Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Zvýšení řidítek -> krátká lanka

#1 01.10.2012 17:17:58

Ninjaman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 78
Založená vlákna
Motorka: XR 400R, KTM 990 SM
Věk: 35
0 0

Zvýšení řidítek -> krátká lanka


Ahoj, na svém XR 400 jsem si zvednul řidítka o 5cm a když jsem ještě dokoupil spojkovou páčku s ochuzovačem z CRF a chtěl na to napojit dekompresor, zjistil jsem, že lanko od dekompresoru je krátké. A to je to s čím bych potřeboval poradit.

Je mě jasné, že musím sehnat delší lanko, ale máte nějaké tipy kde? Všude co jsem koukal se prodávají lanka klasicky na konkrétní typ motorky, ale já bych potřeboval před objednáním vědět délku lanka a závit který je na konci. Nemůžu naslepo objednávat lanka a doufat, že to náhodou půjde. A volat do shopu ať mě lanko přeměří...to mě taky asi pošlou někam.

Máte někdo nějakou radu? Pochybuju, že někdo bude mít přímo na XR, ale spíš všeobecně, když jste potřebovali delší lanka, jak jste to vyřešili. Dobrej by byl třeba i tip na obchod, kde maj větší množství lanek skladem na prodejně.

 offline 

 

#2 01.10.2012 17:24:40

enduro600
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 186
Založená vlákna
Místo: Komárno
Motorka: Honda XR600(úprava SM) a Suzuki drz400e
Věk: 27
1 0

Re: Zvýšení řidítek -> krátká lanka


Ninjaman napsal(a):

Ahoj, na svém XR 400 jsem si zvednul řidítka o 5cm a když jsem ještě dokoupil spojkovou páčku s ochuzovačem z CRF a chtěl na to napojit dekompresor, zjistil jsem, že lanko od dekompresoru je krátké. A to je to s čím bych potřeboval poradit.

Je mě jasné, že musím sehnat delší lanko, ale máte nějaké tipy kde? Všude co jsem koukal se prodávají lanka klasicky na konkrétní typ motorky, ale já bych potřeboval před objednáním vědět délku lanka a závit který je na konci. Nemůžu naslepo objednávat lanka a doufat, že to náhodou půjde. A volat do shopu ať mě lanko přeměří...to mě taky asi pošlou někam.

Máte někdo nějakou radu? Pochybuju, že někdo bude mít přímo na XR, ale spíš všeobecně, když jste potřebovali delší lanka, jak jste to vyřešili. Dobrej by byl třeba i tip na obchod, kde maj větší množství lanek skladem na prodejně.

Ja som si lanko vyrobil z bicyklového lanka na zadnú brzdu+bowden a na koniec som dal taký malý valček so šrobikom. Ten sa tiež dá kúpiť, stálo ma to max 2eurá a drží dodnes  ano 

 offline 

 

#3 02.10.2012 11:55:46

Ninjaman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 78
Založená vlákna
Motorka: XR 400R, KTM 990 SM
Věk: 35
0 0

Re: Zvýšení řidítek -> krátká lanka


enduro600:

Dík za tip s tim lankem z kola  smile  Na ten dekompresor by to mělo stačit.

 offline 

 

#4 02.10.2012 12:25:17

Re: Zvýšení řidítek -> krátká lanka


Tak koukám, že sis k XT pořídil malou lehkonožku...  smile  ano 

 offline 

 

#5 02.10.2012 13:47:48

johnyquatro
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 500
Založená vlákna
Místo: okr. Prachatice
Motorka: XR 400R
Věk: 27
0 0

Re: Zvýšení řidítek -> krátká lanka


Mam u XRka podobnej problem, akorat s lankem spojkovym, mam ridit vys taky o 5 cm a navic je mam i sirsi. Ted tam mam upraveny lanko a bovden z buh vi ceho, ale chtel bych to poradne, nemate nekdo typ z jaky motorky by tam sedlo lanko jako delsi nahrada??

 offline 

 

#6 02.10.2012 14:23:08

Ninjaman
Pokročilý
Fotogalerie
Příspěvky: 78
Založená vlákna
Motorka: XR 400R, KTM 990 SM
Věk: 35
0 0

Re: Zvýšení řidítek -> krátká lanka


RadoTP:

..njn vždyť moc dobře víš jak to chodí, pořídily se enduro kola na XTX, pak lehčí moto do terénu a XT za rok skoro nevyjelo z garáže, ale pořád je líto ho prodat. Neměl jsi to náhodou taky tak?  a1 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů