Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Kancelář pojistitelů

#41 16.01.2014 22:04:53

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: Kancelář pojistitelů


jsou to zmrdi nic vic!! okradani lidi povoleno zakonem

 offline 

 

#42 28.03.2014 10:32:36

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


slugger napsal(a):

RadoTP:
Dej ho na špalky, sundej z něj kolo, udělej si fotku někde na zahradě a čekej, až Ti něco pošlou. Pak jim podej argument, že byl vozejk v daný době nepojízdnej a stál na Tvým pozemku, tudíž nebyl důvod ho mít pojištěnej...Připoj k tomu fotku, klidně i dvě svědectví dvou dlších osob a tvoje čestný prohlášení a můžou si trhnout nohou.

nesmysl,do 14dnů co není auto,moto,vozík v provozu,musíš buď mět platnou pojistku,nebo odevzdat rz na inspektorát máš to přesně napsaný v zákonu,už sem to taky nechal řešit právníky a s tím že moto bylo odstaveno na dvorku neuspěješ

Editoval hafmaus (28.03.2014 10:34:01)


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#43 28.03.2014 10:40:54

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


kdo nevěří tak je to paragraf 24c zákona č.168/1999 Sb

(5) Pokud pojištění odpovědnosti zaniklo a nebyla- li ve lhůtě 14 dnů ode dne tohoto zániku pojištění uzavřena nová pojistná smlouva týkající se téhož tuzemského vozidla, na základě které vznikla nejpozději uplynutím této lhůty povinnost pojistníka platit pojistné a povinnost pojistitele poskytnout pojistné plnění pro případ pojistné události, je vlastník tohoto vozidla povinen nejpozději ve stejné lhůtě odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci nebo osvědčení o technickém průkazu (dále jen „osvědčení o registraci“) tohoto vozidla příslušnému orgánu evidence. Nelze-li splnit povinnost odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla příslušnému orgánu evidence, je vlastník vozidla povinen takovou skutečnost bez zbytečného odkladu oznámit příslušnému orgánu evidence. Povinnost odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla příslušnému orgánu evidence je splněna i tehdy, pokud tak učinil provozovatel vozidla zapsaný v registru vozidel.

(1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
a) v rozporu s § 1 odst. 2 provozuje nebo ponechává na pozemní komunikaci vozidlo bez pojištění odpovědnosti,
b) jako vlastník vozidla v rozporu s § 15 odst. 5 neodevzdá tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla, nebo
c) jako řidič vozidla v rozporu s § 17 odst. 1 nepředloží zelenou kartu, nebo doklad o hraničním pojištění.

(2) Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) lze uložit pokutu od 5 000 Kč do 40 000 Kč, za přestupek podle odstavce 1 písm. b) pokutu od 2 500 Kč do 20 000 Kč a za přestupek podle odstavce 1 písm. c) pokutu od 1 500 Kč do 3 000 Kč. V blokovém řízení lze za přestupek podle odstavce 1 písm. c) uložit pokutu do 1 500 Kč. V příkazním řízení lze za přestupek podle odstavce 1 písm. a) uložit pokutu 5 000 Kč


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#44 28.03.2014 13:16:46

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Kancelář pojistitelů


hafmaus napsal(a):

slugger napsal(a):

RadoTP:
Dej ho na špalky, sundej z něj kolo, udělej si fotku někde na zahradě a čekej, až Ti něco pošlou. Pak jim podej argument, že byl vozejk v daný době nepojízdnej a stál na Tvým pozemku, tudíž nebyl důvod ho mít pojištěnej...Připoj k tomu fotku, klidně i dvě svědectví dvou dlších osob a tvoje čestný prohlášení a můžou si trhnout nohou.

nesmysl,do 14dnů co není auto,moto,vozík v provozu,musíš buď mět platnou pojistku,nebo odevzdat rz na inspektorát máš to přesně napsaný v zákonu,už sem to taky nechal řešit právníky a s tím že moto bylo odstaveno na dvorku neuspěješ

ale uspěješ, VLASTNÍ zkušenost. Ale otravujou z ČKP a chtějí to doložit atd., to jo... Ty jsi v tomhle případě porušil povinnost dát značku do depositu třeba, ale za to tě nemůže pokutovat ČKP.  smile 

 offline 

 

#45 28.03.2014 13:45:20

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


badyšot napsal(a):

hafmaus napsal(a):

slugger napsal(a):

RadoTP:
Dej ho na špalky, sundej z něj kolo, udělej si fotku někde na zahradě a čekej, až Ti něco pošlou. Pak jim podej argument, že byl vozejk v daný době nepojízdnej a stál na Tvým pozemku, tudíž nebyl důvod ho mít pojištěnej...Připoj k tomu fotku, klidně i dvě svědectví dvou dlších osob a tvoje čestný prohlášení a můžou si trhnout nohou.

nesmysl,do 14dnů co není auto,moto,vozík v provozu,musíš buď mět platnou pojistku,nebo odevzdat rz na inspektorát máš to přesně napsaný v zákonu,už sem to taky nechal řešit právníky a s tím že moto bylo odstaveno na dvorku neuspěješ

ale uspěješ, VLASTNÍ zkušenost. Ale otravujou z ČKP a chtějí to doložit atd., to jo... Ty jsi v tomhle případě porušil povinnost dát značku do depositu třeba, ale za to tě nemůže pokutovat ČKP.  smile 

to máš sice pravdu,ale může tě za to pokutovat dopravní inspektorát,ktérý ti uloží ve správním řízení pokutu od 2500 do 20 000.tak si vyber co je lepší


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#46 28.03.2014 19:42:46

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Kancelář pojistitelů


hafmaus napsal(a):

badyšot napsal(a):

hafmaus napsal(a):


nesmysl,do 14dnů co není auto,moto,vozík v provozu,musíš buď mět platnou pojistku,nebo odevzdat rz na inspektorát máš to přesně napsaný v zákonu,už sem to taky nechal řešit právníky a s tím že moto bylo odstaveno na dvorku neuspěješ

ale uspěješ, VLASTNÍ zkušenost. Ale otravujou z ČKP a chtějí to doložit atd., to jo... Ty jsi v tomhle případě porušil povinnost dát značku do depositu třeba, ale za to tě nemůže pokutovat ČKP.  smile 

to máš sice pravdu,ale může tě za to pokutovat dopravní inspektorát,ktérý ti uloží ve správním řízení pokutu od 2500 do 20 000.tak si vyber co je lepší

Kde je to napsaný?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#47 28.03.2014 21:21:15

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


paragraf 24c zákona č.168/1999 Sb


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#48 28.03.2014 21:43:12

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


Janek napsal(a):

hafmaus napsal(a):

nesmysl,do 14dnů co není auto,moto,vozík v provozu,musíš buď mět platnou pojistku,nebo odevzdat rz na inspektorát máš to přesně napsaný v zákonu,už sem to taky nechal řešit právníky a s tím že moto bylo odstaveno na dvorku neuspěješ

Já jsem s tím uspěl ano , moto byla po koupi rozebraná na díly, nepojištěná cca 6 měsíců, .... čkp .... doložil jsem čestný prohlášení majitele, od kterýho jsem moto koupil, že moto byla nepojízná a určená na ND, dál prohlášení majitelky pozemku s tím, že moto nebyla na veřejný komunikaci, ... a případ byl ukončen, v nějakým tématu jsem to snad i nějak sáhodlouze popisoval.

Ještě bych potřeboval vysvětlit, co je to dopravní inspektorát? Když to řešíš s právníkama, tak bys to mohl vědět.

jen sem to konstatoval se známým právníkem,jen opakuji co mi řekl.   D.I. je tam kde přihlašuješ motorku,řeší přestupky v dopravě atd. to co tu píšete je rozumný a asi i reálný,jen nevím jak to je když teda nezaplatíš tu pokutu za pojistné,tak porušíš ten zákon o tom že do 14dnů máš odevzdat rz,jak to inspektorát řeší,jestli ti tu pokutu dá a nebo na to serou


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#49 28.03.2014 21:44:10

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Kancelář pojistitelů


Musíš číst...
Já měl teda namysli, kde je psáno o tý sankci...
Ale ve článku 24c se, neustále zmiňuje slovo PROVOZOVAT...
Na mojí zahradě, veřejnosti nepřístupné, se vozidlo ve stavu nepojízdném, zkrátka neprovozuje... ano 
Tak to prostě je a funguje... heh2 


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#50 28.03.2014 21:56:09

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


slugger napsal(a):

Musíš číst...
Já měl teda namysli, kde je psáno o tý sankci...
Ale ve článku 24c se, neustále zmiňuje slovo PROVOZOVAT...
Na mojí zahradě, veřejnosti nepřístupné, se vozidlo ve stavu nepojízdném, zkrátka neprovozuje... ano 
Tak to prostě je a funguje... heh2 

radši si pořádně přečti ten výtah


(5) Pokud pojištění odpovědnosti zaniklo a nebyla- li ve lhůtě 14 dnů ode dne tohoto zániku pojištění uzavřena nová pojistná smlouva týkající se téhož tuzemského vozidla, na základě které vznikla nejpozději uplynutím této lhůty povinnost pojistníka platit pojistné a povinnost pojistitele poskytnout pojistné plnění pro případ pojistné události, stop  je vlastník tohoto vozidla povinen nejpozději ve stejné lhůtě odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci nebo osvědčení o technickém průkazu (dále jen „osvědčení o registraci“) tohoto vozidla příslušnému orgánu evidence. stop  Nelze-li splnit povinnost odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla příslušnému orgánu evidence, je vlastník vozidla povinen takovou skutečnost bez zbytečného odkladu oznámit příslušnému orgánu evidence. Povinnost odevzdat tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla příslušnému orgánu evidence je splněna i tehdy, pokud tak učinil provozovatel vozidla zapsaný v registru vozidel.

(1) Fyzická osoba se dopustí přestupku tím, že
a) v rozporu s § 1 odst. 2 provozuje nebo ponechává na pozemní komunikaci vozidlo bez pojištění odpovědnosti,
b) stop  jako vlastník vozidla v rozporu s § 15 odst. 5 neodevzdá tabulku s registrační značkou a osvědčení o registraci vozidla stop 
c) jako řidič vozidla v rozporu s § 17 odst. 1 nepředloží zelenou kartu, nebo doklad o hraničním pojištění.

(2) Za přestupek podle odstavce 1 písm. a) lze uložit pokutu od 5 000 Kč do 40 000 Kč, za přestupek podle odstavce 1 písm. stop  b) pokutu od 2 500 Kč do 20 000 Kč stop  a za přestupek podle odstavce 1 písm. c) pokutu od 1 500 Kč do 3 000 Kč. V blokovém řízení lze za přestupek podle odstavce 1 písm. c) uložit pokutu do 1 500 Kč. V příkazním řízení lze za přestupek podle odstavce 1 písm. a) uložit pokutu 5 000 Kč


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#51 28.03.2014 22:21:42

muchus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 10
Založená vlákna
Místo: Troskotovice
Motorka: CR250R
Věk: 36
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


Mě naboural boreček co neměl pojištěné auto. To jsem pak byl rád, že ČKP existuje. Škodu na motorce zamázli a řešili si to pak s tímhle borcem. To, že je to zlatý důl je nad slunce jasné. Věřím, že ho skásli pořádně.

 offline 

 

#52 28.03.2014 22:27:58

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Kancelář pojistitelů


Tak to už je asi debata vo hovnech ale esli nejsem úplně blbej tak paragraf 24c je totok
§ 24c
(1) Je-li provozováno tuzemské vozidlo bez pojištění odpovědnosti v rozporu s tímto zákonem, je vlastník vozidla povinen uhradit Kanceláři příspěvek za dobu, po kterou bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem. Za úhradu příspěvku podle věty první odpovídá společně a nerozdílně s vlastníkem vozidla jeho provozovatel, není-li současně jeho vlastníkem. Povinnost podle věty první a druhé vzniká tomu vlastníkovi a provozovateli vozidla, který byl nebo měl být zapsán v registru silničních vozidel27a) v době, kdy bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem. To neplatí v případě, kdy pojištění odpovědnosti zaniklo podle § 12 odst. 1 písm. d).
(2) Výše příspěvku se určí součtem hodnoty vypočtené vynásobením výše příslušné denní sazby pro daný druh vozidla počtem dní, kdy bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem, a nákladů na jeho uplatnění, v případě jeho nezaplacení včetně nákladů na jeho vymáhání. Výše denních sazeb pro jednotlivé druhy vozidel stanoví příloha k tomuto zákonu.
(3) Při zjišťování údajů podle odstavců 1 a 2 vychází Kancelář z porovnání údajů podle § 15 odst. 3.
(4) Příspěvek je splatný ve lhůtě 30 dnů ode dne doručení písemné výzvy Kanceláře k jeho úhradě na adresu osoby podle odstavce 1. Účinky doručení má i nevyzvednutí písemné výzvy k úhradě příspěvku do 15 dnů ode dne jejího uložení v provozovně provozovatele poštovních služeb nebo odepření převzetí této výzvy, s výjimkou případu, kdy osoba podle odstavce 1, z důvodů nezávislých na její vůli, nemohla výzvu Kanceláře převzít. Povinnost uhradit příspěvek nevzniká, pokud je ve lhůtě podle věty první Kanceláři prokázáno, že vozidlo nebylo provozováno v rozporu s tímto zákonem.
(5) Úhradou příspěvku není dotčena povinnost podle § 1 odst. 2, § 3 odst. 2 a § 15 odst. 5, ani právo Kanceláře podle § 24 odst. 9.
(6) Adresu podle odstavce 4 sdělí Kanceláři na její žádost příslušný orgán evidence, a to i způsobem umožňujícím dálkový přístup.


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#53 28.03.2014 22:40:39

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


slugger napsal(a):

Tak to už je asi debata vo hovnech ale esli nejsem úplně blbej tak paragraf 24c je totok
§ 24c
(1) Je-li provozováno tuzemské vozidlo bez pojištění odpovědnosti v rozporu s tímto zákonem, je vlastník vozidla povinen uhradit Kanceláři příspěvek za dobu, po kterou bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem. Za úhradu příspěvku podle věty první odpovídá společně a nerozdílně s vlastníkem vozidla jeho provozovatel, není-li současně jeho vlastníkem. Povinnost podle věty první a druhé vzniká tomu vlastníkovi a provozovateli vozidla, který byl nebo měl být zapsán v registru silničních vozidel27a) v době, kdy bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem. To neplatí v případě, kdy pojištění odpovědnosti zaniklo podle § 12 odst. 1 písm. d).
(2) Výše příspěvku se určí součtem hodnoty vypočtené vynásobením výše příslušné denní sazby pro daný druh vozidla počtem dní, kdy bylo vozidlo provozováno v rozporu s tímto zákonem, a nákladů na jeho uplatnění, v případě jeho nezaplacení včetně nákladů na jeho vymáhání. Výše denních sazeb pro jednotlivé druhy vozidel stanoví příloha k tomuto zákonu.
(3) Při zjišťování údajů podle odstavců 1 a 2 vychází Kancelář z porovnání údajů podle § 15 odst. 3.
(4) Příspěvek je splatný ve lhůtě 30 dnů ode dne doručení písemné výzvy Kanceláře k jeho úhradě na adresu osoby podle odstavce 1. Účinky doručení má i nevyzvednutí písemné výzvy k úhradě příspěvku do 15 dnů ode dne jejího uložení v provozovně provozovatele poštovních služeb nebo odepření převzetí této výzvy, s výjimkou případu, kdy osoba podle odstavce 1, z důvodů nezávislých na její vůli, nemohla výzvu Kanceláře převzít. Povinnost uhradit příspěvek nevzniká, pokud je ve lhůtě podle věty první Kanceláři prokázáno, že vozidlo nebylo provozováno v rozporu s tímto zákonem.
(5) Úhradou příspěvku není dotčena povinnost podle § 1 odst. 2, § 3 odst. 2 a § 15 odst. 5, ani právo Kanceláře podle § 24 odst. 9.
(6) Adresu podle odstavce 4 sdělí Kanceláři na její žádost příslušný orgán evidence, a to i způsobem umožňujícím dálkový přístup.

jasný,je to tak a jak píšete výše asi se z toho dá i vykroutit,že ti to stálo doma na dvorku a nebylo v silničním provozu,ale nevím jestli ti hrozí postih od D.I. že jsi nedal značky do depozitu,jestli to D.I. řeší nebo na to sere


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#54 29.03.2014 19:40:53

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kancelář pojistitelů


Tak mám teď možná taky trochu problém.
Borec měl motorku, kterou prodal do bazaru. Já jsem motorku koupil hned první den v bazaru a za týden mi teprve přišel techničák v polopřevodu na bazar (bazarník mi řekl, že automaticky všechno pojišťujou, ale když mi papíry přišly, tak mi řekl že to nepojišťoval, že to stihl poslat v nějaké 10-ti denní lhůtě kdy není potřeba mít pojištění, což byla podle mě blbost). Techničák mi přišel poštou v pátek, ale převzala ho babička a řekla mi to až v sobotu, ak jsem to pojistil až v pondělí.
Jenomže o tom víkendu jsem se díval na net, kde se dá podle SPZ zjistit, jestli byla motorka v danou dobu přihlášená a zjistil jsem, že motorka neměla poslední 3 roky zaplaceny povinný učení!!!

Jde mi teď o to, jestli se mám bát nějakyho dopisu z ČKP? Pošlou to poslednímu majiteli, kterej ty 3 roky neplatil, bazaru na kterej to bylo přepsany nebo mě jako novýmu majiteli?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#55 29.03.2014 19:52:16

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Kancelář pojistitelů


Navrc.WR-F:
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že se s tím moc nepářou a většinou to posílají poslednímu majiteli. Alespoň já musel u 2 motorek dokazovat, že vše mám v pořádku a chyba je na jejich straně. Třetí případ, kdy jsem s KTM váhal a vybíral lepší pojištění a pojistil jsem to až po 12 dnech tak mne stálo pětikilo ne  Pamatovali se nějak rychle.

 offline 

 

#56 29.03.2014 20:09:35

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kancelář pojistitelů


viteka 32:

Jo, ten týden co jsem to měl a neměl papíry, to bych pochopil a aji zaplatil. Ale aby po mě nechtěli zaplatit ty poslední 3 roky...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#57 29.03.2014 20:34:01

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: Kancelář pojistitelů


Navrc.WR-F:

taky mám zkušenost s kanceláří pojistitelů, prodal sem TT na slovensko a nový majitel se vykašlal na pojištění atd.
Takže po pár letech mi poslali upomínku že moto není pojištěné a samozřejmě nezapoměli připočítat i pokutu a já nevím co ještě.
byla to pěkná suma.
Zachránilo mě jen to, že sem s dotyčným sepsal pořádnou kupní smlouvu a samozřejmě ji schoval. Poslal sem ji okopírovanou
do té jejich kanceláře a po pár dnech mi přišla odpověď, že je z mé strany vše v pořádku a stahují požadavek na úhradu dlužné
částky za pojištění. Jak dopadl ten co ji ode mne kupoval to nevím.
Měl sem párkrát nutkání tu smlouvu už vyhodit, ale děkuju mé drahé polovičce, že mě to nenechala udělat  ano 

 offline 

 

#58 29.03.2014 20:39:14

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Kancelář pojistitelů


jiriktm:

Tak pokud by to stačilo, tak to je dobry. Mám kupní smlouvy na všechny motorky co jsem kdy měl. Ale zatím to tak vypadá, že s tím otravujou předchozí majitele. Takže to snad bude dobrý


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#59 29.03.2014 20:48:53

hafmaus
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 49
Založená vlákna
Motorka: xt600
0 0

Re: Kancelář pojistitelů


Navrc.WR-F napsal(a):

jiriktm:

Tak pokud by to stačilo, tak to je dobry. Mám kupní smlouvy na všechny motorky co jsem kdy měl. Ale zatím to tak vypadá, že s tím otravujou předchozí majitele. Takže to snad bude dobrý

mám za to že pojišťovny a inspektorát jim dávají informace půl roku po zpátku a ckp si to pak řeší,navrc ty můžeš být v klidu jestli máš řádně sepsanou smlouvu,jakmile se ti ozvou z ckp tak jim doložíš smlouvu a můžou po tobě chtít max nepojištěné období od koupě motorky


Čím větší kladivo,tím lepší opravář.

 offline 

 

#60 29.03.2014 21:02:00

jiriktm
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 666
Založená vlákna
Místo: Kudlov
Motorka: KTM EXC 525
Věk: 43
10 0

Re: Kancelář pojistitelů


hafmaus napsal(a):

Navrc.WR-F napsal(a):

jiriktm:

Tak pokud by to stačilo, tak to je dobry. Mám kupní smlouvy na všechny motorky co jsem kdy měl. Ale zatím to tak vypadá, že s tím otravujou předchozí majitele. Takže to snad bude dobrý

mám za to že pojišťovny a inspektorát jim dávají informace půl roku po zpátku a ckp si to pak řeší,navrc ty můžeš být v klidu jestli máš řádně sepsanou smlouvu,jakmile se ti ozvou z ckp tak jim doložíš smlouvu a můžou po tobě chtít max nepojištěné období od koupě motorky

taky si to myslím, máš v ruce kupní smlouvu na které je datum kdy ses stal majitelem moto a podle selského rozumu
to co bylo předtím než siji koupil, by setě podle mě nemělo vůbec týkat

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů