Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Střed Moravy

#661 14.05.2014 14:36:10

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


MachaleSpadloTito napsal(a):

jirka87:
..mnoo s tou hlinou...nepatrne jsem si zobnul, ale zajedl jsem to rychle piskotama a delal jako by nic(ten parez jsem fakt nevidel)... jezdit sam, kdyz to jinak nejde se urcite da....kazdopadne jizda ve 2 a vice (nejlepe zkusenejsich) spolubojovnicich je mnohem zabavnejsi...a taky ti to neco da...v nekterych pasazich, kde by sis treba netroufnul, staci mrknout na kolegu pred sebou..vidis, ze to dal, tak ti to doda vice odvahy, taky te hecnou a taky trocha te jistoty...jakoze kdyby neco, tak nekdo pomuze..  Dost mi pomaha, kdyz jedu treba s Raduzem a vidim jak si najizdi do zatacek, jakou voli stopu a pod...napr. dnes jsem si daval takove misto "jakoby tunylek ve svahu" , ktery kdyz jsem jel napoprve, tak jsem ho brousil na 1 max. 2, ale to uz jsem mel smrt v ocich....pak jsem se dival jak to jede Raduz, nekolikrat to zkusil a dnes jsem ho rubnul na 4ka jen to odskakovalo...takze pokud se chces zlepsovat, tak urcite otravuj nekoho kdo uz nejakej ten patek hobluje mistni kotary a sam uvidis...ta radost z pokoreni dalsich a dalsich osobnich vyzev za to stoji ano 

 ano  ano  Z tebe by si měl jirka87 vzít příklad. Na to, že jsi začátečník, tak k tomu přistupuješ správným směrem a  hlavou ano  Jen tak dál, opravdu stačí pár jízd se zkušenějšími kolegy a sám na sobě uvidíš, že ti to něco dá.

 offline 

 

#662 14.05.2014 15:02:41

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Střed Moravy


viteka 32:
No příklad radši ne...jezdim bez chranicu ne  porad vybiram, prebiram.. Kazdopadne diky za podooru ano 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#663 14.05.2014 15:14:51

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


viteka 32 : Jak říkám..viz : http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=214372#p214372  To už jinak není možný smile Co ti na mě vadí ? Já jsem se do tebe v žádné diskuzi nikdy nijak nepouštěl, ale ty se mě držíš jak hlad chudáka.

Já vím, že by to bylo lepší a nejedu naprosto vždy sám - "Rohlik" by mohl potvrdit. Ale mám rád svoje tempo a nemuset nikoho dohánět a brzdit ho, ani na nikoho čekat. Jestli je na tom něco tak moc k nepochopení, tak je mi líto.

Tím ale neříkám, že se bráním se něco naučit, naopak. Jen to nemusí být 10 vyjížděk z 10 a mám dost vlastního rozumu na to, abych se nechal hecovat do kolmého krpálu, který vím, že nezvládnu. Tak proč se mám před někým předvádět ? Není mi 15 abych machroval a něco si dokazoval, když vím, že na to nemám. Mě to tak zkrátka vyhovuje ve větším poměru jezdit sólo. To je celé, jestli to Viteka32 nechápeš, je to opravdu jen tvůj problém, promiň.

 offline 

 

#664 14.05.2014 15:15:59

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Střed Moravy


jirka87:

No je otazka, jak dlouho te to na tom tvem uužo plaacku bude bavit... xro je moc pekna motorka, taky jsem ji mel a chtel si ji udelat k obrazu svemu...jenze pak si rikam...nasypu do toho mraky hrachuliii a na teren muzu zapomenout, protoze by mi bylo lito ji polozit..po silnici s ni jezdit je nuda, protoze nicim neoslni, do mesta na ni jezdit nebudu, protoze mam 3 decka a dycinky jede min. 1 se mnou...takze na co budu mit motku, ktera se mi sice libi, ale nesplni to, po cem touzim...a to je vyblbnout se... Nahodou jsem narazil na Raduze, svezl se na yztu a bylo vymalovano...motka lehka jak kolobezka, jede jak dacan, kdyz chces a uz nekolikrat jsem se na ni natahnul a neni to na ni videt..takze urazovost motky minimalni... S tou konstitucni strankou tveho tela bych to taky nevidel tak cerne...zase jsi vysoky a mas vyhodu, ze mas dlouhe nohy..dost se toho da ustat... (mam vyzkouseno)... klidne se prijed svest at vis oc prichazis  usch 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#665 14.05.2014 15:20:37

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: Střed Moravy


viteka 32 napsal(a):

MachaleSpadloTito napsal(a):

jirka87:
..mnoo s tou hlinou...nepatrne jsem si zobnul, ale zajedl jsem to rychle piskotama a delal jako by nic(ten parez jsem fakt nevidel)... jezdit sam, kdyz to jinak nejde se urcite da....kazdopadne jizda ve 2 a vice (nejlepe zkusenejsich) spolubojovnicich je mnohem zabavnejsi...a taky ti to neco da...v nekterych pasazich, kde by sis treba netroufnul, staci mrknout na kolegu pred sebou..vidis, ze to dal, tak ti to doda vice odvahy, taky te hecnou a taky trocha te jistoty...jakoze kdyby neco, tak nekdo pomuze..  Dost mi pomaha, kdyz jedu treba s Raduzem a vidim jak si najizdi do zatacek, jakou voli stopu a pod...napr. dnes jsem si daval takove misto "jakoby tunylek ve svahu" , ktery kdyz jsem jel napoprve, tak jsem ho brousil na 1 max. 2, ale to uz jsem mel smrt v ocich....pak jsem se dival jak to jede Raduz, nekolikrat to zkusil a dnes jsem ho rubnul na 4ka jen to odskakovalo...takze pokud se chces zlepsovat, tak urcite otravuj nekoho kdo uz nejakej ten patek hobluje mistni kotary a sam uvidis...ta radost z pokoreni dalsich a dalsich osobnich vyzev za to stoji ano 

 ano  ano  Z tebe by si měl jirka87 vzít příklad. Na to, že jsi začátečník, tak k tomu přistupuješ správným směrem a  hlavou ano  Jen tak dál, opravdu stačí pár jízd se zkušenějšími kolegy a sám na sobě uvidíš, že ti to něco dá.

toto nemela byt urcite urážka tebe...spis pochvala pro machala...jinak tondu znam a nemyslím si že by to tebe nejak zamerne rýpal.....

 offline 

 

#666 14.05.2014 15:37:55

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


jirka87:

Odpověděl ti výstižně kolega. Jezdit sám v terénu může jen hazardér se svým zdravím a ten, komu na něm nezáleží. Je taky ale rozdíl, jestli se jen kochám po lese nebo zajedu i hard pasáže. Tam je to už potom na zvážení, do čeho se sám pustit. K úrazu se dá přijít ani nevíš jak a sám si někdy ani nedokážeš pomoci.
Vůči tobě nemám absolutně nic, je to jen shoda náhod, že nemohu souhlasit s tvými názory. Nemáš to daleko, klidně přijeď s Radkem a Danem pojezdit a sám uvidíš, že je to něco jiného, než se sám plácat na nějakém plácku. Pěkný terén má své kouzlo a jak k němu jednou přičichneš, tak už nejde přestat. smile 
Je to jak psal Filip, líbí se mi přístup a uvažování MachaleSpadloTito, s výběrem moto si nechal poradit, opravdu to chce vyzkoušet několik mašin, ale na to sám časem přijdeš.

 offline 

 

#667 14.05.2014 15:38:30

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

viteka 32 : Jak říkám..viz : http://www.offmoto.com/viewtopic.php?pid=214372#p214372  To už jinak není možný smile Co ti na mě vadí ? Já jsem se do tebe v žádné diskuzi nikdy nijak nepouštěl, ale ty se mě držíš jak hlad chudáka.

Myslím, že to bylo fakt na Máchala  heh2 
Každej si jezdí, jak se mu to líbí a druhý to musí respektovat - to je základ.


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#668 14.05.2014 15:54:42

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


Já hlavně nechápu, proč mi každý nutí nějaké motorové koloběžky a chce po mě, abych jak magor prasil v 10 lidech po lese, když jasně říkám, že to z mé strany není vnímáno jako svatý grál endura.

Jsem endurista, ne motocrossař. Baví mě jezdit tam, kde se mi to líbí a tak, jak se to líbí mě. Až budu mít chuť se něco intenzivně naučit, zlikvidovat XR o které se staram tak, jak prede mnou asi nikdo, reknu nekomu o kom vim, ze se se mnou ikdyz nerad, tak projede. Ze Raduz ? big_smile

TECKA. Ja taky nikomu nerikam, KAM, na CEM a jak ma jezdit.

 offline 

 

#669 14.05.2014 15:58:04

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


Jiří, kliiid. Stav se. Zítra bude výplatnica  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#670 14.05.2014 16:39:02

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

Já hlavně nechápu, proč mi každý nutí nějaké motorové koloběžky a chce po mě, abych jak magor prasil v 10 lidech po lese, když jasně říkám, že to z mé strany není vnímáno jako svatý grál endura.

Jsem endurista, ne motocrossař. Baví mě jezdit tam, kde se mi to líbí a tak, jak se to líbí mě. Až budu mít chuť se něco intenzivně naučit, zlikvidovat XR o které se staram tak, jak prede mnou asi nikdo, reknu nekomu o kom vim, ze se se mnou ikdyz nerad, tak projede. Ze Raduz ? big_smile

TECKA. Ja taky nikomu nerikam, KAM, na CEM a jak ma jezdit.

minule jsi si někde stěžoval, že s tebou nikdo nechce moc jezdit, psal jsi, že nechceš mlátit motorkou po lese ...

jak píšou kluci ať si každý jezdí jak chce, tebe nevyjímaje, kolem tvýho města je několik partiček, kteří jezdí různé levely, se všema jsem se už potkal, od střelců kteří jezdí Drapák Extrém a se kterýma by moje vyjížďka skončila si tak po 5 minutách..pak už bych jel sólo  a2 
až po skupinu která jezdí na TTR, Dominatoru a velkým XR 650, ti jezdí lesní a polní cesty a do toho ňákej výjezd, možná některý kluky sám znáš, připoj se k nim a budeš mít nějaký bodyguardy kdyby něco,,stačí blbě spadnout a vyrazit si dech a je průser


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#671 14.05.2014 16:53:26

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

Kdyby se našel v okolí nějakej línej mrdal budu rád. Ideální starší vyklidněnej pán, nebo mladej slabej IT, či jinej neumětel. To je tak moje skupina big_smile

Pojezd možný víkend, v týdnu odpo taky...

Honda výhodou  lol   heart 

Mrdal jsem řádný, starší vyklidněný pán taky a neumětel taky, takže není problém něco spáchat usch 
http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/351_p1010185.jpg
Nemám ale Hondu, takže asi nic mad 

Editoval viteka 32 (14.05.2014 17:39:53)

 offline 

 

#672 14.05.2014 19:55:54

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: Střed Moravy


"offroaderxrr" : Stěžoval. Protože jsem už několikrát psal - rád jedu sám, ale ne vždy. Občas je fajn se provětrat i s jinými. Bylo zábavné se dívat jak Rohlík na Gasu šplhá jakousi kolmou kokotinu big_smile  a22  Občas se svezu s jedním klukem co má Kawu KLX 250, ale má to v hlavě ještě trochu více uškrcené než já a s ním jezdíme opravdu hodně výletně.

Kluky s TTR, Domikem a XR 650 neznám.

 offline 

 

#673 15.05.2014 06:46:39

MachaleSpadloTito
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 182
Založená vlákna
Motorka: YZ zatim 450 F ..skoro 480F
Věk: 34
Tel: 731451142
0 0

Re: Střed Moravy


viteka 32:

Ja taky nemam Hondu, ale o to radsi bych pojezdil  usch 


...a teď tu o Budulínkovi big_smile

 offline 

 

#674 15.05.2014 11:40:09

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Střed Moravy


jirka87 napsal(a):

"offroaderxrr" : Stěžoval. Protože jsem už několikrát psal - rád jedu sám, ale ne vždy. Občas je fajn se provětrat i s jinými. Bylo zábavné se dívat jak Rohlík na Gasu šplhá jakousi kolmou kokotinu big_smile  a22  Občas se svezu s jedním klukem co má Kawu KLX 250, ale má to v hlavě ještě trochu více uškrcené než já a s ním jezdíme opravdu hodně výletně.

Kluky s TTR, Domikem a XR 650 neznám.

já na ně nemám kontakty, ale určitě je zná starosta, potkal jsme si s jedním od nich vloni u něj, servisoval mu TTR


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#675 15.05.2014 16:47:00

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Střed Moravy


viteka 32:
Hej ty, co mas proti Hondam! Mi se treba Hondy libi, je s ni sranda zavlece te tam kam nechces pac nestihas ubrat.Jo a jak pise ten typek ze rad jezdi sam enduro, tak to je pekna picovina, nikdy nevis kdy padnes a koho budes potrebovat. a11 

 offline 

 

#676 15.05.2014 17:08:48

Raduz TT600r
.....starosta.....
Fotogalerie
Příspěvky: 11379
Založená vlákna
Místo: Olomouc,Přerov,Lipník
Motorka: NÁMAHA
Tel: 723 151 102
Web

Re: Střed Moravy


Kluci, prosím o klid v našem posvátném vlákně.  wink 


Řiť, ať jedeš lip    tel.: 723151102, 587571224

 offline 

 

#677 15.05.2014 18:33:08

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Střed Moravy


Raduz TT600r:
Co je na nem posvatne, kdyz sa tu pisu kokotiny co biju cloveku do oci., su tu poprve a neverim svym bulvam, mate tu v tom stredu dobre nazdarky, nekteri extra trida
 ano 

 offline 

 

#678 15.05.2014 18:38:02

Filda
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1372
Založená vlákna
Místo: Chemička
Motorka: KTM 250 EXC TPI
3 0

Re: Střed Moravy


Palec napsal(a):

Raduz TT600r:
Co je na nem posvatne, kdyz sa tu pisu kokotiny co biju cloveku do oci., su tu poprve a neverim svym bulvam, mate tu v tom stredu dobre nazdarky, nekteri extra trida
 ano 

Ach jo.. a7 


Žádný kopec není tak velký, aby nešel vyjet.

 offline 

 

#679 16.05.2014 13:57:05

offroaderTE
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1514
Založená vlákna
Místo: Morava
Motorka: GG EC 250 TPi
Věk: střední
6 0

Re: Střed Moravy


Palec napsal(a):

Raduz TT600r:
Co je na nem posvatne, kdyz sa tu pisu kokotiny co biju cloveku do oci., su tu poprve a neverim svym bulvam, mate tu v tom stredu dobre nazdarky, nekteri extra trida
 ano 

My jsme tu samé "extra" třídy  a1 ..hlavně nám sem z těch vašich kotárů přestaňte už valit tu vodu nebo se nám budou koupat motky a nebude na čem jezdit  a2 

teď o víkendu k vám nepřijedem, má zase chcát, já su nachlazený jak sviňa a ostatní šupáci nemožou  mad 


Jezdím-padám-vstávám...pokud ještě můžu :-)

 offline 

 

#680 16.05.2014 16:21:57

Palec
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1451
Založená vlákna
Místo: Kocábov/blízko německé čáry/
Motorka: Honda CRF 450 JPS
Věk: 50
Tel: Otravná věc
2 1

Re: Střed Moravy


offroaderxrr:

Mam takovy dojem ze po dnesku budu chory zcela jiste, jak fyzicky tak psychicky, nikde v okoli uz nechcije, jenom u nas neprestava.

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů