Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kdo ví, z čeho je tento tlumič?

#21 12.04.2013 11:47:58

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Kdo ví, z čeho je tento tlumič?


PepaXT:

já to chápu. ale máš tam ložisko, čep a šroub na uchycení. tj. další vrstva kovu co může zareznout. Já tam mám ložiško a hned šroub ve vazelínový lázni.
ten systém co píšeš ty je na přepáčku, kde jsou maznice a mažeš tím ložiska, proto vydržej. u tohodle maznice nejsou. na kažný namazání bys musel sundat tlumič. proto si myslím že můj systém má něco do sebe


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

#22 08.10.2014 14:04:31

SojkinXR6R
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 600
Založená vlákna
Motorka: HQFE350, HondaXR600R,KTMsxf450
Věk: 35
Tel: s poškrábanym displejem
5 2

Re: Kdo ví, z čeho je tento tlumič?


Sice už je to starý téma... Ale někomu třeba při hledání pomůže. Dělám repas centrálu na XR, a jak bylo psáno, na netu se sežene spodní kloubové ložisko, ale horní už je problém a origo stojí nemálo papírů. Jak tady kluci psali, jako náhradu, koupit klasické valivé SKF s odpovídajícím rozměrem 26mm vnější a díra 10mm vnitřní. K tomu z každé strany odpovídající gufero.
Ale neřiká se nadarmo, kdo hledá, ten najde. Takže doporučuji TOBEX.CZ a tam mají požadované kloubové ložisko s mosaznou výstelkou, už ho mám doma a sem rád že nebudu muset laborovat a co nejvíc sem se přiblížil originálu, co se alespoň konstrukce týká smile Označení ložiska JAS 10, a cena je myslím víc než přijatelná... Zduř


Kdo maže - ten jede,
Bláto louže kamení, to je naše znamení
Made in Japan

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů