Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Katarina Vrábelová - cesta kolem světa

#1 29.11.2012 17:41:55

Ninjaman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 78
Založená vlákna
Motorka: XR 400R, KTM 990 SM
Věk: 35
0 0

Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Dívčina statečná, jen co je pravda. Nebo už se tomuhle nedá ani říkat statečnost? Kolem světa sama ženská. Mě to příjde jako docela velkej risk. Když vidím ty fotky, tak nechápu, že se nenašel nikdo, kdo by s ní chtěl jet  big_smile 

http://xman.idnes.cz/katarina-vrabelova … hovory_fro

 offline 

 

#2 29.11.2012 17:44:53

kossak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 413
Založená vlákna
Motorka: BETA300RR
0 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Ninjaman:
sleduju to uz od jara a nevim / chce jet sama , ale jestli vubec vyjede - mela byt davno na ceste a furt nic - jinak ale respekt !

 offline 

 

#3 29.11.2012 18:06:24

grindcore69
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 151
Založená vlákna
Místo: morava
Motorka: Yamaha XT 600E, WR 450F, pincek
Tel: čiňan poškrabaná fólija, baterka na piču
3 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


každopádně velice pohledná děvčica  smile  cool  tongue 


Kill the fucking trends - Extreme enduro for extreme people

 offline 

 

#4 29.11.2012 19:03:39

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


no, já nevím, ale samotnýmu by se mě nechtělo nee1 , myslím, že za chvílu musí být člověku smutno. Je to mladý hříbě s touhou do dobrodružství abez závazků. Jinak komentáře typu neměla jsem peníze a jela jsem, jsou celkem úsměvné. Tak za co jela? Ve 23 letech? To jsem drtil GPZ 500 S a byla to vyježděná hujda, ze kterou jsem dal všechno, jen abych ju měl (3 roky brigád a prodej 350/638). Na helmu mě už nezbylo, tak jsem jezdil ve starý Cassidě s celuloidovým štítkem na dva druky, kterej se od 60ti km/h sám otvíral.  Kmeti to určitě pamatujou usch Masakr, mašina točila 210 km/h. heh2 Mládí vpřed. ano 

 offline 

 

#5 29.11.2012 19:19:47

Honza XT
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 549
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: EXC 250
4 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


No uz to neni co to byvalo ty cesty kolem sveta, ted to jezdi kazda zenska.  a1 

A vubec se nedivim, ze nesehnala nikoho, kdo by chtel jet s ni. Ono je nekdy problem sehnat kumpany i na cestu na Ukrajinu nebo do Rumunska.

 offline 

 

#6 29.11.2012 19:20:34

Prochal11
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1461
Založená vlákna
Místo: Trhové Sviny
Motorka: Husaberg FE 450 Husqvarna TE 300 KTM 950 SER
Věk: 39
Tel: 774154754
5 3

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Asi jsem slepej ale jsou si dost podobný big_smile  http://www.ctyrkolky.com/soutez/ddd-948/


Kdo se bojí,nesmí do lesa :-)

 offline 

 

#7 30.11.2012 23:16:02

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Jestli tohle fakt dá,tak má můj respekt.
I když si myslím,že tohle je sakra tvrdej oříšek a jestli vůbec odjede. Na takovou cestu se musí člověk dát lehkomyslně hned jak ho to napadne. Jak začne moc řešit,tak zjistí co tam čeká za průsery a už se odhodlává podstatně hůř. Projet Afrikou bych se bál sám i jako chlap. Ve spoustě zemí to mají pod palcem poměrně dost radikální islamisti a sama holka to asi bude mít těžký. Co jsem o tom četl a že se o to zajímám docela dost,tak se tam občas psychicky káceli i poměrně dost ostřílení borci.
Není napsáno kudy chce jet,ale myslím,že ať to vezme kteroukoliv stranou,tak vždycky bude muset projet zemí,kde je to všechno tak nějak těžší. Dneska už je v prdeli i Mali,kde to bylo léta považovaný za oázu klidu. Mauretánie je taky o ničem. Projet zkorumpovanou Nigérií taky musí bejt zážitek. O zemích na východě ani nemluvím.
Ale popravdě bejt sám,bez rodiny,tak bych byl takovej magor,že bych do toho s někým šel i když by nebylo zcela jasný,jestli bych se vrátil. Ale co nějak člověk skončit musí. 
Po tak nějak civilizovaných zemích by mi vůbec nevadilo jet sám. Vím,že to někomu vadí,ale myslím,že to je jen na zvyku.Já po letech strávených sám v kamionu poměrně snadno za tejden chytám ponorkovou nemoc a jsem pak na parťáky nepříjemnej.A na silnici jsem rád,když můžu jezdit sám i na motorce.To mi přijde jako pravá pohoda a ne se pořád z někým kontrolovat jestli jedeme za sebou jak ocasi. Když už parta,tak si dát cíl kdy a kde se sejdem a ať si každej dělá co chce.Jeden chce zrovna jet svižně,druhej se chce zas kochat a je z toho hovno.
V terénu je to něco jinýho.Tam to vyloženě nesnáším bejt sám,právě kvůli tomu,že se musím hlídat abych se nevyrakvil a je člověk pořád tak nějak ve stresu. A jelikož tyhle daleký cesty za hranice Evropy obsahujou hodně terénu,tak tam bych nechtěl jet sám. Ale třeba Skandinávii a západní Rusko bych jel sám úplně v pohodě.
Na cestu kolem světa jsem nikdy nemyslel. Můj největší sen je Bajkalsko Amurská magistrála a Magadan. Docela mě lákalo i objet Středozemní moře,ale to je teď na nějakou dobu zřejmě nereálný kvůli politický situaci hned v několika zemích na cestě.

Docela jsem se zasmál,že se holka diví,že ti co mají čas nemají peníze a naopak. To už tak prostě je a jinak nebude.A ti co mají oboje,tak už zase zpravidla mívají podlomený zdraví,takže sehnat parťáka na takovou cestu asi nebude sranda.
Já když jsem reálně přemejšlel jak uskutečnit cestu do Ruska na 3 měsíce,tak mi vyšlo,že prachy by nebyly největší problém,ale je absolutně nereálný se tu na všechno vysrat a zmizet. Oni by to totiž nebyly jen 3měsíce na cestě,ale taky by se musela započítat doba po kterou bych musel zmizet někam ty prachy vydělat. Chozením do práce tady u nás a každej den bejt doma to by trvalo do důchodu.
Teď mi dělá problém najít si volno na tejden v roce abych odjel do Rumunska,ale jestli nebudu mít podlomený zdraví až děti vyrostou,tak mě tady nikdo neuvidí. Vždycky se seberu,odjedu někam na rok za prací a pak skočím na motorku a budu jezdit tak dlouho až dojdou a znova.
Teď dokud jsou děti malý,tak se s nima musím držet jen po Evropě.
Jen co bude u Afriky hotová sajda,tak začnu Evopu křižovat i s dětma.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#8 03.12.2012 20:00:39

rakttr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: sarda
Motorka: tt600r +gsx750r+jawa21
Věk: 34
Tel: 775144694
1 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


 ano Lasky:

je to tak,my s klukama jezdime kazdej rok na motovelet a ty hadky mne taky serou,prvni jede 200 a posledni se ztoho muze posrat,a to neni vsechno.a micina sama ve svete ne chlapy sou sracky tull treba to da a29 

 offline 

 

#9 03.12.2012 20:30:13

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


je to nějaký divný, neměl čas ani peníze a najendou má novou bramboru a prachy na cestu kolem světa

a podle mě to nedá, to není hrdinství, ale spíš blbost....a jak psala že má problém se s někým sladit, tak to bude asi pěknej případ.....za mě  ne 


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#10 03.12.2012 21:10:45

mirbubak
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 379
Založená vlákna
Motorka: ktm exc 200
Věk: 27
Web
3 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


wáca:

bude to trochu hard ale za mna  ano jesi na to ma dostatek financi a odvahu tak proč ne,jel bych taky ale minimalně ve dvou

 offline 

 

#11 03.12.2012 21:49:10

Paja450
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 183
Založená vlákna
Místo: Strakonicko
Motorka: Yamaha WR450F 2008
Věk: 22
1 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Jako holka odvážná a fandím jí, ale myslím si že když někde upadne tak tu motorku sama nezvedne...


Chytřejší ustoupí, řekl si policista a uhnul se mi z cesty big_smile

 offline 

 

#12 03.12.2012 22:05:04

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Paja450:

No to hlavně :-D


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#13 04.04.2013 06:17:58

Ninjaman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 78
Založená vlákna
Motorka: XR 400R, KTM 990 SM
Věk: 35
0 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


..tak fakt vyjela. To není dobrodruh, to je šílenec  big_smile  http://xman.idnes.cz/slovenska-motorkar … enalin_fro

 offline 

 

#14 04.04.2013 11:12:43

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


hmm tak to klobouk dolů a2 

 offline 

 

#15 04.04.2013 11:23:03

wáca
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1810
Založená vlákna
Místo: Liberecký kraj
Motorka: XRV 750 Africa Twin
Věk: 22
Tel: 723-735-777
11 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


TADY je nějaká stránka kde by se mělo ukazovat kde se nachází a podobně, ale zatim sedí doma naprdeli big_smile


Kdo nepadá, nezrychluje ! :-)....Padá se z nedostatku rychlosti...Metal s Rockem vládnou světem, HipHop nechte dětem 8-)

 offline 

 

#16 04.04.2013 11:27:43

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


wáca:takže ještě nevijela nebo jak to je? nebo vyjela a před barákem píchla heh2 

 offline 

 

#17 04.04.2013 11:30:11

Leorim
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 710
Založená vlákna
Místo: Jaroměřice nad Rokytnou
Motorka: TT600R
Věk: 25
Tel: Nokia x6
4 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa

 offline 

 

#18 04.04.2013 11:41:20

DUTOHLAV
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 778
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 45
Tel: jablečný
3 0

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


Já bych jel třikrát kolem světa a pak dýmka míru,jako pan Košťál lol  lol  lol 

 offline 

 

#19 04.04.2013 15:34:44

rakttr
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 130
Založená vlákna
Místo: sarda
Motorka: tt600r +gsx750r+jawa21
Věk: 34
Tel: 775144694
1 1

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


DUTOHLAV:

 deb1 tak leda do prdele,este ju do kopca 2 chlapi tlaci a ona upadne.doporucoval bych doprovodnej kamion a celej team,nataceci stab s vrtulnikem,udelat z toho serial do televize,to pak jo.jinak to nehrozi a22 

 offline 

 

#20 04.04.2013 16:02:03

bobkuuu
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1287
Založená vlákna
Místo: Lysá pod Makytou, Púchov
Motorka: 690
Věk: 35
Tel: +421904249455
1 2

Re: Katarina Vrábelová - cesta kolem světa


keďže je z Prešova, tá tlupa tam 9:20 to sú tí východniari, niečo ako "Škola endura" ???


dnešok je včerajší zajtrajšok!!!
lidi jsou kurvy, mrdej a kradou
kéž by aspoň jednou za rok dorazila blbců sběrna (Kabát)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů