Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nová moto, nový začátek

#401 22.12.2013 10:03:51

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Nová moto, nový začátek


Janku jestli před každým kopcem uvažuješ tak jako na foru, tak se vůbec nedivim, že jsi se nikam neposunul. Připomínáš mě mého šéfa. On je velice inteligentní, vzdělaný, a pálí mu to. Nicméně vymýšlí v praxi takové píčoviny, které jsou mnohdy zbytečné, a přemýšlí tak dlouho, že už mě to sere, a než on něco domyslí do konce, tak já to mám dvakrát hotové.
Zkus se do budoucna řídit Tristanovým podpisem. Pro Tebe zcela výstižný  ano  A neber to ve zlém wink


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#402 22.12.2013 10:05:15

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany napsal(a):

badyšot napsal(a):

badyšot:

twl jsem chvíli uklízej a poslouchal Škwory, měl jsem rozepsanej příspěvek a ono se to zvrtlo tím správným směrem lol  Zrovna dělám bokem seznam, jíte někdo vůbec ryby???

Moc ne, je malo pytlaku......obcas driv paleta lososu 24H stari volny odchyt  lol 

Jinak i slepice nekdy muzu....


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1859_dsc01463.jpg

Tak ovšem nejvíc je ten zamilovaně koukající pesan  big_smile   big_smile   big_smile 


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#403 22.12.2013 11:42:01

Fishmen
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 527
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 1

Re: Nová moto, nový začátek


Tristan:

Já bych jen chtěl říct, že Janek podle mého většinou pomůže dobrou a levnou radou. Zkoumá věci a vybere tu nejvhodnější. Když někdo něco shání, tak napíše kontakty.  Já když vybíral motorku a řešil i tu tvojí, jestli koupit, tak sme prohodili několik SZ a hodně mi pomohl. A Janek je Janek. Je takovej jakej je - každý ho tu zná, ale to co se tu teď řeší je podle mě už přes čárku.

No a to s tím, že někdo dá takovou a makovou radu. To je forum no. Každý je jiný a na věci se kouká jinak. Má jiné priority, atd...


Myslím, že tahle debata už nikomu nepomůže, jen zhorší zdejší vztahy, tak poďme BOMBY vyřádit se na moto a ne na klávesnici. Je hezky  poc 

 offline 

 

#404 22.12.2013 16:17:22

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nová moto, nový začátek


Janek:

Jsem rád že ses neurazil jen mi jde o to že tvrdé osobní nasazení, životní nesnáze a utrpení mají smysl, povstane-li díky nim idea, kterou lze předat ostatním k dalšímu zhodnocování a trvalému rozvíjení.
Škoda, že mnoho hodnotných lidí nepřekoná své Ego a vytváří jen sebestředný cirkus, který se rozsype chvíli po tom, co zde skončí jejich oneman show.

dary na dobročínne učely jsou fajn určitě je dáváš tam kde jsou potřeba a vytipuješ situaci kde je potřeba pomoc a nedaš to třeba dětem do dětských domovu kde jim je srano vrchem spodem např. tohle je tema o kterem si mužeme dlouho psat přes SZ to si bud jistý taky se řídím že nemužeš jen brát ale taky dávat tudíž dávat a pomahat je pořad pro mě rozdíl.  ano 

O tom kdo je jaky člověk nerezhoduje nikdo znás  wink  jen jde o to srovnat si to co kdo říká s tím jak žije pak je na rozhodnutím každeho z nás zda si vybere věřit nebo nevěřit.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#405 22.12.2013 16:33:02

beachbitch
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 988
Založená vlákna
Motorka: KTM sxf 250
3 1

Re: Nová moto, nový začátek


Už aby bylo 1.1. 2014  a14  kam kouknu tam elaborát o ničem  a1 

 offline 

 

#406 22.12.2013 16:56:54

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Nová moto, nový začátek


Fishmen:

Ještě, že je chemička a jiné lokality, když u nás se jezdit nedá. Hlava krásně provětraná, bebina na motce se na zítřek opraví a zítra zase nanovo někde jinde ano 
A do konce roku zbývá ještě tolik pěkných dní ano 
Za těmi řídítky je to jiné kafe, než tady u kompu smile 

 offline 

 

#407 22.12.2013 19:29:35

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


viteka 32:
 ano  můžu ti dát ještě 3?  ... tak jo smile  ano  ano  ano 

 offline 

 

#408 22.12.2013 19:35:24

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


Tristan:... je těžký soudit člověka kterýho neznáš ale ještě těžší je soudit člověka kterýho znáš  ... v tom máš můj obdiv - větší riziko omylu a potom těžký nápravy si nemohl podstoupit   vyk! 

 offline 

 

#409 22.12.2013 20:05:01

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Nová moto, nový začátek


MikiberG:
Dobře, jeden za dnešek, zítřek je přede mnou a ten třetí za Mirošov usch 

 offline 

 

#410 23.12.2013 00:29:15

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek


MikiberG napsal(a):

Tristan:... je těžký soudit člověka kterýho neznáš ale ještě těžší je soudit člověka kterýho znáš  ... v tom máš můj obdiv - větší riziko omylu a potom těžký nápravy si nemohl podstoupit   vyk! 

a myslíš Miki, že je nutný aby Janka soudil Tristan nebo kdokoli další z nás? Jedno moudro Toltéků zní, že nikdo jiný tě nemůže více odsoudit a potrestat než ty sám sebe. Mi přijde jako ukázkový příklad tohle tady.  stop2  manipulátorskému chování. Ty příklady o dobročinnosti jsou ukázkové, jak kdybych byl na kurzu základů psychologie pro ZŠ...
http://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cty%C5%99i_dohody

Dobrá zpráva je, že každý člověk se může vyvíjet nezávisle na věku. Já, Ty, Janek, naše děti... i naši žijící prarodiče se vyvíjí.
Dneska jsem byl s klukama pojezdit a ty výtvory co jsme namontovali, tak zatím drží vše v poho i během pár pádů. Zítra jdem na další kolo. Jak si vede Krťa?

 offline 

 

#411 23.12.2013 07:32:18

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Nová moto, nový začátek


badyšot:
Tohle je debatní fórum, zude nějaké odsuzování nemá místo. Já se s Jankem několikrát chytl, už jsem se vyučil.
Na druhou stranu je Janek přínosem pro toto fórum, každý rozumný člověk musí uznat, že jeho rady mají smysl pomohl mnohým začínajícím endurákům. Má přehled o všem možném, když tak nahodí odkazy apod. ano 

 offline 

 

#412 23.12.2013 09:22:53

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Nová moto, nový začátek


viteka 32:

Souhlas ano každá osobnost, která má vyargumentovaný (a třeba i v určitým smyslu kontroverzní) názory je přínosem fóra (pokud se nejedná o extrém typu fašismu, komunismu apod.  heh1  ee1 ).  A kvalita fóra se projeví v tom, že je schopný ustát třeba Jankovo ostrý, na dřeň jdoucí komenty (pramenící z lásky k enduuru heart  okok ), byť se okolo nich spustí pěkná mela usch  a1 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

#413 23.12.2013 09:24:45

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


viteka 32: zase souhlas  ano 

 offline 

 

#414 23.12.2013 10:13:14

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek


Viteka 32
Tys mi neporozumněl. Asi nikdo tu nezpochybňuje spoustu Jankových užitečných rad a snaze pomoci všude možně kde to jde. Za to dostal bezesporu také 9 palců nahoru ve svém profilu.
Problémem se stává něco jiného a to je jeho projev s jakým hlásá tu "svou" svatou pravdu v některých příspěvcích. To vyvolává ty negativní emoce u druhých. 5 palců dolů v profilu. A to vysoké číslo o něčem mluví. Vždyť i on sám si to uvědomuje a píše o tom:

Janek napsal(a):

... jakoby cílem bylo jen zesměšnit, ponížit a veřejně znemožnit toho na druhý straně vedení. Mám taky tendenci k tomu sklouzávat...

 offline 

 

#415 23.12.2013 10:14:09

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


badyšot:
... právě že se do soudů a odsuzování spousta lidí pouští a přitom většinou ani neví která bije. I tobě JAnek leží v žaludku, přitom ho neznáš. Z toho tlaku na něj pak vyplynula jeho nešťastná obhajoba svými činy - on je opravdu člověk činů a tohle tady nemá zapotřebí.

Je to Janek a takový zůstane, maká na sobě víc než by mnoho z nás jen pomyslelo natož vydrželo. Jde svou cestou a na nic si nehraje. Má koule to sem napsat a pak tomu věnuje fůru času aby to tady ustál, otevřel mnoha lidem oči... atd.

Hromada lidí si tu na něco hraje, jsou schopni se za tu iluzi bít, pravdu neradi slyší.
Ukázaná platí - to je trefné přísloví jednoho zdejšího člena - znamená to, že když něco řeknu tak jsem schopen to udělat, dokázat, umím to, stojím si za tím... ne plácat pátý přes devátý a ono z toho něco pravda třeba bude a pak se na tom točit.

Ono být trdlo a plácat se za to po zádech s dalším střevem je moderní sociální demagogie která nám je tlačena formou např. televize.

Jen se podívej na kupu pohádek a filmů kde levák, outsider, hlupák je středem pozornosti a hlavním hrdinou - "dřív" to bylo obráceně!!! A dokud nám tihle sociální hrdinové půjdou příkladem tak ámen s námi. (politická vůle vychovat z nás stádo ovcí kterýmu se dá lehce vládnout)  Je tu právě proto generační střet kdy např Janek má za ideál silnou osobnost a ti mladí si hledají ideál v protipólu... kompromisu.

Nakonec lepší - hlupák ať je hlupákem ti chytří si to přeberou podle svého.



Supr že to drží  wink  ano  já to ještě netestoval- teď o svátkách, pošli mi PM náklady. 

Je dobře že se ptáš právě na Krtka smile ... vypadá to, že se zase našel  ano  ... užívej si supr přídavku počasí ... letos to vyšlo... my jezdíme, padáme, vstáváme, trpíme... všechno jak se má na pořádný enduro  ano 

 offline 

 

#416 23.12.2013 13:10:47

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


MikiberG:
 ano  ano  ano  jako vždy přesný rozbor -ta analýza techniky se u tebe přetavuje i do solidního poznávání lidí. A k Jankovi -je to prostě Janek, někdy "drsný magor a3 ". Jde ve svém jednání až na hranici, respektive chodí i lehce za hranou. Téměř sebezničující přístup, dělá věci, o kterých raději ani nepřemýšlím, nemám na ně vůli.Ale nepoznal jsem mnoho tak otevřených, přímých, a hlavně obětavých lidí, ochotných kdykoliv pomoci, něco udělat pro druhé, a nečekat na potlesk.

Potřebuji radu -jak se najít...

Editoval tank (23.12.2013 13:15:24)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#417 23.12.2013 16:32:43

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


tank napsal(a):

Potřebuji radu -jak se najít...

tak to ti poradím zcela přesně ... sedni na to co nejdřív a dej si nějakou hezkou vlastivědu na pohodu ... je supr počasí a to vždycky potěší smile

 offline 

 

#418 23.12.2013 17:23:00

kesy
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 162
Založená vlákna
Motorka: kawasaki kx250f
Věk: 36+
0 0

Re: Nová moto, nový začátek


Janku:
mužu tě ubezpečit že snad kromě Viteky (kde to bylo dle mého pohledu trochu za hranou) si tu nikoho neurazil, nezesměšnil ani jinak nepoškodil a ve většině případu když se proberu tou tvojí tradiční omáčkou (aspoň to není stereotypní a pobaví to) tak s tebou musím i souhlasit.
Takže z mojeho pohledu je tvýho novoročního předsevzetí škoda.

 offline 

 

#419 23.12.2013 18:47:53

MikiberG
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1875
Založená vlákna
Motorka: HusaberG
Web
28 5

Re: Nová moto, nový začátek


allanktm: jestli ho najdem my tak on už musí taky  lol 

 offline 

 

#420 23.12.2013 19:43:44

mart
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1193
Založená vlákna
Motorka: WR400F, exTT600R
Věk: 5X
3 1

Re: Nová moto, nový začátek


MikiberG:

a když né, pak je tu ještě https://www.google.cz/images/srpr/logo11w.png  lol 


modrá je dobrá ;-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů