Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Nákrčník

#1 02.09.2012 10:34:22

kornout
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1140
Založená vlákna
Motorka: KTM 350 SXF + Freeride 250
Věk: už veterán
Tel: asi 100x deně :-(
1 0

Nákrčník


Jelikož při používání Leatt Brace se mi krk dost odhalil a rolák není uplně to pravé ořechové, tak bych chtěl na enduro vyjížďky pořídit ten nákrčník. Angínu už jsem letos měl 2x z Jara, tak to nechci moc pokoušet.
Kluci nepoužíváte někdo nákrčník??? Popř. nějakej tip jak to řešíte vy.
Dík za rady.


umím prd, ale strašně mě to baví lol

 offline 

 

#2 02.09.2012 11:35:40

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: Nákrčník


Jestli ti jde jen o ochranu proti profouknutí, tak ideální je tenhle: http://www.yacomi.cz/vyhledavani.php?ka … kr%E8n%EDk
Mám ho taky a jde použít i na lyže. Neni moc teplej, ale neprofoukne.


Dej koním pít...

 offline 

 

#3 02.09.2012 11:40:59

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: Nákrčník


Ja používám neco jako tenhle.Je na sucháč a dá se během jízdy sundat jednou rukou a strčit do kapsy. smile 
http://www.motogaraz.cz/nakrcnik-na-mot … armer-p110

 

#4 02.09.2012 22:20:10

Re: Nákrčník


já mám kuklu s nákrčníkem Resstles no wind  a max- spokojenost. Ta kukla je nějaká míchanina - bavlna a něčím a vpředu je to prodloužený asi 20 cm a jel jsem s tím 120km v -10 a enduro přilbě a ok. Jezdím i v krosce když jedu duro, ale pak se celkem potím. Pak používám nějakej návlek Oxford, to je něco jako stará vojenská kukla, resp. šála. Navlíkneš to na krk, konec si mužeš vytáhnout i do obličeje jak potřebuješ. Je to tenší a profoukává to tak akorát . V tom jezdím brzké jaro a pozdní podzim. Elastické, větrá, funkční, ale v dešti to normál natáhne vodu., pot ne. Ta kukla od restles s tou plenou je fakt pecka. Nepropší, neprofoukne, ale je to spoíš na přesuny, při trialových pasážích je v tom hic.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů