Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

XR 400 - Obrysové světla

#1 27.08.2012 22:00:58

LukysXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 155
Založená vlákna
Místo: Vsetinsko
Motorka: Honda XR 400
0 0

XR 400 - Obrysové světla


Čaute chlapi, potřeboval bych poradit s elektrikou na Hondě XR 400, koupil jsem si novou masku, zapojil př. obrysovku a hlavní světlo - to mi krásně sviti jak tlumené tak i dalkové smile Ale přední, zadní obrys. světlo a klakson vykazuje na přivodu zhruba 2V. Přední obrysovku mám zvlášť ukostřenou na vidlici a zadní světlo je ukostřené někde se svazku klakson taky vede do svazku. Co mně trochu zaskočilo je, že parkovačky při startovaní se rozzáři tak jak by mněly krásně, ale jakmile motor chytne tak ihned obrysovky pohasnou a vlakno v žárovce je jen oranžové. Když motor vypnu chcipakem tak ihned po jeho stisknutí kdy motor ještě dobihá se obrysovky zas rozzaří. Už nevím čím to muže být všechno jsem prošel, co se mi nezdálo jsem přeletoval, napájel nové konektory, pečlivě zaizoloval a už opravdu nevím co by mohlo být za problém. a11 Poslední myšlenka mně napadla, jestli nemuže byt problém někde v zapalovaní, ve kterém jsem vlezený nebyl, jestli tam nejsou přivody ze světelné civky nějak rozdělené, jako třeba Hl. světlo zvlášť a obrysovky s klaksonem taky zvlášť a někdo z minulých majitelu třeba omylem zapojil obrysovky s klaksonem na zapalovací cívku, čímž by se podle mé myšlenky mohlo vysvětlit, že se obrysovky rozzáři jen při startovaní a při vypináni. Tak vás prosím o rady zda stím někdo nemá nějakou zkušenost nebo na co se mám zaměřit. Nejsem na to odborník. Předem diky za každou myšlenku či radu. ou1 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů