Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse

#501 20.10.2012 01:23:00

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Janek napsal(a):

Radůzu promiň, ale musím to napsat.
Jak se říká, dočkej času ... a je to tady - citováno z inzerátu: " Teď v záruce výměna pístu, vačky, kolečka 2.3 kvalt v převodovce."
To vše po ujetí 3600 km, což je podle počítání KTM (1 mth = 35 km, aspoň tak jsem se to dočetl na m.cz) 103 mth. I kdyby to bylo 180 mth podle jinýho počítání, tak to nic nemění a vlastně to není to podstatný.
Asi není vše tak ideální, jak se tu snaží někteří prosazovat buee .
Asi to musí být nejhustokrutější střelec z hustokrutých, co dávaj 500 mth za rok nebo kroužky mění po 700 mth a1 , že ten nezničitelný motor, co to dává i bez vody, takhle dorajbluje za "pár" mth.

Můžu mít dotaz?: co by jsi udělal, když by jsi našel inzerát, kde se nabízí moto v "perfektním stavu, jetá jen holkou na louce, nikdy žádný závod,  maximálně na ryby nebo pro rohlíky do krámu a vždy bez problémů?" Budeš to dávat jako vzor? Vedle kolegovi se vysral Husberg ve 160 Mth za 40 000 kč. Dáš to sem taky nebo se přidáš k pranýřování lacinýho sousta v podobě Číny? Myslím, že na takovýhle rozumbrady je nejlepší statistika, ale ta tu na začátku není z čeho doložit, tak proč si nekopnout do bezbranýho, že? Můžeš doložit statistiku oprav HSB, Yamaha, KTM, VVMX aby bylo se na něco podívat, nebo jsi jenom zástupce bulváru, kterýmu stačí si přečíst jeden inzarát a má jasno o motorce? Radůz tady apeluje na etické kodexy, napomíná za urážení a tady se odehrávaj daleko tvrdší slova v zájmu čeho? Nikdo jste na motorce nejel, dáváte sem nesmyslný urážky prodejce jak se na tom pakuje a snažíte se ochránit koho? Dáte někomu záruku na motorku (jetou Yamaha, KTM, HSB, Kawa co propagujete?), kterou si na základě vašeho doporučení někdo koupí? Prd. Jenom spousta keců, jak ta čínská mrdka nezaslouží ani vašeho pohledu. Prodejce udělal zajímavý krok v podobě testování motorky profi jezdcema a vy místo očekávání výsledků od profi jezdců, tak trávíte čas vymýšlením spekulací, jestli bude motorka "dost seriová". Tomu, kdo v nic nevěří, tak nepomůže ani zapečetěná "bedna s motorkou". Co kdyby do tý bedny dali vybraný součástky už v Číně? Co kdyby ty součástky už vyrobili dle objednávky? Co kdyby pro ty součástky vyrobily speciální materiál? Co kdyby pro výrobu součástek použili speciállní polotovar? Co kdyby počkali až bude správně svítit slunce na výrobu polotovaru? Jinak: kdo nevěří, nebude věřit nikdy, tohle nelze zastavit.
Prezentace prodejce není dobrá, ala váš hon na čarodejnice to dalece předstihuje.  Klidně mě blokněte, vymažte ignorujte, je mi to jedno. V principu se mi nelíbí ten hon. Krom návrhu na zcela nestandardní testování jsem tu neviděl moc pozitivních návrhů a to o něčem vypovídá. Jinak sportu a enduru zduř!

 offline 

 

#502 20.10.2012 07:44:38

Honzan
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1037
Založená vlákna
Motorka: xrv. xlv, jawa
Věk: mladi v pr... do duchodu daleko
Tel: mam
4 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


badyšot napsal(a):

Prezentace prodejce není dobrá, ala váš hon na čarodejnice to dalece předstihuje.  Klidně mě blokněte, vymažte ignorujte, je mi to jedno. V principu se mi nelíbí ten hon. Krom návrhu na zcela nestandardní testování jsem tu neviděl moc pozitivních návrhů a to o něčem vypovídá. Jinak sportu a enduru zduř!

Tak nejak s tebou souhlasim... Sice v dnesni dobe na nastup na trhu je cena vysoka (viz napr. cena gase apod.), ale to je tak vsechno co k tomu kdo muze rict... Osobne myslim ze starsi ostry taky spolehlivosti neoplyvaji...

 offline 

 

#503 20.10.2012 08:00:47

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


badyšot:
Bohužel je to asi jediný inzerát, co se objevil na inzerci. Osobně by mne taky zarazila ta výměna kol v převodovce, píst se může měnit preventivně. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že zatím jsme s motory KTM 2006 neměli jediný problém na 5 ks u nás v okolí, Palec to drtil 400 Mth bez šáhnutí do motoru. Kluk i já máme relativně staré mrdky 2006, 2007 a dovolím si tvrdit, že i při tom našem drsnějším zacházení na motory porvé šáhnu ve 300 Mth, ale to se uvidí za rok. Nezlob se na mne, ale já bych si určitě koupil raději KTM za 70 papírů než rok starou čínu za 80 papírů s tím, že na ní bylo měněno to nebo ono.
Nějaký test fungl nové motorky profi jezdci je úplně k ničemu, nic neřekne o trvanlivosti a spolehlivosti stroje. Vše ukáže až čas a ten hraje proti. Nikdo tu nenapsal o nikom dalším, jdo by měl uvedenou motorku, nikde není žádná objektivní recenze, prostě nic. A to je bohužel dost málo pro objektivní posouzení stroje.
Poslední dvě endura, Petrovu KTM 450 i moji Betu 525 jsem vybíral z inzerátů skoro rok, měl jsem na čem jezdit a tak jsem nespěchal, klidně bych koupil i VVM 450, ale musel bych mít nějakou záruku a mít se čeho chytit. Po ročním provozu obou strojů musím říct, že vůbec nelituji času stráveného u kompu čekáním a že stroje přesně splnily to, co od nich čekám- spolehlivost a relativně nenáročnou údržbu.

 offline 

 

#504 20.10.2012 11:30:17

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


 stop2  stop2  stop2  stop2  stop2  a13 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#505 20.10.2012 13:09:11

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Než to tu uzavřete, nebylo by špatné trochu informací ke stroji VVM 450. To nikoho nezajímá výška sedla aby se dalo porovnat s ostatními?. Jaký olej do motoru, intervaly výměny oleje. Jak je přístupný filtr, z boku, pod sedlem, přístup k baterce. Řídítka jsou 28 mm? Jakého motoru je to přesná kopie a je nějak utlumen nebo je to ostrá verze- v tom případě po kolika MTh by se měl preventivně měnit píst. Scifi 500 nebo 700 Mth se věřit opravdu nedá.

 offline 

 

#506 20.10.2012 13:47:26

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


viteka 32:

dle toho inzerátu by to měla být kopie Hondy crf - x 2008
pokud by se to dalo brát jakože ano tak tady jsou nějaka dáta Hondy

http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ … x_2008.php

Mimochodem přesně něco takového na stránkách VVMX chybí...  ne 

Editoval beachbitch (20.10.2012 13:48:19)

 offline 

 

#507 20.10.2012 15:32:58

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Kluci, kašlete na to. Když není ochoten se s námi bavit na úrovni a o technicky konkrétních věcech ani jeden, necháme se prostě jen překvapit. Třeba se to jednou prodávat bude a třeba se nám jednou do rukou něco dostane... Do té doby je to prostě jen komereční nabídka  ne 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#508 20.10.2012 19:41:26

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Turke:
Kdo je to na úplně prvním příspěvku na té fotce. Je vidět, že mu motka sedla. Moc pěkný záběr, asi z nějakého závodu.

 offline 

 

#509 22.10.2012 21:35:40

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Turke

co to ? http://www.motoinzerce.cz/motorky/ostat … mx450.html   

Čím je 2013 model jinej ?

 offline 

 

#510 22.10.2012 21:59:29

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


beachbitch napsal(a):

Turke

co to ? http://www.motoinzerce.cz/motorky/ostat … mx450.html   

Čím je 2013 model jinej ?

Přesně tohle jsem chtěl teď napsat po najití motorky na MI. Čím je model 2013 jinej a proč měnit když je to bezproblémová motorka?


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#511 22.10.2012 22:39:06

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Navrc.WR-F:

nechtěl jsem tím spustit zas nějakou debatu at to majitel nebere nějak útočně tuto poznámku . Zajímá mě to v čem může být o rok novější čína lepší smile Přecijen byla zde vychválena do nebes a najednou změna za 13ku ?

 offline 

 

#512 22.10.2012 22:57:03

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Proč někdo prodává starší model a chce nový? Že by i výrobce v Číně vylepšoval svoje výrobky? Nebo si opravdu myslíte, že se to týká jen vám známých značek? Zkuste si sami odpovědět na otázku, třeba jestli se liší KTM z roku 10 od KTM z roku 11..........a jestli ano, na odpověď proč někdo chce novější model se snad nemusíte ptát. A že se jedná o bezproblémovou motorku snad je pro ty, kteří se zamyslí jasné ze značky, kterou si chce zákazník pořídit. Mě by spíše zarazilo, kdyby inzerát zněl - prodám, protože jdu do KTM, HSB. YA, HO, GG a pod.
Chce to jen se trochu zamyslet a odpověď určitě najdete. A jestli se zajímáte o konkrétní změny v modelu 13, ptejte se na kompetentních místech - kdo to dováží je snad všem na vlákně jasné - Turke to není.

Jsem zvědavý, kdo zase vytasí třeba info o tom, že se KTM těchto dvou let neliší lol - bude to opět svědčit o skutečnosti, že slovíčkaření je pro některé důležitější, než obsah sdělení.

 offline 

 

#513 23.10.2012 09:39:36

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse

 offline 

 

#514 23.10.2012 11:40:38

Navrc.WR-F
Moderátor
Fotogalerie
Příspěvky: 5901
Založená vlákna
Místo: Kósek od Olomóca
Motorka: XT660Z Ténéré , XT660R, Asiawing NC250
Věk: 33
Tel: Redmi Note 8 PRO

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča:

Ono to možná trochu jinak znělo, ale chtěl jsem se jenom zeptat, jestli je na modelu 2013 něco novyho, nebo jestli chce jenom novou motorku... Protože když by ten model 2013 byl stejnej, tak nevidim duvod kupovat novou...


http://www.offmoto.com/uploads/6_killer_off.jpg

 offline 

 

#515 23.10.2012 12:06:11

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


... a místo toho jsi se dočetl opět jakousi ostrou reakci od Brůči.

Brůčo. Nejsme zvyklí na takové jednání. Buď odpovídejv pohodě a věcně, nebo si takové podrážděné příspěvky odpusť. Nemáš-li poptávané informace, nikdo je z tebe netluče.
Mě zajímá stroj stejně jako spoustu jiných, ale myšlením asi nic nenajdeme. Ono by stačily informace od výrobce. Ty nám ale zdejší dovozce nepodal, tak vlastně není důvod se čertit nebo jinak se rozčilovat.

Hoď se do pohody. Sezóna začala, tak si skákni překontrolovat ventily nebo řetěz a budeš mít hned lepší náladu  wink   cool   ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#516 23.10.2012 12:06:57

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča:
Není to žádné slovíčkaření, ale asi to o něčem svědčí a tím něčím bude kvalita, nic jiného. U nás v dědině znám 3 kluky, závodníky, jeden jezdí republiku, každý má jiný stroj. Jeden Yamahu, jeden Suzuki a třetí KTM. Suzuki má od novoty 3 roky a nyní ji prodává jedině z důvodu úrazu kolene, protože tento rok si nezajezdil. Modely 2011 a výš jsou kvalitativně na stejné úrovni a na značce až tak nezáleží.
Bohužel celé toto vlákno je jen jedna velká bublina o ničem. Tady už není na co reagovat, vlákno skončí  v propadlišti dějin a nikdo si na něj za chvíli nevzpomene. Je to ale vizitka profidirektu a možná i Turkeho. Člověk se zeptá na pár technických dotazů a nikdo mu neodpoví, jen se tu cpou nesmyslné videa, hobíkovi nic neřeknou a jsou mu k ničemu.
Jsem stejného názoru, jako Radůz, nakonec to lidi absolutně odradí, což asi nebyl pravý účel tohoto vlákna.
Jinak Turke napsal:
Jinak uz je jedna motorka mezi lidma co od prodejce, kterej na ni jezdil sezonu mx a enduru, prodaval ji s 500 mth, koupili ji dalsi dva lidi, co na ji jezdili dycky tak 2 mesice a chteli novou, motorka ted ma 4teho majitele a ma najeto bez kecu a to rikam popravde okolo 750 mth. bez vymeni pistu, jen se menili krouzky, kdyz motorka jela v enduru 1h bez vody.
Proč asi má motorka stále nové majitele po tak krátké době? A oba inzeráty o prodeji jsou jen dalším důkazem něčeho, že to asi tak růžové s kvalitou  a spolehlivostí nebude. Odjet rok a rychle pryč. Co je to 100 Mth, pro mne třeba dobře zajetá motorka, pro závodníka stroj zřejmě po smrti a proto zavčas vyměnit za nový. Toto ale mohou být jedině praktlky závodníka se sponzorem, kdo z nás hobíků by si něco takového mohl dovolit, já čekám od Bety i KTM, že mi musí vydržet aspoň 3 sezóny. Samozřejmě vysypat se může cokoli.

 offline 

 

#517 23.10.2012 12:11:14

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Raduz TT600r:
 ano K tomu není co dodat, opravdu je lepší si jít zajezdit, než tady stále dokola omílat nesmysly. Proč se člověk nemůže dozvědět nic kloudného, než stále nějaké máslo dokola, které mu maže prodejce kolem pusy.

 offline 

 

#518 23.10.2012 12:14:05

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Možná zkusit poptat nějakého jiného prodejce.... Možná by na SK byli sdílnější...
Ale asi to nemá cenu - kadit na to a jít jezdit....


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#519 23.10.2012 17:24:34

Brůča
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 253
Založená vlákna
Místo: Plzeň
Motorka: BMW R 1150 GS,BMW K 1200 GT,Triumph 955i RS
Věk: 51
Tel: funkční
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Pánové, na rozdíl od vás všech jsem využil Turkeho nabídku a na jeho motorce jezdil většinu soboty. Cestou domů mě požádal, jestli bychom mohli jet přes Klatovy, že tam nechá motorku na garančku - proč ne. Byla to zajížďka cca 10 km. A jsem rád, že jsem tam zajel - mohl jsem si okouknout model 2013 a projet se na motorce připravené na soutěž. Dostal jsem i nabídku se svést na trati za prodejnou, ale kupovat zatím nehodlám, takže jsem nabídku nevyužil.
A stejně tak to může využít každý z vás, a jsem přesvědčen, že se vám dostane stejných podmínek, jako bylo nabídnuto mě. Na všechny otázky jsem dostal uspokojivou odpověď, prohlédl si sklad ND, zhodnotil pro a proti a udělal si svůj vlastní názor.
Toto doporučuji všem - nebo samozřejmě můžete přijmout cizí názory a vydávat je za své. Svobodná volba. Hodnotit něco, co asi nikdo z vás neviděl jinak než na obrázku moc dobře nejde.

A pro Radůze - jestli ti připadala moje reakce podrážděná, tak se ti hluboce omlouvám. Mě jen připadaly předchozí otázky na Turkeho hloupé a zbytečné. Tyto otázky měli být směřovány jinam.
Já si udělal jasno, a i když jsem sliboval, že zde napíši svoje zkušenosti po celodenním ježdění, jak bylo napsáno - nejsem ten pravý na testování, nejezdím tu správnou ligu, takže si to bude muset každý otestovat sám - jestli bude chtít.

 offline 

 

#520 23.10.2012 17:48:44

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Brůča:
Nezlob se na mne, ale co jsi napsal, je zas nic neříkající článek. Dozvěděli jsme se jen, že sis udělal jasno- v čem tedy, je to tak vychvalovaný supr stroj a hned by sis ho snad koupil?
Pokud jsi na ní opravdu jel, tak bys aspoň mohl dát zhodnocení ve srovnání s tvojí YZ. Jak se na tom sedí, je to vysoká koza nebo střed, zátah motoru, brzdy a pod. Pocity z jízdy, k čemu by jsi to přirovnal, dílenské zpracování a pod.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů