Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

GOLG FREN

#21 11.06.2012 16:45:38

danger
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 374
Založená vlákna
Motorka: EXCF 250 2023
Věk: 31
Web
2 0

Re: GOLG FREN


Jazdím goldfren zmes K5-LX  je to ich najlepšia zmes. Vydržia mi celú sezónu. Ďalšia vec je že možno niesu na vine dosky, ale kotúč ktorý ich proste zožere...

 offline 

 

#22 11.06.2012 16:50:07

Semis
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 3155
Založená vlákna
Místo: východní skoro Pragl
Motorka: DR-Z400SM, EXC 250, TXT 250
6 2

Re: GOLG FREN


danger napsal(a):

Jazdím goldfren zmes K5-LX  je to ich najlepšia zmes. Vydržia mi celú sezónu. Ďalšia vec je že možno niesu na vine dosky, ale kotúč ktorý ich proste zožere...

Lol tak to je pěkná teorie smile

To že desky odejdou rychle je nepříjemný ale furt mnohem lepší než když kvli nim odejde kotouč. Bohužel já jsem se už několikrát setkal s tou druhou variantou ve spojení s Gold Frenem.


Dej koním pít...

 offline 

 

#23 11.06.2012 17:30:55

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: GOLG FREN


Petr KTM napsal(a):

Psát tady GOLD FREN nebfat fuj a popdobně - bez toho aby se napsalo jaká to byla směs + jaký kotouč + bláto - sucho - mě příjde vůči gold frenům nefér. Přikládám tabulku podle které si můžete porovnat co jste měli a na co které jsou. Já mám kotouč DELTA BRAKING + desky GF K5 (předek) naprostá spokojenost - drží desky i kotouč. Směs AD asi nebude na nějaké závodění - nikdy jsem je neměl - desky jsou spotřební materiál tak mám doma (předky) v rezervě - K5 fungují tak je kupuju - když něco funguje tak na to nešahám .... a1  . U mě GOLD FREN ano 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/742_gold_fren.jpg

Mozná že nějaká jejich směs je lepší a vydrží víc ale u mě maj po piči jak se říká a nikdy je nikomu nedoporučím  a30
Nikdy by mě nenapadlo že jakákoli směs vydrží jen 2,5 Mth to je prostě málo i na největší sračky.Kdyby jsem je vzal aspon do bláta a vody ale jak pri zajížděni tak i na závodě bylo sucho  vyk! 

 offline 

 

#24 11.06.2012 20:56:15

peTTR
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2844
Založená vlákna
Místo: MTŘ
Motorka: XT 600 43f "89, HQ TE300 "17
Věk: O 5 let mladší jak moje XT
21 6

Re: GOLG FREN


Taky jsem se už setkal s tím že GF sežrali kotouč. Když se vyhodili sjety Bremba (origo) a dali se GF kotouč měl hranu jako prase a to byla vyměněná druhá sada na tom kotouči (origo yamaha)


Yamaha XT600= svoboda pohybu
HQ te300 - nechápu jak jsem do teď mohl žít tak po selsku

 offline 

 

#25 11.06.2012 22:47:48

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: GOLG FREN


Petr KTM napsal(a):

Psát tady GOLD FREN nebfat fuj a popdobně - bez toho aby se napsalo jaká to byla směs + jaký kotouč + bláto - sucho - mě příjde vůči gold frenům nefér. Přikládám tabulku podle které si můžete porovnat co jste měli a na co které jsou. Já mám kotouč DELTA BRAKING + desky GF K5 (předek) naprostá spokojenost - drží desky i kotouč. Směs AD asi nebude na nějaké závodění - nikdy jsem je neměl - desky jsou spotřební materiál tak mám doma (předky) v rezervě - K5 fungují tak je kupuju - když něco funguje tak na to nešahám .... a1  . U mě GOLD FREN ano 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/742_gold_fren.jpg

Tak jsem jel jeste vecer do garaze podivat se na obal co to bylo za smes a byla to smes K1 a dle teto tabulky jsou to desky na zadni drzdu jen pro pouziti Offroad a Offroad-racing,takze to jsou opravdu sunky proste pokud nekoupite od tehle znacky to nejdrazsi a top tak vyhodite penize.

Editoval twinkam (11.06.2012 22:50:17)

 offline 

 

#26 12.06.2012 08:45:03

Lasky
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 878
Založená vlákna
Místo: Lišov u Č.Budějovic
Motorka: 2ks Honda XRV 750 Africa Twin, jedna se sajdou a jedna sólo
Věk: 35
2 0

Re: GOLG FREN


Já mám na TT Goldfreny už hodně dlouho.Kdysi jsem je dostal k motorce.Před tím bych si je asi nikdy nekoupil,protože jsem na ně nikdy neslyšel žádnou chválu. Bohužel takhle z hlavy nevím co je to za směs,ale zkušenost mám opačnou než většina ostatních. Brzdí dobře a už je tam nám asi rok,možná víc. A to i přes to,že kotouč není zrovna nejlepším stavu.Ale nezničily ho tyhle desky.Ten byl byl špatnej už když jsem je tam dával. Sám se divím,že to pořád ještě brzdí.
Taky ne vždy jsou na vině destičky. Dost často za to může kotouč. Kolikrát když se dá novej kotouč,tak tam najednou fungují bez problémů destičky,který na starým kotouči přestaly brzdit hodně rychle.


Slunce v duši, promile v krvi a Heavy Metal v srdci. Haleluja beer

 offline 

 

#27 12.06.2012 12:35:38

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: GOLG FREN


Lasky napsal(a):

Já mám na TT Goldfreny už hodně dlouho.Kdysi jsem je dostal k motorce.Před tím bych si je asi nikdy nekoupil,protože jsem na ně nikdy neslyšel žádnou chválu. Bohužel takhle z hlavy nevím co je to za směs,ale zkušenost mám opačnou než většina ostatních. Brzdí dobře a už je tam nám asi rok,možná víc. A to i přes to,že kotouč není zrovna nejlepším stavu.Ale nezničily ho tyhle desky.Ten byl byl špatnej už když jsem je tam dával. Sám se divím,že to pořád ještě brzdí.
Taky ne vždy jsou na vině destičky. Dost často za to může kotouč. Kolikrát když se dá novej kotouč,tak tam najednou fungují bez problémů destičky,který na starým kotouči přestaly brzdit hodně rychle.

I kdyby jsi měl pravdu,ale 2,5 Mth ??? To bych musel mít kotouč jak šmirgl a to jsem neměl,ten kotouč je jak novej.
Ať se na mě nikdo nezlobí ale ty desky zmizeli skoro před očima a kuli nim jsem vyhodil cca 2000kč do hajzlu a ještě mi zkazili požitek a lepší umístění na závodech.  ee5  ee3  ee4  vyk!  stop2 

 offline 

 

#28 12.06.2012 14:40:40

Lišák
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 212
Založená vlákna
Motorka: prodaná
Věk: 32
Tel: Nokia, Kocábov : )
2 0

Re: GOLG FREN


Já nemůžu na GoldFreny nadávat, kupuju jedině ty ve žlutém obalu (K1 označení tvrdosti) kupuju je za 390kč a za mě můžu říct, že drží předek i zadek. Když srovnám z originálníma NISSin (cena -+1200,-) co na motorce byly tak mě ty GF přijdou jako slušná kvalita, momentálně teď mám na předku GF nejeto to co na originálních NISSinech a ještě je tam půlka (možná mám já nějakou echt gold kvalitu : ))))


Jináč když se podaří kopnout kotouč a ani o tom nevíš,  tak mám taky zkušenost že desky zmizí za 15–20 minut : ))

Editoval Lišák (12.06.2012 14:51:31)

 offline 

 

#29 12.06.2012 15:31:30

Tristan
malý Velký BOJOVNÍK°°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 3353
Založená vlákna
Místo: North Tristan Kingdom
Motorka: KTM EXC 250 06
Věk: 25.0
Tel: černý
17 0

Re: GOLG FREN


Twine a nemaš nahodou zubaty kotouč? ten ti ty desky doslova vykusuje musiš si tam dat kotouč z jawy 350 ktery je po obvodu kulaty  usch 


Zavři hubu,otevři oči a vem za plyn...

 offline 

 

#30 12.06.2012 15:57:17

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: GOLG FREN


Tristan napsal(a):

Twine a nemaš nahodou zubaty kotouč? ten ti ty desky doslova vykusuje musiš si tam dat kotouč z jawy 350 ktery je po obvodu kulaty  usch 

Tristan: No jó mám, tak jsme doma  lol 

Lišák: Tak to mi řekni,tobě ty samé desky drží a já za 2,5Mth konečná,to je nějak divný. Kotouč je v pořádku,brzdič taky a desky hned v pí.i. že by špatná várka jak tu někdo psal  a30 

 offline 

 

#31 13.06.2012 17:51:07

Carel
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1173
Založená vlákna
Místo: moje Jižní čéchy
Motorka: Exc 250/19
Věk:
5 1

Re: GOLG FREN


Jezdíte někdo desky moto-master? Dneska jsem je koupil na předek tak jsem zvědavej co to bude  smile 


http://www.offmoto.com/uploads/thumbs/996_2012-06-13_165438.jpg


... hop, přes potok ...

 offline 

 

#32 13.06.2012 18:09:02

C.J.
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2580
Založená vlákna
Motorka: EXC 450 05
Věk: 36
13 1

Re: GOLG FREN


Carel napsal(a):

Jezdíte někdo desky moto-master? Dneska jsem je koupil na předek tak jsem zvědavej co to bude  smile 

Mám je koupené na výměnu, ale ještě jsem je nenasadil, údajně jsou dobré a lepší než GF či Delty.

 offline 

 

#33 13.06.2012 18:28:22

twinkam
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2438
Založená vlákna
Místo: Chomutov
Motorka: FE 350
Věk: 36
4 3

Re: GOLG FREN


C.J. napsal(a):

Carel napsal(a):

Jezdíte někdo desky moto-master? Dneska jsem je koupil na předek tak jsem zvědavej co to bude  smile 

Mám je koupené na výměnu, ale ještě jsem je nenasadil, údajně jsou dobré a lepší než GF či Delty.

Vsechno je lepsi nez GF

 offline 

 

#34 15.06.2012 10:36:32

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 784
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
Web
0 0

Re: GOLG FREN


Ja pouzival gold fren na XT , originaly vydrzely asi 30 gold fren kolem 25 ,nikdy jsem nemel zadnej problem .jedou jsem si koupil ferodo a zadni odesly po 6t km.

 offline 

 

#35 25.06.2012 20:34:52

diesel
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 26
Založená vlákna
Věk: 29
0 0

Re: GOLG FREN


chlapy taky mam názor že pokud se nabavíte o konkrétní směsy tak nemůžete hanit celou značku. Já měl zase špatnou zkušenost s FERODO za 550kč, pak jsem koupil FERODO racing a hned je to jinde....opravdu vše je o směsy....vše je určitý kompromis

 offline 

 

#36 26.06.2012 15:05:50

fiko7
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 148
Založená vlákna
Místo: Kolín
Motorka: KTM sx 250
Věk: 21
0 1

Re: GOLG FREN


Dneska dám na předky Goldfreny-AD,tak uvidim co vydržej..... wink 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů