Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?

#1 01.06.2012 09:08:28

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


Zdarec,jezdíte někdo na ostrých motkách někde kolem Philipce,Volovce  atd? Jedeme tam cca za 3 týdny a kdyby jste měli někdo najeté nějaké trasy,popřípadě někdo zašitou nějakou kulturní mapu té oblasti,tak bych byl moc rád. Už jsem v těch místech byl 3x,ale jezdil jsem těžkou motorku (XT660) takže jsme více-méně pojezdili jen poloniny po hřebenech kde byly nějaké vyjeté cesty,takové spíš kochačky..Jedu tam poprvé s lehkou motorkou tak bych byl vděčný za info pokud máte projeto. Dík

 offline 

 

#2 01.06.2012 10:00:26

martan
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 383
Založená vlákna
Místo: Hranicko
Motorka: už nic
Věk: 41
Tel: samsung
2 0

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


Byli jsme tam 2x,ale jezdili jsme to samý co vy,takže ja ti nepomužu. Snad jen,že tam je lux.penzion "Nataša",to jen kdyby vám nevyšlo počasí a chtěli se trochu ohřát a vyspat.

 offline 

 

#3 01.06.2012 10:09:10

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


martan:My spíme obyčejně u Leva v Phylipci,letos ani neberem stan,na xtečkach jsme to vše tahali a spali v horách a penzion byl jen tak co 3 dny na hygienu ateple jidlo..Jedem se jen na chvili na lehko vyřádit takze tentokrat  penzion na cele 4 dny ano 

 offline 

 

#4 01.06.2012 18:00:19

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 784
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
Web
0 0

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?

 offline 

 

#5 02.06.2012 12:53:58

slugger
Veterán
Fotogalerie
Příspěvky: 2700
Založená vlákna
Místo: jih Českých Budějovic
Motorka: Husaberg TE300, GasGas EC300, XT600E, Honda Pantheon 150 ve dvou taktech
Věk: Třicítka v háji...
Tel: 732 506 125
5 1

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


HTB:

A jak je to s místníma poměrama? Policie a tak. Už jsem byl druhej rok v Rumunsku a naprostá pohoda. I silniční kontrola bezproblémová. Co jsem slyšel na Ukrajinu, tak si chtěji fešáci dost vydělat usch . Může někdo poreferovat?


Proč mám ničit gumu na asfaltě a11
Protože GasGas
Kdo to ruší lesa klid?!

 offline 

 

#6 03.06.2012 05:04:14

luky.st
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 210
Založená vlákna
Motorka: Yamaha TTR , husqvarna fe 450
Věk: 45
1 0

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


My tam jedem za 14dni ,ikdyz ja asi pojedu spis dopr......e protoze oprava meho stroje je asi nekonecna,ale kamos co ma jet tak tam loni stravil 10 dni a rikal ze na pohodu,ze platili jen jednou a to bylo par kacek. Dulezite je mit shodne papiry od moto i s ridicem,dost problem treba kdyz jedes s vozikem a ten ma papiry na nekoho jineho,musis mit plnou moc atd...

Editoval luky.st (03.06.2012 05:04:33)


Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu

 offline 

 

#7 03.06.2012 16:06:26

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


Na Ukrajinu jedu letos po 5,ale jezdil jsem z tezkou motkou ,proto shanim trasy na lehkou. Moje zkusenost- nikdy se nam nic neztratilo,ani pri spani blizko vesnice,lidi naprosto v pohode,plati ze kde je bida by kreten chcipnul,kazdy ti pomuze,poradi. Nekdy je to asi trochu na skodu,snazi se poradit i kdyz vi ho..Klasicky dotaz jestli je cesta prez hory prujezdna je naprosto zbytecny,reknou ze to das,ze tam jel,ale uz nerekneze pred 15lety ,nebo zilem..Naklady na takovou dovcu naprosto minimalni,naprosto bezne 7 dnu vcetne benzinu z Ostravy  a min 2x spani na penzionu do 5tis,ale jidla a piti hromady ,bez jakehokoliv omezovani. Pravda ze uz se taky naucili a chcou za sluzby penize,zpravidla dost vice nez kdyz jsme tam byli poprve.Co se tyka poldu-mame takovou vychytavku: zasada je nesvitit pokud je jeste aspon trosku videt,tam totiz nesviti za sera a vedne nikdo,a v noci jen nekdo a1 takze pokud polda ve dne vidi svetlo ,tak ma stopro jistotu ze jedou penize(cizinec).Zase kdyz s nima umis,nestoji to moc,ale zvladnout to uplne bez uplatku  je vykon.Nechas tam treba 50grivni coz je prd. Pravda ze ofiko pokuta za cokoliv byla jeste pred 3lety 15 gr,takze cokoliv jsi provedljsi vylecil 20gr. Ted uz maji sazebnik jak prase tak je tezsi je uplatit a stoji to vic.Plnou moc potrebujes pokud neni vozidlo(jakekoliv) napsane na tebe. Musi byt NOTARSKY overena a v RUSTINE   nebo v UKRAJINSTINE!!Nejake overeni podpisu z posty nebo plna moc v anglictine je nezajima a nepusti te do zeme.Jinak nedostanes se tam s motkou bez SPZ a pov ruceni ani na voziku nebo v dodavce.

Editoval Jarynn (03.06.2012 16:10:53)

 offline 

 

#8 04.06.2012 10:20:28

HTB
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 784
Založená vlákna
Místo: Kadaň
Motorka: TT 600RE(05) ,TX600E(01)
Web
0 0

Re: Jezdí někdo na Ukrajinu,okolí Volovce?


Jak te uvidi policajti tak z vas budou chtit vytahnout pokutu za cokoliv .Proste jim nic nedat a klidne se s nima i hodinu dohadovat .
Prihoda z lonskyho cervence-
Cestou z MOldavie jsem si na Ukrajine (nekde pred Mukcevem) dal pred hospodou nealkoholicky pivo,kdyz ho dopijim vidim jak kolem me jedou policajti a cumi ,po chvili se otocili ,zastavili a zacali prudit.Ptali se me jestli je to moje motorka a jak to ze piju pivo? Vzdyt je nealkoholicky jim rikam ,zadny neni nelakoholicky ,musel jsem jim ukazat flasku a zacali prudit ze ma 0,5 alkoholu takze neni nealko.Kdyz jsem se jich ptal pro koho to pivo teda vyrabej rikali ze nevi.Nakonec mi sebrali dokumenty a ze budu dejchat ,mel jsem trochu strach aby me nadali nejakou sfalsovanou trubicku a tak sem jim rek ze pojedeme do nemocnice na odber krve.Skocili do auta my na motorce za nima ,po 200metrech zastavili a ze budu foukat ,rekl jsem ze jo a hned potom pojedeme do nemocnice na odber ,zacal mi tvrdit ze stoji 900hriven a zeto budu muset zaplatit - ja ze to budou platit oni a jeste budou mit ostudu.Porad me tam blekotali o 0,5% alkoholu a ze je na Ukrajine nula.Rekl jsem jim at uz s tim daji pokoj ze pojedeme do ty nemocnice ale nejdriv ze si zavolam na konzulat do Uzhorodu ,za dve hodiny tady budou i s advokatem a jsem zvedavej kdo o bude vsechno platit protoze ja urcite ne .Policajt znejistel a zacal se usmivat jak pica ,rikam mu ze dobre vim o co mu jde at se koukne do pasu ze podle razitek uvidi ze jsem na Uk nejmin po 20x a ze vsecny finty uz znam. Zacal jsem delat ze hledam telefon a budu volat nekam ,nevim kam protoze jsem nemel cislo.To uz se zacali osivat jako by meli blechy ,nakonec jsem jim rekl ze jsem si na hranicich opsal cislo na ktery se ma volat kdyz jsou nejaky problemy a zacal jsem si sacovat kapsy .v tom okamziku jsem mel pas ,ridicak a technicak v ruce ,policajti skocili do auta ,vysteknul na me "uz nikdy nepij kdyz ridis" a zmizeli v dali
Cela akce trvala asi 20minut ,ty policajti byli snad uplne blby nebo si mysleli ze vsichni turisti jsou idioti,obvzlast vesely na tom je ze na Ukrajine je polovina ridicu na srot ,coz jsem zazil na vlastni oci.
Prihoda z lonskyho zari -
Na gai postu u Volovce nas zastavili policajti a zeptali se "Pili jste neco ? Ne? A vcera? Ne? To je divny nam rikali ze vas videli jak pijete ! A kdo nas videl? To vam nereknu ale videli vas pit!Nasledovalo asi 10minutovy dohadovani pri kterym vytahnul ze strine pristroj aby jsme si fouknuli.Foukani se nekonalo -pristroj slouzil asi jen ke straseni .Nakonec nedostali zase nic .

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů