Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Pneu mitas E-08

#21 23.10.2009 00:40:28

riderccm
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 370
Založená vlákna
Místo: Valašsko
Motorka: Yamaha xt 600 (43f)
Věk: 26
1 0

Re: Pneu mitas E-08


Slow napsal(a):

riderccm napsal(a):

Slow napsal(a):

riderccm:
dík za radu s tou zadní 130tko sem to už koupil a je fakt, že zadek dost plave hmm 

jj koukám že v C-10 je tam 110/90 18, co předek C-15?

Předek mám nějaký Michelin - ale byl to tak 80% dar od bratránka, je tam kurňa už dlouho a ještě má pořád určo tak 50% vzorku, ale o michelinu to není, předek zkrátka vydrží ten se jen "veze".  wink  yes 
c-15  ano 

spíš bych řekl, předek "vede" pač sem málem ten strom obejmul

Co se týče do stopy samozřejmě ano, já myslel jako že je šetřenej co se týče sjíždění vzorku, Holt zadek se namaká trochu víc  ano2 
A do stromu se nesmíš nechat nahnat předním kolem, pod plným plynem přední kolo jen terén líže a náklonem určuješ kam ten kočár dneska pojede  wink  ano2 

 offline 

 

#22 23.10.2009 00:43:34

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: Pneu mitas E-08


riderccm napsal(a):

Slow napsal(a):

riderccm napsal(a):


Předek mám nějaký Michelin - ale byl to tak 80% dar od bratránka, je tam kurňa už dlouho a ještě má pořád určo tak 50% vzorku, ale o michelinu to není, předek zkrátka vydrží ten se jen "veze".  wink  yes 
c-15  ano 

spíš bych řekl, předek "vede" pač sem málem ten strom obejmul

Co se týče do stopy samozřejmě ano, já myslel jako že je šetřenej co se týče sjíždění vzorku, Holt zadek se namaká trochu víc  ano2 
A do stromu se nesmíš nechat nahnat předním kolem, pod plným plynem přední kolo jen terén líže a náklonem určuješ kam ten kočár dneska pojede  wink  ano2 

 lol tak daleko ještě nejsem hmm 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů