Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Střed Moravy

#861 13.07.2014 21:16:21

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


petronel:
Doufám, že tě to od ježdění neodradilo. Chce to jen jezdit a jezdit, ono se to časem poddá. V takových partiích jak byla dnes člověk i něco odkouká.
Nebyla to promarněná neděle, užilo se všeho do sytosti, i když celkový nájezd kilometrů nebyl díky občasnému čekání vysoký. Dík patří hlavně Kukynovi za bezchybné vedení a kuchařce za super gáblík ano .
Je dobré se podívat i do jiných končin a myslím, že mnozí tu zase zavítají příště rádi ano 

Editoval viteka 32 (13.07.2014 21:17:42)

 offline 

 

#862 13.07.2014 21:56:08

Horác
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 6
Založená vlákna
Motorka: Husqvarna TE 510
Věk: 36
0 0

Re: Střed Moravy


Můžu jenom potvrdit super neděli. Zdejší prostory jsem navštívil prvně a samá chvála. Některé úseky byli na mě trochu náročnější, ale jak říká Tonda, chce to jezdit a jezdit. Jinak luxusní vedení, servis před i po vyjížděce, velké díky Kukynovi.  ano . samozřejmě za skvělou potravu velké díky paní domácí.

 offline 

 

#863 14.07.2014 09:39:48

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Střed Moravy


Abych se přiznal, tak hojnou účast jsem ani nečekal. Ale zvládli jsme to na výbornou, poradili jsme si dokonce i s parkováním na tak malém dvorku..  ano  usch Jen má drahá polovička měla starost, kde se bude opalovat...
Srandy bylo místy až dost, protože se sešla skvělá parta lidí, která se vždy pustila tam, kde jsem to namířil.... a22
Jak vzpomněl Tonda, čas se na vyjížďce protáhl, ale to už je úděl větší skupinky a taky vyvření některých strojů...
Nicméně mé očekávání bylo splněno, den volna příjemně strávený a těším se další "tůru".
Enduru zdar.  sound   Kukyn.  a13 


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#864 14.07.2014 09:44:00

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


Viteka : viz Kukyn "a taky vyvření některých strojů..." Ano, pak lze plně věřit, že se jedná o ježdění na pohodu. Tady se žádné klíďo-píďo ježdění nekoná. To bude možná až vám bude tolik, co je dnes Gottovi  heh2 

Včera jsem našel fotku, kde jsem na nějaké crossové ČZ..Fotka stará čtrvt století...pche, tam jsem ještě možná měl odvahu s váma někam jet big_smile

 offline 

 

#865 14.07.2014 09:59:26

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


Já jsem s vyjížďkou spokojen.
Byly potůčky, výjezdy, klády, sjezdy, kameny, voda, přejezdy, výjezdy...dobrá parta, nálada i podpora vzdáleného servisního střediska pro stroje GasGas.
Díky všem a budu se snažit příště už na svém...


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#866 14.07.2014 10:01:40

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

Viteka : viz Kukyn "a taky vyvření některých strojů..." Ano, pak lze plně věřit, že se jedná o ježdění na pohodu. Tady se žádné klíďo-píďo ježdění nekoná. To bude možná až vám bude tolik, co je dnes Gottovi  heh2 

Včera jsem našel fotku, kde jsem na nějaké crossové ČZ..Fotka stará čtrvt století...pche, tam jsem ještě možná měl odvahu s váma někam jet big_smile

To jsou jen řeči... Zkusíš, chytne tě to a už nechceš jinak...
Petronel se s tím taky pral slušně a vydržel dlouho+dal i to, co tvrdil, že nedá.
Víc si věřit, okoukat techniku toho před tebou a jde to.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#867 14.07.2014 10:26:28

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


"To jsou jen řeči... Zkusíš, chytne tě to a už nechceš jinak..."

To mi říkáš od doby, co jsem XR koupil. Hmmm..Je to už skoro půl roku a zatím jsem si nevšimnul změny smile XRka je do terénu škoda. Plánuju teď ještě více vybonbónkovat a zkusím ji najít alespoň z poloviny debilního majitele, který si ji bude vážit a budu to směřovat do cesťáka.

Místo peněz vyhozených za opravy (a častý preventivní servis) případně rozbitých věcí na crossu můžu poznat spoustu míst v i mimo ČR...Je to jen otázka času a priorit.

 offline 

 

#868 14.07.2014 10:29:32

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


Raduz TT600r napsal(a):

jirka87 napsal(a):

Viteka : viz Kukyn "a taky vyvření některých strojů..." Ano, pak lze plně věřit, že se jedná o ježdění na pohodu. Tady se žádné klíďo-píďo ježdění nekoná. To bude možná až vám bude tolik, co je dnes Gottovi  heh2 

Včera jsem našel fotku, kde jsem na nějaké crossové ČZ..Fotka stará čtrvt století...pche, tam jsem ještě možná měl odvahu s váma někam jet big_smile

To jsou jen řeči... Zkusíš, chytne tě to a už nechceš jinak...
Petronel se s tím taky pral slušně a vydržel dlouho+dal i to, co tvrdil, že nedá.
Víc si věřit, okoukat techniku toho před tebou a jde to.

Pod to bych se klidně podepsal. Řečmi se nikdo jezdit nenaučí. Jezdit terén a napolo silnici je dobré tak ze začátku. Jakmle okusíš trochu víc terén, tak už nechceš nic jiného. Prošlo si tím mnoho kluků. Já mohu závidět jen věk mnohým klukům, co s nimi jezdím, některým bych mohl být otcem usch I tak velice rád jezdím s takovými partami, jako je tato a není nad lepší pocit, když něco vyjedu a vidím, jak někdy i mlaďší s tím mají větší problém než já smile  I když jsem někdy brzda, nikdo v partě nic neřeší, tak se počká, objede, stačí používat hlavu. Když si na něco netroufnu, počkám dole a ostatní se vrátí, v ničem netřeba hledat vědu.
Ježdění v takové partě ti moc dá, okoukáš ledacos, ostatní ti poradí, případně pomohou ve výjezdu a vo tom to je ano 
Hlavně nejezdím sám a to je to nejdůležiitější, důvody si každý domyslí. a29 

 offline 

 

#869 14.07.2014 10:34:27

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

"To jsou jen řeči... Zkusíš, chytne tě to a už nechceš jinak..."

To mi říkáš od doby, co jsem XR koupil. Hmmm..Je to už skoro půl roku a zatím jsem si nevšimnul změny smile XRka je do terénu škoda. Plánuju teď ještě více vybonbónkovat a zkusím ji najít alespoň z poloviny debilního majitele, který si ji bude vážit a budu to směřovat do cesťáka.

Místo peněz vyhozených za opravy (a častý preventivní servis) případně rozbitých věcí na crossu můžu poznat spoustu míst v i mimo ČR...Je to jen otázka času a priorit.

Co na to říct. Tak se vykašli úplně na enduro a bahno i na rady tady, jak psal Strejda, jseš dobrý všeználek a akorát kecal ne 

 offline 

 

#870 14.07.2014 10:37:09

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


já mám dojem, že mluvím naprosto jasně, ale druhá strana jakoby nechtěla číst přesně tak, jak je napsáno.

Já píšu : je mi líto ji likvidovat v terénu,brzo bude místo XR cesťák (pro mě lepší zhodnocení vyhozených peněz)
Druhá strana odpovídá : časem se naučíš, neboj se toho, že nic neumíš, to půjde

Někde je chyba v kabelech od modemu wink Snažil jsem se vysvětlit, proč nepřijedu pojezdit (na návěstvu a pokec klidně, na jízdu ne) a nějak to nejde, nebo se nechápeme. Nevím, přijde mi to jednoduché, ale třeba to jen neumím pořádně vysvětlit, každopádně lepší slova, než že je mi motorky líto a tahat ji do terénu nebudu zvolit neumím.

 offline 

 

#871 14.07.2014 10:38:15

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


Viteka32 : A já jsem kecal proto, že je mi líto tahat XR v terénu a chci si koupit Transalpa ? Aha, tak že lze odsoudit člověka na základě toho, co chce jkezdit a udělat z něj blbce, tak to jsem netušil. A ne každý má na to živit 2 motorky.

Omlouvám se, že nechci ostrou. Opravdu se omlouvám.

Tondo nezlob se na mě, le jestli soudíš lidi za to, že ti narovinu řeknou - nemám prachy na 2 motorky a místo údržby a oprav bych se raději někam podíval (což tady říkám prakticky od doby registrace), tak si myslím, že je to je opravdu hodně rychlý závěr na základě čeho ? Že někoho nebaví to co tebe ? Promiň, ale to m,i přijde...

nic, nebudu se pouštět do žádnejch debat... a11 

Editoval jirka87 (14.07.2014 10:43:40)

 offline 

 

#872 14.07.2014 11:47:33

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Střed Moravy


Nejaka fotecka nebo video by nebylo, bahnoliini? Abych viděl o co jsem přišel a na co se třeba budu moct těšit.. s Kukinem se mi dycinky jezdilo paradne ano  s Raduzem taky...ale on je navic rapl lol 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#873 14.07.2014 12:19:18

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Střed Moravy


Já myslím, že s Jirkou87 je to jasné : nechytlo ho to pravé enduro a ani ho to netáhne.....
I mi všichni bychom chtěli mít stroje voňavky, ale bohužel, když chci jezdit to co mě baví, tak to opravdu nejde.


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#874 14.07.2014 12:21:26

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Střed Moravy


MachaleSpadloTito napsal(a):

Nejaka fotecka nebo video by nebylo, bahnoliini? Abych viděl o co jsem přišel a na co se třeba budu moct těšit.. s Kukinem se mi dycinky jezdilo paradne ano  s Raduzem taky...ale on je navic rapl lol 

Videjko možná nahodí Sandokan, ten cosi vozil na přilbě. Já jsem foťák nechal doma, což mě mrzí, bylo co fotit.. usch 


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

#875 14.07.2014 12:25:16

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


Kukyn : děkuji ano

Popravdě - ono by mě to i chytlo, ale chtělo by to vhodné moto = dobitou sviňu, které mi nebude nijak líto a přiznám se, že i nějaké ty finance navíc. A ikdyby ty peníze byly, asi bych si nekoupil novou moto, abych jí dobil a zničil. Nějak na to nejsem správně od rány a bylo by mi to líto sad A to i přesto, že právě k tomu jsou ty motorky stavěné. Neumím to v sobě potlačit.

Ono, když člověk i fotí a ve fotovýbavě má narváno tolik, kolik stojí dvouleté málo jeté enduro, tak je to pak složitější. Ale to je můj problém.

Jednou k tomu dojde a budu likvidovat taky, ale máte poměrně velký věkový náskok vůči mě a jisté finanční otázky (bydlení, děti apod.) máte již oproti mě vyřešené. U mě je zázrak, že mám slušnou práci, bydlení (ikdyž hypotéku) a ještě stačím i koníčky.

Díky Kukyne za náznak pochopení.

Editoval jirka87 (14.07.2014 12:25:44)

 offline 

 

#876 15.07.2014 09:13:22

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Střed Moravy


viteka 32 napsal(a):

petronel:
Doufám, že tě to od ježdění neodradilo. Chce to jen jezdit a jezdit, ono se to časem poddá. V takových partiích jak byla dnes člověk i něco odkouká.
Nebyla to promarněná neděle, užilo se všeho do sytosti, i když celkový nájezd kilometrů nebyl díky občasnému čekání vysoký. Dík patří hlavně Kukynovi za bezchybné vedení a kuchařce za super gáblík ano .
Je dobré se podívat i do jiných končin a myslím, že mnozí tu zase zavítají příště rádi ano 

pod toto se podepisuju a ještě jednou dík kukynovi....a uz se tesím priste na nejaky neviditelný klacky v trávě lol  jsem si to uzival když sem slyšel jak se dole kluci dlouho mrdaj lol 

 offline 

 

#877 15.07.2014 09:17:32

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Střed Moravy


Raduz TT600r napsal(a):

Já jsem s vyjížďkou spokojen.
Byly potůčky, výjezdy, klády, sjezdy, kameny, voda, přejezdy, výjezdy...dobrá parta, nálada i podpora vzdáleného servisního střediska pro stroje GasGas.
Díky všem a budu se snažit příště už na svém...

problém byl že jsem to chtěl vzdát a nakonec jsem byl starostou prinucen stroj oservisovat v prubehu vyjížďky a zase sem mel popici..... někdo to svadí na jezdce a já na techniku lol 

čas 1:08

https://www.youtube.com/watch?v=-eAaOn2YjWE



https://www.youtube.com/watch?v=vJKPb-ufibc


https://www.youtube.com/watch?v=actUebyvQX4



https://www.youtube.com/watch?v=gEkRkrktztI




další videa hodim pozdej prooze od nedele nestiham a z ted sem se dostal na offmoto...

 offline 

 

#878 15.07.2014 10:44:14

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

problém byl že jsem to chtěl vzdát a nakonec jsem byl starostou prinucen stroj oservisovat v prubehu vyjížďky a zase sem mel popici..... někdo to svadí na jezdce a já na techniku lol 

Vzdávat se nelze  heh2 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#879 15.07.2014 15:41:06

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


Kukyn napsal(a):

Já myslím, že s Jirkou87 je to jasné : nechytlo ho to pravé enduro a ani ho to netáhne....

Tak jsem včera zjistil, že je to jinak. Já jsem s pravým endurem zřejmě začal již velmi brzy poté, co jsem vylezl na svět a postupem času jsem zřejmě zjistil, že bych radši někam dál, než do lesa a zpět...

Jen by mě zajímalo, kam ta ČZ přišla. Hádám, že dnes by měla dost zajímavou hodnotu...  a19 

P.S : Nedosáhl jsem na zem, tak mě musela vysadit babička, pak už jsem jezdil sám. Asi tam byl variátor big_smile


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/3767_eezeta2.jpg

 offline 

 

#880 21.07.2014 20:29:58

Kukyn
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 514
Založená vlákna
Motorka: HUSQVARNA FE 450,KAWASAKI VN 1500,ČZ 175
Věk: 35let ofiko motorkářem
Tel: 603919262
6 0

Re: Střed Moravy


Počasí nám dopřává  poc   poc  , nepojede někdo ve středu ????  sound   To by mohl být dobrý terén.... usch  ee1 


Jsme "TU" , abychom se bavili big_smile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů