Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

KTM EXC 450 SixDays 2009

#21 31.10.2012 19:34:26

Brky
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 142
Založená vlákna
Místo: Praha - Sporilov
Motorka: KTM EXC 500 F SixDays, KTM SuperEnduro 950 R
Věk: 38
Tel: mobilni
1 0

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Renda : vim, ze je to plactivy vlakno, presto si to neodpustim. Kdyz jsem cetl Tvuj prispevek, tak se mi vybavil vtip ze vcerejska z fora pro velkojebky.

"Strejdo, táta řikal, že prej vy ostraváci máte malou slovní zásobu a navíc jste prý hrozně sprostý" "Ale piču"

Jinak se s Tvym prispevkem neda nez souhlasit  smile . Motorka je v prdeli a treba urychlene zaplnit vznikle misto v garazi, nez tam nekdo postavi nejakej nepotrebnej kram, jako treba kocarek  a1 .


mrdalem jsem byl, mrdalem jsem a mrdalem zustanu....az na vecne casy, Amen...

 offline 

 

#22 01.11.2012 12:07:13

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


kluci dík ano 

momentálně lítám mezi jednou a druhou policejní služebnou a výsledek je takový,že jedna služebna to poslala na druhou (kriminálku) a druhá to ještě oficiálně nepřevzala a31 chci jim dát fotky a velký TP,ale vlastně nemám komu,jedni už to předali na kriminálku (ti to nechcou) a kriminálka to ještě nepřevzala.....................jak píše VLK,oni mají tolik práce,že nějaká garáž s motorkou je jim někde.............

 offline 

 

#23 01.11.2012 12:36:18

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Strejda-GC:

Nejdůležitější je, že už je v databázi odcizených vozidel, sice nechápu proč v kategorii do 50ccm, ale je to tam. Takže při případně silniční kontrole, domovní prohlídce (jako u mě), při pokusu o přihlášení nebo kontrole na STK se na to hned přijde. To funguje fakt dobře. Protože svou odcizenou/nalezenou jsem nemohl přihlásit, protože na registru jim vyskočilo, že je v databázi kradených, i když mi byla už snad měsíc navrácená..  Moji motorku podle fotek taky neměli šanci identifikovat, ani podle čísla na krku, ale naštěstí byli vážně "jaw znalí" a věděli že poslední část VINu je vyražena na rámu vedle stupačky. A to to bylo přetřeno několikrát lakem a vůbec nešlo vidět, na jistotu očistili ředidlem přesně to místo, kde to je vyraženo. Ani já jsem nevěděl, že to tam novější jawy mají..

Tvá Káťa se prostě musí najít..

 offline 

 

#24 01.11.2012 13:38:22

kokonhead
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 274
Založená vlákna
Místo: činu
Motorka: pomeranč
0 1

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


taky bych to viděl na tip od vedlejších garážmistrů, ale může to být cokoliv...přeju ať se najde, jináč bandu zfetovanejch negrů s letlampou na ně... ee5 

 offline 

 

#25 01.11.2012 14:18:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


C.J. napsal(a):

Strejda-GC:

Nejdůležitější je, že už je v databázi odcizených vozidel, sice nechápu proč v kategorii do 50ccm, ale je to tam. Takže při případně silniční kontrole, domovní prohlídce (jako u mě), při pokusu o přihlášení nebo kontrole na STK se na to hned přijde. To funguje fakt dobře. Protože svou odcizenou/nalezenou jsem nemohl přihlásit, protože na registru jim vyskočilo, že je v databázi kradených, i když mi byla už snad měsíc navrácená..  Moji motorku podle fotek taky neměli šanci identifikovat, ani podle čísla na krku, ale naštěstí byli vážně "jaw znalí" a věděli že poslední část VINu je vyražena na rámu vedle stupačky. A to to bylo přetřeno několikrát lakem a vůbec nešlo vidět, na jistotu očistili ředidlem přesně to místo, kde to je vyraženo. Ani já jsem nevěděl, že to tam novější jawy mají..

Tvá Káťa se prostě musí najít..

Neboj tohle znají dobře. Chlapi na služebnách asi moc ne,ale technik mrkne do chytrého papíru a ví přesně kam se podívat.Tohle ale připadá v úvahu až když je moto/auto předvolané na prohlídku nebo zabavené ,na cestě to bohužel asi běžně zkontrolovat nejde. Jednak na to asi není čas a jednak pokud to nevykazuje známky nějakého násilí či neshody (typ,spz nebo cokoliv) tak nemají důvod sad Jestli se ale k  tomu dostane technik tak to na 99% odhalí ano 

 offline 

 

#26 05.11.2012 18:22:32

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Žádné novinky?  sad 

 offline 

 

#27 05.11.2012 20:40:32

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Kámošovi takhle vybrali garáž a ukradli mu motorky hned tři. On nelenil a hned se vydal po okolí s drsnym kámošem vyzpovídat pár lidí. Bylo to v Praze, takže pravděpodobnost nálezu byla malá. Už nevim přesně detaily, ale díky nějakýmu banálnímu vodítku se dostali na stopu jedný "známý firmě" nějakejch pochybnejch nemakačenků.
Nakonec je ještě někdo naprášil a oni našly toho pravýho. Trošku ho vyzpovídali a přidrželi ho pod krkem a najednou se motorky našly. Měl štěstí jako kráva. Fízli na to samozřejmě prděli. Pro ně to bylo moc práce, málo důkazů a příliš mnoho potencionálních podezřelých. On si to našel sám a fízli zavolal jen když si to šel vyzvednout aby to nafotili a pořešili papírově...


Dej koním pít...

 offline 

 

#28 05.11.2012 21:00:30

Kužel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 717
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 125 05'
Věk: 37
3 0

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Otázka je za kým jít, když člověk s "podsvětím" nemá žádné kontakty a zmrdů je v Ostravě jako smetí.

 offline 

 

#29 06.11.2012 11:16:28

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


asi tak  sad 

dneska mi volali z PČR že to teda konečně přebrala kriminálka z Dělnické.............a to je asi tak vše  ne 

 offline 

 

#30 06.11.2012 11:28:54

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Zkusím ti to tam popostrčit...  wink 
Napiš mi pls do SZ nějaké info k případu, abych to mohl předat.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#31 06.11.2012 16:08:27

brisano
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 478
Založená vlákna
Místo: Karlovy Vary
Motorka: Husaberg FE 450,Harley Davidson V- ROD
Věk: 27
Tel: 774576005
3 0

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Hrozny, co se tu clovek dozvi. Je to banda zmrdu. To se neda ani nijak jinak napsat.
Mam za sebou podobnou zkusenost:
Jednou jsem takhle na sve R6 pichnul na rychlostni silnici, a jelikoz byla kousek benzina, tak jsem to tam dotlacil a zaparkoval ( 1. chyba - nechtel jsem to davat ke stojanum, tak jsem to dal na druhou stranu benziny = zadne kamery )  jel jsem dom, ale bohuzel jsem se stavil na pivo - ozral se jak hovado a na motku zapomnel ( 2. chyba - motka tam byla pres noc ) no a kdyz jsem tam prijel druhy den odpoledne po opici tak motka byla v prdeli.
Byl jsem uplne v prdeli. Dal to na poldy, vsude jsem napsal inzeraty atd.
Az jednoho dne, asi tak po mesici, mi zavolal jeden kamarad, ze jeho kamarad ma ve tride kluka, kterej tvrdi, ze nekde nasel motorku.
No nevahal jsem ani minutu, svolal par mistnich bouchacu a jeli jsme se podivat k nemu domu. No, nejdriv jsme narazili na odpor jeho rodicu, ze by to jeji milacek neudelal, takze kdyz po hodine premlouvani nam otevreli jeho garaz, a vykoukla na nas moje motka tak se posadili na prdel. Vsichni jsme pak spolecne pockali na synacka az se vrati z mesta ci co. Kdyz se vratil, predstavili jsme se, nalozili motku na vozik, kterej jsme meli uz sebou, frajerovi jsme trosku nalozili, aby si to trochu zapamatoval a jeli do prdele. Myslim si, ze frajer jeste dnes dostava bomby od fotra, pac ten mu nalozil uz kdyz jsme odjizdeli. A to poradne.
Nicmene, frajer udelal olej a filtry, desticky a dokonce na to dal novy plasty, pac jsem to jednou polozil na sterku a nestihl to opravit.
Takze jsem na tom vlastne jeste vydelal.

Tim chci rict, ze nemas ztracet nadeji!!!!! V zadnem pripade!!!
Ten dotycnej bydlel asi tak 10km ode me a jak se sam priznal, tak vedel ze je moje, pac jich v okoli moc nebylo!!!

Takze mej oci i usi na stopkach.

Drzim palce.

 offline 

 

#32 06.11.2012 16:32:57

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


brisano:

ty si borec s tim ozranim a zapomet na motku big_smile  ano to me neco pripomina usch 


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#33 06.11.2012 16:52:33

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Já si myslím, že je velká pravděpodobnost, že to čornul někdo z okolí, který už to pravděpodobně nějakou dobu obhlížel.
Nevím přesně kde to bylo zaparkovaný a jak to třeba vypadá v okolí, ale je dost možný, že tě tam týpek pravidelně viděl motorku parkovat, až tak jednoho dne pro ní zašel. Že by si pro ní zajel někdo z Polska bo tak mi připadá jako hodně malá pravděpodobnost.
K nám do krámu například několikrát přišel takovej pochybnej týpek, co se tu motá po okolí s nějakejma bezdomáčema a sběratelama různých barevných kovů. Vždycky přišel s tím, jestli máme nějaké plakáty a pod pro syna, ale šlo vidět, že si to tu prohlíží.
Pak se nám do krámu jednoho dne vloupali. Samozřejmě to nemusel být on, ale ten amatérizmus tomu dost silně napovídal.
Fizli vyřešili prd a my jsme něco dostali od pojišťovny, takže v klidu... Nicméně jsem si jistej, že kdybych měl tady kameru s nahráváním, tak tam uvidim toho týpka... Pak už nikdy nepřišel.
  Blbý je, že teoreticky můžeš denně jezdit kolem baráku toho šmejda co má tvojí motorku v garáži ale nepoznáš to...  hmm 
Docela by stálo za zkoušku zkusit udělat pár letáků a rozvěsit po okolních hospodách, jestli doma někomu nepřibyla nová podobná motorka. Kolikrát ti staří fotři rádi naprášej sousedovic kluka, kterej je sere tůrováním svojí nový krosky na zahradě.


Dej koním pít...

 offline 

 

#34 06.11.2012 19:06:56

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Kdyby s tim byl někde na srazu , jak tam jezdili po tej dálnici D1 v kožených kombinezách, tak sa mu nic neztratilo,dobře mu tak a jestli si někdo myslí že sa to najde tak je na hlavu trefený,ať mi ukradli cokoliv a resila to kriminalka bo ti chlupati tak to bylo dycky v řiti.Nadeje umíra sice  poslední,ale ja v ni nevěřím.

 offline 

 

#35 06.11.2012 19:59:47

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Palec napsal(a):

Kdyby s tim byl někde na srazu , jak tam jezdili po tej dálnici D1 v kožených kombinezách, tak sa mu nic neztratilo,dobře mu tak a jestli si někdo myslí že sa to najde tak je na hlavu trefený,ať mi ukradli cokoliv a resila to kriminalka bo ti chlupati tak to bylo dycky v řiti.Nadeje umíra sice  poslední,ale ja v ni nevěřím.

 roll 
Co na to říct...
Možná je to někdy o přístupu, o štěstí a možná se dají některé věci i popostrčit a pak se děj ubere jiným směrem.  cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#36 06.11.2012 21:19:31

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


JJ bude to hodně o štěstí, ale chce to trochu mu vyjít naproti...


Dej koním pít...

 offline 

 

#37 09.11.2012 12:58:14

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


dnes opět sezení na kriminálce a debata na téma "jestli nevím o někom podezřelém"  a8 lehce mi bylo naznačeno,že motorku extra hledat nebudou,pošlou obrázky a info po všech služebnách v ČR a tím to hasne roll a byl jsem poučen,že když ji někde uvidím/najdu nemám to řešit "ručně/stručně" ale raději zavolat hned policii,říkali že z toho je pak nejvíce problému........

 offline 

 

#38 09.11.2012 13:55:15

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Strejda-GC:

to je sice fakt,ale ja kdybych ju zahlidl a byl si jisty ze je to moje motka tak se neudrzim a dokopal bych ho jak psa


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#39 18.11.2012 16:43:13

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


Dane, tak jak se vede?  neutral 

Nebylo tohle pro tebe zatím řešení? http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=7310

 offline 

 

#40 18.11.2012 17:00:44

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: KTM EXC 450 SixDays 2009


C.J. napsal(a):

Dane, tak jak se vede?  neutral 

Nebylo tohle pro tebe zatím řešení? http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=7310

aspoň na chvilu... Řekni,startuju ducato a jedem pro ni gp 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů