Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Moto vs CHKO

#1 21.07.2012 15:37:38

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Moto vs CHKO


Takže mám tady pro vás jednu nemilou příhodu..

Začalo to jednou nevinnou projíždkou s bratránkem (tehda rmz 250) 26.11. minulého roku..Jeli jsem po jedné lesní cestě s jedné obce do druhé,první jelo RMZ já za ním,a najednou s ní odbočil do leva,kde jak mi později řek se chtěl zajet podívat na zdéjší skokánky co si tam borci postavili na kola,a už v tom že jsme odbočili do leva nastal menší problém-území CHKO,tak jsem ujeli cca 150m a náhle se proti nám objevil týpek s foťákem a už to frčelo,já jsem zastavil cca 10m od něj ale bratránek zastavil až u něj..Bylo mi jasné že to bude problém,k tomu ještě vypnul motor(můj běžel),po chvíli jsem přijel až k ním a ptám se co se děje,s borce vylezlo že je stráž CHKO,tak jsem mrknul na bratránka a ten to hned nakopnul,hodil jedna a borec ho ihned zhodil,už jsem chtěl hodit s moto o zem jenže přiběhla nějaká bába a začla něco vyřvávat,tak jsem vypnul motor a už jsme si povídali..
Chlápek chtěl ihned vědět nějaké info jakože co tam děláme atd..Tak jsme mu řekli že to tam pořádně neznáme a hned pojedem pryč,tohle samozdřejmě nepomohlo..
Potom nám zdělil že jsme v CHKO a že tam nemáme co dělat atd..To že jsme bylo v CHKO jsme ani nevěděli protože jsme nevěděli kde se přesně hranice CHKO nachází a ani tam nebyla žádná cedule..
Po chvilce chtěl naše jména adresy atd..Tak jsem mu řek až mi ukáže nějaký odznak nebo tak,nic neukázal jen řekl nějaké číslo a že je Sráž přírody..Tak jsem mu řek že mu nic neřeknu,on zareagoval tak že v tom případě bude volat policii,vzal telefon a už to vytáčel,tak jsem mu říkal jestli by se nešlo nějak rozumně domluvit nebo něco,že už tam nikdy nepřijedem a tak,na tohle nechtěl v žádném případě přistoupit..
Stále chtěl vědět naše údaje jinak bude volat policii,tak jsme mu řekli nějaké nesmysly,kromně mého jména..Proč mu taky říkat pravdivé údaje když ani on neukázal odznak že..
Nakonec si nás ještě nafotil a pak řek že můžem jet..Ještě jsem se ho zeptat co stím chce dělat,řek že je to jeho věc,a dodal že si nás najde.. big_smile 

Během tohoto rozhovoru jsem mu i říkal že proč zrovna my,kteří jsme tam nedělali ani žádný bordel ani nic,že stroje které těží v lese nadělají daleko víc bordelu než motorka,na tohle mi odpověděl že na to mají povolení atd,a že si taky můžu zajít na LČR až mi dají povolení.. neutral 

Po tomto konfliktu jsme teda očekávali nějakou návštěvu s CHKO nebo něco,ale nějak s toho nic nebylo tak jsme nato časem zapomněli.. a14 
Když mi náhle před dvěmi týdny napsal bratranec že mu přišlo předvolání o podání vysvětlení na správu CHKO Beskydy,v tu chvíli se mi zastavil dech a říkal jsem si že je to náš konec,jelikož vím jaké nám za to můžou hrozit pokuty atd..Jenomže mě ještě nic nepřišlo,ale věděl jsem že určitě něco dojde,do 3 dnů mě navštívili pošta s obálkou a červeným pruhem.. a8 , už mi bylo jasné co to je..To samé co přišlo bratránkovi..

Ve středu tento týden jsme teda oba společně dorazili na do Rožnova pod radhoštěm..
Řeknu vám že větší nervy jsem asi ještě nezažil..Vstoupil jsme do budovy a frekvence tepu rychle stoupala..Došli jsme po schodech do kanceláře kde jsme se měli dostavit a tam nás čekal docela příjemný pán který nás měl na starost..Vypadal docela v pohodě..Tak se nás začal ptát,co,kdy,proč a tak..Všechno jsme mu řekli,nic jsme nezapírali,ani to nemělo moc cenu,ukázal nám fotky a všechno..
Sepsal to co jsme mu k tomu řekli a pak přišlo to čeho jsme se nejvíc báli,kolik nás tato návštěva CHKO bude stát..Vytáhnul nějaké papíry a teď..: Takže tady jsou sazby za přestupky v CHKO,mírný přestupek(nevím co tam bylo,nějaké zabití brouka nebo co.. big_smile ) do 10 000,- , vážnější přestupek do 30 000,- , a poslední kategorie což jsme byli my-vážný přestupek do 100 000,-...Teď se na nás díval a jen se usmíval,a my skameněli..Já si jenom říkal že jsem v prdeli a ty nejhorší věci kolem toho..
Potom s něho vylezlo že jelikož se jim tam málo kdy podaří dostat motorkáře až do této místnosti tak neví jakou pokutu nám dá,nebo něco v tom smyslu..
Na konec nám to sdělil,všechny záznamy dal do archívu,rozloučili jsme se a doufám že tuhle budovu už nikdy nenavštívím... heh11  stop2 

Zazvonil zvonec a ježdění je konec.. a1 Ale asi by jste ještě chtěli znát tu částku kterou nám napařili co..? usch No prostě měli jsme kurevské štěstí a dopadlo to pro nás velmi dobře..
Dostali jsme oba blokovou pokutu 500,-.. smile 
Myslím si že jsme dopadli hodně dobře,je to prostě o lidech,my jsme naštěstí narazili na tohoto pohodového pána který se celou dobu usmíval ale zároveň to bral vážně... smile Ale věřím v to že kdyby tam seděl ten borec co nás chytnul,tak by jsme dopadlo daleko hůř..!

Jinak ten strážce co nás chytnul to měl docela lehké nás najít protože bydlí v obci kde jsem bydlel já a stačilo ukázat pár fotek a znáte to,ten kdo motorkáře nemusí mu mile rád řekne kdo to je,pokud ho zná.. oko1 

Editoval Jawson (21.07.2012 18:24:35)


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#2 21.07.2012 15:58:21

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Moto vs CHKO


Tak to docela hodně  vklidu smile  Nevíš přesně kdo byl tak hodný a nahlásil jim tvé bydliště?  Jsem zvědav co já budu dělat na tom městském jak sem předvolaný no a30 

 offline 

 

#3 21.07.2012 16:00:49

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Moto vs CHKO


Řezňa:

Newm kdo to řek..
No co,budeš vysvětlovat..big_smile


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#4 21.07.2012 16:08:51

Řezňa
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 905
Založená vlákna
Místo: Třinec
Motorka: EXC 200
Tel: 776693366
4 0

Re: Moto vs CHKO


Jawson:

Štve mě že to nedostal ten S...a, je prý hodně vpohodě. Mě má ta S...... a je to prý docela ortodoxní inženýrka neutral  Asi sem dojezdil no a1 

 offline 

 

#5 21.07.2012 16:13:59

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Moto vs CHKO


Řezňa:

Aha,no však uvidíš..Možná ti dá tu nejmenší sankci a hotovo..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#6 21.07.2012 16:46:04

foxdive
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3324
Založená vlákna
Místo: UH
Motorka: exc 300
Věk: 31
8 6

Re: Moto vs CHKO


Řezňa:

cos provedl?jestli to neni tajne


Radši ségra v bordelu než brácha na japonský motorce
život je příliš krátký na to,abych čekal 4 doby smile

 offline 

 

#7 21.07.2012 18:00:01

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: Moto vs CHKO


foxdive:
Řešil to tu nedávno:
http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=6051

 offline 

 

#8 21.07.2012 19:29:33

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Moto vs CHKO


Jawson:

Podle čeho Vás našli?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#9 21.07.2012 20:14:56

ktm 350
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1470
Založená vlákna
Místo: Někde v lese,,Pohoř
Motorka: Momentálně na prodej
Věk: 15
Tel: 604519929
6 0

Re: Moto vs CHKO


kurwa no tak takoví lidé by měli být všude  ano2  ano 

Editoval ktm 350 (21.07.2012 20:16:39)


Není ostuda spadnout ,ale zůstat ležet !!!

 offline 

 

#10 21.07.2012 20:35:45

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: Moto vs CHKO


pěkné,já bych asi taky trnul hrůzou  a31 ale jde vidět,že to začíná a zase končí u lidí,nic víc,nic míň  ano 
když jsem jel dnes kolem Paskova (Biocel) a viděl,kolik je tam posekaných tun dřeva/stromů,škoda mluvit............... bliz2 

 offline 

 

#11 21.07.2012 21:30:43

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Moto vs CHKO


slugger:

No podle těch fotek a ptal se místních.. neutral 

Strejda-GC:

Jojo..Jinak v Paskově to tam je mazec ta pila nebo co to tam je no.. ano2 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#12 21.07.2012 21:44:59

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Moto vs CHKO


Jawson:
Jo on měl Vaše xichty?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#13 21.07.2012 21:46:50

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Moto vs CHKO


slugger:

Jojo..


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#14 21.07.2012 22:05:28

Lag3r
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 184
Založená vlákna
Místo: Rožnov pod Radhoštěm
Motorka: Ktm 17,Honda XR 400 98,Gilera 500 Dakota
2 0

Re: Moto vs CHKO


A proto nikdy nezastavuju  smile 

 offline 

 

#15 22.07.2012 13:37:20

Fru
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 777
Založená vlákna
Místo: Doma
Motorka: Kawasaki KX 250
Věk: 24
Tel: 158
2 0

Re: Moto vs CHKO


Fuj haluz jak prase děkuj tomu pánu, kdyby tam byl nějaký blb nasype ti 60. stop2 

 offline 

 

#16 22.07.2012 15:12:05

Jawson
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1668
Založená vlákna
Místo: Znojmo
Věk: 24
2 0

Re: Moto vs CHKO


Fru:

No jo..Mohl by aji 100 že... big_smile 


FULL GAZ..!
Ride fast or be last..
Není důležité mít omezovač v motorce,ale v hlavě..

 offline 

 

#17 22.07.2012 15:16:17

Mar_o-46
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 214
Založená vlákna
Motorka: Honda XR400
Věk: 20
0 0

Re: Moto vs CHKO


No 50+, to už je fakt dobrá palba za to, že někdo projel CHKO..musím si dávat majzla, kde jezdit !!! 


Full Gass

 offline 

 

#18 22.07.2012 15:27:54

jarinoo
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 21
Založená vlákna
Místo: Blansko
Motorka: Husqvarna TE300i , CB900F
Věk: 40
0 0

Re: Moto vs CHKO


zdarec,

Já bydlím v podstatě na hranici moravského krasu, snažím se vyhýbat této lokalitě, ale někdy když člověk bloudí a hledá nějakou cestu ze které se vyklube vykácenej palouk tak nic nenadělá. jednou sem jel taky nevědomky do slepé, po cestě sem potkal myslivca a rozhazoval rukama, nic, přidal sem a hrr dál. no ale konec cesty a stráň dolů, co teď, věděl jsem že zpět je to kolem něj, tak sem zatahl mašinu za strom a šel se podívat jestli to nepujde někde stáhnout. nic nikam kopec jak blázen. tak jsem se vrátil a ejhle, milej mysliveček už chodil kousek odemě a hledal mě. Věděl hajzlík, že to nikam nevede. Po chvíli mě samozřemě našel, tak sem dělal, že se v tom vrtám big_smile No a normálně ten debil měl ruky na pušce a co tam dělám, že na mě mával, že tam nemám jezdit! Že zavolá policajty a kde mám značku, jak tak můžu jezdit a celou dobu se držel odemě a ruky na pušce - no magor! Tak sem dělal taky blbýho, že to tady neznám, že jedu za kamošem na chatu co byly kosek od tam .. Naštěstí borec vychladl a po chvíli dohadování sem ho ujistil,že už tam nikdy nepojedu a on mě dokonce vysvětlil cestu kama se dostanu k chatám a jel sem pryč. Štěstí v neštěstí. Taky ve mě byla malá dušička ...

Ponaučení na závěr: zatloukat, zatloukat a když se na to přijde tak zatloukat smile
Varianta 2: vůbec takovejm hovadům nezastavovat!!!


plnej, a jeď  !!!

 offline 

 

#19 22.07.2012 17:10:24

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Moto vs CHKO


Přesně tak, nezastavovat, SPZ nečitelnou, nebo žádnou a nesundavat kýbl...
Pak Tě nikdo nedohledá. A ikdyby jedna bába povídala, že seš to ty co tam jezdí, tak Ti to nikdo nedokáže. Já osobně když někoho vidím, tak vybírám jinou cestu, nebo se i klidně otočím, s blbcem je těžká řeč a nějak si nedovedu představit, že by mě někdo schodil z motorky usch . To bych měl asi větší problém. Je vůbec takovej ochránce něco jako veřejnej činitel?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#20 22.07.2012 17:29:04

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: Moto vs CHKO


Jawson ty o těch svých příhodach mužeš napsat jednou povídky  usch 
Nevímjak je to s tím fotakem ale kuwa mě nesmí vyfotit vlastní otec natož abych se nechal fotit někym cizím na to podle mě nema pravo a když už tě vyfotí tak jeho material přeci nemuže byt použit jako  usvědčující protože jednak neměl svolení tě fotit a nevím co je na tom pravdy pokud ma byt fotka usvědčující material tak fotak se kterým to bylo foceno musí mít tuším říkali digi zamek tak by to mohl někdo objasnit. mě někdo cizí fotit takmu ten fotak nasekam na nudličky a klidně třeba na koupališti.


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů