Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Dalsi new stroj....

#1 27.04.2009 21:51:47

Dalsi new stroj....


Zdarec valec, tak Semis ma novej stroj, toz jsem taky rozsiril prirustek v garazi ... to co je pod plachtou, to neni (nastesti) moje ... moje jsou jen ty dve neprikryty kocky .... ta modra mi rika pane odedneska smile GSX600R, r.v. 2001, v naprosto origo stavu (dokonce i origo naradi tam je),  jen namontovany padaky ... najeto cca 36 000km .... motorku znam 6 let, od jejich 7200km .... mela ju kamoska .... proste motorka, kterou bych nikda nechtel, ale proste takovehlemu stavu se neda odolat ... a poznatek? Oproti TTRu to jede jako prase big_smile a myslim ze stoppie a wheelie taky pujde big_smile

http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/79_image_158.jpg

http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/79_image_157.jpg

http://www.forum.offmoto.com/uploads/thumbs/79_image_156.jpg

 offline 

 

#2 28.04.2009 06:17:56

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Dalsi new stroj....


Fuj ale... asfaltomrdal  :D  :D  :D 
Jinak gratulace :ano:


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#3 28.04.2009 09:08:38

Re: Dalsi new stroj....


suchman> no ... co ti budu povidat ... ja na TTRu posledni dobou jezdil stejnak z 80% po asfaltu .... trebas dneska jel do prace a jak jinak nez vytrznicky .... z krizovatek po prdeli big_smile

 offline 

 

#4 28.04.2009 09:18:57

Suchman
Administrator
Fotogalerie
Příspěvky: 4498
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: ETX50, TT600R(e), XR600R, NX650, Betta 207,210
Věk: už moc
Tel: 774 817 423

Re: Dalsi new stroj....


V jakým stavu máš to tvoje TTR? Kamoš něco zhání, tak jestli to tvoje mám doporučit...


Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval.

 offline 

 

#5 28.04.2009 10:13:13

Re: Dalsi new stroj....


Suchman napsal(a):

V jakým stavu máš to tvoje TTR? Kamoš něco zhání, tak jestli to tvoje mám doporučit...

hodil jsem Ti to do mailu....

 offline 

 

#6 28.04.2009 10:45:11

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Dalsi new stroj....


A co te´dko bude jezdit jeho bývalá majitelka? jinak gratulace, přeci jen je to taky radost vlastnit gsx-r  ano

 

#7 28.04.2009 21:55:10

Re: Dalsi new stroj....


MIssEnduro napsal(a):

A co te´dko bude jezdit jeho bývalá majitelka? jinak gratulace, přeci jen je to taky radost vlastnit gsx-r  ano

Nu ... Mary bude jezdit s koleckem, pac stavej bark .... a jinak s Davidem na Fazeru .... a obcas ho pry dostane aj pujcenyho smile

 offline 

 

#8 28.04.2009 21:57:21

Re: Dalsi new stroj....


mikagen napsal(a):

Gratuluji - tak jsi se dočkal usch
Je to krasavica, to se musí nechat ano2  ano

jj - jak jsem psal - fakt extremne luxusni stav .......... jakoz komplet original ... nikdy nepdal ... nikdy nebyl na okruhu ... atd smile

 offline 

 

#9 03.05.2009 21:28:11

Re: Dalsi new stroj....


uf ..................... tak musim uznat ze bahno je bahno, ovsem ty silnice maji taky neco do sebe  - na TTRu bych asi tezko daval za vikend okruh Praha - Strakonice - Prachatice - Pisek - Praha - Decin - Liberec - Raspenava - Liberec - Praha .... s dalsima vyletama to dalo cca 980km ............. ale znicenej jsem z toho taky fest sad

 offline 

 

#10 04.05.2009 14:26:42

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dalsi new stroj....


mateSAS napsal(a):

uf ..................... tak musim uznat ze bahno je bahno, ovsem ty silnice maji taky neco do sebe  - na TTRu bych asi tezko daval za vikend okruh Praha - Strakonice - Prachatice - Pisek - Praha - Decin - Liberec - Raspenava - Liberec - Praha .... s dalsima vyletama to dalo cca 980km ............. ale znicenej jsem z toho taky fest sad

mi povidej big_smile ja vcera dal na XR ku Lhenice - Pisek - Pribram - Beroun - Kladno - Slany - Melnik a mel jsem prdel jak tatarak big_smile a ve ctvrtek me to ceka v opacnym smeru big_smile

 offline 

 

#11 04.05.2009 15:00:11

Re: Dalsi new stroj....


Ty jo pěknej kus štreky. To se ti nedivim mě to stačí po okolí a taky mě z toho prdel bolí  lol

 offline 

 

#12 04.05.2009 20:45:29

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dalsi new stroj....


Arphes napsal(a):

Ty jo pěknej kus štreky. To se ti nedivim mě to stačí po okolí a taky mě z toho prdel bolí  lol

si k tomu ete pridej ze jsem jel s plnou krosnou wink big_smile, jak se ti jinak jezdi na XRku? smile
btw. mimochodem ta piskovna UHY je kousek od melnika ze.... jezdite tam aji prez tyden ze bych se zajel podivat jak v realu vypadaji "spolubydlici" z offmota wink

 offline 

 

#13 04.05.2009 20:59:18

Re: Dalsi new stroj....


johnyquatro napsal(a):

Arphes napsal(a):

Ty jo pěknej kus štreky. To se ti nedivim mě to stačí po okolí a taky mě z toho prdel bolí  lol

si k tomu ete pridej ze jsem jel s plnou krosnou wink big_smile, jak se ti jinak jezdi na XRku? smile
btw. mimochodem ta piskovna UHY je kousek od melnika ze.... jezdite tam aji prez tyden ze bych se zajel podivat jak v realu vypadaji "spolubydlici" z offmota wink

Na XR se mi jezdí fakt suprově, sedí mi víc jak bejvalá dvacka. Kopačku jsem ošefovala, takže teď už jen jezdit. Jo a na té pískovně jsem nebyla.

 offline 

 

#14 04.05.2009 21:56:08

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Dalsi new stroj....


Arphes napsal(a):

johnyquatro napsal(a):

Arphes napsal(a):

Ty jo pěknej kus štreky. To se ti nedivim mě to stačí po okolí a taky mě z toho prdel bolí  lol

si k tomu ete pridej ze jsem jel s plnou krosnou wink big_smile, jak se ti jinak jezdi na XRku? smile
btw. mimochodem ta piskovna UHY je kousek od melnika ze.... jezdite tam aji prez tyden ze bych se zajel podivat jak v realu vypadaji "spolubydlici" z offmota wink

Na XR se mi jezdí fakt suprově, sedí mi víc jak bejvalá dvacka. Kopačku jsem ošefovala, takže teď už jen jezdit. Jo a na té pískovně jsem nebyla.

ja prave ani nevim kdo vsechno tam jezdi, toz se treba nekdo ozve. jinak kopacka je v pohode, akurat teda kdyz to chcipne v kopci nebo v hlubokej koleji tak to je na zblazneni, ale zas neco za neco smile

 offline 

 

#15 04.05.2009 22:21:31

Re: Dalsi new stroj....


Jo to máš pravdu. Já měla na dvacce zase jen starter a ten kdyby se vyto, tak by bylo vymalováno. Nejlepší je mít oboje. Ale co naděláme  smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů