Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

Utopená TTR

#21 09.05.2012 21:25:19

Flash
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 59
Založená vlákna
Motorka: TTR 600, XT1200z
Tel: 775779108
0 0

Re: Utopená TTR


ViTTek napsal(a):

Flash:

A není to ostuda? ou2  Jestli to tedy projeli všichni mastodonti z foto a tys tam uvízl?? lol  wink 

no jedinej kdo si na to troufnul jsem byl já, ostatní to objeli.. takže jsem tam byl za blbce... ale sranda byla  big_smile 

po mojich dvou marných pokusech (ten první byl opravdu že jsem tam jen vjel a moto jsme vytahovali jak je vidět na prvním videu) to ještě zkusil kámoš na TT jak jde vidět na třetím videu jak tam hned zapadnul  cool 


no zase já jsem takový typ, že přijímám výzvy které jsou možné aby se člověk zlepšil v daném směru, což bylo projíždění brodů v tenhle moment...
bohužel mně moc nikam neposunul, ale kdybych to nezkusil tak bych na dalším vyvaleném brodíku si řekl že jsem nezkušený a ten minulý jsem měl zkusit  smile 


If you see the flash, it's already too late :-)

 offline 

 

#22 09.05.2012 22:07:42

BOLDA
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 205
Založená vlákna
Místo: Bučovice
Motorka: KTM EXC 250
2 0

Re: Utopená TTR


Krásná práce.  a1   ano 

 offline 

 

#23 09.05.2012 23:03:30

Bitrin
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 825
Založená vlákna
Místo: Pole,louky,dům-S.Morava
Motorka: SHERCO 510i; Suzuki Kingquad 700; Jawa 250
Věk: 24
Tel: Nokia
6 0

Re: Utopená TTR


Tak to má být, se zkušenostma roste chuť a s chutí rostou i problémy  a1 ,hold se to stává,ale tohohle tématu jsem si všiml hlavně proto,že můj kamarád poslal xt i se svojí přítelkyní do rybníku big_smile .Prostě jel kolem něho,docela prý rychle a nějak chtěl přejet ze své stopy do jiné, najednou se šmejklo kolo a hup tam.Prý lidi kteří viděli tu tlakovou vlnu, tak nevěděli jestli se smát a nebo mlčet.Hleděli jak bagr do miší díry  a1  a1 .Tak ať se daří s vyčištěním motorky. ano 


Ride to live and live to ride!:-)
(Jezdím,abych žil a žiju,abych jezdil)

 offline 

 

#24 21.05.2012 15:12:51

Flash
začátečník
Fotogalerie
Příspěvky: 59
Založená vlákna
Motorka: TTR 600, XT1200z
Tel: 775779108
0 0

Re: Utopená TTR


jinak teda soupis činností jak jsem motorku vylléčil:

objednal jsem 10 L nějakého sráč oleje značky starline z auto kelly typ 15w50.. litr mě vyšel nějakých 84 Kč. Levnější jsem nesehnal  ano 

celkem jsem to teda propláchnul těma 10 litrama nového oleje, 2 olejové filtry padly na průplachy a pak třetí už na samotnej novej olej. bylo škoda jich dávat víc (objednal jsem jich 6).. byly krásně čisté...


jen bych ještě poznamenal, že průplachy jsem dělal 2 dny.. vždycky zahřát motor na místě řádně a půl dne, pak přes noc nechat pořádně vykapat a otevřené všechno co šlo otevřít aby se ta vodní pára dostala ven.

škody: moje vlastní blbost... samozřejmě jsem ztrhnul závit v motoru (zkurvenej hliník).. spěchej pomalu.. posléze opraveno a o dalších problémech nevím

motorka běží bez problémů, ale asi ji to životnost neprodloužilo  smile 


v den kdy jsem provedl výměnu jsem to šel zaject (novej olej) no a tak vidím kalužičku (vyjetá kolej od traktoru, hloubka alá celá jednadvacítka kolo) a co myslíte, nedalo mi to.. po cestě tam jsem ji bez sebemenších problémů projel, po cestě zpátky jsem se opět vyválel.. naštěstí si nenasála  cool 

ta voda mi v poslední době dává zabrat.. musím být na motorečku hodnější  smile 


If you see the flash, it's already too late :-)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů