Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (122)
Srazy (70)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Převoz moto

#521 08.04.2021 21:50:11

Stanďour
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Re: Převoz moto

mrazikxr:

Tak k místu - Bobkuu posílal par příspěvků z5 fotku, kde má motorku naštorc. Já tam svou LC4 ještě furt necpal.
Mám dvě řady sedadel (vzadu plech) a za druhou řadou posuvnou přepážku. Ta sama o sobě ubere pár centimetrů, protože nedolehne těsně na lavici.
Jinak lavice u této verze je sklopná + překlápěcí a tím už dostaneš opravdu dost místa.
Je to dodávka, tzn na zadní lavici se celkem v klidu převlékneš. V kufru bys beztak musel sedět, stát tam fakt nejde. Jako lezu tam, ale v předklonu jaxviňa. Nebo po kolenou smile)
Pozor na ty sedačky, některé verze mají lavice které nejdou sklápět.

Jestli chceš vozit děti (vozim škola, školka smile, tak hledej něco, co má topení do druhé řady. Nemám to a fakt to není silná stránka auta smile

Spolehlivost. No, nerezaví to smile Po výměně motoru to nežere olej a slušně to jede, na dodávku (2.5 dCi).  Je to francouzské, takže takový cyklovač stěračů a kabinový ventilátor si žijí svým životem. Ale je to 2004 a má najeto dvě kila, spíš víc. Mám to na práci, tak to moc neprožívam.

Říká se, že dobré jsou ty dvoulitry po faceliftu. Tam budeš kolem 200. Jestli máš odvahu, tak můžeš jít do modelu III a motoru 1.6 smile) Pak se příprav na výměnu. Ale na bazoši se tomu pár týpků věnuje, dělaj GO na výměnný způsob, to byla i moje cesta.
Já jsem si třeba sehnal lavici z generace III s isofixem, je to zaměnitelné. Super je, že seženeš spoustu dílů a servisy ta auta znaj.

Jinak je to dlouhý na manévrování, pozor kde to dáváš stát. A taky těžký. Kvůli tahání přívěsy na 1.100 Kg jsem si dělal C+E smile

Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

#522 08.04.2021 22:16:12

mrazikxr
Bahnomil
Fotogalerie
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 450
Tel: Jabko
0 0

Stanďour:

Koukam po verzi 2.0, sklapeci sedackou a prickou. Nevim kdy byl facelift, ale chtel bych neco novejsiho.
Ted se mi docela jeden libi, ale je to origo 9 mist a vzadu tam je navic takova kapsa na topeni...
my s tim budem jezdit jen o vikendu, v tydnu vse normalnim osobakem

#523 08.04.2021 22:35:40

Stanďour
Bahňák
Fotogalerie
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: LC4, ex XT600Z
Věk: 40+
Tel: komurkowy
3 0

Ty 2.0 jsou už po faceliftu. Ta devitimistna verze má ve druhé řadě lavici, kterou nepreklopis. Ale dá se sehnat a zaměnit. Přepážku montují u nás firmy, které dělají dřevěné podlahy a další úpravy dodávek, tuším za 14 tis. Tím se asi neomezuj. To topení ve druhé radě se analogicky týká i ventilace a klimy wink
Vybirej auto po servisu a podle mého raději s vyšším nájezdem, kde to někdo umotal po dálnici a ne s rohlikama po městě. No a obligátní rezerva na servis je jasňačka.

Nezadržujte prdy, ty pak přechází po páteři do mozku a odtud vychází posrané nápady!

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů