Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Co si myslíš/víš o této motorce?

#61 06.05.2013 14:58:20

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?

 offline 

 

#62 06.05.2013 15:37:36

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Fishmen:

pěkný brko, dobrá cena, pro zkušené jezdce  ano 

 offline 

 

#63 06.05.2013 22:39:07

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


A jak jste to dělali, když jste kupovali motorku? Vyznáte se natolik, že jdete samy a vady poznáte, máte nějaké známe, kteří chodili s vámi nebo se tolik nevyznáte, ale prostě jste do toho šli? A co u takové motorky preferujete? Hlavně aby byl motor v pořádku a to ostatní už se nějak udělá nebo musí být tak nějak celkově ok jen nějaké chyby?

 offline 

 

#64 06.05.2013 22:43:00

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Fishmen:

by me zajimalo proc delal v 92mth nikasil?to je nejaky divny


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#65 06.05.2013 22:59:06

Nero150
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 739
Založená vlákna
Místo: Mlynica(SK)Velké Karlovice(CZ)
Motorka: JAWA 250/353 vojenská
Věk: 23
0 0

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Inak volám sa Miro

 offline 

 

#66 06.05.2013 23:30:36

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Fishmen napsal(a):

A jak jste to dělali, když jste kupovali motorku? Vyznáte se natolik, že jdete samy a vady poznáte, máte nějaké známe, kteří chodili s vámi nebo se tolik nevyznáte, ale prostě jste do toho šli? A co u takové motorky preferujete? Hlavně aby byl motor v pořádku a to ostatní už se nějak udělá nebo musí být tak nějak celkově ok jen nějaké chyby?

Každý si tím musí projít sám. Až budeš kupovat 5-tou motorku, se nebudeš divit ničemu.
Samozřejmě každý dá na první pohled, ale ten mnohdy jen kamufluje vady. Vždy bych řešil technickou stránku motorky. Nejdůležitější je motor, ale do něj nevidíš a musíš věřit prodávajícímu a spoléhat na jeho solidnost. To se ale v Česku nenosí a proto to tak dopadá u většiny inzerátů ne  Buď budeš mít štěstí nebo holt smůlu.
Bohužel každá koupě se bude jen a jen odvíjet od financí. Zvlášť zde platí staré pořekadlo- za málo peněz málo muziky, to a´t si říká kdo chce co chce. U ostrých endur se vždy vyplatí počkat, raději přišetřit a koupit i něco relativně dražšího. Pohádkám o tom, že koupíš raději za pár šupů starší kus a uděláš si na něm repasi a budeš vědět, co tam máš, moc nevěř. U těchto oprav po rozebrání motoru většinou přijde nemilé překvapení a výsledná cena opravy každého nemile překvapí. Podobné je to i spodvozkem. Repase tlumičů, přepákování tě přijdou na nemalý peníz.
V dnešní době můžeš dobrý kup uskutečnit max. od toho, kdo je ve finanční tísni nebo kdo se o to stará, ale chce novou nebo lepší. Další kategorií jsou podnikatelé, kteří si to koupí z frajeřiny a zjistí, že na to nemají nebo je to nebaví.
Inzeráty typu ježděná jen pole, louky starším veteránem ber vždy s rezervou, lépe ignoruj. Každý, kdo má ostré enduro, tak s ním v rukavičkách nezachází. smile 

Editoval viteka 32 (07.05.2013 09:20:57)

 offline 

 

#67 07.05.2013 12:17:33

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


viteka 32: co si myslis o této EXC http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/7 … acing.html versus ta z ostravy co jsi mi posílal v topicu o bergu. Kdyby se mi to podařilo usmlouvat na nejakou podobnou cenu kolem 55. Jen jsem koukal na ty zlatý brýle a ty vidlice mají taky nějakou jinou barvu než ostatní EXC z tohoto roku. Nevíte někdo proč ?

 offline 

 

#68 07.05.2013 12:46:02

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Robinsson napsal(a):

viteka 32: co si myslis o této EXC http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/7 … acing.html versus ta z ostravy co jsi mi posílal v topicu o bergu. Kdyby se mi to podařilo usmlouvat na nejakou podobnou cenu kolem 55. Jen jsem koukal na ty zlatý brýle a ty vidlice mají taky nějakou jinou barvu než ostatní EXC z tohoto roku. Nevíte někdo proč ?

Nic proti, ale je to stále jen nějaké polemizování o něčem, co člověk neviděl. Každý na to může mít jiný názor, každý ti může chválit svou motorku a pod. Tyto debaty jsou dost o ničem, stejně vše se bude odvíjet od osobního setkání, prohlídky stroje, možnosti dohody. Něl by ses dozvědět, kolik přibližně má motor najeto, proč byl dělán jen rozvoďák a seřízeny ventily, které stejně by se měly seřizovat co druhou výměnu oleje smile 
Klukova KTM má najeto od novoty 180 Mth, věřím, že rozvoďák vydrží do 300 Mth, já ho pak vyměním moto prodám v dobrém stavu. Myslíš, že nového majitele pak nebude brzy čekat větší investice? Klidně může do motoru nasypat 20-30 klacků a ani nemrkne. Všechno toto jsou ale jen úvahy, vše může být jinak. Může se ti motor vysypat klidně při 180 Mth a nic nenaděláš.
Jinak ty blýle budou asi frézované, šavle taky jiné, musí vysvětlit majitel. Výfuk bude dost hlučný, aby ses nedivil. Klasická ktm staršího typu, osobně bych radši šel do 2006-2007, ale to je jiná cenová kategorie. Je třeba se na tom projet a zkusit třeba i ten 2T , někomu styl jízdy sedne líp. Sezóna je ale v plném proudu, takže poptávka bude převyšovat nabídku a sehnat něco lepšího bude skoro nemožné. Proto jsem všechny mota kupoval v zimě, kdy ceny i výběr je příznivější smile 

 offline 

 

#69 07.05.2013 16:05:46

MaxTTR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 178
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 Racing
Věk: 35
2 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Robinsson:

to je to samy kdyby jsi se zeptal proc ty kola jsou cerny, kdyz tento rocnik je jeste nemel, nebo ten vyfuk je nejaky jiny ... nejaky Doma vyfuk nebo co ...  big_smile , nebo proc na plastech neni napsano KTM kdyz to tam ma byt atd ... presne jak pise viteka 32, kupujes ostrou motorku, ktera byla postavena k tomu aby se s ni nezachazelo v rukavickach ...
Jinak k tve otazce ... Sölva,Kayaba nebo Showa jsou jako tuningovej dil pro KTM,Husaberg,BMW.  V inzeratu je komplet predek Sölva (i s frezovanymi duralovymi brylemi) coz byla a asi jeste je spicka mezi tlumici a vysvetlovat proc tam jsou to je asi vysvetlovat proc nekdo pije Plzen a jiny pivo za 4,50 z Lidlu
... tady je treba nekdo prodava (uzivatel ALEX) ... vsimni si te ceny  big_smile 
http://www.moto-cross.cz/bazar/
nebo si precti o tom nejake fora
kazdopadne nejvic informaci o ni dostanes od majitele a ne tady  wink 

Editoval MaxTTR (07.05.2013 16:08:24)

 offline 

 

#70 07.05.2013 22:44:24

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Ahoj, je možný, že měli nějak koncem roku nové gasgase ve výprodeji za cca 125tis.?

 offline 

 

#71 08.05.2013 20:02:16

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


MaxTTR:

Mě to je jasný stačilo napsat, že to jsou vidlice Solva a hotovo. Já se v tom zatim tolik neorientuju tak sbírám info.
Taky by mě celkem zajimalo jestli nemá někdo zkušenosti s provozem SX jako Enduro. Tlumiče by měli jít vyřešit jinym nastavením. Co motor ? Kratší kvalty je tam jeste nejky rozdil oproti EXC motorove

 offline 

 

#72 08.05.2013 20:34:00

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Fishmen:

jj, loňské modely..



http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1231_vyprodej_gasgas.jpg

Editoval C.J. (08.05.2013 20:35:27)

 offline 

 

#73 08.05.2013 20:34:24

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Robinsson napsal(a):

MaxTTR:

Mě to je jasný stačilo napsat, že to jsou vidlice Solva a hotovo. Já se v tom zatim tolik neorientuju tak sbírám info.
Taky by mě celkem zajimalo jestli nemá někdo zkušenosti s provozem SX jako Enduro. Tlumiče by měli jít vyřešit jinym nastavením. Co motor ? Kratší kvalty je tam jeste nejky rozdil oproti EXC motorove

Jsi začátečník a chceš se hned zmrzačit? Pro tebe do terénu absolutně nevhodné, možná pro vyježděného střelce. Nemá startér, místo 6 rychlostí má 4, jinak odstupňované, vhodné na trať. Nemá světla, která při enduro jsou spíš výhodou, samozřejmě taková mašina je jedině bez SPZ. Nároky na údržbu větší- kratší intervaly výměn oleje a pod. Taková motorka na začátek by tě v nejlepším případě jen finančně zruinovala. Jak chceš tlumiče vyřešit jiným nastavením?

 offline 

 

#74 09.05.2013 21:11:17

Krewos
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 299
Založená vlákna
Místo: Sekule
Motorka: už ich bolo vela... momentalne Kawasaki kx 500
Věk: 18
Tel: 0908366240
3 0

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


http://motocykle.bazos.sk/inzerat/25381 … ionier.php

pane božé prooooooooooooč ?????? heh1   heh1   heh1   heh1  je nekdo tak jebnuty..... ee3  a22 


"Môžeš mať všetko, za čo si ochotný bojovať."
PM moto

 offline 

 

#75 10.05.2013 11:54:27

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


http://www.motoinzerce.cz/motorky/husab … e-400.html

Ještě by mě zajímala tato moto. Někdo na Bergy do 04 nadává na zapalování co konkrétně na něm odchází ?

 offline 

 

#76 10.05.2013 12:12:18

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Robinsson:
Pročti si zde:
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=6178
Jinak napiš Zuzákovi 76, vloni na tom dělal celý motor, určitě ti poskytne detailnější informace.

 offline 

 

#77 11.05.2013 17:51:38

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Tak jsem se rozhodl, že asi starší Bergy (pod 04) nechám být  smile 
Toto je nějaké divné http://www.tipmoto.com/motorky/gas-gas/ … r-450.html neřekl bych podle plastů, že by to byla 08 spíš tak 05-06. Možná nějaký výprodej a registrována byla 08. V pondělí to okouknu na živo at si udělám nejaky usudek.

 offline 

 

#78 11.05.2013 20:26:25

TomKLX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 138
Založená vlákna
Motorka: Hb 390 fe
Věk: 34
0 0

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Robinsson:

Bych si tipnul, ze s dilama na tenhle motor to asi nebude zadna slava, Gas uz leta svuj ctyrtakt nedela.

 offline 

 

#79 11.05.2013 20:35:58

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Já bych se chtěl ještě zeptat na co se mám připravit po koupi motorky? Co všechno budu potřebovat.

mám nářadí, nějakou základní výbavu kromě kalhot, nemám stojan, koupil jsem si tu karcher vapku co tu někdo doporučoval. Co ještě bych si měl pořídit, dokud mám čas, protože ještě nemám motorku?

Abych nezapomněl, taky se připravuju fyzicky.

Editoval Fishmen (11.05.2013 20:36:56)

 offline 

 

#80 11.05.2013 20:40:46

TomKLX
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 138
Založená vlákna
Motorka: Hb 390 fe
Věk: 34
0 0

Re: Co si myslíš/víš o této motorce?


Fishmen:

Pokud vybiras lehky ctyrtaktni enduro v oblasti 50 tisic, tak si priprav hlavne penize  a16 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů