Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

zinmní vyjíždka

#1 26.01.2009 13:29:22

reiben
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 48
Založená vlákna
Věk: 23
0 0

zinmní vyjíždka


Ahoj tak jsem vyrazil na sobotní vyjíždku na tt600r a kámoš na kx 250. Od půl druhé do půl páté jsme lítaly pole louky lesy daly jsme tři brody. Slítaly jsme celý blata (to jsou rašelinové pole z hlínou terá se hodně lepí) Já hodil dva tygry při prvnim jsem ohnul nožní brzdu a při druhym se nic nestalo a startování v klidu spadl jsem motorku jsem postavil na stojan zhoupsem se a šla nepoprvé až jsem se divil. Pak jsem jí paradoxně nemohl nakopnout když jsme si dávaly pauzu ale, na pátej  pokus šla  big_smile . Pak jsem si pujčil kx 250 a myslel jsem že jedu na kole spojka ta jde tak lehounce motor jede jako svina  heh2 ... a váha.... Jinak podvozek srovnatelnej a nejhorší pro mě na ttr bylo přejíždení padlých stromů (trialový usek v lese) jinak jsem si na váhu motorky nemohl stěžovat. No a samozřejmě když jsme se po silnici vracely do města tak jsme musely změnit směr kvůli policistum co nám stály v cestě    big_smile  ale to k tomu patří...Druhý den jsem jel natankovat a zjistil jsem že spotřeba 5,2 litru což se mi nezdá tak hrozný na to co jsem najezdil. jeden obrázek mám v galerii z vyjíždky... Jo a zadní gumy používám 110-120 ostatní jsou moc velký balóny 110 bohatě stačí a novej drapák vyjde na 1200 bez DPH  usch  PS jestli někdo chcete ten uživatelskej manual   key  tak ho ofotim a pošlu

 offline 

 

#2 21.04.2009 16:05:45

MIssEnduro
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: zinmní vyjíždka


Joj trošku starší téma ale což....
já mám teď YZ 125 a ta váha je opravdu nesrovnatelná s ostatníma motorkama.. zvládám to i já se svou muší silou  deb1

 

#3 02.05.2009 13:44:32

Re: zinmní vyjíždka


Já si na váhu u Xrka taky nemůžu stěžovat  wink

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů