Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pomoc - zdochla a nič viac

#1 19.04.2009 16:18:00

Pomoc - zdochla a nič viac


Ahojte. išiel som po násype a z ničoho nič mi TT600S zdochlo a nešlo natočiť. odniesli sme ho prívesom domov a na druhý deň na prvý šup chytilo ako vždy predtým. Dnes mi to urobila zase, išiel som pomaly na 2ke a z ničoho nič zdochla. Skúšal som ju nakopnúť, raz - dva krát odpálila a nič viac. Po tom ako som vyfajčil cígu som ju nakopol na prvý krát a asi po minúte - kým som sa obliekol, že idem ďalej zase naraz zdochla. Nikdy pred tým sa mi to nestalo a jazdým aj blato, brody všetko bolo OK. Sviečka hádže nepravidelne, dal som novú a to isté. Air box čistý ako vždy, benzín je, len pri tom kopaní, keď som to nevedel natočiť som si všimol ako vyteká benzín z prepadovej hadičky ktorá je v plavákovej komore. Na elektrike som viditelné poškodenie nenašiel. Prosím Vás pomôžte mi. Ďakujem Vám

 offline 

 

#2 19.04.2009 18:31:06

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Pomoc - zdochla a nič viac


Zkus se podívat na plovákový jehlový venti, zda se nezasekává. Může zůstávat viset, karburátor se přeplavuje a pak zákonitě moto zdechne a nenatočíš ho.

 offline 

 

#3 19.04.2009 20:18:51

Re: Pomoc - zdochla a nič viac


ok, vyskúšam rozobrať karbec, má niekto ešte nejaký iný nápad? ďakujem za každý postrech, radu ..... dík

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů