Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pojištění motocyklu

#101 08.12.2016 12:15:24

Re: Pojištění motocyklu


jopr: aha, tak to byl nenápadný návod, to jsem nepochopil, tak to potom ano.

Ale problém nastane když maníka náhodou policajti chytí (ale to by asi musel nabourat rovnou do vrátnice na jejich stanici) a on jim řekne že to sebral někde v lese když se řidič kochal výhledem a dělal památeční fotky

 offline 

 

#102 08.12.2016 12:50:56

Re: Pojištění motocyklu


Coze?? Voni to ukradli dva nezavisle na sobe?? Neskutecny.......a to byla doma rozebrana na dily  a30 

 offline 

 

#103 08.12.2016 16:56:56

Re: Pojištění motocyklu


DOPLNĚNÍ
Allianz : bylo mi zděleno, že u nich to nejde.
Kooperativa : krádež motorky v rámci pojištění domácnosti se vztahuje na území celé Evropy,  ale POZOR. Motorka musí být uzamčena v budově (garáži), takže když budete u nás, v Rumunsku, Albánii atd. na závodech a motorka bude v depu, padocku, hlídaná ostrahou, ale jen pod přístreskem, nedostanete NIC. To samé na vyjížďce,  když vám to ukradnou před hospodou, nebo v lese opřenou o strom.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#104 09.12.2016 07:10:37

blejdamint
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 536
Založená vlákna
Motorka: Honda xr 650r
Věk: 50
2 0

Re: Pojištění motocyklu


mi ale stale nejde na rozum, pojisteni kazdy nabizi, ale jak to je kdyz dojde k veci same a skutek se uskutecni a jak je nasledne plneni, nalhat muzou co chteji ale realita je pak jina, kdyz je moto v pejci.

Dostal se tu nekdo k plneni po kradezi nebo totalce?

Napada me jeste jedna vec, nevyjde to vyhodneji vzit na leasing a tam to maj poresene snad, bo je to tej leasingovky, ni?


Kdo chce hleda jak, kdo nechce hleda proc

 offline 

 

#105 09.12.2016 07:45:12

Re: Pojištění motocyklu


blejdamint napsal(a):

mi ale stale nejde na rozum, pojisteni kazdy nabizi, ale jak to je kdyz dojde k veci same a skutek se uskutecni a jak je nasledne plneni, nalhat muzou co chteji ale realita je pak jina, kdyz je moto v pejci.

Dostal se tu nekdo k plneni po kradezi nebo totalce?

Napada me jeste jedna vec, nevyjde to vyhodneji vzit na leasing a tam to maj poresene snad, bo je to tej leasingovky, ni?

Tvl dělal si několik let na druhý straně a nevíš,  jak plnite a30 . Hele jen jsem zjišťoval info, které vás zajímalo,  k malým pismenkům jsem se nedostal, nic méně všechny pojistky co mám,  jsou v pořádku a psal jsem, že s plněním jsem spokojen a jsem v plusu, oproti tomu co tam dáváme (rodina). Je jasný, že pojišťovny jsou vychcaný, ale když chci mít něco v poho, jasně se vždy zeptám ( nikdy jsem smlouvy nečetl,  nebaví mě to), co ty malý písmenka,  není v tom nějaký podvod, protože vím kde bydlíte atd. Navíc,  kdyby pojišťovny klamaly ve větším měřítku, tak by se to určitě rozkriklo.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#106 09.12.2016 08:27:36

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Pojištění motocyklu


jopr napsal(a):

blejdamint napsal(a):

mi ale stale nejde na rozum, pojisteni kazdy nabizi, ale jak to je kdyz dojde k veci same a skutek se uskutecni a jak je nasledne plneni, nalhat muzou co chteji ale realita je pak jina, kdyz je moto v pejci.

Dostal se tu nekdo k plneni po kradezi nebo totalce?

Napada me jeste jedna vec, nevyjde to vyhodneji vzit na leasing a tam to maj poresene snad, bo je to tej leasingovky, ni?

Tvl dělal si několik let na druhý straně a nevíš,  jak plnite a30 . Hele jen jsem zjišťoval info, které vás zajímalo,  k malým pismenkům jsem se nedostal, nic méně všechny pojistky co mám,  jsou v pořádku a psal jsem, že s plněním jsem spokojen a jsem v plusu, oproti tomu co tam dáváme (rodina). Je jasný, že pojišťovny jsou vychcaný, ale když chci mít něco v poho, jasně se vždy zeptám ( nikdy jsem smlouvy nečetl,  nebaví mě to), co ty malý písmenka,  není v tom nějaký podvod, protože vím kde bydlíte atd. Navíc,  kdyby pojišťovny klamaly ve větším měřítku, tak by se to určitě rozkriklo.

Palec hore za tu práci co sis dal  ano i když jsi nezjistil nic jiného než co jsem tu psal na začátku  lol že bez tp musíš pojistit jinak než motorové vozidlo  .. Ale aspoň je to potvrzeno  ano 

Blejdamit: řešil jsem 2 totálky, pravda už dávněji ,ale i když to vypadalo na těžký propadák ,tak to nakonec vyšlo relativně fajn. Teda pokud beru skutečnou tržní cenu za kterou by se moto dala prodat před nehodou, ne sny majitele že by to prodal o 30k víc než je reál..Tenkrát mi to připadalo složité a nesmyslné ,ten aukční systém prodeje vraku atd, ale dneska je u auta to samo a funguje to..

 offline 

 

#107 09.12.2016 08:42:14

Re: Pojištění motocyklu


Jarynn:

No mě fascinovalo, že po takové době,  co jezdíte všichni na motorkach, tak se tu dohadujete , tak jsem to chtěl zjistit, jak to je, protože mě to taky zajímalo.
Jak píšeš ty, taky jsem měl totálku auta, přes aukci+ doplatek pojišťovny a za měsíc jsem měl peníze na účtě bez problémů a cena odpovídala, dokonce jsem čekal míň


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#108 09.12.2016 09:05:01

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Pojištění motocyklu


blejdamint napsal(a):

Dostal se tu nekdo k plneni po kradezi nebo totalce?

Prodávali jsme rodinné auto, delší dobu, nikdo ho nechtěl. Došlo k bouračce cizím zaviněním, auto do rohlíku a pojišťovna (sama od sebe, bez známých) zaplatila 4x víc, než byla inzerátová cena  usch Bylo to na tehdejší dobu dost luxusní auto, bohužel automaty nefrčely.
Takže za mne jo, jde to.

Jinak náš rodinný přítel pracující jako pojišťovák mi relativně nedávno při sjednávání pojistky na barák řekl: většina případů, kdy se neplní, je proto, že pojištěný v dobré víře, že "za to bude ještě pochválen" sám řekl něco, čím si zavřel dveře od pokladny  cool . Ale to se netýkalo motorek, takže to sem nepatří.


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#109 09.12.2016 12:39:33

kubajzs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
1 0

Re: Pojištění motocyklu


Tady máte reálnou nabídku na pojištění od ČP Při hodnotě 180000 s 5% spoluučastí to vychází na 21521kč/rok bez slev. a1  Já to zredukoval na pojistnou částku 160 s 10% spoluučastí a to vyšlo na cca 5850kč/rok včetně povinného. Bez slev bych to asi řešil jinak. Moto je 350tka, musel jsem ji dovézt na pojištovnu, tam si ji nafotili... při plnění berou tržní cenu podle jiných inzerátů stejného motocyklu, proto jsem tu hodnotu snížil.
Po dotazu jaké jsou podmínky, páč každej loupežník  nějaké má a po přečtení VOP sem si nebyl jistej mě ubezpečili, že pojištění platí všude, pokud při krádeži byla překonána překážka. Za to se považuje i zámek na řidítkách, přivázaná k vozíku taky, zamčená garáž doma je jasná.
Nejsou to malý peníze, ale asi lepší než aby mi zbyly oči pro pláč... Hold kdo chce mít opici musí mít na banány...  wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/4084_20161209_122049.jpg

Editoval kubajzs (09.12.2016 12:40:13)

 offline 

 

#110 09.12.2016 13:29:49

Re: Pojištění motocyklu


kubajzs napsal(a):

Tady máte reálnou nabídku na pojištění od ČP Při hodnotě 180000 s 5% spoluučastí to vychází na 21521kč/rok bez slev. a1  Já to zredukoval na pojistnou částku 160 s 10% spoluučastí a to vyšlo na cca 5850kč/rok včetně povinného. Bez slev bych to asi řešil jinak. Moto je 350tka, musel jsem ji dovézt na pojištovnu, tam si ji nafotili... při plnění berou tržní cenu podle jiných inzerátů stejného motocyklu, proto jsem tu hodnotu snížil.
Po dotazu jaké jsou podmínky, páč každej loupežník  nějaké má a po přečtení VOP sem si nebyl jistej mě ubezpečili, že pojištění platí všude, pokud při krádeži byla překonána překážka. Za to se považuje i zámek na řidítkách, přivázaná k vozíku taky, zamčená garáž doma je jasná.
Nejsou to malý peníze, ale asi lepší než aby mi zbyly oči pro pláč... Hold kdo chce mít opici musí mít na banány...  wink 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto. … 122049.jpg

Zkus jinou pojistovnu čp  a31 

 offline 

 

#111 12.12.2016 22:16:50

Kubik96
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 102
Založená vlákna
Motorka: Honda crf 250
Věk: 20
0 0

Re: Pojištění motocyklu


Zdravím koupil jsem další krosku,dá se pojistit nebo pouze enduro?Případně na kolik to vychází?Motorku jsem musel dát do garáže v pronajmu a chtěl bych se nějak krýt.Dá se třeba napsat smlouva s kámošem že mi jí prodal ověřit podpis na poště s kupním smlouvou?Abych se nějak mohl krýt případně proti krádeži?Nebo vaše nějaké reálné zkušenosti jak se proti tomu bráníte?například zamýkáte svoje moto k něčemu atd?Díky


Odvaha je překonávání strachu,jeho ovládnutí,nikoliv absence.

 offline 

 

#112 13.12.2016 07:34:11

Re: Pojištění motocyklu


Kubik96 napsal(a):

Zdravím koupil jsem další krosku,dá se pojistit nebo pouze enduro?Případně na kolik to vychází?Motorku jsem musel dát do garáže v pronajmu a chtěl bych se nějak krýt.Dá se třeba napsat smlouva s kámošem že mi jí prodal ověřit podpis na poště s kupním smlouvou?Abych se nějak mohl krýt případně proti krádeži?Nebo vaše nějaké reálné zkušenosti jak se proti tomu bráníte?například zamýkáte svoje moto k něčemu atd?Díky

Jestli umíš číst,  Tak má ráda zní,  precti si poslední cca 3 stránky. Neuvadíš stáří a cenu, jestli je to stará,  Tak tam dej potkovu a řetěz a modli se  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů