Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

servis Suzuki DR 350

#1 12.04.2013 12:48:40

Petros_CZ
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 74
Založená vlákna
Místo: Kladno
Motorka: KTM SXC 625, YZ 250F
Věk: 32
0 0

servis Suzuki DR 350


Ahoj,

mám v plánu vyměnit po zimě olej na mé DR 350, říkal jsem si, že by se také mohly zkontrolovat ventily + základní údržba, sice jsem si stáhnul servisní manuál, ale jelikož jsem to nikdy nedělal, tak si na to moc netroufám... Nevíte o někom dobrém ve Středočeském kraji (kladno), kdo by to za nějaký rozumný peníz zkouknul a seřídil? Kupoval jsem ji loni, nikde nic nerachtá, je to všechno v pohodě, ale nevím, kdy to naposled původní majitel seřizoval...
Díky případně za tipy
P.

 offline 

 

#2 13.04.2013 17:38:10

Myna
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 145
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: DR 350S 90´
Věk: 23
1 0

Re: servis Suzuki DR 350


Se servisem neporadím, ale doporučuju nebát se a zkusit to sám. Člověk má pak hned lepší pocit, když na tom pak jede smile
Jestli máš servisní manuál, tak si to pořádně pročti a na youtube se koukni na videa jak se seřizují ventily.
DRko je v tomhle absolutně jednoduchý, stačí oddělat víka ventilů, nastavit si píst do horní úvrati (vše je hezky popsaný i s fotkama v servisním manuálu) a pak už jen měrkama změříš vůli (hodnoty jsou taky v manuálu). Pokud bude potřeba ventily seřídit, tak jsi v pohodě, protože DRko má seřizování pomocí matek, žádný podložky.
Hodně štěstí, ať už s vlastní údržbou nebo při hledání dobrýho servisu (to je možná ještě těžší  lol )  key 


A teď šroubovákem tady to udělátko takhle pošoupneš...no....takhle...no a je to v prdeli key usch

 offline 

 

#3 18.04.2013 16:07:43

Laos
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 35
Založená vlákna
Motorka: XR 650R a další
Věk: ucházející(30-40)
0 0

Re: servis Suzuki DR 350


Petros_CZ:

čau,
jestli chceš poradit/pomoct jak seřídit ventily atd., tak se domluvíme, není problém, mám taky dr 350  wink . Teďko v sobotu 20.4.2013 je na Stochově sraz, najdeš mě tam, jsem členem MBAček. Stačí se zeptat kdo z MBA má déerku a oni tě kluci nasměrujou.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů