Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse

#801 11.10.2015 22:17:02

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Šéďa:

pravě že má už ho tu napsal ale řekl bych že tomu nesvědčí ostravsky vzduch a v čechách to funguje EPES RÁRES.   gp 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#802 11.10.2015 22:29:13

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Šéďa:

jo takhle, takže pro všechny kdo tu motorku chtějí: tak jen ve verzi bez kol a tlumičů  lol   ano 
tu jedenáctkovou verzi jsem viděl a sedlal chvíli na UA - kovošrot s ergonometrii klekačky v kanclu   lol 
už jsme o tom tady napovídali dost, nikdo tady nepíše že si kupuje novou oranžádu, všichni píšou že za 100 táců si raději koupí zánovní profi stroj než nedodělek
ty máš určitě spoustu zkušeností se servisem ostrých endur, takže my si ty kecy necháme od cesty  lol 

 offline 

 

#803 11.10.2015 22:50:48

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Šéďa:
Kamo až budeš jezdit pár let na ostrym enduru jako je KTM,HSB,HQ atd a pak prelezes na zminenej hnůj VV MX450 sám reknes že to je sracka. Osobně sem na tom jezdil,repasoval přední tlumiče a vubec jsem to kamosovi servisoval a říkám ti za sebe že než dat 100000 za novou tak raději koupim KTM nebo Berga z roku 2010 a budu si jízdu užívat.

 offline 

 

#804 12.11.2015 01:13:46

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Pár zajímavostí a novinek u VVMX.

Test 450 motard od profesora Sršně lol   -viz video  

http://autosalon.iprima.cz/videa/vv-mx-450r-motard

Asiawing/VVMX 450 RALLYE  ou2 

http://www.asiawing-france.fr/moto-cram … 50-rallye/

Na tu rallye verzi sem zvědavej.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#805 12.11.2015 11:18:00

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


"119.000,- a můžu si spoustu věcí vyměnit za lepší"  hmm 
př. kotouč
př. brzdič
zadní brzdič nebo desky?
karburátor
páčky
ovladače světel
atd.
V základu to špatně brzdí a karbec si dělá co chce?

Kde je pak cena funkčního základu, co si doma dodělám?
Co za ty peníze pak mám a kolik mě přijde provoz?
Díly jsou "levnější", ale nedohoním cenu četností výměn? Nevyjde mě to naopak dráž?
Co za to dostanu, až to budu chtít prodat?

A s těma cenama dílů to úplná sláva asi taky vždycky nebude:
spínací relé 1000,-
rozvoďák 1500,-
sedlo 2200,-
plasty (sada) 1550,-
řadička 450,-
píst 1800,-

to mi nepřijde jako za polovic a ještě k tomu člověk váhá, jaká je to kvalita.
Naopak jsou tam i zajímavé ceny (maska se světlem, lana, chladiče...)
Zbytek mi přijde úměrný tomu, co se za cenu nabízí nebo je to Zeta za jiný peníz.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#806 12.11.2015 11:36:36

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Raduz TT600r napsal(a):

"119.000,- a můžu si spoustu věcí vyměnit za lepší"  hmm 
př. kotouč
př. brzdič
zadní brzdič nebo desky?
karburátor
páčky
ovladače světel
atd.
V základu to špatně brzdí a karbec si dělá co chce?

Kde je pak cena funkčního základu, co si doma dodělám?
Co za ty peníze pak mám a kolik mě přijde provoz?
Díly jsou "levnější", ale nedohoním cenu četností výměn? Nevyjde mě to naopak dráž?
Co za to dostanu, až to budu chtít prodat?

A s těma cenama dílů to úplná sláva asi taky vždycky nebude:
spínací relé 1000,-
rozvoďák 1500,-
sedlo 2200,-
plasty (sada) 1550,-
řadička 450,-
píst 1800,-

to mi nepřijde jako za polovic a ještě k tomu člověk váhá, jaká je to kvalita.
Naopak jsou tam i zajímavé ceny (maska se světlem, lana, chladiče...)
Zbytek mi přijde úměrný tomu, co se za cenu nabízí nebo je to Zeta za jiný peníz.

Já bych spíš řekl,že plno věcí musím vyměnit aby ta hujda aspoň trochu fungovala,ale většina nabízenejch věcí sou stejně činašuntracing,takže záruka spolehlivosti/funkčnosti je nevelká.

Viz vlákno AJP a srovnání s VVMX 250 enduro. Aby to  VVMX bylo výbavou srovnatelný s AJP,tak je potřeba vyměnit několik dílů ( podvozek,kola,karburaci atd. ) a ze základní ceny jsem hned skoro na ceně AJP a výhodnost VVMX je v trapu.


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#807 20.11.2015 21:09:22

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


VV je kopie Hondy..........................téměř všichni co tu motorku viděli a popisovali se na tom shodli.................... někteří ale tvrdí, že stroj má ergonomii klekačky v kanclu  lol 
Držme se skutečných faktů.........................z vlákna o AJP napsal WERDISKO pár dílů, které kupoval a jsou tímpádem známé ceny.
řadička            585,-................................VV - 450,-
filtr                  469,-................................VV - 250,-
náhon tacho     553,-.................................VV - 250,-
brzd. hadice     756,-.................................VV - 900,-
kryt spojky      619,-.................................VV - 600,-
výztuha chladiče 2499,-.............................VV - 990,-
rozeta              868,-.................................VV - 500,-
chladič            4304,-.................................VV - 1900,-


Katalog cen ND je na VV známý a když si uživatel jde něco koupit, zná cenu a přesně ví, kolik zaplatí. Jen pro zajímavost jsem sečetl ceny dílů, které WERDISKO kupoval na AJP a ceny dílů na VV.

10 653,-........................................oproti 5 840,-  lol 

Základní model VV MX 250 stojí 89 000,- včetně DPH a s dvouletou zárukou.
Základní model AJP PR 5    stojí 144 990,-

Je ale zřejmě místním koloritem vytvářet domněnky a mlžení a srovnávat se stroji se základní cenou cca dvakrát vyšší. KTM, Husaberg atp. Když se ale na trhu objeví podobný stroj - dokonce se stejným motorem - opět se člověk dozvídá, že když je tam nálepka Portugal, už z principu to musí být lepší než nálepka China.

Koupím oboje nové - rozdíl 55 990,- Kč, budu jezdit shodně a na dílech rozdíl 4 813,- Kč.....................celkově 60 803 Kč.


Za takto ušetřené peníze když někdo bude chtít, tak si koupí super podvozek, lepší brzdy i ten karburátor.

 offline 

 

#808 21.11.2015 22:09:37

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Cekal jsem od profesora Srsne neco, co mu jde nejlip...kraviny, predni, zadni atd...videl jsem jeden naznak postaveni na zadni, takovouhle videoprezentaci jsem mohl natocil aj ja smile  A ja se ptam proc pri predstaveni motarda jezdi celou dobu jak kdyby jel do obchodu pro rohliky? a22 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#809 21.11.2015 22:46:48

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


ZbyneKTM:
To se asi budeš muset zeptat profesora Sršně.
Stejně jako já na firmě Christini, proč takový kovošrot s ergonomií klekačky používají jako základ k přestavbě na AWD.
https://www.youtube.com/watch?v=RHMH5Ty0GFE

 offline 

 

#810 21.11.2015 23:07:21

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Strejda-GC napsal(a):

Šéďa:

jo takhle, takže pro všechny kdo tu motorku chtějí: tak jen ve verzi bez kol a tlumičů  lol   ano 
tu jedenáctkovou verzi jsem viděl a sedlal chvíli na UA - kovošrot s ergonometrii klekačky v kanclu   lol 
už jsme o tom tady napovídali dost, nikdo tady nepíše že si kupuje novou oranžádu, všichni píšou že za 100 táců si raději koupí zánovní profi stroj než nedodělek
ty máš určitě spoustu zkušeností se servisem ostrých endur, takže my si ty kecy necháme od cesty  lol 

Ergometrie je metoda používaná ve fyziologii práce k hodnocení tělesné výkonnosti (zdatnosti), kdy ukazatelem zátěže je reakce organizmu člověka, zejména kardiovaskulárního a respiračního systému na definovanou zátěž.

Možná autor, zřejmě zkušený servisní mechanik ostrých endur co rozhodně nekecá, myslel ergonomii - jejímž cílem je, aby používané předměty a nástroje svým tvarem co nejlépe odpovídaly pohybovým možnostem případně rozměrům lidského těla.
V tomto případě by alespoň informace mohla mít určitou informační hodnotu, proto jsem s dovolením reagoval spíše na ergonomii.
V Hondě to podělali a hlupák to i okopíroval s chybou. Chudáci, co jezdí Hondu.........mají to blbě a ještě za ranec zlaťáků.

 offline 

 

#811 22.11.2015 00:35:14

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča:

Je fajn ze je to vlastne Honda,jen trosinku skoda ze ji nesaha po kotniky. Vis mel to jeden tady u nas,pry na zacatek dobre,suoer ceny dilu,sama pozitiva.. jen skoda ze  kdyz nevinne spadla na zem se vzdycky neci ulomilo nebo rozbilo,pripadne se posrala elektrika.... Podvozek super,daval mu to do kupy jeden docela znamy ladic tady u nas a ze ted je to teda perfektni a konecne supr bomba enduro podvozek. Nez mu to doslo a jebnul s tim do srotu tak se trapil asi pul roku,nepamatuju si ze by nekdy dokazal dokoncit jediny cca 16km enduro okruh aby se neco neposralo nebo neupadlo,pripadne neprorazilo viko . K cenu mi je ze stoji petikilo kdyz je z papundeklu a furt durch? Docela jsem byl zvedavy co ta moto ukaze,ale neukazala nic krom toho ze trapila jezdce. Klucina nejel nic,zacinal,ale po presednuti na oranzovy mor bylo videt okamzite zlepseni o 2 kategorie. Myslim ze pokud by z toho cinskeho vehyklu presedl opravdu na HONDU tak bylo zlepseni taky takove. Takze kamo s Hondou to nema spolecneho VUBEC NIC,to je jen sen majitelu, prodejcu a mozna cinanu.

 offline 

 

#812 22.11.2015 05:46:11

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jarynn: To je zase příběh,  ještě že máme ty oranžové motorky jinak by se člověk ne posunul  a1 

 offline 

 

#813 22.11.2015 08:02:14

curcab
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 367
Založená vlákna
Motorka: KTM 250 EXC
Věk: 33
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jarynn napsal(a):

Brůča:

Je fajn ze je to vlastne Honda,jen trosinku skoda ze ji nesaha po kotniky. Vis mel to jeden tady u nas,pry na zacatek dobre,suoer ceny dilu,sama pozitiva.. jen skoda ze  kdyz nevinne spadla na zem se vzdycky neci ulomilo nebo rozbilo,pripadne se posrala elektrika.... Podvozek super,daval mu to do kupy jeden docela znamy ladic tady u nas a ze ted je to teda perfektni a konecne supr bomba enduro podvozek. Nez mu to doslo a jebnul s tim do srotu tak se trapil asi pul roku,nepamatuju si ze by nekdy dokazal dokoncit jediny cca 16km enduro okruh aby se neco neposralo nebo neupadlo,pripadne neprorazilo viko . K cenu mi je ze stoji petikilo kdyz je z papundeklu a furt durch? Docela jsem byl zvedavy co ta moto ukaze,ale neukazala nic krom toho ze trapila jezdce. Klucina nejel nic,zacinal,ale po presednuti na oranzovy mor bylo videt okamzite zlepseni o 2 kategorie. Myslim ze pokud by z toho cinskeho vehyklu presedl opravdu na HONDU tak bylo zlepseni taky takove. Takze kamo s Hondou to nema spolecneho VUBEC NIC,to je jen sen majitelu, prodejcu a mozna cinanu.

Je to tak , kdykoliv jsem na ni v inzerci narazil, tak byla mezi  hondama crf 450 R , je to opravdu jen sen prodejců, majitelů.  ano2 


i pád na držku je pohyb vpřed.

 offline 

 

#814 22.11.2015 08:58:56

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


metro napsal(a):

Jarynn: To je zase příběh,  ještě že máme ty oranžové motorky jinak by se člověk ne posunul  a1 

Ona to ale neni pohadka o oranzove. Pokud ti to makovicka nepobrala tak je mi te lito  wink 

Editoval Jarynn (22.11.2015 08:59:38)

 offline 

 

#815 22.11.2015 10:40:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Někde tady mezi kopci mam taky jednu mrtvolu které jezdila 3 měsíce od nove karbík 1A střílelo to do výfuku víc jak starý moskvič nechápu proč to leží někde ve stodole když záruka 2 roky a něco jako servis by to měl dat v rámci záruky dohromady.

Nejzajímavější je srovnání Bruči který ma doma park pro fajnšmekry vypadá že je i inteligentní připadně umí s googlem a pěje odu na takový šuplík jasný BMW má blízko k číně ale triumph? to sis se svým nazorem a pohledme na techniku nemohl dobrovolně koupit ale spíš podědil ne když maš takový názor jak je to dobrý. Ja ty motorky viděl jen 3 vše do roku staří a nevím kde je problem ale ani jedna nefungovala takže o smyšlených názorech nemuže být řeč.

Pro fandy jízdy na enduro motorce to stačí ale pro enduro jízdu už ne proto mám pochopení pro lidi kteří se at uz vvmx nebo ajp zastavají že je to dobrý a funguje to


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#816 22.11.2015 10:45:35

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča napsal(a):

ZbyneKTM:
To se asi budeš muset zeptat profesora Sršně.
Stejně jako já na firmě Christini, proč takový kovošrot s ergonomií klekačky používají jako základ k přestavbě na AWD.
https://www.youtube.com/watch?v=RHMH5Ty0GFE

To se nemusíš ptát na to ti odpovím sám protože na přestavbu je to nejlevnější potrat který splní učel ukázky a je nesmysl kupovat na to kvalitní stroj prootože to ma sloužit jako prezentace maketa sem tam se možná svezt.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#817 22.11.2015 11:15:31

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Já tady stále nějak postrádám ty masy jezdců VVMX.
Pan Vojta říkal, že se to u nás prodává min. v řádu stovek ks za rok, vše funguje apod. Ptám se - KDE?
Jestli se ale plní naše předpoklady (motorka na celý život která stojí nefunkční někde ve stodole+těžko se jí zbavit), tak to je skutečně ÚŽASNÁ investice. Jako bonus si můžu koupit spoustu dílů za "polovic" a stejně to bude stejná "motorka na celý život"?
Tak to je fakt nějaká pecka?

Vlákno je z roku 2012. máme konec 2015 = 3 roky prodeje.
Podle čísel, co mi pan Vojta sdělil, by tady měly jezdit min. 3 stovky strojů.
Narazil jsem max na 7ks a to stylem, že vím o někom, kdo to viděl. Žádný jsem nikdy neviděl NA VLASTNÍ OČI.

Narazil jsem na fajn inzoš: http://motorky.bazos.cz/inzerat/5396935 … ymenim.php

A tady si borec asi trošku nasypal: http://motorky.bazos.cz/inzerat/5386327 … RACING.php


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#818 22.11.2015 13:55:59

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Opět srovnání s TOP značkou - prostě vysvětlit někomu, že za třetinovou cenu požadovat shodný výrobek je zřejmě nad jeho  inteligenci.

Pro vysvětlení mého vozového parku. Na BMW cestuji, protože je to jeden z hodně pohodlných strojů, co lze pořídit. Triumph je stroj, který za minimum financí nabízí velkou porci zábavy.

No a proč jsem prodal Yamahu a pořídil VV MX 450? Protože za starou vránu z roku 2001 jsem dostal to, co jsem dal za zánovní stroj...............byť z produkce asijské. Mojí životní prioritou není mít super sportovní náčiní za nesmyslný peníze, ale udělat si radost pohybem v terénu. A ani jsem nikdy netvrdil, že by ten pohyb nemohl být na stroji jiné značky jednodušší. Já jen vím, že konkrétně stroj, co vlastním, odjel rok a půl závodů OFFROAD maratonu a nebýt mých zdravotních komplikací, asi by jezdil dále.A vozil jsem se pro radost, ne pro výsledek. Včera jsem byl na akci Rychlé špunty a parádně se povozil s partou lidí, která motorku neřešila.
Nejsem prostě ten typ člověka, který sice umí v terénu úplné hovno, ale myslí si, že se to naučí jen tím, že si koupí špičku na trhu. Umím prd a na moje prdlání je tento stroj vyhovující. Nemám ambice trávit veškeré volno endurem.
Já ten stroj nikomu necpu, ale ostatní se mě snaží nacpat něco, co ani z poloviny nevyužiji.

Tak všem přeji, ať jim to v terénu jezdí a mají za svých strojů radost.

Snažil jsem se jen upozornit na to, že trh nabízí i jiné volby než jen svět oranžový. Já třeba oranžádu na moje ježdění považuji za větší provar, než mít motorku na celý život. Klidně jí totiž po ukončení aktivnějšího ježdění nechám shnít opřenou o zeď někde ve stodole, a pořád budu mít menší ztráty.
Ale ani já, jako spokojený majitel bych si novou nekoupil, protože mě nepřipadá cena nové za  adekvátní..............to bohužel platí pro všechny motorky.

 offline 

 

#819 22.11.2015 14:04:26

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Tristan:
Jedna zajímavá maketa - teď zase bude obdoba rallye speciálů, pak to bude kulaté, potom zase hranaté - hlavně že se něco děje.
http://www.asiawing-france.fr/moto-cram … 50-rallye/

 offline 

 

#820 22.11.2015 14:17:39

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča:

Já ti nic nehaním, nic ti necpu, jen se snažím objektivně zjistit, jestli je to k něčemu nebo k lejnu.
Pojďme se o tom pobavit jako normální lidi. Kašleme na předsudky, na posměšky nebo na jiné hovínka - prostě normální rozhovor, jako bychom u toho stroje stáli.

1. To, co doma máš - za kolik jsi to v jakém stavu pořídil?
2. Kdy jsi to pořídil a kolik km/mth jsi najel?
3. Co jsi jezdil  za terén?


Stačí čísla a hesla, nemusíš romány.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů