Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

DRAPÁK RODEO

#441 28.04.2016 20:03:32

Re: DRAPÁK RODEO


Syphoon napsal(a):

To hobluje Korberovi ne? S tím číslem 180. A ten hoblující je Votoček z Dr. K racing teamu

Koukám, že Korber měl 180 ... aspoň je vidět, že to nebyl nikdo, kdo by záměrně zdržoval proto, že neumí ... proto tam má být traťák a včas to usměrňovat ...

 offline 

 

#442 28.04.2016 20:17:30

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:
Vsechno zregulovat, dovazit na stejnou hmotnost a srovnat trakci vyrezanim spuntu. Kdo umi jede, kdo neumi pocka nebo knika na foru. Ja jsem ten co pocka.

 offline 

 

#443 28.04.2016 20:30:01

peetrs66
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 255
Založená vlákna
Místo: Jilemnice
Motorka: Beta rr390
Věk: 47 už ne
Tel: už ne
0 1

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

zkus si je usměrňovat když ukážeš aby zpomalili tak tě nikdo neposlechne akorát někdo kdo si chce odfouknout, tady na louce při prologu se sráželi


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/2952_20160422_155447.jpg


Jezdím jen tak rychle, jak můj anděl strážnej lítá,
akorát teď byl o něco pomalejší

 offline 

 

#444 28.04.2016 20:33:36

Re: DRAPÁK RODEO


peetrs66:

No a co ? Proto ze nemuzes, maj vsichni pickat? Ten zavod je super.

 offline 

 

#445 28.04.2016 20:39:25

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: DRAPÁK RODEO


Ludwiq:

Který si dojel?

 offline 

 

#446 28.04.2016 20:43:47

Re: DRAPÁK RODEO


Strejda-GC:

A

 offline 

 

#447 28.04.2016 20:45:19

Re: DRAPÁK RODEO


Ludwiq napsal(a):

Janek:
Vsechno zregulovat, dovazit na stejnou hmotnost a srovnat trakci vyrezanim spuntu. Kdo umi jede, kdo neumi pocka nebo knika na foru. Ja jsem ten co pocka.

Nejlepší je dělat Hard enduro závod na evropský/světový úrovni a o pořadí startu rozhodnout v závodu motorkrosařů ano To dává smysl.
Tu masku mám už jen jako relikvii big_smile , ale byl jsem tam 2x a to to bylo ještě docela dobrý, takže to neber úplně jen jako kritiku na fóru tongue 



http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5167_p1090940.jpg

 offline 

 

#448 28.04.2016 20:50:37

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Dava. O to je to zajimavejsi. Rychlej motokrosar zaleti prolog a pak se trapi na kameni. Kolikrat jsi to jel?

 offline 

 

#449 28.04.2016 20:56:17

Re: DRAPÁK RODEO


Ludwiq napsal(a):

Janek:

Dava. O to je to zajimavejsi. Rychlej motokrosar zaleti prolog a pak se trapi na kameni. Kolikrat jsi to jel?

No ale on by se na tom kamení trápil i kdyby startoval až vzadu, jen by nepřekážel těm, co se na kamení netrápí - tím by to bylo lepší tedy aspoň pro ty, co jedou na Hard Enduro závody. Ne každý je tak komplexní, aby letěl kudlu na trati, zajel výborně kvaldu a ještě jezdil dobře těžký terén ...

 offline 

 

#450 28.04.2016 21:02:06

Re: DRAPÁK RODEO


Janek:

Jenze ten komplexni je totiz ten nejlepsi. Nejak ti unika podstata zavodu a zavodeni. Jsem rad, ze tady takove zavody jsou. Ono ten rychlejotokrosar co ucpe check point se totiz vyprostovanim tak unavi, ze ten sikovnej enduro trialista ho na dalsim pojede...a problem je vyresen.

 offline 

 

#451 28.04.2016 21:05:45

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: DRAPÁK RODEO


MikiberG napsal(a):

Semis napsal(a):

kossak:

Ten jezdec je normální dement, kterej by akorát potřeboval kopnout do kulí.
Furt tam akorát někoho ohrožuje, sem tam někoho preventivně sundá a ještě si to nastříhá do videa aby to všichni viděli.... prostě hovado.
Přesně kvůli takovejm na drapák už nejezdim. Dráha super ale takovýchto vapatlanců je tam až příliš velká koncentrace na můj vkus.

tě nechápu  ... nic tam dementního nevidím ... jel celkem s hlavou a dával bacha... jel věci kudy ostatní ani netušili, že to jde....  spíš se tam motali ti co se tam kochali krajinou a nebo se přišli učit jezdit extreme enduro (to považuju za demenci - jet se učit jeezdit na nejtěžší závod v republice) a ještě se radši nahlásili do A big_smile
asi 2x se mu tam něco nezadařilo ale nikoho tam nesmet jen to uklidil na jistotu ... žádnej zához do lidí atd

Tak to jsi asi koukal na jiný video než já.... jinak nechápu o čem píšeš.
Ale až příště skočí takovej retard na záda tobě, tak možná změníš názor.
Mě se to buhužel stalo před dvěma lety několikrát, že mě tam takovejhle chytrák vyprasil jen proto aby o 10m dál zůstal stát stejně jako ostatní a neměl jsem daleko do toho abych ho taky nakop. A schodou okolností to byly všechno poláci.
Kámoše taky takhle sundal a ještě na to prohlásil "racing" , tak dostal racing kopačku a už byl klidnej.
Myslím, že velká část těch jezdců v A by tu rokli projeli celkem normálně kdyby tam nebyly ty zácpy. Problém právě vzniká tím, že nemáš kam jet a snažíš se to objet horší stopu.
Předjíždět se má tam kde to jede a ne kde to stojí hlava na hlavě. Na to tam má hafo volnejch kilometrů trati a nemá se tam snažit něco honit na zasekanejch 200m z celýho závodu.
Znám dost lidí co dojeli líp než ten polák a nepotřebovali k tomu takhle prasit...


Dej koním pít...

 offline 

 

#452 28.04.2016 21:19:33

Re: DRAPÁK RODEO


Ludwiq napsal(a):

Janek:

Jenze ten komplexni je totiz ten nejlepsi. Nejak ti unika podstata zavodu a zavodeni. Jsem rad, ze tady takove zavody jsou. Ono ten rychlejotokrosar co ucpe check point se totiz vyprostovanim tak unavi, ze ten sikovnej enduro trialista ho na dalsim pojede...a problem je vyresen.

No, viděl jsem jednoho šikovnýho endurotrialistu Korbera, jak ho tam hoblujou viz předchozí strana a video od Strejdy ... ale je možný, že jezdí ještě plíseň a chce to víc a2  a2  lol 
Jsem taky rád, že jsi rád, že takový závody jsou. Pořád ale vidím jako podstatu závodu - nejextrémnější Hard Enduro závod v čechách - proto myslím, že by neměla rozhodovat kvalifikace vhodná pro mx/cc jezdce. Tím to hasne. Já zas mám výhodu, že by mě nezdržovali ani ti mx rychlíci na kamení lol ...

 offline 

 

#453 28.04.2016 21:44:08

Re: DRAPÁK RODEO


Ludwiq napsal(a):

Souhlasim. Závod jsem jel po třetí a opět to stálo za to. Bohužel kterénů co závodí ve frontě na check pointu bylo mnohem víc než v loni. Vadilo mi to maximálně, to že si člověk nemůže nechat metr na rozjezd protože by se mu tam nasralo nějaký "Ja pierdole" je prostě nefér. Ale za to rozhodně Venda nemůže. Doufám, že to zvládne postavit v roce 2016 znova! má můj obdiv.

 ano 

 offline 

 

#454 28.04.2016 21:52:25

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


Semis:
... nechápu proč tu řešíte svoje bebíčka ... na tom videu nikomu nic neudělal ,
...mám taky bebíčka ze závodů a z části to bylo vždycky tím, že jsem se někde motal a z části přebuzeným moulou co jel mistrovství světa v Horní Dolní ... no a 50/50... tak tam nelezu když na to nemám nebo se necejtím ...
... měl jsi se tam jet podívat ... to bys musel být bůh aby si někoho pojel za složitějším korytem když by dotyčný neodpočíval ... to bys musel vyskákat to samý ihned za ním ....jinak 10sec na vyřešení koncovky už neztáhneš na louce kde to každej aspoň trochu otvře

a za další kdyby platili tyhle solidární a defenzivní pravidla tak jak by jste pak řešili odpočívajícího vychcánka kterej to pro sichr zavře a vyfuní se aby pak pelášil k dalšímu úseku a to samý ... co to potom je za závody?

většina lidí co tam objížděl odpočívala a zevlovala ... nijak se nepokoušeli o jinou stopu atd ... prostě out bez aktivity .... a v klídku se vydejcháme ... pak popojedem ... o nic nejde ...

 offline 

 

#455 28.04.2016 21:59:27

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: DRAPÁK RODEO


Vždycky se tam najdou kreténi který to přeháněj a nemaj soudnost za sebe ani za druhý a jedni ty kreténi maj magi a cpou se dopředu a druzí kreténi nemaj magi a funěj v korytech který se maj jet a ne v nich odpočívat.

Proč ti co nemůžou a nebo na to nemaj prostě nepočkaj dokud se nevyfuněj a nedaj to koryto na zátah? Prostě ohleduplně k těm co to dávaj a k sobě ?  Jde to jako prd ... proč pak brečej že se někdo cpal přes ně ... když oni tam brání průjezdu?

 offline 

 

#456 28.04.2016 22:51:11

Re: DRAPÁK RODEO


xfany napsal(a):

Ludwiq napsal(a):

Souhlasim. Závod jsem jel po třetí a opět to stálo za to. Bohužel kterénů co závodí ve frontě na check pointu bylo mnohem víc než v loni. Vadilo mi to maximálně, to že si člověk nemůže nechat metr na rozjezd protože by se mu tam nasralo nějaký "Ja pierdole" je prostě nefér. Ale za to rozhodně Venda nemůže. Doufám, že to zvládne postavit v roce 2016 znova! má můj obdiv.

 ano 

Děkuju ano 
Tak už tedy nevím, jestli je to nefér nebo fér lol  lol  lol 

Pře chvílí jsem přiložil do krbu pražce a to je hukot větší než poláci na drapáku lol  lol až mě to děsí a22 

 offline 

 

#457 29.04.2016 08:08:25

roxteedy
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1626
Založená vlákna
Motorka: ta nejlepší...
Věk: 300
Tel: mobilní
10 0

Re: DRAPÁK RODEO


No já jestli jsem to pochopil dobře tak extrém závod teda podle vás je o tom závodit na louce a čekat jako pejsek ve frontě tam kde je to těžký  lol  no tak že to zrovna neudělaj jako loukokros a v neděli se nejedou hromadně zaprcat někam do koryta  lol 

 offline 

 

#458 29.04.2016 08:20:45

Re: DRAPÁK RODEO


Strejda-GC napsal(a):

Ludwiq:

Který si dojel?

Ve vší skromnosti napíše jen A ano ,
ale jestli je to Ludwa Ladislav Fiala z Říčan, tak v
sobotu 91. čas 3:51:14
neděle asi nedal v limitu, tak byl poslední
celkově taky v A poslední
Jestli je to tak, žádný problém s motokrosařema na kamení patrně něměl nee1  lol . Tak hlavně že máme možnost to od kompu skouknout lol 
Jestli se pletu, omlouvám se ano  ano  ano , jedu podle google, který považuju za chytřejší sebe.

 offline 

 

#459 29.04.2016 08:29:33

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

No já jestli jsem to pochopil dobře tak extrém závod teda podle vás je o tom závodit na louce a čekat jako pejsek ve frontě tam kde je to těžký  lol  no tak že to zrovna neudělaj jako loukokros a v neděli se nejedou hromadně zaprcat někam do koryta  lol 

Jako vzdy to s Mikim prekrucujete do extremu.....sem si nevsiml ze by tohle nekdo psal, ale chapu polska strana no, voda ze stejne studny lol 

 offline 

 

#460 29.04.2016 08:37:27

Re: DRAPÁK RODEO


roxteedy napsal(a):

No já jestli jsem to pochopil dobře tak extrém závod teda podle vás je o tom závodit na louce a čekat jako pejsek ve frontě tam kde je to těžký  lol  no tak že to zrovna neudělaj jako loukokros a v neděli se nejedou hromadně zaprcat někam do koryta  lol 

Jo seš dobrej, správný pohled a čtení ano  lol 
Je to každý rok +/- stejný - průběh závodu na prd.
Co se nezmění, zůstane stejný, takže příští rok znovu ano budeme koukat na možná agresivní loktový ataky ... a volet, to je zmrd ... přitom možná nevidíme tu flustraci, kdy se šikovný extremák musí prodírat hordou gerojů z prologu ...
Třeba by stačilo změnit pravidla a alespoň v neděli nechat startovat podle výsledků ze soboty, kdy už se to částečně vyselektovalo??? Ale ne, v neděli se startuje opět podle výsledků v kvalifikaci ne 
Krom toho, vlajky se používají v motosportu hojně a roky ... klidně může být i upozornění pro brzdícího jezdce - teď počkáš, protože se plácáš a necháš projet rychlejší jezdce ... kde je vůle, je i cesta - to je heslo endura nebo ne?

Sobota 23. 4. 2016:
9:00 Oficiální zahájení závodu
9:30 Rozprava s jezdci
11:00 START DRAPÁK RODEO EXTREM ENDURO 2016. Startovat se bude podle pořadí z prologu po trojicích. První pojede skupina A. Po odjetí posledního jezdce skupiny A bude 15 minut pauza. Potom odstartuje skupina B. Trasa RODEA je v sobotu dlouhá cca 65 km a jezdci obou tříd na zdolání této trati budou mít limit pět hodin. Další podrobnosti dle závodu budou vypsány na oficiální tabuli v místě administrativní přejímky.
19:00 Vyhlášení výsledků sobotního závodu
20:00 RIDERPÁRTY
Neděle 24. 4. 2016:
9:00 Rozprava s jezdci.
10:00 START DRAPÁK RODEO EXTREM ENDURO 2015. Startovat do nedělního závodu se bude za stejných podmínek jako v sobotu. Trasa nedělního závodu bude cca 65 km dlouhá. Limit pro zdolání této trati bude čtyři hodiny.
16:00 Vyhlášení výsledků nedělního závodu.
17:00 hod Ukončení závodů

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů