Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nová moto, nový začátek

#381 21.12.2013 19:47:19

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany:
Máš plusový bod...já tam mám jen jehně a11 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#382 21.12.2013 19:49:54

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany:
Jedlá...zakončím to klobásou a šunkou z přeštického prasete. Duchovní rozměr doplní uzená kachna a hovězí pršut.
Pak mi to má jezdit lol 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#383 21.12.2013 19:51:26

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany napsal(a):

tank napsal(a):

xfany:
Máš plusový bod...já tam mám jen jehně a11 

Zadni kyta jelna  lol 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 203511.jpg

No...ten offtopic jsi tím dovedl k dokonalosti . Admin nás asi...sežere ? Ale my k sežrání jsme a2 

Editoval tank (21.12.2013 19:54:43)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#384 21.12.2013 19:54:20

Storeman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 528
Založená vlákna
Místo: Týn nad Vltavou
Motorka: KTM 350 Freeride a BMW F650 GS Dakar
Věk: 61
Tel: 728173269
Web
0 0

Re: Nová moto, nový začátek


Konečně jste nahodili to správné téma big_smile 
"Tak čerstvé a veselé "ano 

a ještě nám dnes slunce dosáhlo obratníku Kozoroha a pomalu po vteřinkách se vrací k nám na severní kolokouli! Hůrááá big_smile  ano 


Ze silnice do terénu a zase zpátky.

 offline 

 

#385 21.12.2013 19:55:01

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany:
Asi založíme topic "je lepší před výjezdem hovězí, nebo zvěřina"...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#386 21.12.2013 19:55:37

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


Storeman:
Kozoroha jsem ještě nepřipravoval...

No, čerstvá, čerstvé -já spíše to odleželejší usch  Ale veselé, to ano -všem ,ať na 2T, 4T, nebo bergwerku...

Editoval tank (21.12.2013 19:58:05)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#387 21.12.2013 19:57:22

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Nová moto, nový začátek


xfany napsal(a):

tank napsal(a):

xfany napsal(a):


Zadni kyta jelna  lol 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/1 … 203511.jpg

No...ten offtopic jsi tím dovedl k dokonalosti . Admin nás asi...sežere ? Ale my k sežrání jsme a2 

To vyse se neda cist, tohle je jina parketa ano 

V tom máš pravdu, ale jak se tu potom má někdo naučit jezdit nebo vybrat ideální motorku usch 

 offline 

 

#388 21.12.2013 20:00:01

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


viteka 32:
To je jednoduchý. KTM -hovězí, vepřové...(prostě býčí power). Berg -jelen, kanec...(králové lesů) Beta -daněla (gracie, lehkost a elegance). A k rejži prostě rejži.

Editoval tank (21.12.2013 20:01:24)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#389 21.12.2013 20:00:39

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Nová moto, nový začátek


tank napsal(a):

xfany:
Asi založíme topic "je lepší před výjezdem hovězí, nebo zvěřina"...

Oboje ano  lol 

 offline 

 

#390 21.12.2013 20:03:21

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek


určitě pokud se chce někdo výrazně zdokonalovat a posouvat dál, tak není jiná cesta, co uvedli Miki, Janek, Quix, RSWR a další. Jenom nechápu proč taky nechcete přijmout ty, co se jednou za čas jdou projet po lese/louce a nemají žádný další ambice vyhrávat přebory, Drapáky atd. To, že si lidi koupí enduro motorku neznamená, že musí vyjet každej výjezd a potok na úrovni mistrovství světa. Enduro motorku prodaj normálně i farmářovi, co s ní jezdí obhlížet pastviny. Nebudete ho snad nutit, že má jezdit do mrtva, jinak to nemá cenu, že ne? lol  blee1 

Janek:
rozumím tvému zaujetí a snaze se někam posunout. To je skvělý a obdivuhodný! Na druhou stranu nechápu, proč vystupuješ tak netolerantně vůči jiným názorům a pojetím Enduro ježdění. Úplně vidím vůdce křižáckých výprav jak "ve jménu krista" pobije spoustu bezvěrců (těch jezdců na enduro motorce, co snad nedej bože nechtěj lámat rekordy). Každý křižák byl dobrovolník a za účast na výpravě měli slíbeno odpuštění hříchů a ochranu církve (Husabergu lol ). Tak ti přeju ať dojdeš k odpuštění během další hladovky. Nemůžu si pomoct, ale ty dlouhé příspěvky jsou typickými ukázky demagogie. To už si vygúgli jak se to projevuje, nebude to těžký...

Zítra jdu jezdit a pojedu na kochačku, tak doufám, že na mě někdo nepošle ENDURO POLICII smile  big_smile  a1  tongue 

 offline 

 

#391 21.12.2013 20:06:19

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany:

Ty zvíře... tongue nádhera.

Editoval tank (21.12.2013 20:08:18)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#392 21.12.2013 20:10:07

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek


badyšot:

twl jsem chvíli uklízej a poslouchal Škwory, měl jsem rozepsanej příspěvek a ono se to zvrtlo tím správným směrem lol  Zrovna dělám bokem seznam, jíte někdo vůbec ryby???

 offline 

 

#393 21.12.2013 20:16:22

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany:
Já to z pozice ležícího střelce mám teoreticky dokonale zvládnuté. A v praxi jsem žádaný také -elegance odhození moto přes hlavu zpět z kopce a kotoul za ní nemá příliš konkurence. Prostě spadnu odkudkoliv a hezky. Jinak se začínám psychicky připravovat i na to, že traktorově už to všude nepůjde a30  asi doplním o pavoučka.


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#394 21.12.2013 20:18:08

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


badyšot:
Jasně, když něco slušného seženu. Nad tvojím příspěvkem jsem věnoval tichou vzpomínku síhu severnímu (salzburg -jezera), a uzeným sivenům...


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#395 21.12.2013 20:20:22

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


xfany: Jinak i slepice nekdy muzu....
pár těchhle bonsají (cca 24 ks) jsem před pár dny s kolegou boural a vykošťoval...vánoční prezent

Editoval tank (21.12.2013 20:21:41)


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#396 21.12.2013 20:32:21

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek


začnem si vyměňovat recepty? lol  Jsou vánoce. Husaberg na sjezdovce, KTM na paprice lol 

 offline 

 

#397 21.12.2013 20:39:01

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nová moto, nový začátek


Janek:
rozumím tvému zaujetí a snaze se někam posunout. To je skvělý a obdivuhodný! Na druhou stranu nechápu, proč vystupuješ tak netolerantně vůči jiným názorům a pojetím Enduro ježdění. Úplně vidím vůdce křižáckých výprav jak "ve jménu krista" pobije spoustu bezvěrců (těch jezdců na enduro motorce, co snad nedej bože nechtěj lámat rekordy). Každý křižák byl dobrovolník a za účast na výpravě měli slíbeno odpuštění hříchů a ochranu církve (Husabergu lol ). Tak ti přeju ať dojdeš k odpuštění během další hladovky. Nemůžu si pomoct, ale ty dlouhé příspěvky jsou typickými ukázky demagogie. To už si vygúgli jak se to projevuje, nebude to těžký...

Janku v některém Tvém příspěvku mi nad vším co píšeš nesedělo jedno slovo a nepasovalo tam možná to byl omyl že někdy si pleteš vyznamy a pojmy . Pokora... zkus se zamyslet a třeba tě lide budou brát jinak  ano  ano 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#398 21.12.2013 22:59:10

tank
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1640
Založená vlákna
Místo: HK
Motorka: KTM EXC 450, LC4 640
Věk: x+55
5 2

Re: Nová moto, nový začátek


Janek:
vlevo je krocan...a vylož si to jak chceš lol  lol  lol 


Čím více poznávám lidi, tím více si vážím dobytka.

 offline 

 

#399 21.12.2013 23:03:06

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: Nová moto, nový začátek

 offline 

 

#400 22.12.2013 09:54:00

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Nová moto, nový začátek


Jsem dost tvrdohlavý a pyšný, pokoru jsem zmínil v tom smyslu, že to pro mě není přirozený prosit o radu (nebo cokoliv jinýho) Napsal jsem přesně tohle - "Při svý hrdosti a pýše jsem se pokořil do takový hloubky, že škemrám o rady, jak se to naučit". V jiným smyslu jsem s pokorou na štíru.
Jinak je mi dost jedno, jak mě lidi berou.

Tomu se říká egoismus Janku jestli ty nejsi posedlý vlastním uspěchem a cheš tak moc že to musíš křičet všude kolem,ale musíš vyhrát sám nad sebou jinak spokojenosti nikdy nedojdeš. Na to co maš za sebou moc mluvíš u kluka meho věku bych to chapal ale chlapa který ma 40 mi to hlava moc nebere. Bere chybi ti pokora.
Ale když chceš vystupovat jako člověk ktery ma ke všemu co říct ale nemaš to podložene z vlastních zkušeností tak prosím.Sám si tu napsal že chodíš za jedním člověkem na rady v tom s Tebou souhlasím než jít za zedníkem pro radu ohledně motoru ale chceš li předávat informace dál musíš mít taky vlastní zkušenost aby si je zhodnotil a měl vlastní nazor jednak z vlastních zkušenosti vím že lide s mnoha zkušenostmi často lpí na svých vědomostech a poznatcích a nechtějí připustit jine řešení a to někdy vubec a nebo až příliš dlouho pak je doba dokaže předstihnout a pak je to víc o chytrých kecech než o tom skutku.  Lidé se v zásadě rozdělují na ty tvořivé/aktivní a na ty líné/pasivní. Líní a pasivní jedinci mají většinou snadný život. Dokaží-li se spokojit s relativním malem, stačí jim, pokud se pověsí na krk uspěšnějšímu kolegovi nebo člověku v jeho okolí nazveme to klidně přátelství v dnešní pohnute době.
Tvořiví jedinci vytvářejí hodnoty a proto vzbuzují trvalý zájem jak lidi co chtěji pomoc tak parazitu,kteří se snaží na takto vytvořených hodnotách spoluprofitovat a ne třeba finančně. Což už samo o sobě je většinou nespravedlivé a smutné…
   rád bych si myslel že jsi opak egoisty ale nějak nevidím nikde naznak.To že jsi někde malem dostal po hubě od místního člena to je možná jen známka toho že jsi u te klávesnice zapoměl na realnou možnost dostat pár přes hubu.

Snažil jsem se ti to napsat ve vší slušnosti tak abych tě neurazil a veřejně neponížil a tak aby nedošlo ke spojování osob a přiřazování vlastností taky doufám že to nevyvola rekaci přes pulku monitoru a že se nad tím zasmyslíš dele než nad tvým dalším příspěvkem protože většina z nas si sem jde pro radu pro věc co dokaže vylepšit radost ze sveho koníčku ušetřit čas peníze a ne rozvyjet svou osobnost mysl a číst jak si někdo honí triko tím že na sobě maka většina lidi ma chytrých kecu plne zuby a další většina chytrých být nechce a když tak hleda a nečeka co se tu napíše a ne přijít z prace a  číst když příjdou domu a už vubec ne na těchto stránkách kdo chce byt lepším člověkem tak jde jinam.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů