Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse

#201 13.10.2012 19:59:51

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


na testovaci jizdy takoveto nezname motorky vam prodejce seriovku nepujci. musi ten "seriovy" kus nejprve radne pripravit aby si netrhl ostudu, protoze i nejaky mensi nezdar by ho mohl pripravit o prodejnost. tipuji ze tlumice, rafky, osazeni karburatoru, vyfuk atd... zkratka vsechno co pujde bude vymenene za znacove, naladene, sladene aby to joo slapalo, zvenku zabalene co cinskeho kabatu. . potom mozna nejaky test probehne.

Turke:
kdyz uz mas tuhle motorku dele nez rok (jak pises) jiste k ni mas i uzivatelsky a servisni manual. mohl bych te pozadat aby jsi je nekam nakopiroval a hodil sem adresu aby jsme si je mohly stahnout. moc by me zajimalo (a myslim ze nejen me) jak to maji ti zluti soudruzi zpracovane.
a jeste by jsi sem mohl hodit par odkazu na nejake e-shopy kde maji ND na tenhle stroj. nemusi to byt jen z CR nebo EU. psal jsi, ze uz jsi neco kupoval, tak by me zajimalo kde se ty veci daji poshanet.
diky.

 offline 

 

#202 13.10.2012 20:46:19

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11376
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Profidirekt:

Můj veřejný návrh - dovezte to, odzkoušíme to. Motocykl(nejlépe dva, aby byla možnost stavy porovnat) poskytne prodejce v zabaleném nedotčeném stavu a veškeré náklady spojené se servisem též. Testovací jezdec hradí benzín, bude se o stroj starat a poskytne čas, práci + svou osobu.
Nájezd 100mth a následný kompletní report. My poskytneme veřejnosti informace a vy tím získáte reklamu ano  nebo si naopak trhnete ostudu ne .
Pokud je to jak říkáte, pak se vám patrně investice vrátí, protože si uděláte docela slušnou reklamu ano . Je-li to ale opačně, půjde to do kopru ne .
Zajímavá bude remíza neutral , kdy se bude dát o celé záležitosti prostor k diskusi, ale bude to na Vaší straně každopádně první malý vavřín na cestě k nám IQ tykve, páč my ty stroje jezdíme a jsme potencionálním kupcem. Jakékoliv vysvětlování nás prostě nepřesvědčilo a jak čteme oba - asi ani nepřesvědčí.

Tohle je výzva.
Jdete do toho? cool  ano 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#203 13.10.2012 21:18:09

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Dobrý návrh na tomto foru se pohybuje spousta lidí (potencionálních kupců) takže jak říkáš udělat si super reklamu a nebo propadák....každopadně VVMX propadákem zůstane jestli se prodejce k testu bude stavět jako doteď...ta jedna motorka v nákupu plácnu 70000kč (to jest investice do testu) se při kladném hodnocení stroje může vrátit během pár chvil jelikož to bude nejlepší reklama...tečka

 offline 

 

#204 13.10.2012 21:36:22

samotar67
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 138
Založená vlákna
Místo: u Chrudimi
Motorka: Honda NX650Dominátor
Věk: 49
Tel: 776159250
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Turke napsal(a):

venco a co jsi rikal na tohle video, absolutne nestrany video z me strany http://www.youtube.com/watch?v=C3ElLx_m890  ?

no nezlob se ma mně ale takový testy dělám po každém dešti než dojedu od baráku přez louku a mokřinu k lesu a to nejsem mistr ale starší šmrdlal hmm 


.....padám rád a padat umím......

 offline 

 

#205 13.10.2012 22:13:48

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Zaprve tlumice, co se jendou na motorce, ktera jede Mčr enduro jsou seriove, zadruhe, motokrosova motorka ma tlumice lk, protoze je jezdec na ne zvykly a jsou nastaveny podle nej, zadej je origo, a za treti ukaz te mi, kdo na mrc v enduru, tak i motokrose jede seriovy tlimice?big_smile kluci to se na me nezlobte, ale vic nez 70% lidi co jednou repebliku, maj bud jiny tlumice, a nebo maj seriovy, ale upraveny, tak to co to rikate je nesmysl:D

 offline 

 

#206 13.10.2012 22:27:37

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jinak na strance vvmx450.cz mate vsechny prodejce motorek, a na jejich strankach naleznete nahradni dily, ktere jsou vsechny skladem, od motoru, az po podvozek, rekne te mi kdo ma na sklade vsechny dily na motorku? nereknete, protoze nikdo takovej neni   a jinka servisni manual mam vytistenej ma okolo 35 stranek, a rozhodne ho nebudu fotit a davat na internet, bych mel dost prace na to aby to tu stejne nekdo pomluvil, jinak dekuji BADYŠOTOVI ZA PODPORU!!smile to ze jsem se speltl s tou pruzinou se omlouvam, ale tohle se stane i lepsim z nas, takze nedelejte  z mouchy velblouda:)   a nevim, proc bych si vymyslel takovy veci, jak tu nekdo rika, ze to jsou columbovky, tohle opravdu nemam zapotrebi... Jenom me sere, ze tuhle motorku kazdej pomlouva, ze je to zasrana cina, ale ta motorka si to nezaslouzi.
PS: Kazdej at si rika co chce:Dbig_smilebig_smile me staci, ze porazi v sms prebotu japonsky motorky a rakusaky:D lidi proste nemuzou zkousnout, ze motorka za 100tis a ona je stejne rychla jak motorka za 180-200 tis, ale ikdyz jsem se tu celou dobu tohle snazil rict, tak jediny co jsem se dozvedel je, ze jsem blbec a ze si vymyslim, jinak v enduro jede VACLAV HASS, ktery byl v minule sezone v Mčr motokrose celkove 5 nebo 6 ted nevim a opravdu si nemyslim,  kdyby ta motorka byla sracka, tak na tom nejede a nebude si kazit jmeno, ale tohle nektery lidi stejne nepochopi.     Kdyz bude mit nekdo jakykoliv dotaz, rad odpovim, ba dokonce uz mam domluveny dva lidi, ktery za mnou prijedou a motorku si vyzkousi

 offline 

 

#207 13.10.2012 22:29:58

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Ty brďo tady se dějou věci  ou2  smile

Trochu se obávám, že test jak tu píšete je nereálný. Navíc jak pan dovozce může vědět komu zrovna tu motorku dát na dlouhodobý test, aby to mělo tížený efekt? Když by to dostal někdo jako tady Jawson, tak ta motorka půjde kukat do měsíce big_smile
Když to dostane nějaký kliďas, tak to zase nebude regulérní pro ty co za plyn tahaj.

Osobně jsem tu motorku viděl na pár CC závodech jak s tim jel Kroupa. Jel s tim docela kudlu, ale v půli závodu už výrazně spomaloval. Nevim jestli to bylo jeho špatnou fyzičkou, nebo jestli ho ta motorka tak dobila. Nicméně vim že on jezdit umí a mě by pravděpodobně pojel i na ČZ. smile
Šlo vidět, že výkonu to má o trochu míň a průběh o něco horší než konkurence, ale to by se dalo přežít.
Co mě spíš překvapilo, že po závodě vypadala motorka dost vyřízeně. Docela by mě zajímalo co pak následovalo za údržbu, kterou potencionální kupec neviděl.

Taky bych to rád ze zvědavosti projel, ale to chce reálné a raději těžší podmínky ať je test o něčem. Nějaký šmrdlání full gas po poli je o ničem.

Sám jsem zvědavej jestli se to konečně začne prodávat.


Dej koním pít...

 offline 

 

#208 13.10.2012 22:31:08

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Panove motorka v nakupu je samozdrtejme zdazsi nez 70tis, v nemecku se prodava za 130tis na slovensku to samy amerika brazilie, taktez

 offline 

 

#209 13.10.2012 22:35:12

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


semis, ano kroupa na ni jezdil enduro minuly rok, a motorka jela hur, protoze tam nebyl soupatkovy karburator, ale byl tam jen podtlak a nebyl tam porazny vyfuk, ted je na motorce keihin a motorka jede jako japonec, prijed se nekdy podivat na motorkros co na ni jezdi verna kriz, vetsinou odtartuje na prvnim miste, ale tohle mi tady urcite nikdo nebude verit, protoze reknou ze to je zase pohadka, al eje to tak jak pisu

 offline 

 

#210 13.10.2012 22:37:56

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


semis: nebo ti nabidnu se svezt na moji motorce klidne, neni problem

 offline 

 

#211 13.10.2012 22:47:31

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Semis napsal(a):

Ty brďo tady se dějou věci  ou2  smile

Trochu se obávám, že test jak tu píšete je nereálný. Navíc jak pan dovozce může vědět komu zrovna tu motorku dát na dlouhodobý test, aby to mělo tížený efekt? Když by to dostal někdo jako tady Jawson, tak ta motorka půjde kukat do měsíce big_smile
Když to dostane nějaký kliďas, tak to zase nebude regulérní pro ty co za plyn tahaj.

Osobně jsem tu motorku viděl na pár CC závodech jak s tim jel Kroupa. Jel s tim docela kudlu, ale v půli závodu už výrazně spomaloval. Nevim jestli to bylo jeho špatnou fyzičkou, nebo jestli ho ta motorka tak dobila. Nicméně vim že on jezdit umí a mě by pravděpodobně pojel i na ČZ. smile
Šlo vidět, že výkonu to má o trochu míň a průběh o něco horší než konkurence, ale to by se dalo přežít.
Co mě spíš překvapilo, že po závodě vypadala motorka dost vyřízeně. Docela by mě zajímalo co pak následovalo za údržbu, kterou potencionální kupec neviděl.

Taky bych to rád ze zvědavosti projel, ale to chce reálné a raději těžší podmínky ať je test o něčem. Nějaký šmrdlání full gas po poli je o ničem.

Sám jsem zvědavej jestli se to konečně začne prodávat.

zmínka o Jawsonovi mě přivedla k úsměvu, pěkné renomé si tady vyjezdil  lol 
ale musím se ho zastat, je odvážný jezdec i zdatný mechanik, holt má smůlu na motorky, tak to takhle končívá

JAWSON NA VVMX450!!!! a bude jasno


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#212 13.10.2012 22:55:21

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Turke:

Díky za nabídku, ale nemám to uplně za rohem a když už tak bych se rád projel buď s kroskou na MX trati, nebo se soutežákem v pořádnym terénu. Louky a pole mě moc neberou smile

motoline.cz:

smile kam se vlastně poděl? Jsem ho nějak dlouho neviděl psát. Mě napadl, pač měl spotřebu motorek větší, než já filtrů big_smile


Dej koním pít...

 offline 

 

#213 13.10.2012 22:57:40

kiwibibo
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1289
Založená vlákna
Motorka: KTM XC 300, Honda Dominator NX 650
Věk: 29
Web
15 10

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Turke:
Mňa by zaujímalo, či je niečo, čo ťa na tej motorke serie. Má podľa teba nejakú slabinu? Napr. tie predné vidly.. aké sú? Dá sa jazdiť aj na sériovkách?


exc.300.blogspot.com

Men do not quit playing because they grow old, they grow old because they quit playing.

 offline 

 

#214 13.10.2012 22:58:23

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Jawson ted jezdí DR 350. Semtam se staví, ale už to není jak dřív, to po mě furt chtěl nějaké ventily a těsnění...  usch 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#215 13.10.2012 23:08:51

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


kiwibido: ano da se v pohode luxusne jezdit na seroivych:) motorka ma slabinu, ze nebrzdi jako jako japonec predni drzda, zadek je v poho ale predek je slaby, ale to jsem vyresil vetsim kotoucem z crf. jestli te jeste neco zajima ptej se:)

 offline 

 

#216 13.10.2012 23:09:18

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


seriovych*

 offline 

 

#217 13.10.2012 23:10:28

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


ale stoji za zminku, ze na motorkrosevej verzi co jezdi verna kriz, tak ten jezdi na seriovy predni brzde:)

 offline 

 

#218 13.10.2012 23:10:58

Turke
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 204
Založená vlákna
Místo: Dýšina
Motorka: VV mx 450
Věk: 20
Tel: V provozu
0 1

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


takze uplne tak spatny to zase neni, ale je znat je je slabsi:)

 offline 

 

#219 13.10.2012 23:30:49

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


Prochal11 napsal(a):

Tristan:Jasně vesměs máš pravdu,ale v obchodu je to možno zařídit i tak, že ty jako, řekněme první odběratel s Č.R., můžeš podotýkam můžeš být výhradný dovozce pro Č.R. a smluvně se zavázat, že budeš moc prodávat určené zboží pouze ty a pro ostatní, co by chtěli tento prdukt prodávat ,zbyde být pouze autorizovaní prodejce s určenýma maržema.Ale to je jen muj názor, nevím co to obnáší obchodovat s Čínou.

Najivko big_smile  lol 
S tím že tuto motorku dovezeš sám a dáš si na ní svůj název nebudeš mít velký problém- pokud budeš mít hotovost.
Potýká  se s tím každý oficiálni dealer.

 offline 

 

#220 13.10.2012 23:42:02

Re: Sebrané info o VVMX450 nejen od prodejce + diskuse


teda zatím všechny údaje v tomhle tématu... nejsou úplně nemožné, ale jsou podávány tak, že zní dost nereálně... 500 hodin za sezonu, 750 mth na jeden píst (který jel hodinu bez oleje  roll na TT jsem dojel bez oleje k vratům od baráku a konečná), pružiny v převodovce...


a výsledky závodů nikoho nepřesvědčí...
1. na českých tratích záleží víc na jezdci než na motorce...
2. jak už někdo psal, soutěžní motorka dostává jinou péči než klasický stroje (nevěřím že jezdec bude riskovat, že příští závod nedojede a vyprdne se na údržbu)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů