Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...

#1 15.11.2012 23:44:39

FoXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 349
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
Věk: 29
Tel: N6303i bezdotykáč =)
1 0

Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Prosím Vás ! Nemáte něco k pití ? Já mám takovej hlad , že nemá s kým spát...

 offline 

 

#2 16.11.2012 00:16:38

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


No průser je v tom,že pokud to video ten dobrák co ho natočil pověsil někde na veřejné místo(jako že jo) tak už dneska jsou tihle fajn chlapi bez práce,nebo  minimálně bez nějakého procenta z platu.V konečném důsledku jim to osolí minimálně ti místní z vesniice kde to bylo ne  Ale ode mě mají samo ano  ano  ano ,bohužel na lidský přístup asi jejich šéfstvo nehraje  sad 

 offline 

 

#3 16.11.2012 00:21:52

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


docela je chlapce stíral... big_smile a je to přesně tak jak to říkal o těch laďácích...

 offline 

 

#4 16.11.2012 07:30:49

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Konal svou povinnost, sjednal pořádek...


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#5 16.11.2012 08:17:21

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Nevidím důvod proč by někdo měl policajta trestat. Starosta by mohl být jedině rád,že má takovýho strážníka. Ti kluci nic neporušili, nebo je tedy při ničem nepřistihli a sám jim to řekl."Pokud budete jezdit 50km/h,tak já vás odtud vyhnat nemůžu".
Takže je může tak maximálně zlegitimovat a pokusit se sjednat pořádek domluvou,což udělal.
Pokud je někdo z lidí zavolal,tak jsou povinní to řešit,ale pokud přijedou na místo a zjistí,že vlastně nemůžou dokázat zda došlo k nějakému přestupku, tak je tohle jediný rozumný řešení a musel by mít nadřízenýho opravdovýho debila,aby ho chtěl za něco trestat.
Poslední co může vedení města chtít je aby se to zvrhlo v pouliční nepokoje. Dneska už u městské policie není tolik idiotů jako dřív. Výběr strážníků totiž může ovlivnit sám starosta,nebo primátor a pokud by se strážnici chovali jako kreténi,tak si rozumnej starosta,nebo primátor uvědomí,že to nemá dobrej vliv na jeho popularitu. Já osobně jsem se s takhle vstřícným jednáním setkal v mnoha obcích.
Řekl bych,že celkově je mezi policajtama drtivá většina dobrých a rozumných lidí,ale jeden kretén to dokáže pokazit ostatním 50ti. To říkám i přesto,že policajty stejně nemám rád,jelikož patří mezi moje hlavní nepřátele v práci a soustavně obírají mě tím celou mojí rodinu o peníze. Nicméně trvám na tom,že pokud se k nim člověk chová slušně a nemachruje,když nemá proč,tak jen velmi málo kreténů si v těchto represích libuje.Většina se snaží jen tak nějak konat povinnost nebuzerovat víc,než je nutné.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#6 16.11.2012 08:59:10

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Lasky napsal(a):

Řekl bych,že celkově je mezi policajtama drtivá většina dobrých a rozumných lidí,ale jeden kretén to dokáže pokazit ostatním 50ti. To říkám i přesto,že policajty stejně nemám rád,jelikož patří mezi moje hlavní nepřátele v práci a soustavně obírají mě tím celou mojí rodinu o peníze. Nicméně trvám na tom,že pokud se k nim člověk chová slušně a nemachruje,když nemá proč,tak jen velmi málo kreténů si v těchto represích libuje.Většina se snaží jen tak nějak konat povinnost nebuzerovat víc,než je nutné.

Souhlasím s tebou v celé téhle pasaži,ale věř mi,v začátku příspěvku jsi hodně mimo mísu. Alespoň ve valné většině obcí u nás v "regionu razovitym"

 offline 

 

#7 16.11.2012 10:12:17

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Maj kliku, že jsou městský. Státní už by za takovýhle videjko čekal pěknej trestík. Ale jak se říká vše je o lidech. Toto zaměstnání mě taky postihlo a myslím, že vždy je nějaké řešení. Pokud to neni zežranej arogantní přirození za volantem a podobně   big_smile  to pak cesty k domluvě nikdo nehledá. Ale pár kolegů s práce jezdí a co vím vždycky s motorkářema jednání v rukavičkách. Ale všude se najde vůl. Prodavačka se taky každá neusmívá a nedává slevy  wink 

 offline 

 

#8 16.11.2012 10:12:41

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Je fajn potkat takového policajta, ale bohužel nemůžu souhlasit s tim, že jich je mraky a už vůbec nemůžu souhlasit s tím, že u měskáčů nejsou takový idioti. U nás je to samej kretén! Už mě stavěli snad milionkrát a jen v jednom procentu to byl fajnovej polda. A jedinej důvod proč byl tak fajnovej byl ten, že mě stavěl když jsem jel na mašině a on byl zrovna fanda motorek.
Jeden příklad za všechny : udělal jsem přestupek v autě, policista mě zastavil, začal se mě vyptávat jestli vim co jsem udělal atd. , když jsem mu vysvětlil proč jsem to udělal, začal na mě normálně řvát, jak si to představuju a takovýhle sračky, já ho musel napomenout, že nejsem hluchej a že na mě nemá co zvyšovat hlas, až potom se trochu uklidnil a přestupek mi nakouřil naplno - opravdu jsem nejednal arogantně, ba naopak, byl jsem velmi slušný. A po dvou měsících mě stavěl ten samej policajt, ale když jsem jel na motorce, úplně jinej přístup, přestože přestupek byl pomalu identickej. Pokecali jsme o motorkách, on mi řekl co jezdí, já mu řekl co jezdím a bylo po všem.
Jinak jsem nepotkal normálního policajta. fakt ne. a už vůbec u měskáčů. to se na mě nezlobte.
Ale každej má své zkušenosti. Jinej kraj jinej mrav.

 offline 

 

#9 16.11.2012 10:21:48

Postmann
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 604
Založená vlákna
Motorka: RM-Z 450 2009, ZZR 600
Věk: 34
5 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


brisano:
Tak tak. Záleží také co jsi udělal. Za něco je pokuta taxativně dána. Tak nelze dát třeba dvě nebo tři stovky. Dostaneš litr a je to. Ale řvát  a11 

 offline 

 

#10 16.11.2012 13:24:37

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


to jo no. ale toto byl opravdu stejný přestupek, stejný policista. jen to bylo jednou v autě a jednou na motce. Takže opravdu mi pomohlo jen to, že měl motorky rád a jezdil taky.  big_smile 

 offline 

 

#11 16.11.2012 14:49:43

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


No ja si myslim ze je tak hodnej asi jen proto ze mu nic jineho nezbejva ne? ( pokud je to mestsky policista).... jedine co by mohl je ty motorkare zmerit a pak zahajit spravni rizeni ale ceho docili tim ze je zastavi? nemuze udelat nic maximalne si snima hezky popovidat jako ve videu...

 offline 

 

#12 30.04.2013 14:46:00

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Byli jsme s klukama o víkendu jezdit. Pátek supr, sobota bomba, ale v neděli už kluci začali vymýšlet solidní bejkárny, takže jsem se s nimi slušně rozloučila, že si to beze mě užijí více a že se na ně počkám v kempu. Nápad to byl skvělý do té doby, než mi došlo, že jsem 250Km od baráku uprostřed cizího lesa, vůbec netuším kde jsem, GPS nemám a mobil mám vybitý. Podařilo se mi dostat se na silnici a na té silnici v dálce u krajnice jsem viděla auto s majáčkem a dvě vestičky (mladý kluk a holka). A já rovnou k nim. Odehrál se následující rozhovor (zkrácená verze  a1 ):

Dobrý den, prosím Vás, poradíte mi kudy se dostanu tam a tam?
Dobrý den paní řidičko, co proboha s TÍMHLE děláte na silnici????
No já na silnici nechci být, ale kluci mi v lese ujeli a já vůbec nevím, jak se dostanu domů.
Ženská vy musíte mít značnou odvahu, že jste u nás zastavila. Brýle nemáte, zrcátka nemáte, blinkry nemáte, nesvítíte, (obchází motorku) ježišmarjá ani značku nemáte!!!
No... nemám no.....já jsem se ztratila v lese....
Je vám jasné, že bych vám měl sebrat všechny papíry???
Ano prosím, jenže já se potřebuju dostat do kempu a vy jste byli první, koho jsem viděla a doufala jsem, že mi pomůžete...
(Policista se otáčí zády, kroutí hlavou a kouká do země). Tohle není možný, s tímhle vás nemůžu pustit na silnici!!
Tak mi ukažte aspoň směr a já snad trefím přes les.
No to už vůbec nepřipadá v úvahu! Vy si z nás děláte legraci!
Nezlobte se, nedělám si legraci, kluci mě tu nechali a já se jen chci dostat domů (fňuk).
Sebrat papíry bych vám měl a vůbec vás nepouštět na komunikaci!! Ale když jste taková smutná.. no tak podívejte, pojedete tady rovně...
 a1 
No a za půl hodiny jsem byla v kempu  smile  ano 
I policajti jsou jen lidi. A chlapi  cool  ano2  ano 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#13 30.04.2013 15:00:22

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


ten má ale nervy se s těma arogantníma kokotama takhle v klidu vybavovat,

 offline 

 

#14 30.04.2013 15:08:09

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Klasika:
 ano  ano Je vidět, že dokážeš využít svých předností, u nás já bych skončil min. s flastrem a bez papírů smile Někdo má holt štěstí, ale jak se říká, je vrtkavé, příště to může být jinak. V tvém případě asi ne, stačí, když se na tebe chlap podívá a je to jasné usch 

 offline 

 

#15 30.04.2013 15:17:26

Klasika
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1799
Založená vlákna
Místo: Popůvky
Motorka: KTM EXC 250 F, Beta 400 RR, BMW R 1100 R, A1/1
Věk: 40
5 1

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


viteka 32: Otevřeně přiznám - všechno jsem vsadila na to, že jsem ženská a že v nich vzbudím ochranitelský pud smile ano2 Vyšlo to, ale je mi jasné, že příště to vyjít nemusí  nee1
Každopádně oba byli lidi a to se cení  ano  ano 


....jsem líná jezdit rychle....

 offline 

 

#16 30.04.2013 15:24:24

ladik164
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 599
Založená vlákna
Místo: Tišnovsko
Motorka: KTM 530 EXC-R
Věk: 27
Tel: Galaxy S4
8 0

Re: Proč nemůže bejt každej policajt tak lidskej a férovej ...


Ale je to pravda, v takovýchto dědinách/městech to musí být hrozný. Já bydlím v dědině kde hlavní silnice končí polní cestou a jeden letní den v pravý poledne se tam objevil borec na WR450 s laďákem a jezdil pořád nahoru a dolů. slyšet byl na kilometr.... Mám malý dítě který chodí v poledne spát. před barákem mám rovinku a tam to házel na zadní. když už jel po šesté tak jsem to nevydržel a šel se ho slušně zeptat jestli si dělá srandu a kolikrát ještě pojede. na mávání ani nezastavil. Když jel okolo po osmé tak vylezl i soused co má CBR 1000RR a stáli jsme a mávali oba ať zastaví. (podotýkám že jezdil v kraťasích a krátkým rukávu a žabkách). Opět nezastavil... Když už jsme byli oba nasraní tak soused zašel pro hrábě a stoupnul do silnice. Hurá zastavil. začal nám nadávat do čů*áků co si o sobě myslíme že nás zabije. Soused je kliďas ale já to nevydržel. mocným žduchancem jsem ho shodil z motorky a pustil se sním do potyčky. (slušná domluva o tom ať si jede dělat bordel tam kde bydlí, byla zbytečná a jen se nám smál do ksichtů).... po půlhodině křiku a nadávek a pěstí vylezli další dva sousedi, propíchli mu kola, řekli že mu rozbijou držku jestli nebude klid a pokojně zase odešli. Borec nasedl zatůroval na pozdrav a se čvachtavým zvukem prázdných kol pomalu odjel....je to rok a zatím se nepřijel podívat....

Sám mám enduro s vykuchaným laufem ale v životě by mě nenapadlo že budu někomu jezdit pod oknama a dělat takovou rutiku. Vždycky zahřeju na dvoře, přes dědinu jedu tak aby o mně nikdo nevěděl a pak tomu rožnu až su mimo civilizaci. Každej normální to tak dělá..tak proč nejsou všichni normální a ohleduplní???  a31 

Osobně nanávidím celej svět a31  protože nejen v autech jsou bezmozci ale jsou už i mezi náma  ne 

Editoval ladik164 (30.04.2013 15:26:51)


Co je mi platná moje chytrost, když hloupost světem vládne....

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů