Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Katarina Vrábelová - cesta kolem světa

#41 10.05.2013 15:13:56

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Lasky:

To už jsem fakt jedinej na světě kdo nemá FB? Já to mužu sledovat jenom na jejich stránkách, ale ty se jí rozjely teprve včera...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#42 10.05.2013 15:31:19

rakttr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: sarda
Motorka: tt600r +gsx750r+jawa21
Věk: 34
Tel: 775144694
1 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Navrc.WR-F:

 big_smile taky nemam fejzbuk a8 ,dalsi sracka na otravovani.neresim to a25 

 offline 

 

#43 10.05.2013 16:42:54

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Navrc.WR-F:

taky ho nemam a seru na nej ano 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#44 10.05.2013 18:43:26

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


JJ,taky jsem ho kdysi založl z jednoho konkrétního důvodu a potřeboval jsem tam chodit týden. Dneska jak tam vlezu,tak musí dojít synátor ,aby mi pomohl s ovládáním a vymazáním kktin  heh2 Neznám z hlavy ani heslo heh2 

 offline 

 

#45 10.05.2013 20:59:23

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Já to s tou ksichtoknížkou nevidím tak černě. Někdo to sice má na píčoviny, když to ale někdo umí používat k potřebným věcem, tak je to dobrej sluha.
Třeba pro mě je to absolutně nejkomplexnější zdroj informací o sajdkárách. O lepším zdroji momentálně nevím. Tenhle dost kuriozní koníček provozuje jen málo lidí. U nás je můžu počítat na prstech, když nepočítám tak nějak samostatně žijící skupiny Sovětů a Jawařů, takže je třeba hledat i v zahraničí a na to je FB asi nejlepší. Samozřejmě existujou jednotlivý stránky,ale kdo by se tím probíral, když to má na jednom místě. Navíc většina lidí a firem už na FB stránkách publikuje víc informací, než na vlastním webu.Překládání cizojazyčných příspěvků je taky jednoduchý.
Pokud se to člověk naučí používat, zablokuje všechny dementní aplikace a hry, "nepřátelí"se s kdejakým pitomcem, nekliká na kdejakou dementní skupinu a tak nějak si to celkově dobře nastaví, tak se opravdu dostává jen k těm informacím, který chce mít.

Další věcí je sledování dobrodruhů jako je Katarína Vrábelová. Takových dobrodruhů a stránek sleduju víc a jak jsem zjistil, taky tam dodávají víc informací, než na vlastní weby. Ono je to dáno taky tím, že když chce mít člověk kvalitní web se spoustou fotek, tak musí mít odpovídající webhosting a to stojí prachy. Na FB toho můžou nandat mraky a je to zadarmo.
Dnes už je to obrovskej projekt a informací je tam hodně, takže je jasný, že se tam objevuje i mraky kokotin a nesmyslů, jenže to se dá poměrně dobře vyfiltrovat, narozdíl od některých debilních diskuzních fór. Já už třeba dávno vzdal hledání informací na m.cz, prodírat se tam tou fůrou sraček ručně, na to fakt nemám.
Když se mi nelíbí co plodí nějaká stránka, nebo nějakej uživatel, tak stačí jeden klik a už o něm nevím. Takže nějaký pubertální diskuze a nesmysly lidí žijících pouze virtuálně se mi ani neobjeví.
Krom informací o koníčkách mi vyhovuje, že můžu bejt v kontaktu se starýma kámošema, i když jsme se tak nějak všichni rozprchli po světě. Třeba na to aby se 20lidí domluvilo na vodu je to lepší, jednoduší a levnější, než napsat 100sms, telofonovat jeden druhýmu a nakonec se stejně zjistí, že k Frantovi, Pepovi a Lojzovi se informace nedostala, protože jim někdo zapoměl zavolat, že je to jinak.

Takže podle mě je to dobrá věc, když s tím člověk umí nějak rozumně naložit a nepoužívá to jen na kokotiny.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#46 10.05.2013 21:21:51

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Lasky napsal(a):

Já to s tou ksichtoknížkou nevidím tak černě. Někdo to sice má na píčoviny, když to ale někdo umí používat k potřebným věcem, tak je to dobrej sluha.
Třeba pro mě je to absolutně nejkomplexnější zdroj informací o sajdkárách. O lepším zdroji momentálně nevím. Tenhle dost kuriozní koníček provozuje jen málo lidí. U nás je můžu počítat na prstech, když nepočítám tak nějak samostatně žijící skupiny Sovětů a Jawařů, takže je třeba hledat i v zahraničí a na to je FB asi nejlepší. Samozřejmě existujou jednotlivý stránky,ale kdo by se tím probíral, když to má na jednom místě. Navíc většina lidí a firem už na FB stránkách publikuje víc informací, než na vlastním webu.Překládání cizojazyčných příspěvků je taky jednoduchý.
Pokud se to člověk naučí používat, zablokuje všechny dementní aplikace a hry, "nepřátelí"se s kdejakým pitomcem, nekliká na kdejakou dementní skupinu a tak nějak si to celkově dobře nastaví, tak se opravdu dostává jen k těm informacím, který chce mít.

Další věcí je sledování dobrodruhů jako je Katarína Vrábelová. Takových dobrodruhů a stránek sleduju víc a jak jsem zjistil, taky tam dodávají víc informací, než na vlastní weby. Ono je to dáno taky tím, že když chce mít člověk kvalitní web se spoustou fotek, tak musí mít odpovídající webhosting a to stojí prachy. Na FB toho můžou nandat mraky a je to zadarmo.
Dnes už je to obrovskej projekt a informací je tam hodně, takže je jasný, že se tam objevuje i mraky kokotin a nesmyslů, jenže to se dá poměrně dobře vyfiltrovat, narozdíl od některých debilních diskuzních fór. Já už třeba dávno vzdal hledání informací na m.cz, prodírat se tam tou fůrou sraček ručně, na to fakt nemám.
Když se mi nelíbí co plodí nějaká stránka, nebo nějakej uživatel, tak stačí jeden klik a už o něm nevím. Takže nějaký pubertální diskuze a nesmysly lidí žijících pouze virtuálně se mi ani neobjeví.
Krom informací o koníčkách mi vyhovuje, že můžu bejt v kontaktu se starýma kámošema, i když jsme se tak nějak všichni rozprchli po světě. Třeba na to aby se 20lidí domluvilo na vodu je to lepší, jednoduší a levnější, než napsat 100sms, telofonovat jeden druhýmu a nakonec se stejně zjistí, že k Frantovi, Pepovi a Lojzovi se informace nedostala, protože jim někdo zapoměl zavolat, že je to jinak.

Takže podle mě je to dobrá věc, když s tím člověk umí nějak rozumně naložit a nepoužívá to jen na kokotiny.

Amen ano  ... ale stejně kdo to pochopit nechce to nepochopí  smile 

 offline 

 

#47 11.05.2013 19:18:56

volodaj
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 898
Založená vlákna
Místo: Martin
Motorka: žiadna, ex YMH WR 250f, ex HSB FE 400
Věk: 32
5 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Lasky:

Super napísané, zdieľam tvoj názor  ano 

 offline 

 

#48 17.06.2013 12:47:43

Sadilek
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 68
Založená vlákna
Motorka: Bmw 1150GS,Honda XL600LM,BMW650GS Rallye
Věk: 44
Web
0 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Myslím že dojela a to nejen na motorce!
https://www.facebook.com/#!/motogirltri … ion=stream

 offline 

 

#49 17.06.2013 14:55:39

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


mám to teda chápat tak, že se buchta na cestě zamilovala do frajera a tím celá akce končí ?  lol  lol  lol  lol  lol  láska je všemocná velitelka  lol  lol  lol  lol 

http://www.youtube.com/watch?v=br_-0z6k … ture=share

 offline 

 

#50 17.06.2013 15:00:01

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Mohla cestu dokončit a pak si mohla dělat co chce nechapu  a11


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#51 17.06.2013 15:49:38

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Tristan:

tak kdyby do tebe někdo narval velkou černou kládu, taky už bys třeba nechtěl jezdit na motorce...  a1  a1 

 offline 

 

#52 17.06.2013 15:56:05

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


 a1  heh2  usch Hajnej:

 offline 

 

#53 17.06.2013 16:02:36

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Hajnej:

chtěl jsem se zdržet těchto komentařu  usch  ale u nas v bronxu je takovych kluku spousta takže to zas tak nic exotickeho neobjevila tak nechapu jeji rozhodnutí E: a jak ví že není třeba jeho 5ta žena  smile 

Editoval Tristan (17.06.2013 16:07:05)


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#54 17.06.2013 16:18:35

hAjPR
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 33
Založená vlákna
Místo: Kutná Hora
Motorka: '07 640 Adventure, '88 650 Africa Twin
Věk: 25
0 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Jsem si říkal, že už dlouho žádný post. Fandil jsem jí. Teďka tímhle asi zklamala pár lidí, kteří ji podporovali, ale třeba našla, co hledala. Nicméně pro ní tímto to pravé dobrodrůžo asi teprve začíná big_smile 

 offline 

 

#55 17.06.2013 16:28:37

Hugila
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 700
Založená vlákna
Motorka: XRV
5 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


...třeba si řekla, než jet ve vrcholném létě v 50°C přes Súdán, tak bude lepší nabrknout si do konce léta Egyptana a za jeho prachy žít a válet se u móře...no a na podzim se na něj vykvákne a pojede dálsmile


Ale být na místě nějakého významného sponzora, tak sedám do letadla a letím ji kopnout do prdele:D

 offline 

 

#56 17.06.2013 16:39:56

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Hugila napsal(a):

...třeba si řekla, než jet ve vrcholném létě v 50°C přes Súdán, tak bude lepší nabrknout si do konce léta Egyptana a za jeho prachy žít a válet se u móře...no a na podzim se na něj vykvákne a pojede dálsmile


Ale být na místě nějakého významného sponzora, tak sedám do letadla a letím ji kopnout do prdele:D

ty o ženskejch asi něco víš!  a1  a1 

 offline 

 

#57 17.06.2013 17:47:34

duso
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 619
Založená vlákna
Motorka: XR600 97
Věk: 29
2 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


ste jej to zožrali aj s navijakom

 offline 

 

#58 17.06.2013 19:12:46

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


je to jenom komercni sracka ne 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#59 18.06.2013 15:06:00

rakttr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: sarda
Motorka: tt600r +gsx750r+jawa21
Věk: 34
Tel: 775144694
1 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


foxdive:

 a31 curak v pici,mozek v prdeli a2 ja si to myslel hned na zacatku,ale ze k vuli mrdacovi to by mne nenapadlo a31 

 offline 

 

#60 18.06.2013 20:14:30

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


já to řikal  lol 


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů