal ten laďák,nezvedly se ti volnoběžné otáčky?Já laboruju s origo výfukem,nechci laďák k vůli tomu řevu,takže upravuju ten stávající.Po prvním ,,ladění" zvuk dobrý,tak akorát,jen se mi zdá kapku větší volnoběh,tak bych potřeboval obohatit směs,ať ty otáčky trošku klesnou smile 

Já zase chci raději nechat originální výfuk jak je, bez poškození...mám rád věci v původním stavu a vše co na moto měním, je jednoduše vratné.
Ale dovedu si představit, že bys mohl dosáhnout zajímavý výsledek. Jak uvnitř ten origo výfuk vypadá? Snížil si i váhu...vyhodil nějaké přepážky?

Co se týká šroubu bohatosti směsi, tak pokud máš origo karbec, tak je normálně ze spodu tak nějak mezi plovákovou komorou a vstupm do hlavy. Kousek od té gumové manžety hlavy. Je na plochý šroubovák, ale tenký a krátky, utopený v takovém nálitku. Takže já požívám delší bit - plochý, jen tak v ruce bez nástavce. Nic jiného se tam nevleze.
Pokud máš typ moto 32EO jako já, tak origo nastavení je 1 a 1/2 otáčky.  Typ moto je na nálepce na rámu z pravé strany.
Zytek, hlavně volnoběh se ladí šroubem s pružinou - doraz škrtící klapky.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1427 18.02.2014 20:35:05

Huvr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 240
Založená vlákna
Místo: Brantice
Motorka: XR400
Věk: 38
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zdarec kuci musím se pochlubit dnes jsem si dovezl super mašinku ano Hodím par zkušebních sváru a pak beru zakázky  key 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3688_image.jpg

 offline 

 

#1428 18.02.2014 21:26:42

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki napsal(a):

madman650 napsal(a):

Zvěřáki:

Čím tu směs šteluješ?Čumím na karbec ze všech stran a vidím jen jeden šroubek z levé strany úplně dole na křižák,ale ten je na vypuštění plovákové komory.
Když jsi dal ten laďák,nezvedly se ti volnoběžné otáčky?Já laboruju s origo výfukem,nechci laďák k vůli tomu řevu,takže upravuju ten stávající.Po prvním ,,ladění" zvuk dobrý,tak akorát,jen se mi zdá kapku větší volnoběh,tak bych potřeboval obohatit směs,ať ty otáčky trošku klesnou smile 

Já zase chci raději nechat originální výfuk jak je, bez poškození...mám rád věci v původním stavu a vše co na moto měním, je jednoduše vratné.
Ale dovedu si představit, že bys mohl dosáhnout zajímavý výsledek. Jak uvnitř ten origo výfuk vypadá? Snížil si i váhu...vyhodil nějaké přepážky?

Co se týká šroubu bohatosti směsi, tak pokud máš origo karbec, tak je normálně ze spodu tak nějak mezi plovákovou komorou a vstupm do hlavy. Kousek od té gumové manžety hlavy. Je na plochý šroubovák, ale tenký a krátky, utopený v takovém nálitku. Takže já požívám delší bit - plochý, jen tak v ruce bez nástavce. Nic jiného se tam nevleze.
Pokud máš typ moto 32EO jako já, tak origo nastavení je 1 a 1/2 otáčky.  Typ moto je na nálepce na rámu z pravé strany.
Zytek, hlavně volnoběh se ladí šroubem s pružinou - doraz škrtící klapky.

mám koupený ještě jeden výfuk,takže origo mám v záloze,jinak bych se do toho nepouštěl.Ta cesta spalin je hodně složitá,je tam několik komor,které jsou propojené z jedné komory do další trubkou o průměru pouze 20-25 mm.Takže jsem navařil dlouhý vrták a ty komory jsem několika dírama propojil,pak jsem udělal několik otvorů přímo do zadního čela výfuku aby to něšlo jen tou trubičkou(vlastně naopak,první jsem otevřel to čelo  smile  ).No a nechal jsem si vysoustružit takovou koncovku,kterou jsem nanýtoval na to zadní čelo výfuku a kterou ty spaliny prochází.Ta koncovka ještě pěkně ten zvuk dolaďuje.
Na ten šroubek zítra mrknu,předpokládám,že povolováním přidávám benzin.Tan volnoběžný šroubek s pružinou je mi jasný  smile 
Jak jsi to měl s tím volnoběhem,zvýšil se ti po namontování laďáku?

 offline 

 

#1429 19.02.2014 07:30:52

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Ne, myslím, že laďák na volnoběh vliv neměl, ale já hned přidal na bohatosti směsi a to už vliv mělo, Tak jsem pak ubral na volnoběhu dorazem klapky.

Kurňa, válec, kladivo jak prase a výstup z výfuku jen 25mm trubkama. Se nedivím, že to nejde vůbec slyšet na že ten výkon je úplně jinde, než by mohl být. Motor je celkově mnohem lepší než u předchozí verze ( jsem ji měl RSE), a i motor jsem celý dělal a je to sto a jedna.
Akorát to kvůli EU nařízení tak uškrtili, že výkon dostává na frak. Navíc se to celé víc hřeje. Spaliny jsou brzděny přepážkami a trubičkami a horké plyny mohou jen stěží ven. Originál výfukový systém, se tak oproti laďáku mnohem víc hřeje. Toho jsem si všimnul hned při záměně výfuků po dojedí do garáže.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1430 19.02.2014 13:16:15

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Huvr napsal(a):

Zdarec kuci musím se pochlubit dnes jsem si dovezl super mašinku ano Hodím par zkušebních sváru a pak beru zakázky  key


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3688_image.jpg

 ano  ano  ano 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1431 20.02.2014 07:30:05

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Dan:

kurňa, co je to za čtyřkolku, když se tomu točí furt jen 2 kola heh2  a22 
Proč tam nešlahneš uzávěrku...? Jde to ne? a30 
Furt plný plyn a prdlajz z toho... a21 
Tom chce všechno zavřít a pak pěkně pomaloučku na přesnost se hezky vyškrábat...
Když se tahle rozjedu s pežotkem, tak to taky vyjedu.... lol  ano 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1432 20.02.2014 10:15:00

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Zvěřáki napsal(a):

Dan:

kurňa, co je to za čtyřkolku, když se tomu točí furt jen 2 kola heh2  a22
Proč tam nešlahneš uzávěrku...? Jde to ne? a30
Furt plný plyn a prdlajz z toho... a21
Tom chce všechno zavřít a pak pěkně pomaloučku na přesnost se hezky vyškrábat...
Když se tahle rozjedu s pežotkem, tak to taky vyjedu.... lol  ano

bylo by to krásné kdyby to šlo tak jednoduše jak píšeš ...


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1433 20.02.2014 10:20:55

carbous
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 642
Založená vlákna
Motorka: Kawasaki kdx 250, Gas-Gas ec 300, KTM exc 450 2012
Věk: 39
0 2

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Kluci čus. Tak po včerejší operaci nohy jsem už doma. Mám pocit že mi to znovu zlomili, sotva chodím. Snad si letos ještě zajezdím. Držte palce. Díky  neutral  neutral 

 offline 

 

#1434 20.02.2014 11:33:35

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


jasný držím všechny palce co mám, budu ti nosit tvaroh at se ti to dobre zahojí  ano


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1435 20.02.2014 11:44:02

VacaXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 325
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 650 SM Dallara , HQ FE 450 , 929 RR
Věk: 23
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


určitě ať si co nejdřív fittipaldi   ano  ano ať můžem co nejdřív vyjet  gp 


Pixel Crew

 offline 

 

#1436 20.02.2014 11:45:00

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


Dan,  Stalin: 
tak to já si fakt myslel, že to uzávěrku má.... usch 
Neboj sa nic, já bych to minimálně z vrchu dolů s peugeotkem dal v pohodě a elegantně... lol  ano 

Jinak, samec hezky chytnul!!!!

Carboul:to sis tu nohu stihnul zlomit už na nové hopsandě?
 ugh1  a22 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1437 20.02.2014 12:46:25

VacaXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 325
Založená vlákna
Motorka: Honda XR 650 SM Dallara , HQ FE 450 , 929 RR
Věk: 23
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


nezlomil byl vytahovat šrouby z nohy  a8 

Editoval VacaXR (20.02.2014 12:46:50)


Pixel Crew

 offline 

 

#1438 20.02.2014 13:01:49

sstalin
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 480
Založená vlákna
Místo: Lesy Čr
Motorka: ktm exc 250
Věk: 24
Tel: 721165845
1 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


po 12 letech  key 


jak to má kola nebo kozy, tak stím budou brzo problémy...

 offline 

 

#1439 20.02.2014 14:12:50

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


huuustý heh2  a13 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#1440 21.02.2014 08:25:34

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: Poježdění Bruntál a rozumný akční rádius


DanisMcKost:

šéf měl v práci staršího krátkého patrola a tam byla prej i uzávěrky komplet. Možná nadstandardní výbava...smile


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů