Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Speciální nabídka na Oleje Motorex

#41 12.03.2013 20:44:14

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


_Vlk_ napsal(a):

Kubi s tím dvoutaktním krospavrem bude problém,ještě to zkusí pořešit,ale nákupka tam vychází pomalu tolik,za kolik se dá koupit na netu,takže ještě to zkusí,ale asi to zázrak nebude a8 

At se tim nezdržuje zatím je kde brat. díky  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#42 12.03.2013 20:54:47

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Tristan napsal(a):

_Vlk_ napsal(a):

Kubi s tím dvoutaktním krospavrem bude problém,ještě to zkusí pořešit,ale nákupka tam vychází pomalu tolik,za kolik se dá koupit na netu,takže ještě to zkusí,ale asi to zázrak nebude a8 

At se tim nezdržuje zatím je kde brat. díky  ano 

ale jen ať se pěkně snaží,když se chce prosadit heh2 za kolik ho bereš ty?


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#43 13.03.2013 13:12:52

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


za kolik ???  ugh1     když ti to tady napíše, tak fronta bude stát úplně někde jinde ???  usch 

Editoval Kukyn (13.03.2013 13:14:30)


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#44 13.03.2013 13:30:09

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Kukyn napsal(a):

za kolik ???  ugh1     když ti to tady napíše, tak fronta bude stát úplně někde jinde ???  usch 

Víš jak Zdeňo,já se snažím pomoct kámošovi a tady lidem,kteří ho kupujou dráž,Kubík mi tu cenu psal a je to luxus,ale pro kámoša je to na litru asi o 50kč víc než je jeho nákupka,nedá se deb1 


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#45 13.03.2013 13:39:55

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


_Vlk_ napsal(a):

Kukyn napsal(a):

za kolik ???  ugh1     když ti to tady napíše, tak fronta bude stát úplně někde jinde ???  usch 

Víš jak Zdeňo,já se snažím pomoct kámošovi a tady lidem,kteří ho kupujou dráž,Kubík mi tu cenu psal a je to luxus,ale pro kámoša je to na litru asi o 50kč víc než je jeho nákupka,nedá se deb1 

Jasně Ondro, já vím, já jen aby řeč nestála.  Kuba se k něčemu dopracoval svou šikovností. A za tu cenu asi nepůjde odebrat nějaké větší množství, protože ten obchodník asi prodává bez výdělku ????


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#46 13.03.2013 15:39:54

_Vlk_
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1163
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Husaberg FE 550 09, Husaberg TE 250 12, Husqvarna TE 300 15
Věk: 28
Tel: 776588125
Web
8 3

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Kukyn napsal(a):

_Vlk_ napsal(a):

Kukyn napsal(a):

za kolik ???  ugh1     když ti to tady napíše, tak fronta bude stát úplně někde jinde ???  usch 

Víš jak Zdeňo,já se snažím pomoct kámošovi a tady lidem,kteří ho kupujou dráž,Kubík mi tu cenu psal a je to luxus,ale pro kámoša je to na litru asi o 50kč víc než je jeho nákupka,nedá se deb1 

Jasně Ondro, já vím, já jen aby řeč nestála.  Kuba se k něčemu dopracoval svou šikovností. A za tu cenu asi nepůjde odebrat nějaké větší množství, protože ten obchodník asi prodává bez výdělku ????

to si myslím.... ano  a1 


Padám sám,zvedám se sám...

 offline 

 

#47 03.05.2013 13:49:10

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Akorád tady kurvíte cenu na trhu!!! Prodávate to uplne bez výdělku- uplně kurvíte politiku motorexu- myslíte že kdyby sme chteli tak to nedokazem přebít? Ale takovýdle prodejci jako vy ten trh uplně ničí....

 offline 

 

#48 03.05.2013 13:51:35

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Vostrá Vačka Tým:

 lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol  lol 

 offline 

 

#49 03.05.2013 13:58:20

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Bohužel musím říct, že pan Ostrá Vačka má pravdu. Dovozce motorexu má oficiálně v tomhle směru dost nekompromisní politiku a kdyby se mu to doneslo, tak tady pan prodejce asi přijde o možnost Motorex prodávat.  roll 


Dej koním pít...

 offline 

 

#50 03.05.2013 14:23:50

demoncz
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 464
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450 SixDays 12
Věk: 27
0 1

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


jj na tom neco je no a pak kazdej smouva na co muze co mame zkusenosti ze servizu nejradsi by si lidi pomalu objednavali sami dili z aukra ta doba je spatna dneska na tohle bohuzel no

 offline 

 

#51 03.05.2013 14:57:09

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Seru na ofiko prodej Motorexu když byla akce u ofiko prodejcu motorexu za odebrane litry davali čepice a trička když jsem se ptal že bych měl dostat tričko tak mi vše popřeli tak mi mužou ted políbit prdel takže za tohle si taky mužete sami a přeji vám at se mate dobře ale ne ze mě  a31  a31  a31  a31  nejde mi o tričko ale o princip radši oželím reklamní předměty ale aspon budu mít levnější olej  a31 

A tenhle konkurenční boj ma spoustu vyhod pro koncoveho uživatele což je tady vetšina znás.

Tohle si dělate sami my jako lide za to nemužeme jdeme jen tam kde je levněji nikdo nas nemuže nutit kupovat si něco dražšího jen proto že je to spravne. Běž si plakat jinam. Ne každy potřebuje na všem vydělavat a ne každy to děla pro peníze jako ty  ugh2 někdo dává na charitu někdo pomaha klukum co jezdí enduro. Tvuj příspěvek je asi vyvolán depresemi a uzkosti.  Tvá slova kdyby jsme chtěli tak to dokažeme přebýt takže i tak se na tom mastíš dobře co?  a11 

Demon: servis to je uplně jina stranka věci než tu řeší pán uplakaný. Maš možnost mu to za 600 na hodinu  namontovat nebo ho poslat jinam to je přípomínka uplně mimo servis je o lidech prodej o ceně.

Editoval Tristan (03.05.2013 15:09:08)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#52 03.05.2013 15:15:02

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Tristan:
 ano 
Kdyby byl jediný prodejce a distributor oleje, tak snad. Takhle se na tom živí řada dalších překupníků a prodejců, kteří samo sebou musí vydělat. Na spotřebitele nebude nikdo brát ohled. Proto se není čemu divit, že každý koupí olej od toho, kdo ho nabídne nejlevněji. Proč já, koncový spotřebitel bych měl někomu cpát prachy do kapsy ne 
Se servisy je to podobné. Pokud někdo bude nabízet kvalitní práci za rozumný peníz, velice rád u něj nechám opravit moto. Bohužel není snad dne, kdy se i tu na fóru nepsalo o nekvalitní práci dokonce autorizovaných servisů. Většina motorek v inzerci je po servisu v autorizovaném servisu, ale po koupi mnohým zůstávají oči pro pláč. Nškdy je to až zarážející, s čím se u nás člověk setkává. Je jasné, že všem jde jen o peníze, ale za jakou cenu a to není dobře.

 offline 

 

#53 03.05.2013 15:21:37

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


viteka 32:

Značkový servis je o ničem zaplatíte 600 na hodinu a ve finale vám to tam spravuje kluk po vyučení za 80 korun na hodinu tak za co platím potom?


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#54 03.05.2013 15:30:54

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Já si to tam třeba nedám, ale jak to mají řešit kluci, kteří to tam dají v dobré víře nějaké záruky.

 offline 

 

#55 03.05.2013 15:41:36

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Tristan:tak to s tebou plně souhlasím a31 kámoš si při kopi motorky do toho sám nevrtal praskl mu na TTrku nakopávací segment(půlměsíc) nevím jak se tomu přesně nadává...zavolali mu že to má hotoví pěkná pálka a31 vydrželo mu to asi 100km a prasklo to znova..tak zase se v tom hrabali a takhle se to opakovalo cca 3* co mu to po udajném zpravení v servise prasklo(a to mu potom ještě prasklo díky tomu i víko)..nakonec po požadování nehorázných pěněz a neuznání vlastní chyby při montáži přišel kámoš i s tatíkem kterej se nijak nesere a s celkový ceny co si naučtovali mu nakonec hodně slevili a30 No a nakonec si to kámoš pozháněl informace po netu(offmotu cool ) a voni mu ten půlměsíc dávali pořád do špatný polohy a proto to praskalo a31 udělal si to nakonec sám a fakčilo to do doby než prodal...
A jak píše Tristam když si tam občas do toho servisu(prodejny) pro něco jedu a vidím co tam ti mladí pacholci s těma motorkama dělají(hrabání na místě-po zadní-brždění smykem na asfaltu-zbytečný tůrování do omezovaču) bych blil a31  a31  a31 
To se v tom rači budu hrabat pomale já a člověk se to naučí a s pomocí offmota se to dá ještě snadněji(nedělám reklamu) heh2 

Editoval Leorim (03.05.2013 15:43:11)

 offline 

 

#56 03.05.2013 18:18:14

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Tristan:

No musím zastat sebe a svoji skupinu na praxi opravářů motorek,psal to i Leorim,hned se mně to dotklo protože budu taky po vyučení za rok,ale myslím nebo spíše vím,že to co nás tam učí zdaleka přebije vše co se tady řeší apod, možná jste si i sami všimli že jsem někde i podotýkal že bych to prostě nedělal.
Jde jen o to že tady v česku je jen jedna kvalifikovaná škola na opraváře motorek a to je v Brně tam kde jsu já,většina studentů ten obor nedá a ti co to dají se většinou ochomítají kolem závodů(protože jsou tak žádaní že skoro ani nezakopnou o běžný servis),proto musím podotknout že nejsou pak kvalitní opraváři a musí tam rvát do opraven motorek nekvalifikované učně aut a to pak dopadá jak psal Leorim,neznalost,nezkušenost,nepreciznost,prostě prasáctví.Naši mistři nepustí jen tak někoho ke zkouškám a jen tak nenechají někoho udělat ty zkoušky a možná tušíte proč.Náš obor má hodně dobré slovo a vždy dva nejlepší kluci jezdí každý rok do světa na soutěže o nejlepšího opraváře motorek.Tudíš si nemůžou dovolit, aby vystudoval nějaký matlák a pak něco skazil a oni se ho otázali odkud vylezl a aby řekl isša brno to by si totálně pokazili jméno.Né že bych chtěl tvořit reklamu  a1  a1  jen se mně to dotklo protože není učeň jako učeň.Matláci jsou opravdu jen mechoši aut,protože tam vždy chodí ti co mají nejhorší známky a to pak i podle toho vypadá.Samá smažka apod.

Za pravopisné chyby se omlouvám  smile .
A souhlasím s Tristanem,motorex si za to může akorát sám,nedávno jsem s kamarádem řešil proč některé oleje jsou tak drahé,a je to jen o tom že např motul musí nakoupit přísady k tomu aby udělal olej,tudíš to jde např přes 10 ruk a je jasné že každý se chce nabačovat.Pak jsou rafinárky takové které vlastní vše,ale nemají značku a můžou si dovolit nízké ceny olejů kvůli tomu že se to vyrobí a jde to hned ke spotřebiteli o nic jiného nejde.Sami přece víte jak na produktu hraje značka.Kdyby nejlepší závodníci jezdili ještě na jawě číze tak si to začne každý kupovat  a1  a1 .To samé je to i s těma olejema.Všichni by jsme rádi hájili a rádi bychom se pobili o svoji značku oleje co máme v motorce,ale přitom nakonec by jsme zjistili že je to pořád stejné jen se změnilo logo apod. ano  ano 


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#57 03.05.2013 18:29:19

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Bitrin:

Jenže typ lidi jak popisuješ by ani do servisu nešel protože za ty penize by to nedělali. maji se dobře jen tam kde se točí velke penize a to je jen v zavodním sektoru ne běžníl lide. šikovnost je dnes taky o tom kolik maš peněz protože dnes pořídíš spoustu informací za peníze viz diagnostika bud maš na černo nebo maš full za 3 kila na rok ted je na tobě jestli se ti oplatí


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#58 03.05.2013 18:43:41

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


Tristan:

 ano a nebo delas sam na sebe a nechas si to pekne zaplatit,pokud teda nedelas neco tuctovyho kde zas tak nezalezi na kvalite lidem,to te pak zpraska cenou kdejaky mistr garaznik,kor v dnesni dobe kdy lidi nemaj penize a hledi se nejvic na cenu a ne kvalitu,je to holt smutna doba a31 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#59 03.05.2013 19:52:43

skodavrs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 384
Založená vlákna
Místo: Mělník
Motorka: HQ TE 450-09, GSX 1400, CPI ARAGON 50
Věk: 36
Tel: 777769755
4 0

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


s tím kurvením cen no nevím, já kupuji cross power 4T za lepší peníz než tady nabízíte a můžu si koupit klidně jen 1L a je to od Elitu tak nevím no a1 

 offline 

 

#60 03.05.2013 20:37:57

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Speciální nabídka na Oleje Motorex


skodavrs:
jo a jaké jsou podmínky, abys měl takovou cenu u Elitu? Na oficiálních stránkách Elitu je ten motorex litr za 381Kč bez DPH, tzn. za 460 Kč/litr s DPH v případě, že kupuješ po litru a 439Kč/litr s DPH, kdybys koupil 4L balení. Tahle místní OFFMOTO nabídka byla de facto pro kohokoli z ulice, ne pro VIP cool 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů