Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#1401 17.07.2014 17:42:29

cita29
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300
Věk: 18
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


lečo, C.J. - jooo to je ono, já věděl že už jsem to někde viděl  lol 


2 tempi prestazione cool

 offline 

 

#1402 17.07.2014 19:04:59

MartinXR
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 283
Založená vlákna
Motorka: FE450
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


tyhle husy už podle mě přešly do historie, já sem prodával TE410E ,r 99 v roce 2007 za 47,  to byla nedobitá voňavka, 78 je tůze moc a11 

 offline 

 

#1403 18.07.2014 03:16:35

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


lečo: nejvice mi dostal jeden radil ve vlakně "moje prislovy-dokud jede nehrabat!" a31 těch perel tam má více!


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#1404 19.07.2014 22:56:43

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


http://www.motoinzerce.cz/motorky/gas-g … c-300.html

kdyby chtěl jet někdo pro tohle, tak mě napište SZ. Je na tom všechno, ale opravdu všechno špatně. Na píst najeto 170mth a31 Komplet spotřebák - dva roky na to nikko nesáhl - (vidle tečou fest aniž by je někdo zmáčkl, navalený řidítka (renthal twinwall a ty něco vydrží),ložiska v řízení po smrti velká vůle, otázka, jestli pomůže výměna ložisek, oboje desky, obě kola - komplet gufera, ložiska, rozpěrky, přední kolo lítá jak na starým kotouču, prasklý stojánek, 15 motor - nutný píst, ojka, válec - + plechový tření, šustění, strašně pomalu padají otáčky, nedrží volnoběh, takže ještě minimálně poštelovat karbec. V inzerátu má 4000km, na místě 5000km apod a31  Pán je prostě úplný Andrsen ne 

 offline 

 

#1405 20.07.2014 07:01:06

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman: tyjo......na fotkach vypada skoro jako by na tom nikdo moc nelital...tak do toho by jeste zahucelo penez.....tu motorku znas z videni jo ? ale fakt hruza jestli je to tak jak rikas a nachyta se na to nekdo neznaly co chce terenku tak se mu ten motor muze rozletet pac kdo by delal vymenu pistu ojnice kdyz koupi moto za tolik penez hned....

 offline 

 

#1406 20.07.2014 07:02:22

jirka str.250
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 309
Založená vlákna
Místo: dlouhá loučka
Motorka: plyn plyn
Věk: 32
Tel: mám
0 20

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman:a to  píše toto .: lol  lol  lol 
Gas Gas EC 300 Six Days Mexico, Spolehlivá motorka ve výborném stavu, bez žádných nákladů, koupená nová 3/2012, první majitel, jeté hobby, pravidelný servis a údržba. heh2  heh2  heh2 

 offline 

 

#1407 20.07.2014 08:58:35

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


no bohužel jsem byl včera na výletě 520km poté, co mě borec poslal detailní fotky všeho, co jsem chtěl, a jediný problém byl v navaleném předním ráfku a motoru , resp. nájezdu mth (bez výměny pístu). Byl jsem ochotný risknout, že bude v čudu i válec (ovalita), inzeroval 4500km. Nakonec jsme se po prohlídnutí fotek dohodli, že mě za to dám max. 91000 s čímž souhlasil. Opakovaně mě ujišťoval, že je vše naprosto OK s tím, že tam pojedu takovou dálku a bude tam bugr, jestli něco.  Dokonce jsem mu řekl, že jestli to teda bude na místě tak supr, dám mu ještě jeden tácek.

Realita bohužel úplně jiná. Poté jsem mu na místě sepsal materiál nutný k zprovoznění do normál stavu 9100 za ceny dílů z druhovýroby s tím, že práci si budu dělat sám. 9100,-, tak po dlouhém přemýšlení vše uznal a šel na 80,-. Je dost olítaná, na foto to není vidět, ale už mě nebaví pořád někde jezdit, chtěl jsem to vzít dokud pán nenadrbl motor. Bylo zcela zřejmé, že to chce totál GO. Pokud někomu vyhovuje cena 80, a´t pro ni jede. Chtěl jsem ještě slevu, protože podle mě nebude nikasil stačit, ale bude potřeba koupit válec (12 táců??? nevím). Na to už nechtěl slyšet, bylo vidět, že to na něho bylo moc rychlé. Snažil jsem se mu to na místě vysvětlit, všechno sepsal, odkýval, uznal, ale požadovaná cena stejně neodpovídala stavu. Od začátku do konce lež. Dokonce jsem mu nabídl, že jestli to um opravit levnějí, ať to udělá a doveze na revanž motorku ke mě, já to zkouknu a vyplatím jím požadovanou původní cenu. Koukal na mě jak.... moc dobře věděl. Prostě ví, že přijede někdo méně zkušený, který neví kam se podívat a odveze to. Klasika pohádkář - Andrsen.


Nejvíc mě sere ten promrdaný čas, cesta po D1 je taky med, dálniční známka a fakt, že jsem zkazil kamošovi celý den volna - řídil dodávku, já to nemám jak odvézt.

jinak moto je dle VIN vyrobena 1/2011, má standardní doplňky sixdays - origo šusplech, origo chrániče chladičů - ty vypadají solidně. Borec to koupil tady u nás v TSS a od té doby na to nešáhl, jen jezdil, nic neměnil. Nejlepší když jsem se ho zeptal jak přes noc najel 500km, začal něco o tom, že to asi najel minulý víkend, a ty tlumiče se asi spustily z toho, že je to na slunci, bo to měl předtím v šopě ve stínu a31  a31 Dospělej chlap takhle žvaní od A do Z a31 

Ponaučení - už nikam nejedu, resp. ne dál než 50 km, nebo koupím novou, i kdybych na to už letos neměl sednout

 offline 

 

#1408 20.07.2014 09:15:27

MichalEXC
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 809
Založená vlákna
Motorka: 2T
Věk: 37
3 2

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Já včera koukal na tuhle. Ta vypadá taky skvěle...ale aby to nebylo podobný jako s tim Gasem  a30 

http://www.motoinzerce.cz/motorky/ktm/8 … 00-xc.html


Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně musí být silný.

 offline 

 

#1409 20.07.2014 09:21:24

puerteen
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 192
Založená vlákna
Místo: Frýdek - Místek
Motorka: Fantic TZ 300...PITMAXX 160, starší kolo v motard upravě
Věk: starší pan
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman: jenomze kdyby mu nekdo napsal ze to ma cenu 80 tak vypada jak nejveci curak na svete... na inzercy byla ktm 300exc sixdays 10 za 99 ja mu napsal 95 a nejak se nevyjadril...i tak je to silenost dat za 10tolik...

 offline 

 

#1410 20.07.2014 12:08:15

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


puerteen: mě je jedno kolik to stojí a co je to za rok, ale cena musí odpovídat stavu a když má někdo hujdu, ať ju jako hujdu prodá, já to vytuním a fertig.

 vyk!  vyk!  vyk!   Svým příspěvkem jsem nechtěl strhnout  nějaké diskuze, nebo litování. Sere pes, chlap je, to co je. Chtěl jsem jen varovat nějakého případného zájemce o tento konkrétní stroj, nebo jej alespoň připravit na realitu, případně někomu ušetřit cestu. To je vše smile 

 offline 

 

#1411 20.07.2014 12:17:52

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


puerteen napsal(a):

Ataman: tyjo......na fotkach vypada skoro jako by na tom nikdo moc nelital...tak do toho by jeste zahucelo penez.....tu motorku znas z videni jo ? ale fakt hruza jestli je to tak jak rikas a nachyta se na to nekdo neznaly co chce terenku tak se mu ten motor muze rozletet pac kdo by delal vymenu pistu ojnice kdyz koupi moto za tolik penez hned....

 ou2  Jestli je to jak říkáš..... Samozřejmě že to tak je, jinak bych se tady nedrbal s tím, abych se vůbec rozepisoval.  vyk! Nemám důvod tady nikoho špinit. Samozřejmě že jsem nasranej, ale píšu to tady naprosto objektivně.  Navíc tam se mnou byl další zdejší člen, to jen pro pořádek.

 offline 

 

#1412 20.07.2014 15:44:28

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman:

Příště zajed pro tuhle http://www.motoinzerce.cz/motorky/jawa/ … 0-559.html kladivo a tmel je základ při GO a jestli ho ukecáš o dvacet mín jak toho GG tak dostaneš motorku a ještě 15000Kč na cestu  ano  ano  ano 

 

#1413 20.07.2014 23:08:27

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman:

tak to je mazec ne  Takže zase parádní vejlet a31 

 offline 

 

#1414 21.07.2014 16:25:50

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek: asi jsem tě nepochopil ou2  Jestli jde o můj vejlet, tak problém byl v tom, že pán inzeroval úplně jiné kilometry, než měl na tachu a původně tvrdil, Jeho původní sdělení bylo na hraniční hodnotě, kde mohl být válec ještě třeba při slušném hobby ježdění dobrý, což jsem byl ochoten risknout tu cestu, ovšem realita na místě byla úplně někde jinde v tom, že to byl od pohledu dobytek, co na nic nesáhl za dva roky lítání a nájezd úmyslně snížil, aby se mu na to asi přijel alespoň někdo podívat.  Reál 169,9mth.

O strach nejde, ale normální borec, který zjistí, že mu majitel ve všem lže a motor zní jak zní, dělá co dělá tak už nemá chuť něco dál řešit. Pokud by byla cena adekvátně upravena dle stavu, nebyl důvod k panice a při vlastní opravě bych měl  jistotu, že všechno bude new a feš ano 

JInak zjištění slabého místa u GG  - ložiska v krku řízení, který měl brutálně byglajdaný každý kousek, na který jsem se byl podívat, zřejmě mizerné utěsnění.Nechápu, jak to nemůže ty lidi srat při pomalých jízdách, při brzdění apod..

A abych byl zcela objektivní, tak jediný ložiska na moto který byly dobrý, byly v přepáčku, které prý majitel pravidelně čistil a mazal. Ostatní asi v manuálu nenašel usch 

Editoval Ataman (21.07.2014 16:37:23)

 offline 

 

#1415 21.07.2014 18:09:10

VanDam
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 805
Založená vlákna
Motorka: EXC 350 SD 2017
Věk: 32
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

 offline 

 

#1416 21.07.2014 18:39:55

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


VanDam: Jestli chceš kupovat betu 450 tak si počkej .. kámoš bude prodávat jednu vymazlenou   ano 

 offline 

 

#1417 21.07.2014 20:14:15

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Nemyslím to nijak zle, stav a doplňky neřeším, to je věc každého soudruha, ale ten poslední koment mě zničil smile)))

http://motorky.bazos.cz/inzerat/36256205/Prodam.php

 offline 

 

#1418 21.07.2014 21:39:34

badyšot
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1375
Založená vlákna
Místo: Liberec
Motorka: 200 neposedných Kubíků
Věk: 45 už
7 6

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


VanDam:
Tuhle motorku neznám, ale zní to zajímavě. Osvědčený "držák" motor KTM a poladěný tlumiče, to by mohlo fungovat ano Tlumiče u nich v sériovém stavu nebyla nejsilnější stránka...

 offline 

 

#1419 21.07.2014 22:06:41

motoline.cz
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1428
Založená vlákna
Věk: 40
Tel: 724938355
10 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


jirka87 napsal(a):

Nemyslím to nijak zle, stav a doplňky neřeším, to je věc každého soudruha, ale ten poslední koment mě zničil smile)))

http://motorky.bazos.cz/inzerat/36256205/Prodam.php

ten airbrush....  a11   To bude zřejmě tuze chytrý chlap  usch 


Radši o dva takty míň, než o dvě kila víc.

 offline 

 

#1420 21.07.2014 22:10:35

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


motoline.cz:

airbrush jeste beru, ale ta "SPZ" vepredu je.....dabelska a30 


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů