Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

co říkáte na tyhle ceny motorek

#1 11.03.2009 13:36:22

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

co říkáte na tyhle ceny motorek


Nezkošel jste mu někdo volat nebo tak mě se to zdá podezřele levný. 
http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= … l%20Neuman

 offline 

 

#2 11.03.2009 14:18:39

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


No právě a to mě zaráží že jich tam má to tolik a vubec se toho nebojí a ani se nebrání osobnímu setkání.Ty lidi jsou zmrdi ee3

 offline 

 

#3 11.03.2009 14:20:31

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Souhlasím s OFFMOTEM. Jakmile chce někdo zálohu předem tak je to levárna!! vyk!


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#4 11.03.2009 15:45:08

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Petr. B napsal(a):

No právě a to mě zaráží že jich tam má to tolik a vubec se toho nebojí a ani se nebrání osobnímu setkání.Ty lidi jsou zmrdi ee3

Tak pokud to nemáš daleko tak si k němu zajed. Domluv se s ním po telefonu že bys byl rád kdyby si mohl být u toho až někomu motorku přiveze a bude předávat. Je to přesně jak psal offmoto je to podvod a tím sem si jistý protože kamarád vozí motorky z it už několik let a na tyto ceny by se opravdu nedostal ani náhodou.

 offline 

 

#5 11.03.2009 16:49:29

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Tak jsem mu volal zejtra mu ma prej přijet dodávka s motorkama a čtyřkolkama tak jsem muříkal jestli se nato mužu přijet mrknout prej jo, ale musím prej bejt rychlej že majitelé nato už většinou čekají, ale vsadím boty že se uš neozve.

 offline 

 

#6 11.03.2009 16:56:17

Kubeja
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 730
Založená vlákna
Místo: DKnL
Motorka: Yamaha XTZ690
Věk: 33
2 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


ja bych mu ze zvedavosti tech 6 litrů dal...kdyby každej dal jeden a on se na to vysral, má na krku 6 rozzlobených zabahněnců....zabít ho ee3

 offline 

 

#7 11.03.2009 16:57:22

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Tak jdem dotoho lol

 offline 

 

#8 11.03.2009 17:44:39

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Nechci hodnotit ceny,ale s těma zálohama ho docela chápu...já,když jsem si nechával dovést TT z Italie,posílal jsem převodem zálohu 10K někomu,koho jsem znal jen z telefonu...ne,že by mi bylo nějak dobře po těle,ale sehnal jsem reference a pak teprve poslal...ono si totiž každej objedná kde co a pak řekne,že si to rozmyslel...a co pak s mašinou,která už je doma,stojej Ti v ní prachy,cesta pro ní Tě něco stála atd...takže opatrně s těma zmrdama...nejdřív si zjisti,co je zač,pokud je rovnej,klidně Ti vyjmenuje alespoň pět lidí,kterejm dovezl...obvolat si je,ev. zajít se kouknout třeba k dovozu pro někoho jiného...toť je muj střízlivej pohled na věc...


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#9 12.03.2009 07:31:47

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Petr 11 napsal(a):

Nechci hodnotit ceny,ale s těma zálohama ho docela chápu...já,když jsem si nechával dovést TT z Italie,posílal jsem převodem zálohu 10K někomu,koho jsem znal jen z telefonu...ne,že by mi bylo nějak dobře po těle,ale sehnal jsem reference a pak teprve poslal...ono si totiž každej objedná kde co a pak řekne,že si to rozmyslel...a co pak s mašinou,která už je doma,stojej Ti v ní prachy,cesta pro ní Tě něco stála atd...takže opatrně s těma zmrdama...nejdřív si zjisti,co je zač,pokud je rovnej,klidně Ti vyjmenuje alespoň pět lidí,kterejm dovezl...obvolat si je,ev. zajít se kouknout třeba k dovozu pro někoho jiného...toť je muj střízlivej pohled na věc...

Nezlob se na mě (taky sem pár motorek přivezl) ale pokud bych byl schopen sehnat motorky za takovéto ceny a ještě na tom něco mít tak je vozím co mi síly stačí protože by se motorky doma neohřály ani týden. A do roku bych byl zavodou já v tom jednoznačně musím nějaký ten háček vidět at už že motorku nikdy nepřiveze nebo že to bude vrak popř. slíbí dodání dílů nebo dokladů pozděj a ty nikdy nebudou. Všechno toto si vyzkoušeli moji kamarádi s jedním šikovným pánem z Příboru. ee5

 offline 

 

#10 12.03.2009 07:36:05

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Ty myslíš pana JARNOTA???


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#11 12.03.2009 10:09:11

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Poslouchej,Prdo1...já jsem uvedl,že neřeším cenu,ani ty motorky,ale problém zálohy...a pokud vím,tak se běžně dává...toť vše...každej svého štěstí strojvůdcem... yes


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#12 13.03.2009 07:28:36

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


ViTTek napsal(a):

Ty myslíš pana JARNOTA???

jj myslím Jarnota výborný obchodník pokud se člověk chce nechat okrást
ne

 offline 

 

#13 13.03.2009 07:32:31

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Petr 11 napsal(a):

Poslouchej,Prdo1...já jsem uvedl,že neřeším cenu,ani ty motorky,ale problém zálohy...a pokud vím,tak se běžně dává...toť vše...každej svého štěstí strojvůdcem... yes

Já sem si od nikoho zálohu nebral ani neznám nikoho kdo si zálohu bere. Nemá to smysl zvlášt když tam prodejce slibuje že zálohu vrátí v případě nespokojenosti. Jaký to má potom smysl. Slušný obchodník nakoupí dobré zachovalé motorky za slušnou cenu a pak se je snaží prodat ne že někde něco nafotí popř. jen stáhne itaský inzerát a vybírá zálohy.
ne

 offline 

 

#14 13.03.2009 08:43:29

Petr 11
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 249
Založená vlákna
Místo: Praha-východ
Motorka: KTM 990 Adventure S
Věk: 50
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


On je velkej rozdíl,jestli máš nějakej motosalon,nebo vozíš na objednávku...
Předpokládám,že Ty máš hodně velkej motobazar a jsi slušným obchodníkem...
Budiž Ti čest a sláva v době,kdy skládáš zálohu i na objednání náhradních dílů u dealera,kterej Tě nezná...
Osobně bych někomu z ulice do Itálie pro motorku bez zálohy nejel.
Ale možná jen nejsem dost bohatej,abych si to mohl dovolit...


Vezmeme to zkratkou,je to sice dál,zato horší cestou...
Lepší se zadřít,než-li zrezivět...

 offline 

 

#15 13.03.2009 09:14:07

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Vždyť je to v televizi a všude denně, jak někdo naletěl na zálohu a pak už nic neviděl nebo po dovozu zboží měl s tím jen problémy. Na internetu jsou desítky prodejců, co vozí motorky a postupují, jak píše Prda 1. Já osobně bych si žádnou motorku nekoupil min. bez prohlédnutí a vyzkoušení, ale každý je strůjcem svého štěstí.

 offline 

 

#16 13.03.2009 09:23:51

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Prda1 napsal(a):

ViTTek napsal(a):

Ty myslíš pana JARNOTA???

jj myslím Jarnota výborný obchodník pokud se člověk chce nechat okrást
ne

Musím říct že ho znám déle, a trošku se zlepšil od té doby co ho pustili z basy usch .
Na něho platí jen jedno - otravovat telefonem, neustále navštěvovat a naléhat a naléhat. (což jde u tebe asi ztěžka když jsi z Hodonína)
Lidi od něj kdysi brali dost motorek, a i já už uněj koupil dvě motorky, ale chce to se nenechat okrást. wink


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#17 13.03.2009 09:27:01

ViTTek
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2017
Založená vlákna
Místo: SeveroVýchod
Motorka: TT 600S
Věk: 37
Tel: 731 587 67nula
Web
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


A na druhou stranu i takový pan Jarnot nikdy nechtěl (aspoň co vim) zálohu. Vždy doveze to co si myslí že prodá! Domlouvat si sním cokoliv předem bylo vždy zbytečné. Slíbil to a tím to taky skončilo. ne


Pojedeme zkratkou...http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/61_51622.gif

 offline 

 

#18 13.03.2009 13:05:28

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


ViTTek napsal(a):

A na druhou stranu i takový pan Jarnot nikdy nechtěl (aspoň co vim) zálohu. Vždy doveze to co si myslí že prodá! Domlouvat si sním cokoliv předem bylo vždy zbytečné. Slíbil to a tím to taky skončilo. ne

Přestal brát od lidí zálohy možná až potom co ho pustili z basy to ho asi poučilo
smile  právě tady od kamarádů nabral zálohy a pak bud dovezl leštěnku v krabicích nebo nedovezl nic. ne tahali to z něj asi půl roku a nějaké telefonování bylo k ničemu věděl že mu můžem hovno když to máme tak daleko. Taky sem si tam jednu trestnou výpravu k němu užil a stejně nám dal hovno.

P.S. nakonec to vlastně byla dobrá zkušenost protože když sme viděli že to zvládne i takový debil tak sme si začali vozit motorky sami a to i na kšeft

Editoval Prda1 (13.03.2009 13:08:09)

 offline 

 

#19 13.03.2009 13:19:40

Prďa1
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 416
Založená vlákna
Místo: Hodonín
Motorka: TM300 EN (Daytona955i)
Věk: 30+
Tel: 777593176
Web
1 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Petr 11 napsal(a):

On je velkej rozdíl,jestli máš nějakej motosalon,nebo vozíš na objednávku...
Předpokládám,že Ty máš hodně velkej motobazar a jsi slušným obchodníkem...
Budiž Ti čest a sláva v době,kdy skládáš zálohu i na objednání náhradních dílů u dealera,kterej Tě nezná...
Osobně bych někomu z ulice do Itálie pro motorku bez zálohy nejel.
Ale možná jen nejsem dost bohatej,abych si to mohl dovolit...

Předpokládáš špatně motorkama se vůbec neživím. "Přivydělával" sem si dovozem když sem byl na škole. Motorku na objednávku sem právě nikdy a co vím ani kamarádi nepřivezl, ikdyž zájemců je spousta chodí že by chtěli to a to za tolik a tolik, ale aby člověk narazl na model motorky v odpovídajícím stavu za odpovídající peníze je skoro nemožné. Proto se vyplatí neotravovat se se sháněním něčeho na objednávku a pak řešit zálohy ale prostě přivézt to co je za slušné prachy ve slušném stavu a.... to je právě to co borec v inzerátu nabízí má motorky slušný stav slušné prachy ale stojí v itálii proč asi? Stačilo by skočit do dodávky přivézt a do týdne by mohl jet znovu kdyby to teda byla realita. Věř že italské stránky tu má zmáklé pár set lidí a to i nabídky které se na net vůbec nedostanou a zrovna člověk který nemá prachy na to aby aspon 2-3 přivezl se dostane zrovna k takovým kontaktům za takové prachy...?

 offline 

 

#20 13.03.2009 13:39:06

Petr. B
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 285
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: Honda CRF 250 X
Věk: 31
0 0

Re: co říkáte na tyhle ceny motorek


Tedka jsem koukal na jeho inzeráty a je tam hodnocení a prvni hodnocení si poslal sám a ono to poznalo že to je jeho ip adresa tak pak vymejšlel omluvu takže to je jasný. ne

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů