Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013

#81 12.05.2013 14:22:43

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:
zdaerc. Koupil jsem heidenau K74 do zadu a K69 do předu.
Je to fakt ostrý. Ale hlavně jsou to homologované pneu na cestu, s rychlostním indexem tuším T - cca 190km/h.
C-02 je dobrá guma, ale nemůže na SE být. Jak kvůli rozměru, tak rychlostnímu indexu.
Když se pak někde na cestě něco semele, pojišťovna to hodí vše na tebe...
SE je dobrý stroj..jeden z těch posledních poctivých pro lidi, co nechtějí každej rok dělat GO motoru a td... tull  cool 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#82 12.05.2013 20:59:53

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki napsal(a):

madman650:
zdaerc. Koupil jsem heidenau K74 do zadu a K69 do předu.
Je to fakt ostrý. Ale hlavně jsou to homologované pneu na cestu, s rychlostním indexem tuším T - cca 190km/h.
C-02 je dobrá guma, ale nemůže na SE být. Jak kvůli rozměru, tak rychlostnímu indexu.
Když se pak někde na cestě něco semele, pojišťovna to hodí vše na tebe...
SE je dobrý stroj..jeden z těch posledních poctivých pro lidi, co nechtějí každej rok dělat GO motoru a td... tull  cool 

ta guma vypadá dobře,ani jsem netušil,že se něco takového v sedmnáctce vyrábí,na té c02 jezdím pouze terén,na silnici nic moc a rychle mizí...
a vše jezdím v rozměru 130,takže stejně to není to,co tam má být smile 
jestli pojedem na podzim Rumunsko,tak tu heidenau zkusím...
jinak souhlas,je to poctivá japonská práce  ano 
jedeš na Dr sraz k Vyškovu?

 offline 

 

#83 12.05.2013 21:06:02

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

nevím o té akci.
Kdy to je?
Já srazy moc nejezdím, raději vyjížďky...ale tam by taky nějaká mohlabýt, ne?
Ale asi slabota...
Ta heidenau je dobrá. Ta přední K69 drží v trávě úplně super...na cestě se to trochu kroutí...je to spíše terén. Bych chtěl vidět, jak na tom někdo mastí 190kmh:)
Ale index to má.
Hele, v terénu C-02 dobrý, ale na cestě bacha.
Znám případy, kdy kluka odjebali jen proto, že neměl obutí dle TP.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#84 12.05.2013 21:40:59

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki:

najeď si na naše stránky dr-650.com,je tam vše o Drkách...
na srazy taky nejezdím,jen na ty naše,když jsou někde na Moravě,jednou jsem byl i na šumave....
sraz je na přelomu května a června o víkendu,vyjížďka bývá v sobotu v okolí srazu,tak 150km,jen silnice a lehčí terén,většina jsou spíš laděni na lehčí terén a jezdí se spolujezdcem,takže s ohledem na ně smile 
jinak ty rychlostní indexy moc neřeším,jezdím vetšinou kolem kila,mám převod do terénu 14/43,takže maximálka tak 130 v hodině smile 

Editoval madman650 (12.05.2013 21:42:04)

 offline 

 

#85 12.05.2013 21:59:09

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

no já tam měl právě originál převod 15/41 a když jsem kupoval řetězovku, tak jsem chtěl víc terén. Tak aspoň 14/42. Nakonec mi u prodejce řekli, že v předu 1 zub je za tři vzadu a raději ať něchán 14/41, aby to nebylo moc.
No tak je fakt, že když jedu kilo, je to akorád...
Ale myslím, že v terénu by to ještě sneslo aspoň zoubek 2. Ale tak je to rozhodně lepší, než to bylo.
Na zadek jí na rovince dotanu trochu přes spojku i na 2, v terénech i na 3.
Uvídím o tom srazu...
máš někde foro svého SE? Moje viz fotogalerie


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#86 13.05.2013 07:32:28

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki:

foto nikde nemám,je to origo bílá,bez nějakých výrazných úprav,upravený origo výfuk,pěkný zvuk ale neřve jak laďák - z taktických důvodů smile
převodama jsem se propracoval z 15/41 přes 14/41 na 14/43 a paráda,krásný zátah,kratší kvalty,v zatáčkách se to dá lehčeji urvat do driftu cool 
přes zimu jsem přemýšlel nad změnou na tt nebo xr400,orientace víc na terén,to jen kvůli váze,ale už mě to asi přešlo smile 
ttéčkem bych si o moc nepomohl,je lehčí v podstatě jen o váhu startéru a xr je dost do terénu,vysoká,jezdím občas ve dvou a po silnici a na to už není vhodná vůbec....,takže mi to Séčko vychází jako nejlepší kompromis...

Editoval madman650 (13.05.2013 07:32:57)

 offline 

 

#87 13.05.2013 07:49:12

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

Takže nakonec 14/43...smile Kurňa, že já se nechal přemluvit na tu 14/41.
Tak jedině si koupit druhou rozetu. Ale myslíš, že je to ještě tolik poznat, ty dva zuby?
Dal jsem celou novou řetězovku, ....strojí to prachy tak člověk zvažuje.
V terénu do prudkých výjezdů, je to někdy na tu dvojku tak tak, tak by možná ty 2 zuby pomohly.
To ti možná jde na zadek na 2 už bez spojky, ne?
Tak asi když se někde potkáme na poježdění, mrknu jak to máš a zkusím rozdíl. Abych měl představu...
Co že hodláš jet? Rumunsko?
A na kolik tě takový výlet vyjde?


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#88 13.05.2013 07:51:34

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki:
a jak jsi upravil ten origo výfuk? Mělo to vliv na výkon? Nebo jen zvuk?
Taky do laďáku nechci jít z toho důvodu, že o tobě v lese ví, ještě než tam jsi:)


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#89 13.05.2013 09:17:09

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki:

na některé "trialové" pasáže je origo jednička rychlá,někde dvojka slabá,atd.,a dva zuby jsou fakt znát..
taky jsem dával loni novou řetězovku,ale nakonec jsem ješte před měsícem dokoupil tu rozetu 43 zubů,známý tu má eshop,sehnal mi ji do pětikila...
Výfuk jsem řešil provrtáním těch komor,navařeným vrtákem,aby to nešlo na střídačku přes ty  tři komory,ale rovnou do té poslední,no a stěnu té poslední jsem provrtal asi deseti dírama 12mm do kruhu,kolem té trubky,ze které vychází zplodiny,takže to nejde ven jen tou origo trubičkou ve středu výfuku,ale převážně těma dírama okolo.No a na konec přes ty díry jsem vysoustružil a nanýtoval asi 5cm dlouhou a 5cm v průměru koncovku,která ten zvuk ještě dost vylepšila smile  Výkon až tak nezměníš,ale zvuk dost podstatně...
Ale taky to byl "vývoj",neudělal jsem to hned napoprvé,ale laboroval s počtem a průměrem děr i v těch komorách:)
A hlavně jsem předtím koupil na netu druhý origo výfuk do náhrady,kdyby se vývoj nezdařil a1 

Rumunsko jsem plánoval s klukama tady z fora,co se nedávno vrátili,ale jelikož jsem měl nějaký problém s kolenem,tak jsem nemohl jet.Ale jestli se pojede na podzim,tak určo jedu a ještě by se přidal i kámoš s Séčkem.
Je potřeba udělat nějaké kategorie,podle motorek a schopností jezdců.Podle videí co jsem viděl,co jezdili,tak bych většinu dal,ale na spoustě míst bych se děsně nadřel,protože ta váha je fakt znát a hlavně už dnes jezdím na pohodu a užít si ježdění a ne abych polovinu vyjížďky tlačil motorku někde mezi balvany v potoku a v botech mi čvachtalo smile 

 offline 

 

#90 13.05.2013 09:25:47

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

no jasné, tak není to trial, nebo wr250...někde mezi balvany je to jen o dřině..né o zážitku.
Já občas zkouším co se ještě dá a co už je mordovačka mšiny a taky mě..., tam někde by měla být ta hranice, aby byl člověk prostě spokojený a dostal co čekal.. ano 
No, tak do 500 rozeta se hodí...
Myslím, že mi tam nechali stejný počet článků jako na 15/41. A mám 14/41, takže bych tam měl rozetu 43 klidně dostat. Napínák mám u novýho řetězu na 4,1
Tak třebas se někdy domluvíme a pojezdíme něco. Máš tam u vás něco pěkného naježděné... nějakou trasu do cca.100km?


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#91 13.05.2013 09:27:21

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

ten výfuk asi ještě nechám..mám origo jen jeden usch 
Prý u SE když dáš laďák, tak se krpouťák posune dolů, takže je to na SE dost znát...ale zase ten randál.. ee4 


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

#92 13.05.2013 09:34:54

madman650
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 89
Založená vlákna
Motorka: DR650SE
1 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


Zvěřáki napsal(a):

madman650:

ten výfuk asi ještě nechám..mám origo jen jeden usch 
Prý u SE když dáš laďák, tak se krpouťák posune dolů, takže je to na SE dost znát...ale zase ten randál.. ee4 

já jsem krouťák posunul tím zpřevodováním....a tím,žes dal dopředu o kolečko míň,je řetěz dost dlouhý na větší rozetu...
trasy tu mám,bydlím u lesa,vytlačím motorku z garáže a jsem v terénu a kopce pořádné,jak tam u vás,takže člověk má nějaký ten základ,prudké,kamenité výjezdy,sjezdy,vymleté cesty a zhlavně nikde nikoho neruším,jsou tu rozsáhlé lesy,ale 100km nedávám,to bych v tom terénu vyplivl duši smile

 offline 

 

#93 13.05.2013 10:37:12

Zvěřáki
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 659
Založená vlákna
Motorka: DR 650 SE
Věk: 33
0 0

Re: ENDURO DEN, Mohelnice a okolí 10-11.5.2013


madman650:

tak je super, že tě tam nikdo nenahání... 
Tady u nás to taky jde, tedy alespoň já s tím zatím problém nemám. Někteří , co mají právě ty laďáky a dělají větší binec, ale mají v jistých místech dost problémy...
Tady se dá udělat trasa i 60-70km, ne příliš náročná, takže duši člověk nevyplivne. Jen některé úseky jsou horší.


Po delší pauze jsem si některé detaily vybavil hned po tom, co jsem už zase ryl hubou do pole.....
- holt to nezapomeneš  - ForeverOFF -

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů