Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Suzuki DR 350 - číslo VIN

#1 20.05.2013 15:30:48

Suzuki DR 350 - číslo VIN


Ahoj chlapi,

mám dotaz. Technikovi na STK se moc nelíbilo VIN na rámu. Mohl by mi prosím někdo z Vás změřit jak máte vysoký čísla? Moje VIN se skládá z: pidikolečko, typ - číslo, pidikolečko a čísla mám 7mm vysoký...změřte mi to někdo prosím...

Mám Suzuki DR 350 S r.v. 1991...

Moc děkuju...

 offline 

 

#2 20.05.2013 15:52:22

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Těch 7 mm budu mít asi tajty. Na stk mi doporučil ho něčím přelepit, sdiralo mi ho lanko

 offline 

 

#3 20.05.2013 18:25:50

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Řezňa:

A zkusil by jsi mi to prosím změřit? Vyhodil mě, že se mu to číslo nezdá. To číslo vypadá úplně normálně, ale nezdálo se mu umístění a velikost. Na pravé straně krku řízení mám štítek, vepředu na krku číslo. Tak řeším co a jak. Jestli je to jenom srážka s blbcem a mám zajet na TK jinam, nebo jsem v pr*eli...

Díky moc

 offline 

 

#4 20.05.2013 20:33:28

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


NapraP:

Tak to jsi musel narazit opravdu na blbce..Já jsme měl to číslo akorát zastříkané barvou,trochu jsem to vybrousil a pohoda..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#5 21.05.2013 20:28:46

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Jawson:

Snad jo, na netu jsem našel obrázek, kde je štítek vepředu na krku řízení a číslo na pravé straně. Co jsem měl RM-ko tak tam bylo číslo taky na pravé straně - já ho mám vepředu. Proto chci zjistit víc. Krk řízení je hladký a číslo je jakoby v rámečku. Kolem čísla je jemný prolis, ale ostrý rohy, rovný okraje - nemyslím si, že by to někdo brousil... Číslo motoru (nejenom typ) mi sedí, tak věřím, že ta motorka je v pořádku, ale je otázka, jestli někdo nepřišel o číslo (pískování, otěr lankem...) a nebouchnul to tam. Rám někdo určitě lakoval, protože na to stáří je moc hezkej... Když budu mít větší jistotu, že to mám dobře, tak se budu klidně hádat. Takhle jsem byl rád, že mi technik vrátil doklady a vysvětlil mi, že můžu bejt rád, že neodjíždím s protokolem, že číslo je neoriginálního původu (nebo tak něco)...

@ ostatní: kluci, nechci fotku, ani ničí číslo, jen mi to prosím někdo změřte. Jsem z toho docela nervózní a konec TK se blíží...

Díky všem

 offline 

 

#6 21.05.2013 20:56:08

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


NapraP:

Číslo mám na pravé přední straně krku, bohužel nemám ted moto doma...

 offline 

 

#7 21.05.2013 23:11:53

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Řezňa:

Díky moc - první ne zcela povzbudivá zpráva...moc se mi nezdá, že by to tam výrobce sázel jak mu ten rám zrovna přijde pod ruku. Takže štítek asi mám tam, kde bych měl mít číslo a obráceně   ou2 

 offline 

 

#8 22.05.2013 12:35:27

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Tak moje číslice jsou vysoké 6 mm,z pohledu řidiče je štítek na pravé a číslo na levé straně..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#9 23.05.2013 12:03:29

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Jawson:

Moc děkuju - umístění jsem psal taky od řidiče - prostě pravá je pravá strana motorky a levá je levá strana...Tak to máme stejně. To číslo je vepředu a asi trochu do leva. Podle tý fotky co jsem viděl by číslo mělo být hodně napravo a štítek uprostřed - ty to máš jinak, já to mám jinak, tak buď je tady většina ražená samo domo, nebo v průběhu výroby proběhla změna...

Každopádně tohle mě dobylo energií zajet na TK jinam a věřím, že to dopadne dobře.

Díky moc Jawsone

Díky moc chlapi!

 offline 

 

#10 23.05.2013 12:23:32

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


NapraP:

Nemáš zač..Ale myslím že si jenom narazil na blbce,nechápu že to tak řeší..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#11 23.05.2013 17:46:45

Re: Suzuki DR 350 - číslo VIN


Jawson:

Chápal bych, kdybych tam přijel na moto za půl milionu, na nohou žabky, na krku tři zlatý řetězy a popoháněl technika, že už čeká kupec a že stačí evidenčka...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů