Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#921 05.05.2019 12:05:45

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


200ccm je na učení dobrá, ale prostě nemá pořádný "koule"  lol   když sem koukal na smallovo video tak mám chut zkusit jak jede ten freeride mě přijde že to furt zdechá na výkon , to musí bejt hruza na tom jet  lol 
Kdybych nebydlel uprostřed planiny a nemusel lítat po loukách tak bych taky bral slabší motorku než mám  a2  občas je to hrozná petelice s mojí váhou  big_smile  a13 
jinak od smalla z videa je hezky vidět jak má čistou trat ve třídě elite  ano to v expertech se to začínalo ucpávat snad už od desátýho fleku  a14 

Editoval Thomaster (05.05.2019 12:08:38)

 offline 

 

#922 05.05.2019 12:43:19

Re: DRAPÁK RODEO


Small napsal(a):

hansr:

To máš asi pravdu. Možná proto, když sem se v sobotu šetřil jsem dojel celkem dost čerstvý.
V neděli jsem přidal, ale taky jsem dojel, tak, že bych zvládl snad jedno kolo ještě. Něco to bude mít do sebe.
Jinak si myslim, že ELITE se zbytečně všeci bojí. Šlo o 3 výjezdy navíc oproti EXPERT a nebyli nijak extra těžší než zbytek výjezdů. Tím, že to tak je, tak člověk v EXPERT dojede třeba na 20. místě a kdyby se přihlásil do ELITE, tak by dojel stejně ne-li lípe spíše lípe.
Lečo je toho důkazem minulý rok EXPERT 18. místo. Tento rok ELITE 14. místo. Nepochybuju o tom, že má najeto jako kráva oproti mě teda. Ale i tak, si myslim, že každý kdo si troufne na ELITE zajede lepší umístění než v EXPERT. Tuším, že se ELITE příští rok zaplní úplně jinak než tento rok. I když je pravda, že minulý rok 50 jezdců a tento rok necelých 40.
Kamarád taky říkal (8. místo EXPERT), že příští rok jede ELITE. Jezdí 2x lípe než já, takže by byl kolem 10. v ELITE, takže by taky zajel pravděpodobně lípe v ELITE než v EXPERT. EXPERTI jsou mi připadá více zaměření jezdci na rychlost. Rychlostí typy. Ale jen můj názor.

Musíš brát v potaz to, žes v prologu zajel cca + 150 místo (i to je perfektní výsledek ano  ano  ano na chrchlu jen minutu za zdejším jarvisem na 350 6d, naladěných cone valve a nesjetitelný gumě ze zkušenostma z top evropských závodů, co jezdí na sněhu věci, o kterých se ostatním ani nezdá .... )
Kdyby všichni jeli trasu Elit, tak bys dojel třeba + 100 místo celkově ....Dost lidí, co jedou hobby má na elit, ví, že by to dali, ale chtějí si to užít jinak, na pohodu, s dvojkou v žíle ... a jedou si expert nebo hobby ... nebo je jim motivace získat bednu v B, když ví, že v expertech by byli třeba do top 30 a v elit to samý ...
Elit má jednu obrovskou výhodu a to je, že jedeš v začátku závodu a nešpuntuješ se na CP2, 3, 4 ve frontách. To ti potom udělá i lepší čas a výsledek. taky tahači jsou plný sil a v začátku závodu pomáhají víc, než od půlky dá. Maršálové se taky snaží trasu čistit, než dojede první smečka z expertů, aby neřvali, že je někde špunt ...
Mně se tvoje jízda nelíbí. Není ani na oko technická a přitom není ani agresivní. Ale ty ses v tom našel a má to výsledky ano 
Třeba místo 4.00 videa zub dolů vypadá na obrázku jako nic, ale ty borci před tebou to nestlačujou jen tak z bůhdarma. Pěkná zmrdovinka a pustit se do toho na moto znamená, že víš, co děláš a co máš dělat ano .

 offline 

 

#923 05.05.2019 15:48:50

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek: viděl jsem tě na trati 2x, v neděli jsem jel hned za tímto borcem-vzadu můj blatník. Dvoustovka je super, jedinej problém jsem já, po zralé úvaze bych si chtěl dopřát do veteránů chlapskou místo dětské:-)


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/32_93e29786-5830-4867-8b20-f01d3ab685ff.png

 offline 

 

#924 05.05.2019 16:50:29

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Small napsal(a):

hansr:

To máš asi pravdu. Možná proto, když sem se v sobotu šetřil jsem dojel celkem dost čerstvý.
V neděli jsem přidal, ale taky jsem dojel, tak, že bych zvládl snad jedno kolo ještě. Něco to bude mít do sebe.
Jinak si myslim, že ELITE se zbytečně všeci bojí. Šlo o 3 výjezdy navíc oproti EXPERT a nebyli nijak extra těžší než zbytek výjezdů. Tím, že to tak je, tak člověk v EXPERT dojede třeba na 20. místě a kdyby se přihlásil do ELITE, tak by dojel stejně ne-li lípe spíše lípe.
Lečo je toho důkazem minulý rok EXPERT 18. místo. Tento rok ELITE 14. místo. Nepochybuju o tom, že má najeto jako kráva oproti mě teda. Ale i tak, si myslim, že každý kdo si troufne na ELITE zajede lepší umístění než v EXPERT. Tuším, že se ELITE příští rok zaplní úplně jinak než tento rok. I když je pravda, že minulý rok 50 jezdců a tento rok necelých 40.
Kamarád taky říkal (8. místo EXPERT), že příští rok jede ELITE. Jezdí 2x lípe než já, takže by byl kolem 10. v ELITE, takže by taky zajel pravděpodobně lípe v ELITE než v EXPERT. EXPERTI jsou mi připadá více zaměření jezdci na rychlost. Rychlostí typy. Ale jen můj názor.

Musíš brát v potaz to, žes v prologu zajel cca + 150 místo (i to je perfektní výsledek ano  ano  ano na chrchlu jen minutu za zdejším jarvisem na 350 6d, naladěných cone valve a nesjetitelný gumě ze zkušenostma z top evropských závodů, co jezdí na sněhu věci, o kterých se ostatním ani nezdá .... )
Kdyby všichni jeli trasu Elit, tak bys dojel třeba + 100 místo celkově ....Dost lidí, co jedou hobby má na elit, ví, že by to dali, ale chtějí si to užít jinak, na pohodu, s dvojkou v žíle ... a jedou si expert nebo hobby ... nebo je jim motivace získat bednu v B, když ví, že v expertech by byli třeba do top 30 a v elit to samý ...
Elit má jednu obrovskou výhodu a to je, že jedeš v začátku závodu a nešpuntuješ se na CP2, 3, 4 ve frontách. To ti potom udělá i lepší čas a výsledek. taky tahači jsou plný sil a v začátku závodu pomáhají víc, než od půlky dá. Maršálové se taky snaží trasu čistit, než dojede první smečka z expertů, aby neřvali, že je někde špunt ...
Mně se tvoje jízda nelíbí. Není ani na oko technická a přitom není ani agresivní. Ale ty ses v tom našel a má to výsledky ano 
Třeba místo 4.00 videa zub dolů vypadá na obrázku jako nic, ale ty borci před tebou to nestlačujou jen tak z bůhdarma. Pěkná zmrdovinka a pustit se do toho na moto znamená, že víš, co děláš a co máš dělat ano .

Autobusaka radši moc neposlouchej on v tom má dost hokej dva roky dozadu startoval s krosnou na zádech kvůli dílům, vloni se na to rok hrotil jezdil tam na kempy pilovat koupil i jinou motorku a stejně to stalo za hovno a letos se tak bál že se zase ztrapni tak nejel vůbec a radši tu jen komentuje  lol sice dělá odborníka na slovo vzateho ale nepozná ani 350 od 450 evropské závody od svetovejch a pás na ježdění po sněhu je pro něj věc o který se mu ani nezdá smile on si rád pokrucuje realitu k obrazu svému a nemůže pokousat že kazdej kdo se letos postavil na start a ujel aspoň 10cm tak ho porazil na celé čáře  lol 

Editoval roxteedy (05.05.2019 17:15:28)

 offline 

 

#925 05.05.2019 17:07:52

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Aspoň víme podle koho je tahle písnička evidentně se svoji "důležitou" funkci snaží přenést i sem  lol 


https://youtu.be/8qacVvm-8ao

 offline 

 

#926 05.05.2019 19:27:25

Re: DRAPÁK RODEO


Pardón, máš 450, vlastně mě to mělo trknout, když vidím, jak to s tebou vláčí lol 
tenhle odkaz sem už dával Sally - minutu za tebou na prologu - amatér na pincku lol  lol  lol , co se mu tu téměř všichni smáli a z memoriálu jel domů vlakem ..... 6 vteřin za tebou kuchař Pohlreich na + 500 mth 250 co jezdí hard cca rok .... pro mě to byl top Drapák, ráno 3 hrnky piva, potom jen zábava. ano  ano , v prologu jsi dostal naloženo, v sobotu jsi nezajel na svoji VELKOU HUBU nic a neděli jsi se posral, že by ses tu až moc ztrapnil. Když jsem se TĚ v neděli ráno ptal, jak to že nejdeš, utekl jsi jak malej klouček  lol  lol  lol  sprintem pryč  usch  usch  v depu jsi štěkal jako pejsek, co neumí kousnout .... strašnej zabiják a29  a29 
Na rozdíl od tebe jsem už několik měsíců dopředu psal, že nejedu a měl jsem pro to důvod ano . Ale přípravu jsem měl perfektní lol 

Jo a k těm Stříbskejm. byl jsem tam jezdit všeho všudy 2, ale na Drapáku byl jen jeden z těch, se kterýma jsem jezdil .... a kdybys mu řekl, že jsi jeden z těch Tuček a Školník, co se v 2017 v neděli tak zázračně v neděli zlepšili - ojebali trať, tak by ti ještě na cestu nadělil, co jsi za zmrda, protože on byl jeden z těch, co o vás věděl. ale to ses nepřihlásil hrdino lol 
Je zvláštní, že jste ho v tu neděli tvýho super roku 2017 pojeli na hlavu, ale on byl letos i ve svých letech na bedně ano , Jsi obyčejný podvodník ne , ale autobus je velikej, tak se za něj schováš lol  Letos se ukázalo, co jsi za jezdce, Pan posera, VELKÁ HUBA

Roxana v Plzni, jak on rád říká na motárdech. Tohle jezdím přímo z koryta a ne z rozjezdu bokem pro měkouše lol Příště si vem Mila, ať tě má kdo tahat  lol 

Jo a ta motorka není kunda, to jen ty jsi dřevák TLUČHUBA lol

Editoval Janek (05.05.2019 19:59:40)

 offline 

 

#927 05.05.2019 19:51:40

Kouba
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 193
Založená vlákna
Motorka: Montesa Cota 315R, KTM XC-W 250, Honda NTV
Věk: veterán
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


spacy:konečně jsem se našel:-) 5:38 černý dres.


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/32_d3703985-04d2-4874-9bc0-c43737f83c45.png

 offline 

 

#928 05.05.2019 19:58:57

Re: DRAPÁK RODEO


Kouba:
Pěkný  ano 
Na kládě byl moc pěkně vidět rozdíl pds vs. přepákování, který jezdce vracelo zpět před kládu.

 offline 

 

#929 05.05.2019 21:23:33

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Pardón, máš 450, vlastně mě to mělo trknout, když vidím, jak to s tebou vláčí lol 
tenhle odkaz sem už dával Sally - minutu za tebou na prologu - amatér na pincku lol  lol  lol , co se mu tu téměř všichni smáli a z memoriálu jel domů vlakem ..... 6 vteřin za tebou kuchař Pohlreich na + 500 mth 250 co jezdí hard cca rok .... pro mě to byl top Drapák, ráno 3 hrnky piva, potom jen zábava. ano  ano , v prologu jsi dostal naloženo, v sobotu jsi nezajel na svoji VELKOU HUBU nic a neděli jsi se posral, že by ses tu až moc ztrapnil. Když jsem se TĚ v neděli ráno ptal, jak to že nejdeš, utekl jsi jak malej klouček  lol  lol  lol  sprintem pryč  usch  usch  v depu jsi štěkal jako pejsek, co neumí kousnout .... strašnej zabiják a29  a29 
Na rozdíl od tebe jsem už několik měsíců dopředu psal, že nejedu a měl jsem pro to důvod ano . Ale přípravu jsem měl perfektní lol 

Jo a k těm Stříbskejm. byl jsem tam jezdit všeho všudy 2, ale na Drapáku byl jen jeden z těch, se kterýma jsem jezdil .... a kdybys mu řekl, že jsi jeden z těch Tuček a Školník, co se v 2017 v neděli tak zázračně v neděli zlepšili - ojebali trať, tak by ti ještě na cestu nadělil, co jsi za zmrda, protože on byl jeden z těch, co o vás věděl. ale to ses nepřihlásil hrdino lol 
Je zvláštní, že jste ho v tu neděli tvýho super roku 2017 pojeli na hlavu, ale on byl letos i ve svých letech na bedně ano , Jsi obyčejný podvodník ne , ale autobus je velikej, tak se za něj schováš lol  Letos se ukázalo, co jsi za jezdce, Pan posera, VELKÁ HUBA

Roxana v Plzni, jak on rád říká na motárdech. Tohle jezdím přímo z koryta a ne z rozjezdu bokem pro měkouše lol Příště si vem Mila, ať tě má kdo tahat  lol 

Jo a ta motorka není kunda, to jen ty jsi dřevák TLUČHUBA lol

Jo dostal jsem nabouchano 😂😂😂 od koho?  Jako 40 vteřin od enduroracera? Píšeš že minuta v prologu je nic tak nevím jak to bereš teda... A o kom mluvíš kdo dostal 2017 vejbuch a byl letos na bedně a chtěl by mě bít jako Robert ? Já slyšel že jsi tuhle skalku v Plzni nemohl vyjet půl roku já to dal na druhej pokus a ještě na jedny noze   lol letos se ukázalo jak jedu prakticky bez tréninku jsem zajel v pátek a sobotu líp než ty vloni po roce tréninku a najizdeni si trati před závodem  lol  ve stribre jsi byl 2x ale prdel z tebe mají nadosmrti 😂
a zase děláš hrdinu na fóru a píšeš že naživo se tě bojím?
Tak OK já se bojím ty ne tak si to dáme v Praze nas kluci pustí do klece a dáme si regulérní zápas i s rozhodčím klidně bez rukavic aby to bylo Real ideálně teď ve středu je svátek bude volno Praha je na půli cesty a protože jsem posera nepotřebuješ se připravovat  lol a aby to nebyla nuda vezmi si sebou 100 000 kazdej to dáme k rozhodčímu vítěz bere vše  ano 

 offline 

 

#930 05.05.2019 21:34:12

Re: DRAPÁK RODEO


Dobře, teď ve středu o čest v Praze, zařiď to ano .
Doufám, že to není zas nějaká tvoje hra ne . Mám letos 45 a klec je pro mě nejlepší dárek, fakt je to takovej můj sen, si to jednou zkusit. Mám to taky bez tréninku, ale bude to lepší, než být v práci lol 
Peníze nesázím, nikdy jsem to v kleci na rozdíl od tebe nedělal a nevím, co ve mě je .....
Snad si na to nepozveš kámoše Dvořáka a kluky z MMA, se kterýma jsi chodil spárovat .... aby ses potom vytahoval, jakože nikdy nic lol  lol 
Rukavice ano, a jestli couvneš, tak už to prosím nezkoušej ano 
Když už máš kontakty, tak mi prosím zařiď rukavice a nějaký ty omotávky na ruce + někoho, kdo by mi, jestli se dožiju přestávky, dal napít a trochu se postaral ....tak nějak jak to vidím na tubě ...

Editoval Janek (05.05.2019 21:43:29)

 offline 

 

#931 05.05.2019 21:44:13

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Dobře, teď ve středu o čest v Praze, zařiď to ano .
Doufám, že to není zas nějaká tvoje hra ne . Mám letos 45 a klec je pro mě nejlepší dárek, fakt je to takovej můj sen, si to jednou zkusit. Mám to taky bez tréninku, ale bude to lepší, než být v práci lol 
Peníze nesázím, nikdy jsem to v kleci na rozdíl od tebe nedělal a nevím, co ve mě je .....
Snad si na to nepozveš kámoše Dvořáka a kluky z MMA, se kterýma jsi chodil spárovat .... aby ses potom vytahoval, jakože nikdy nic lol  lol 
Rukavice ano, a jestli couvneš, tak už to prosím nezkoušej ano 

Jak peníze nesazis? S Hoždym jsi se vsadit chtěl takže peníze vsazis tak nelzi a stůj si za tím takže vezmi 100 000 a jdeme na to ano  jo jedou tam na sparingy jedu s nima tak ti snad nebude vadit že tam budou zakazovat jim to nebudu a nikdy jsem netvrdil že mma netrenuju...

 offline 

 

#932 05.05.2019 21:49:07

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Dobře, teď ve středu o čest v Praze, zařiď to ano .
Doufám, že to není zas nějaká tvoje hra ne . Mám letos 45 a klec je pro mě nejlepší dárek, fakt je to takovej můj sen, si to jednou zkusit. Mám to taky bez tréninku, ale bude to lepší, než být v práci lol 
Peníze nesázím, nikdy jsem to v kleci na rozdíl od tebe nedělal a nevím, co ve mě je .....
Snad si na to nepozveš kámoše Dvořáka a kluky z MMA, se kterýma jsi chodil spárovat .... aby ses potom vytahoval, jakože nikdy nic lol  lol 
Rukavice ano, a jestli couvneš, tak už to prosím nezkoušej ano 

Jak peníze nesazis? S Hoždym jsi se vsadit chtěl takže peníze vsazis tak nelzi a stůj si za tím takže vezmi 100 000 a jdeme na to ano  jo jedou tam na sparingy jedu s nima tak ti snad nebude vadit že tam budou zakazovat jim to nebudu a nikdy jsem netvrdil že mma netrenuju...

Jak píšu, ve středu o čest, bez sázky. Enduro s Hoždym bylo úplně něco jinýho. Enduro se snažím jezdit a znám svůj potenciál. MMA, klec, nikdy ... nesázím na slepo, nekupuju zajíce v pytli .... Řeší se posera neposera, a proto do toho jdu. Nikdy jsem netvrdil, že někoho zmlátím, ... je mi to fuk. Jde mi o to zjisti, co je ve mě a je mi jedno, co je v tobě ... Teď ve tředu s tím počítám, když jsi to nabídl ano 
Peníze si vydělej kšeftama a zlodějinkama .... přece nechceš, aby tě dotoval autobusák z Plzně lol 

 offline 

 

#933 05.05.2019 21:55:02

Re: DRAPÁK RODEO


V globalu je to, jako bych tě vyzval k turnaji v piškvorkách. V tom jsem fakt třída a vím, že tě dám 10:1 možná 10:0 ... Nejsem ale takový zmrd, abych to chtěl o sázku, protože vím svý. Ty víš, že chceš něco, v čem jsi lepší, s čím máš zkušenost, .... a ještě máš tu ubohost, že se chceš vsázet ne .
S Hoždym to byla rovná situace ... vlastně ani to ne, protože on má terény, o kterých se nám v Plzni může jen zdát a jezdí dýl než já ....
je o cca 20 let mladší než já. + bylo několik měsíců na přípravu ...
O co ti vlastně jde?

Editoval Janek (05.05.2019 21:56:00)

 offline 

 

#934 05.05.2019 21:55:56

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

Dobře, teď ve středu o čest v Praze, zařiď to ano .
Doufám, že to není zas nějaká tvoje hra ne . Mám letos 45 a klec je pro mě nejlepší dárek, fakt je to takovej můj sen, si to jednou zkusit. Mám to taky bez tréninku, ale bude to lepší, než být v práci lol 
Peníze nesázím, nikdy jsem to v kleci na rozdíl od tebe nedělal a nevím, co ve mě je .....
Snad si na to nepozveš kámoše Dvořáka a kluky z MMA, se kterýma jsi chodil spárovat .... aby ses potom vytahoval, jakože nikdy nic lol  lol 
Rukavice ano, a jestli couvneš, tak už to prosím nezkoušej ano 

Jak peníze nesazis? S Hoždym jsi se vsadit chtěl takže peníze vsazis tak nelzi a stůj si za tím takže vezmi 100 000 a jdeme na to ano  jo jedou tam na sparingy jedu s nima tak ti snad nebude vadit že tam budou zakazovat jim to nebudu a nikdy jsem netvrdil že mma netrenuju...

Jak píšu, ve středu o čest, bez sázky. Enduro s Hoždym bylo úplně něco jinýho. Enduro se snažím jezdit a znám svůj potenciál. MMA, klec, nikdy ... nesázím na slepo, nekupuju zajíce v pytli .... Řeší se posera neposera, a proto do toho jdu. Nikdy jsem netvrdil, že někoho zmlátím, ... je mi to fuk. Jde mi o to zjisti, co je ve mě a je mi jedno, co je v tobě ... Teď ve tředu s tím počítám, když jsi to nabídl ano 
Peníze si vydělej kšeftama a zlodějinkama .... přece nechceš, aby tě dotoval autobusák z Plzně lol 

To že tě vyboucham mě neuspokoji proto jsi ještě nedostal ale 100 000 tě bude mrzet do smrti s tím jak jsi hladová socka to by mě uspokojilo tak si bez půjčit  wink 

 offline 

 

#935 05.05.2019 22:00:14

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

Janek napsal(a):

roxteedy napsal(a):


Jak peníze nesazis? S Hoždym jsi se vsadit chtěl takže peníze vsazis tak nelzi a stůj si za tím takže vezmi 100 000 a jdeme na to ano  jo jedou tam na sparingy jedu s nima tak ti snad nebude vadit že tam budou zakazovat jim to nebudu a nikdy jsem netvrdil že mma netrenuju...

Jak píšu, ve středu o čest, bez sázky. Enduro s Hoždym bylo úplně něco jinýho. Enduro se snažím jezdit a znám svůj potenciál. MMA, klec, nikdy ... nesázím na slepo, nekupuju zajíce v pytli .... Řeší se posera neposera, a proto do toho jdu. Nikdy jsem netvrdil, že někoho zmlátím, ... je mi to fuk. Jde mi o to zjisti, co je ve mě a je mi jedno, co je v tobě ... Teď ve tředu s tím počítám, když jsi to nabídl ano 
Peníze si vydělej kšeftama a zlodějinkama .... přece nechceš, aby tě dotoval autobusák z Plzně lol 

To že tě vyboucham mě neuspokoji proto jsi ještě nedostal ale 100 000 tě bude mrzet do smrti s tím jak jsi hladová socka to by mě uspokojilo tak si bez půjčit  wink 

Tak už skončíš s kecama? Jak teda v tu středu? Jdu spát a zítra ráno potřebuju nahlásit jak v práci.... za peníze radši koupím ajp 240.
Když tě to neuspokojí, tak si zajdi k vám na dýzu a vyhoň si triko na 14 letech dětech, jak máš ve zvyku lol  lol 

 offline 

 

#936 05.05.2019 22:03:38

Re: DRAPÁK RODEO


Zařiď mi tam roh + zázemí. To nic nestojí, naopak se všichni rádi pobaví tlustým amatérem jako jsem já a1 . V kolik a kde mám být?
Nevím, co to obnáší, ale spoléhám na tebe, že máš ty kámoše a zkušenosti a bude to fair play ano 

 offline 

 

#937 05.05.2019 22:13:56

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


Janek napsal(a):

Zařiď mi tam roh + zázemí. To nic nestojí, naopak se všichni rádi pobaví tlustým amatérem jako jsem já a1 . V kolik a kde mám být?
Nevím, co to obnáší, ale spoléhám na tebe, že máš ty kámoše a zkušenosti a bude to fair play ano 

Janku je to jak píšeš já to dělal spoustu let a vím co dělám proto pro mě to že tě přejedu jak rusaci zamrzlou řeku nic neznamená to oba víme a stejně pak tady budeš psát jak jsi amatér a jak ti je 45 a jak mám o 20kg víc a jak to bylo nefér a vlastně se ještě budeš cítit jako hrdina  lol já tě chci potrestat a vrtokolena jako ty nejvíc potresta těch 100 000 ne to že dostal na budku... Takže si sežen kacky a jdeme na to  ano 

 offline 

 

#938 05.05.2019 22:45:51

Nitram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Motorka: Husaberg TE 125, Beta RR 250, Sherco SE 300, KTM EXC 300 TPI
Věk: 35
Tel: v ohrožení každou jízdu
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


Téma "DRAPÁK RODEO" se již nějak míjí svým zadáním..... a27  a27  a27 ....dejte si po tlamách jak chcete ano  ano  ano ...ale proč tím votravujete ostatní...."SZ" snad víte jak funguje....stejně tady jen melete a melete a melete a14  a14  a14 .....a já se chtěl dozvědět jen něco o Drapáku...a čtu tady jen pláč dvou inteligentů stop2 .....Tak se teď třeba staňte spojenci a pusťe se do mě....ale už nezasírejte vlákno....

 offline 

 

#939 05.05.2019 22:59:20

Re: DRAPÁK RODEO


Nitram napsal(a):

Téma "DRAPÁK RODEO" se již nějak míjí svým zadáním..... a27  a27  a27 ....dejte si po tlamách jak chcete ano  ano  ano ...ale proč tím votravujete ostatní...."SZ" snad víte jak funguje....stejně tady jen melete a melete a melete a14  a14  a14 .....a já se chtěl dozvědět jen něco o Drapáku...a čtu tady jen pláč dvou inteligentů stop2 .....Tak se teď třeba staňte spojenci a pusťe se do mě....ale už nezasírejte vlákno....

Promin ano 
Co konkretne chces jeste o Drapaku vedet?
Proc ses neprijel treba podivat na vlastni oci, kdyz mas takovy zajem?

Co nas letos nemile prekvapilo, tak cinnost pcr proti endurakum.
Jezdilo nas dost smerem od zaclere, kousek po silnici a zbytek off. Ale udajne na udani to pomahaci sbirali dost z ostra. Rano v sobotu lapli partu trataku, davali dychnout a za absenci spz jdou do spravniho rizeni. Hlidali to i odpoledne u vrtuli nad sjezdovkou ....
Takze ponauceni pro pristi rok, davat si fakt pozor  ano 

 offline 

 

#940 05.05.2019 23:02:26

Nitram
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 149
Založená vlákna
Motorka: Husaberg TE 125, Beta RR 250, Sherco SE 300, KTM EXC 300 TPI
Věk: 35
Tel: v ohrožení každou jízdu
0 0

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy: Nejsem uplakánek, abych něco hlásil Adminovi.....jen jsem Ti (Vám) napsal co si o tom Vašem "sporu" o kterém ani nic nevím a nechci vědět, myslím... ee2 Jinak já byl vychovávaný v tom, že moudřejší ustoupí a i "porážka" patří k životu....více se mezi Vás nepletu....a zajímám se jen o přínosné články o enduru.....Ty dělej jak uznáš za vhodné....ahoj 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů