Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#1301 19.06.2014 11:58:59

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


jojo, pohadky se meni, princip podvodu zustava.

Nahlasit to jako zavadny inzerat a po prdeli...Ovsem tim se nic nezmeni.

Zajimalo by me spise, jak by k tomu pristupovala PCR a ci je ve skutecnosti to aut vyfocene v inzeratu, kdyz ta RZ neni skryta. Bude nejaky chudak, nebo obrazky stahnute z jineho inzeratu...

 offline 

 

#1302 19.06.2014 12:01:08

Fireman
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 504
Založená vlákna
Místo: J.Č.
Motorka: KTM 525 exc
Věk: 32
Tel: 150
8 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


novej napsal(a):

Pracoval jsem v Ceské republice po dobu 1 roku, ale nemohl jsem se ucit cesky. Je to težký jazyk se ucit.
Jmenuji se Albert Rocio, je mi 37 let a žiji ve Španelsku. Jsem pracoval jako projektový manažer ve stavebnictví a minulý rok jsem pracoval v Ceské republice, kde jsem si koupil tento krásný auto. Potreboval jsem auto do práce.Auto je stále k dispozici pro prodej, vypadá jako nový, nikdy nebyl zapojen do žádné nehody, zabránil škodám a není predmetem leasingu nebo bankovním závazek. Motor beží hladce, skvelý stav a dobre udržované. Vuz má ceské doklady a veškerých daní placených v 09/2015. Mám všechny manuály, 2 náhradní klíce, název dokumentu. Vuz je pripraven ke schválení v Ceské republice, se všemi doklady a celní doklady, protože auto je a vždy byla registrována v Ceské republice, a nebude platit vyšší dane, aby registrovali vaše jméno.
Práve jsem dokoncil svuj projekt, a vrátil jsem se domu do Španelska. Ted jsem v Vigo, ve Španelsku a vzal jsem auto s sebou, aby ji udrželi, ale uvedomil jsem si, že musím prodat, protože jsem nucen platit príliš mnoho odpovednosti a je obtížné registrována zde. Snažil jsem se prodat auto tady ve Španelsku, ale jak to je zapsána v aute Ceské republice, takže tu nikdo nechce. Mohl bych dodat, že auto na vás, takže pokud máte zájem, dejte mi vedet.

Dekujeme Vám za spolupráci ,

S pozdravem Albert Rocio

 big_smile  Stejná zkušenost. Kolega z práce také odpověděl na inzerát jen tak ze zvědavosti. Téměř stejná odpověd. Dokonce nám byl ochotnej poslat VIN . Podle toho jsme zjistili majitele = samozřejmě někdo úplně jiný a z druhé strany republiky. Po trochu ostřejší odpovědi se už neozval a inzerát smazal. Praktika nějakej rok stará a věřím , že se vždy někdo najde a spálí.


Co shoří neshnije

 offline 

 

#1303 19.06.2014 18:54:12

Johny5
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 438
Založená vlákna
Motorka: Hsg TE 300
Věk: mládí dávno pryč
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Skáču dobře skáču rád.

 offline 

 

#1304 19.06.2014 18:58:46

Carlitos13
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 579
Založená vlákna
Místo: Ústí nad Labem
Motorka: 1090 adv r
Věk: 40
Tel: 731309504
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Johny5 napsal(a):

Koukněte na tento inzerát http://motorky.bazos.cz/inzerat/3586926 … 161820.php

ten už je tam asi 14dní,když jsme mu volali hned a chtěli C20,tak říkal že minim 5ks,tak jsme řekli že vezmem 8ks a a že prý nemá a cpal nám jine šlajsky,že jsou prý dobré a30 

 offline 

 

#1305 19.06.2014 19:16:25

Vencam666
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1077
Založená vlákna
Místo: sever Čech
Motorka: Yzf450, rmz 250
Věk: 46
Tel: Přenosný
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Janek napsal(a):

Tech 10, vypadaj pěkně, cena dobrá, ale menší vel.http://motorky.bazos.cz/inzerat/3572171 … estars.php

Huska 20 mth? http://www.motoinzerce.cz/motorky/husqv … c-450.html

Ten s huskou trochu přestřelil, 20 mh a11 

 offline 

 

#1306 19.06.2014 19:45:30

ZbyneKTM
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 601
Založená vlákna
Místo: Brno
Motorka: KTM EXC 525, Honda VTR 1000
Věk: 33
Tel: můj?:-)
1 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Tech 20mth bylo budto hrozne dravejch nebo se jim toho roku nejak nepovedla povrchova uprava kartru usch 

...a ramu a4 

Editoval ZbyneKTM (19.06.2014 19:46:20)


Enduro - I love this game:-)

KTM - Klub Týraných Mužůsmile

 offline 

 

#1307 19.06.2014 19:49:47

SethX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1353
Založená vlákna
Místo: Dubné
Motorka: KX500 93', KX250 89', YZ250
Věk: 37
6 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


d2ejazz napsal(a):

jirka87 napsal(a):

OooOoOOOOOo !!!! Tak toto ? Smysl mi to nedává, ale proč ne ano

http://www.motoinzerce.cz/motorky/cz/70 … -85-2.html

Někdy tuším loni jsem s ním mluvil, všechno krásná ruční práce, parádní stav, ale po položce cena jsem šel pro katalog nových harleyů, ... vyšlo by to na stejné peníze :-)

Kolik si za to řek??

 offline 

 

#1308 19.06.2014 20:17:27

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


ZbyneKTM:

Na svoji te 450 stejny rok mam  necely 4tis km a nemam to odreny skoro vubec.


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#1309 21.06.2014 07:59:33

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


náhodou jsem včera narazil na zajimavý inzerát na motorku, kterou jsem znal  smile 


tady koupil od slavného Peteho Betu za 60tisíc

http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=9315

a tady po roce už prodává za 75 tisíc

http://www.motoinzerce.cz/motorky/beta/ … t-450.html

nové prsíčka, pár nálepek a už to je s cenou jinde  big_smile 

 offline 

 

#1310 21.06.2014 14:58:21

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Normální.. Já se byl zrovna teď podívat ne jednu motorku, uvažoval jsem že si pořídím nějakou levnou silnici, místo jawky na dojíždění do práce..
Našel jsem inzerát, bez fotky, bez popisu, bez ceny.. Na email odpověděl cena 30-40tis, dobrý stav, měsíc po STK, bez problémů, po laku - byla odřena levá strana, jen odřená nic nebylo popraskané, nic se nelepilo.. V telefonu mi potvrdil že je v dobrém stavu, chtěl jsem vědět kolik má najeto - neví, ale jde se podívat, motorku má přes sebou. Hledá kde to na budíkách je, 3 startuje (pokaždé mu to chcípne), pak říká "už vím, tam vlastně nefunguje displej s kilometry, nevím kolik to mám najeto". Ptám se proč nefunguje, byly budíky rozbité při pádu? prý ne, asi nějaký závistivec na parkovišti do nich bouchl kladivem. Ptám se proč to po startu hned chcíplo, když to je stříkačka. Prý půl roku nejela. OK, neříkal jste že jste byl před měsícem na STK a před týdnem na motorce u nás v Hlučíně? "No to se ani nezahřálo." Říkám -- OK, jaká je cena? "No tak těch 30, když nefunguje to počítadlo km. " Dobrá, kdy můžu přijet? Klidně hned. - Dobrá, za 20minut tam jsem. Aha, tak já to říkal jen ze srandy, zítra odpo?. Říkám OK, v 17,00 končím dojedu. No nevím jestli už budu doma, dám ve tři vědět. OK. V 17,00 stále nic, tak mu volám - je, já zapomněl, mi to nesedí. Můžete hned zítra ráno? Zavolám Vám hned jak budu v garáži. Kolega v práci mi nadává, že jsem kokot, když mi do telefonu lže a já stejně se chci jet podívat.. Říkám - je to 11km odtud, prostě se jen podívám.. Ale kolega měl pravdu  lol  Ráno samozřejmě stále nic, neozval se. V 10,45 jsem to nevydržel a volám mu - "no já to nestíhám, ozvu se vám.." V 12,40 volá že můžu dojet. Motorka z dálky OK, pěkný perleťový lak. Ptám se jak vypadala nádrž před lakem? byla pomačkaná? Ne, vůbec. Tak se ptám - a proč se tady loupe nový lak i s kusem tmelu? "Byly důlky asi po kroupách, tak se to asi tmelilo.." Obuté nehomologované sjeté sliky.. Pravý přední tlumič celý od oleje, teklo gufero - říkám mu, vyloženě jsem se na tlumiče ptal a tvrdil jste že jsou OK, netečou.. "Aha, toho jsem si nevšiml, asi to začlo teď.." Dívám se jen tak zevrubně - plasty lepené, ale původní, svařované lešení budíků, strašně prasácky, svařovaný ocelový držák budíku, ještě prasáčtěji, nic neobroušené, nenatřené, rezavé. Aspoň se to nesnažil maskovat.. 50% šroubku nepůvodních a rezavých. Budíky rozšlehané úplně a jen trochu povařené, aby držely v celku, tachometr nefunkční, neměl ani rafičku, sklíčka obou budíků rozbité, oba LCD displeje nefunčkní, jel jen otáčkoměr.. Se ptám - to prošlo STK ? "Jo, bez problémů.." Přední světlo zezadu celé povařené, prostě motorka dostala ránu na předek. Blinkry takové černé mini blinkry, drátky jen zauzlované, ani nezaizolované, eletrika tam jen tak visela, při otočení na plný rejd by ji tlumiče urvaly,  chyběla část kapoty, klín a takové Učko co spojuje vepředu boční plasty. Ovladače na řídítkách prodřené po pádu skrz, ale funkční. Plexi na první pohled OK, na druhý pohled dole uštípané úchyty, drží na třech šroubcích. Chybí tlumič řízení, který tam v sérií byl, po pádu  urvaný jeho úchyt z rámu, opět prasácky navařen zpět. Na rámu karbonové kryty, takže nešlo vidět jestli rám někdy něco schytal. Víka motoru úplně zbroušené, levé vařené. Když kontroluju číslo motoru, tak si všímám že z pod nádrže vytéká benzín a teče po motoru a kyvce.. Zvedli jsme nádrž a naštěstí jen nedotažená hadička, po laku to prostě blbě složili a nevšiml si toho do teď . Zadní brzdové desky nahoře 5mm obložení, dole kov na kov, zřejmě nakřivo třmen, asi dostal ránu. No asi jsem blázen ale pořád jsem neutíkal, protože motor běžel nádherně, fakt jak nový, lépe než na mé bývalé a ještě novější GSXR. Kotouče původní téměř bez opotřebení, max 30-40tis km. Pořád jsem si říkal, že jako základ to je dobré a myslel jsem si, že musí uznat, že když jsem našel tisíc chyb, které zapřel a o některých úmyslně lhal, že sleví, že dám max 25tis a to bych byl ještě blbec. A v tom přišla třešnička - pod 35tis nejdu.. To už jsem se málem válel smíchy. Včera jste říkal že cena 30 a že je to jen o domluvě. "No mají mi přijet dneska ještě dva kupci, je o to zájem.."


 lol  lol  lol  Tohle prostě nevymyslíš  lol  Už jsem kupoval nebo asistoval při koupi 25-30ti motorek, ale tohle bylo zatím The BEST  lol 

 offline 

 

#1311 21.06.2014 16:11:05

motohellrider
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2025
Založená vlákna
Motorka: gasííík
3 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


C.J.:

Mas fota? Fakt peklo lol 

 offline 

 

#1312 21.06.2014 18:02:52

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Fotky nejake jsem udelal, ale mam obavy ze na fotkach to tak nevynikne big_smile detaily jsem nefotil, ale az budu doma tak neco poslu. smile

 offline 

 

#1313 21.06.2014 18:43:21

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Tlumiče tekly...Aha, to muselo začít teď big_smile Jedn aperla za druhou...

Lisk mu přes rypák ... krev...Vy jste mě praštil a teče mi krev !

To né, to už bylo big_smile

 offline 

 

#1314 21.06.2014 19:10:23

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


C.J. napsal(a):

Normální.. Já se byl zrovna teď podívat ne jednu motorku, uvažoval jsem že si pořídím nějakou levnou silnici, místo jawky na dojíždění do práce..
Našel jsem inzerát, bez fotky, bez popisu, bez ceny.. Na email odpověděl cena 30-40tis, dobrý stav, měsíc po STK, bez problémů, po laku - byla odřena levá strana, jen odřená nic nebylo popraskané, nic se nelepilo.. V telefonu mi potvrdil že je v dobrém stavu, chtěl jsem vědět kolik má najeto - neví, ale jde se podívat, motorku má přes sebou. Hledá kde to na budíkách je, 3 startuje (pokaždé mu to chcípne), pak říká "už vím, tam vlastně nefunguje displej s kilometry, nevím kolik to mám najeto". Ptám se proč nefunguje, byly budíky rozbité při pádu? prý ne, asi nějaký závistivec na parkovišti do nich bouchl kladivem. Ptám se proč to po startu hned chcíplo, když to je stříkačka. Prý půl roku nejela. OK, neříkal jste že jste byl před měsícem na STK a před týdnem na motorce u nás v Hlučíně? "No to se ani nezahřálo." Říkám -- OK, jaká je cena? "No tak těch 30, když nefunguje to počítadlo km. " Dobrá, kdy můžu přijet? Klidně hned. - Dobrá, za 20minut tam jsem. Aha, tak já to říkal jen ze srandy, zítra odpo?. Říkám OK, v 17,00 končím dojedu. No nevím jestli už budu doma, dám ve tři vědět. OK. V 17,00 stále nic, tak mu volám - je, já zapomněl, mi to nesedí. Můžete hned zítra ráno? Zavolám Vám hned jak budu v garáži. Kolega v práci mi nadává, že jsem kokot, když mi do telefonu lže a já stejně se chci jet podívat.. Říkám - je to 11km odtud, prostě se jen podívám.. Ale kolega měl pravdu  lol  Ráno samozřejmě stále nic, neozval se. V 10,45 jsem to nevydržel a volám mu - "no já to nestíhám, ozvu se vám.." V 12,40 volá že můžu dojet. Motorka z dálky OK, pěkný perleťový lak. Ptám se jak vypadala nádrž před lakem? byla pomačkaná? Ne, vůbec. Tak se ptám - a proč se tady loupe nový lak i s kusem tmelu? "Byly důlky asi po kroupách, tak se to asi tmelilo.." Obuté nehomologované sjeté sliky.. Pravý přední tlumič celý od oleje, teklo gufero - říkám mu, vyloženě jsem se na tlumiče ptal a tvrdil jste že jsou OK, netečou.. "Aha, toho jsem si nevšiml, asi to začlo teď.." Dívám se jen tak zevrubně - plasty lepené, ale původní, svařované lešení budíků, strašně prasácky, svařovaný ocelový držák budíku, ještě prasáčtěji, nic neobroušené, nenatřené, rezavé. Aspoň se to nesnažil maskovat.. 50% šroubku nepůvodních a rezavých. Budíky rozšlehané úplně a jen trochu povařené, aby držely v celku, tachometr nefunkční, neměl ani rafičku, sklíčka obou budíků rozbité, oba LCD displeje nefunčkní, jel jen otáčkoměr.. Se ptám - to prošlo STK ? "Jo, bez problémů.." Přední světlo zezadu celé povařené, prostě motorka dostala ránu na předek. Blinkry takové černé mini blinkry, drátky jen zauzlované, ani nezaizolované, eletrika tam jen tak visela, při otočení na plný rejd by ji tlumiče urvaly,  chyběla část kapoty, klín a takové Učko co spojuje vepředu boční plasty. Ovladače na řídítkách prodřené po pádu skrz, ale funkční. Plexi na první pohled OK, na druhý pohled dole uštípané úchyty, drží na třech šroubcích. Chybí tlumič řízení, který tam v sérií byl, po pádu  urvaný jeho úchyt z rámu, opět prasácky navařen zpět. Na rámu karbonové kryty, takže nešlo vidět jestli rám někdy něco schytal. Víka motoru úplně zbroušené, levé vařené. Když kontroluju číslo motoru, tak si všímám že z pod nádrže vytéká benzín a teče po motoru a kyvce.. Zvedli jsme nádrž a naštěstí jen nedotažená hadička, po laku to prostě blbě složili a nevšiml si toho do teď . Zadní brzdové desky nahoře 5mm obložení, dole kov na kov, zřejmě nakřivo třmen, asi dostal ránu. No asi jsem blázen ale pořád jsem neutíkal, protože motor běžel nádherně, fakt jak nový, lépe než na mé bývalé a ještě novější GSXR. Kotouče původní téměř bez opotřebení, max 30-40tis km. Pořád jsem si říkal, že jako základ to je dobré a myslel jsem si, že musí uznat, že když jsem našel tisíc chyb, které zapřel a o některých úmyslně lhal, že sleví, že dám max 25tis a to bych byl ještě blbec. A v tom přišla třešnička - pod 35tis nejdu.. To už jsem se málem válel smíchy. Včera jste říkal že cena 30 a že je to jen o domluvě. "No mají mi přijet dneska ještě dva kupci, je o to zájem.."


 lol  lol  lol  Tohle prostě nevymyslíš  lol  Už jsem kupoval nebo asistoval při koupi 25-30ti motorek, ale tohle bylo zatím The BEST  lol 

seš frajer a2 já se znám a ve fázi nalezení půlky závad co ty bych se dotázal, jestli si jako dělá prdel, že mě cvakne cestu. Při špatném pohledu bych se asi jen rozhlédl a..... Takovýhle zmrdi si ještě foukají jací jsou frajeři, že na to mají další dva kupce. Když viděli moto jen z dálky, ale kdo to pak skutečně koupí - nikdo. Ty jsi jel kousek, ale při představě, že jedu třeba 250km a s vozíkem s tím, že je vše v cajku, a na místě se to má jen potvrdit, pak halt jeden musí padnout a13 Buď já - infarkt, nebo on- KO usch i když to samozřejmě není ideální řešení a26 

 offline 

 

#1315 21.06.2014 20:18:37

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Ataman : "při představě, že jedu třeba 250km a s vozíkem s tím, že je vše v cajku, a na místě se to má jen potvrdit, pak halt..."

Neodjel bych dokud by to cestu nezaplatil. Případně bych mu omylem o tu motorku zavadil mikinou a asi by spadla ze stojanu.

Toto musí každý rozumně myslící člověk pochopit, že by taková reakce nebyla ničím neobvyklým a rozhodně ne agresivní a nefér. Protože pokud je člověk alespoň trochu normální, tak buď teda neinzeruje takto, nebo alespoň na místě schová hlavu do dlaní - řekne si : "jsem kokot" a tu cestu teda zaplatí...Ale moc tomu nevěřím. Je to přesně jak píšeš : " si ještě foukají jací jsou frajeři, že na to mají další dva kupce "

To už mě napadá jen - no dobře, tak kurva přece jsem nejel zbytečně. Já to teda možná vemu, jdu to projet...Hned za brankou - jéééé, sorry, mě to spadlo, teď už to nechci, čau big_smile big_smile big_smile

 offline 

 

#1316 21.06.2014 20:25:09

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Od začátku to bylo podezřelé, inzerát bez jakéhokoliv info, bez ceny, bez fotky.. Nebýt to místní, tka na to ani neodpovídám.. Takže jsem to od začátku čekal .Ale co mě fakt dorazilo, že jsme byli po telefonu dohodnutí na 30 a dohoda a na místě řekne pod 35 nejdu  lol 

 offline 

 

#1317 21.06.2014 22:56:07

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


C.J.:

Jardo, tvoje tolerance nezná meze  heh1 hoď odkaz, který to je inzerát

 offline 

 

#1318 21.06.2014 23:33:31

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


C.J.: Srat na nej za 35-40 koupis celkem hezkou silnici -ja pred mesicem koupil celkem hezkyho Fazera 600 za 35. Byl sice lakovanej po klouzacce ale je ready a moto je to moc prijemny  ano2 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/2086_20140607_175534.jpg

Editoval twinkam (23.06.2014 11:47:36)

 offline 

 

#1319 22.06.2014 08:00:13

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


C.J.:
Něco podobného jsem párkrát zažil jako doprovot při koupi,jednou dokonce 400Km tam a dalších 400Km zpět.Proto já pro motorku nejedu nikam dál,max tak do 50Km a to už ji musím hodně chtít  usch  usch Protože dát 2000Kč za benzín plus den volna a ještě bejt tejden nasranej za to nestojí skoro žádná.Ty to máš v pohodě skoro za barákem tak nad tim můžeš mávnout rukou.Ale takovej trotl pokud naláká někoho z daleka je fakt zralej na přeshubu  a2  a2  a2 

 

#1320 22.06.2014 10:21:37

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Strejda-GC napsal(a):

C.J.:

Jardo, tvoje tolerance nezná meze  heh1 hoď odkaz, který to je inzerát

http://autobazar.avizo.cz/suzuki-gsx-r-750-9921388.html

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů