Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)

#981 28.03.2014 14:10:55

Zobák310
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 848
Založená vlákna
Místo: Jihlava
Motorka: KTM 350
Věk: 1989
5 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


novej:

Tak tohle je vazne extrem  lol  lol prazdny obaly od vonavek atd. Fakt sila lol 


Nejde o to zvítězit, ale zůčastnit se.

 offline 

 

#982 28.03.2014 14:23:27

jirka87
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1678
Založená vlákna
Místo: :
20 16

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Co obaly...ale ty kecy kolem big_smile

Mám zapalovače..malé, i velké..no různé. A zapalují ! big_smile

K zesrání  a1   Zřejmě vyklouzl připitému porodníkovi v den D z rukou na dlaždičky...Pád přibrzdila pouze na max natažená pupeční šňůra, takže se jen klepl o čelíčko, ale i tak to nechalo následky big_smile

Hlod dne :

"cena 100kč nebo dohodou smile.Mohu ho dát i za 99kč ale cením si ho na 100kč smile"

Prodej dne : http://ostatni.bazos.cz/inzerat/3246411 … -Tiger.php

Editoval jirka87 (28.03.2014 14:26:15)

 offline 

 

#983 28.03.2014 14:25:50

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Zobák310:

já mu napsal že to bmw je moje a kolik dá a on na to, kolik si představuju a jestli dám slevu :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

 offline 

 

#984 28.03.2014 14:30:01

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


xfany:

napíšu mu že mu dám slevu 10 tis, i když jsme o ceně zatím nemluvili, tem bude nadšenej :-))

 offline 

 

#985 28.03.2014 14:49:00

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


xfany napsal(a):

quix napsal(a):

xfany napsal(a):


A zitra prida na dily audi TT  lol 

Tak tímto se ti Ditrow omlouvám, došlo k nedorozumění, nevěděl jsem, že jsi obchodník s použitými díly, Fanda mi to osvětlil...i tobě díky Fanouši  lol 

Uz je online...ti to vysvetli sam, pockej!!!!

V prvé řadě by to měl vysvětlit mně. Já koupil tento chránič od foxdive a Ditrovovi jsem ho zapůjčil v dobré víře na okopírování, když nepochodil u chemičky. Odesílal jsem ho asi 5.3.2014.
Jeho odpověď: super dekuji hned jak to dojde ficim stim na laser a odeslu zpatky
Jako bonus mi chtěl poslat ještě testovací kousek, že bude posílat report, jak se to vyvíjí.
Od té doby nic, včera večer jsem zaregistroval tento inzerát a začla se mi vařit krev.
Pokud je to opravdu ten můj, tak potěš koště a13 

 offline 

 

#986 28.03.2014 15:00:22

MotoDriver
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1792
Založená vlákna
Místo: Mechov
Motorka: 250f
Věk: 40 a víc
Tel: mám
13 0

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Zatím si závěry nedělám,počkám na vysvětlení od Ditrow,ale  key  a14  ?

Začalo to zde?

http://www.offmoto.com/viewtopic.php?id=10036

tak,žeby další pokračování,to už je na  oko1 


Je to barva, kterou mám prostě rád
Modrá je dobrá, už je to tak.

 offline 

 

#987 28.03.2014 17:34:58

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


viteka 32:

Tondo, fakt sorry ale kdyby si nebyl aktivní blbec a nesral se do toho, tak se to nestane  ne 
proč myslíš, že jsme mu asi nedali ten kryt ???když se ukázalo že to chce na kšeft, tak jsem celou akci zrušil a napsal jsem i Romanovi (Quix) že si objednám kryt pro sebe, protože s tím chcou kšeftovat a dostal jsem za odměnu nový typ  ano 
tak teď jsem zvědav co na to řekne Ditrow ne  kurwa a ještě takový trapný inzerát si dá  a31 
teď tu na Ostravě budem vypadat jak šmelináři všichni  roll 

 offline 

 

#988 28.03.2014 17:55:09

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Strejda-GC napsal(a):

viteka 32:

Tondo, fakt sorry ale kdyby si nebyl aktivní blbec a nesral se do toho, tak se to nestane  ne 
proč myslíš, že jsme mu asi nedali ten kryt ???když se ukázalo že to chce na kšeft, tak jsem celou akci zrušil a napsal jsem i Romanovi (Quix) že si objednám kryt pro sebe, protože s tím chcou kšeftovat a dostal jsem za odměnu nový typ  ano 
tak teď jsem zvědav co na to řekne Ditrow ne  kurwa a ještě takový trapný inzerát si dá  a31 
teď tu na Ostravě budem vypadat jak šmelináři všichni  roll 

Měl jsem o tobě lepší mínění, ale je vidět, že taky si nevidíš do huby. ne  Co mně tu nadáváš do blbců, to si nech pro jiné maníky ne 
Nebyla řeč o žádném kšeftu, klidně si mohl koupit 1 kus od výrobce a obšlehnout ho, nemyslíš? Tady bychom se měli snažit jeden druhému pomoci a vyjít vstříc ano 
Bohužel všem asi nejde o stejnou věc, ale k tomu by se měl vyjádřit Ditrow. online tu byl už několikrát a určitě si přečetl téma.
Osobně jsem se ničím neprovinil, byla jen snaha pomoci, když mne Ditrow oslovil, u každého druhého bych postupoval stejně.

 offline 

 

#989 28.03.2014 18:17:02

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


viteka 32 napsal(a):

Měl jsem o tobě lepší mínění, ale je vidět, že taky si nevidíš do huby. ne  Co mně tu nadáváš do blbců, to si nech pro jiné maníky ne 
Nebyla řeč o žádném kšeftu, klidně si mohl koupit 1 kus od výrobce a obšlehnout ho, nemyslíš? Tady bychom se měli snažit jeden druhému pomoci a vyjít vstříc ano 
Bohužel všem asi nejde o stejnou věc, ale k tomu by se měl vyjádřit Ditrow. online tu byl už několikrát a určitě si přečetl téma.
Osobně jsem se ničím neprovinil, byla jen snaha pomoci, když mne Ditrow oslovil, u každého druhého bych postupoval stejně.

Tondo přemýšlej trochu roll  sám si napsal do našeho tématu, že máš kryt doma, nikdo tě o to neprosil, nikdo ti nepsal, to že ti pak napsal Ditrow a nevím s jakou pohádkou asi něco znamenalo, ne?! proč ho nedostal od nás když bydlí pár km, takhle ho měl od někoho kdo bydlí 100km, to je logika jak cyp  ne 
můžeš mít o mě mínění jaké chceš, ale pomoc a pomoc je kurwa rozdíl, tohle si fakt netrefil............

 offline 

 

#990 28.03.2014 18:29:16

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


tak vam sem davam me vyjadreni
udelal jsem 5ks ze silnejsiho a lepsiho materialu a mam pevnejsi valecky jeden zustava mi 2jsou rozdane 1 pro viteku odesilam v pondeli i s jeho orginalem a tento mi zbyl inzeraty jsem stahnul pouze sem chtel at se mi vrati aspon neco malo z investice ale to uz je sumak stejne nebyl zajem takze pokud ten jeden nekdo chce at tady napise v pondeli jdu odesilat vitekovi, tak ten kus navic zaslu komukoli kdo bude chtit
navic na laser jsem to daval stom at to upravi at to vypada jinak  jenze nebyl cas tak mi to ti voli udelali uplne stejne ale jestli jsem ri nekomu ublizil nebo sebral zisk klidne za tech 5 vyrobenych kusu zaplatim jako za orginal tomu komu jsem timto zpusobil nejakou skodu
a pro chytraky motorka je hotova v nedeli si pro ni jedu (jen reakce na to ze jsem ji rozprodal)
tak prosim ted me muzete ukamenovat

Editoval Ditrow (28.03.2014 18:51:38)

 offline 

 

#991 28.03.2014 19:09:23

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


viteka 32:


zdrzelo se to na laseru 14dni ale vse jsem ti psal do zprav jak se ted tak divam tak v odeslanych to nemam sad

 offline 

 

#992 28.03.2014 19:31:04

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


A zitra prida na dily audi TT  lol

a o vikendu jeste seat leon tdi bmw e 60 a m5 e39 wink

 offline 

 

#993 28.03.2014 19:39:47

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


viteka 32:
dva krat jsem ti psal sz......nedoslo ti nic

 offline 

 

#994 28.03.2014 19:54:00

viteka 32
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3345
Založená vlákna
Místo: Kocábov
Motorka: Beta 525 RR, Suzuki VS 800 Intruder
Věk: 54
Tel: mám
18 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


benny:

Až dneska, ale problém byl určitě na mé straně, měl jsem plnou schránku ne 

 offline 

 

#995 28.03.2014 20:54:52

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Strejda-GC napsal(a):

viteka 32:

Tondo, fakt sorry ale kdyby si nebyl aktivní blbec a nesral se do toho, tak se to nestane  ne 
proč myslíš, že jsme mu asi nedali ten kryt ???když se ukázalo že to chce na kšeft, tak jsem celou akci zrušil a napsal jsem i Romanovi (Quix) že si objednám kryt pro sebe, protože s tím chcou kšeftovat a dostal jsem za odměnu nový typ  ano 
tak teď jsem zvědav co na to řekne Ditrow ne  kurwa a ještě takový trapný inzerát si dá  a31 
teď tu na Ostravě budem vypadat jak šmelináři všichni  roll 

strycu ty si tez herec jako krava big_smile radsi nechtej at tu prekopiruju tve zpravy big_smile asi by se divilo hodne lidi wink jak si mi tam brecel zes chudak poslal prachy predem a nic se nedeje a jak uz je to dlouho;) a ze mu to patri atd atd wink ja jsem nekde rekl ze stim chci kseftovat??? hmm ze otom nevim ten brutalni vyvar by mi nepokryl ani cigara na jeden den ;)radsi dovezu auto a nemusim 14dni hnout prstem a valet se doma v posteli se starou!!!  tak se vzpamatuj smile a cos mi to psal ohledne komaxitu?? ze to zvedne poptavku? ze na to lidi slysi?? udelej si poradek ve svem majaku nez neco napises wink ze na net bys to nedaval ze se to rozkrikne mezi lidma samo wink hlavne ze ses na to tesil jak maly kluk wink ale jak ti dosla posta tak naaajednou otocka o 180stupnu a uz semnou nechves nic mit protoze sem kseftar a ojebavac!! zbyl mi jeden kus!!! jeden jediny, zbytek jsem rozdal a jeden ma slibeny C.J.!! a na inzerci jsem ho dal jen z duvodu at se mi vrati prachy aspon za ty srouby! timto se Quixovi hluboce omlouvam a tech 5 zkopirovanych kusu ti klidne zaplatim v plne tve cene.
viteka32 psal jsem ti asi 3 zpravy v prubehu te doby do ted jak to vypada a bylo mi divne zes ani na jednu zpravu neodepsal a napsal jsi az dnes a psal jsem i to ze se to zdrzi na laseru jestli jses schopen pockat
v pondeli ti odesilam original ktery jsi mi zaslal plus vypalek odeme o kterem jsme se bavili ze ti zaslu a jeste mi napis co pijes at muzu zaslat nejaky bonus za zapujceni

Editoval Ditrow (28.03.2014 21:15:51)

 offline 

 

#996 28.03.2014 21:29:32

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Jsou to veci mezi nebem a zemi lol 
Uz to zacina byt zase offmoto,vlakna jdou svym vlastnim smerem lol  ano 

 offline 

 

#997 28.03.2014 21:41:04

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


quix napsal(a):

Ditrow napsal(a):

tak vam sem davam me vyjadreni
udelal jsem 5ks ze silnejsiho a lepsiho materialu a mam pevnejsi valecky jeden zustava mi 2jsou rozdane 1 pro viteku odesilam v pondeli i s jeho orginalem a tento mi zbyl inzeraty jsem stahnul pouze sem chtel at se mi vrati aspon neco malo z investice ale to uz je sumak stejne nebyl zajem takze pokud ten jeden nekdo chce at tady napise v pondeli jdu odesilat vitekovi, tak ten kus navic zaslu komukoli kdo bude chtit
navic na laser jsem to daval stom at to upravi at to vypada jinak  jenze nebyl cas tak mi to ti voli udelali uplne stejne ale jestli jsem ri nekomu ublizil nebo sebral zisk klidne za tech 5 vyrobenych kusu zaplatim jako za orginal tomu komu jsem timto zpusobil nejakou skodu
a pro chytraky motorka je hotova v nedeli si pro ni jedu (jen reakce na to ze jsem ji rozprodal)
tak prosim ted me muzete ukamenovat

No jasně, dělej tu z nás ještě větší koko.., tu pohádku o prodané motorce si k inzerátu psal, protože máš přebytek bujný fantazie?? Zkus ji vybít při psaní pohádek pro děti a ne pro klamání kupujících a ostatních členů fóra, bude to pro všechny prospěšnější....proč si kryt nenabídl na zdejším bazaru? Ani nechci vědět, jakým způsobem klameš potenciální zájemce o koupi tvých dovozených aut, stočené km, zděděné auto po dědovi??  a31  a31 

stacet fakt nestacim vetsinou vozim s origo serviskou a po dedovi taky neprodavam wink nechavam i zelene znamky na prednich oknech s emisni tridou wink a do inzeratu pisu dovoz DE. proc jsem to nenabidl tady? protoze by z toho mohl byt pruser?? jo to bude ono proto jsem posledni kus stahnul a radsi ho nekomu daruju na tomhle kousku nerezi fakt nezbohatnu navic je kolem toho docela litani a ten onen jeden posledni kus jsem nabidnul z duvodu ze zustal volny a chtel jsem at se vrati akorat investice aspon za ty srouby nic vic nic min navic zajem oto opravdu nebyl za tech par hodin co to bylo na inzerci

Editoval Ditrow (28.03.2014 21:47:06)

 offline 

 

#998 28.03.2014 21:43:54

Ditrow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1142
Založená vlákna
Místo: OSTRAVA!!!
Motorka: KTM 520exc
Věk: 30
Tel: nakousnutý
4 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


xfany napsal(a):

Ditrow napsal(a):

A zitra prida na dily audi TT  lol

a o vikendu jeste seat leon tdi bmw e 60 a m5 e39 wink

Ano auta vhodne na dily pro vychodni stranu....

no nevim jestli vychodni strana kupoje dily:D asi moc ne kdyz prodavaji auta s promacklym blatnikem za polovinu ceny protoze tam je oprava vyjde asi 15x draz nez tady big_smile

 offline 

 

#999 28.03.2014 21:56:53

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


rád bych se zapojil do diskuze ale mých posledních několik prispevku bylo smazáno tak nevím jestli ditrow neprodal nejaky auto pod cenou zdejšímu modovi abych tu netlachal jen tak....jinak bude další vlakno co me bude bavit cist

 offline 

 

#1000 28.03.2014 21:59:10

Thomaster
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1277
Založená vlákna
Místo: Východ
Motorka: oranžová 200
Věk: prej puberťák
0 1

Re: zajímavý inzerát:) no nekupte to za tu cenu:)


Filip - SANDOKAAN: Mě zatím nic nedaroval  hmm  lol 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů