Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#1121 20.12.2016 09:01:59

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


kubajzs: Ty jsi byl jeden z těch myslivců?  big_smile lol   Místní nejsem, dostal jsem pozvání, tak jsme přijeli  smile Máte to tam ale pěkný, krásně užitý odpoledne. Akorát se vybily kamery, tak asi 1/3 vyjížďky není natočená  a8 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1122 20.12.2016 10:22:40

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

Janek progress duben 2016!!! https://www.youtube.com/watch?v=J2C0PL_ … e=youtu.be    lol  lol  lol  usch  usch  a23  a23 

No hele, já nemám progres, jen jednou padám míň a jednou zase víc, Nikdy jsem tu o sobě nepsal, jak dobře jezdím na rozdíl od progress dream team ... lol A komentář od Pavel Matula alias BabaAJP lol 
A video, spíš štěk ... chabý. Tady máš důkaz, že i lempla můžeš povýšit na hvězdu  ano  ano  lol 

 offline 

 

#1123 20.12.2016 10:38:45

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek: Starý - udělej něco novýho  lol  Kdybych to video s tebou dal semka nesestříhaný tak je taky dlouhý jak sviňa ale kdo by čuměl na to tvoje jankování? lol  A to že jsi nikdy nepsal jak dobře jezdíš  lol  To asi né, ale ty tvoje neustálý rady jak od profíka a pak předvádíš takovejdle trolling  ne  lol 

Editoval Hoždy (20.12.2016 10:41:15)

 

#1124 20.12.2016 10:56:12

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Jen malá otazečka, už se tu bojím něco napsat, aby si se neurazil. Jelikož si mě zařadil do tvého imaginárního progress teamu, já tu někde psal, že jezdím dobře  ou2 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1125 20.12.2016 11:04:00

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr: Já jsem totiž napsal, že za ten rok od svý první víc "hard endůůůro" projížďky jsem na sobě zaznamenal posun (asi jsem usoudil z toho, že to, v čem jsem se tam tehdy plácal dnes vyjedu jedna radost. Toť všet). A z toho vznikl Dream Progress team a jak se chvástáme, že umíme jezdit - máš-li AJP automaticky tam patříš  lol  A proto jsem i Jankovi nabídl členství za 1000 kč, protože by mu nějaký progress neuškodil, když už jezdí takovou dobu na vostrý, alespoň, co jsem viděl, jak mu to šlo na jaře u nás ( a jakej byl rozdíl bezi Babou EXC a Jankem) a co teď vidím z dalších videí  lol 
Ale jak říkám, hlavně nepřilévat olej do ohně, ale radši hasit, ať se tu před těmi Vánoci zase neseštěkáme  lol  lol 

Editoval AJP FANS CZ (20.12.2016 11:07:13)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1126 20.12.2016 11:05:46

WoxmenRX
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 568
Založená vlákna
Motorka: Červená 350
Věk: 23
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Dík, už jsem zase prskal oběd smíchy  lol to je nějaká nová metoda bam a hop?  a1 
Hoždy: Je to jen prdel tak to neber vážně  beer 
btw ten stromeček je na trase Drapáku? jestli jo, dá se krásně přeskočit cool 


Rada od zkušenějšího je k nezaplacení.

 offline 

 

#1127 20.12.2016 11:10:26

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


WoxmenRX napsal(a):

Dík, už jsem zase prskal oběd smíchy  lol to je nějaká nová metoda bam a hop?  a1 
Hoždy: Je to jen prdel tak to neber vážně  beer 
btw ten stromeček je na trase Drapáku? jestli jo, dá se krásně přeskočit cool 

Však v klidu takovej failů ještě bude  lol 

 

#1128 20.12.2016 12:10:30

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

Janek: Starý - udělej něco novýho  lol  Kdybych to video s tebou dal semka nesestříhaný tak je taky dlouhý jak sviňa ale kdo by čuměl na to tvoje jankování? lol  A to že jsi nikdy nepsal jak dobře jezdíš  lol  To asi né, ale ty tvoje neustálý rady jak od profíka a pak předvádíš takovejdle trolling  ne  lol 

Tak ho dej nesestrihany kdyz uz tak uz a pekne dopln ty jeho nesmyslne rady jak od profika co k nicemu nejsou ano 

Patlale

 offline 

 

#1129 20.12.2016 12:42:58

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Janek:

Jen malá otazečka, už se tu bojím něco napsat, aby si se neurazil. Jelikož si mě zařadil do tvého imaginárního progress teamu, já tu někde psal, že jezdím dobře  ou2 

Mit progres jeste neznamena, ze jezdis dobre ... ale i tak jsi to psal viz parafraze "kdyz koukam na vase videa, tak jezdim jako vy" - to jsi psal lidem, co jezdi dobre. Doufam, ze to nemusim dohledavat a vzpomenes si. ano 
Jinak jsem se neurazil, jen se snazim na foru neco zmenit a jediny zpusob je zacit u sebe. Napr. nezvat nikoho, kdo to tu potom rozjitruje a je nesoudny.
Byl jsem v nedeli s jednim offmotakem a bylo to paradni, soudnej kluk, co tu nema potrebu matlat vomacku kdo, co, jak, netrpi pocitem, ze potrebuje pochvalit a kdyz to nikdo neudela, tak se nemusi verejne chvalit sam  ano  ..... A tak mi to vyhovuje ano 

 offline 

 

#1130 20.12.2016 13:11:05

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: Přijeď někdy k nám zatrénovat na krtčince  ano  wink  https://www.youtube.com/watch?v=qksDhcDJRtQ  ať nemusíš jak lama traptit na takové bouli. Patlale  ne  lol 
https://www.youtube.com/watch?v=lmrnI8azQlg

 

#1131 20.12.2016 13:21:41

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy napsal(a):

xfany: Přijeď někdy k nám zatrénovat na krtčince  ano  wink  https://www.youtube.com/watch?v=qksDhcDJRtQ  ať nemusíš jak lama traptit na takové bouli. Patlale  ne  lol 
https://www.youtube.com/watch?v=lmrnI8azQlg

Diky za odpoved, dlouho jsi to nevydrzel  ne 

 offline 

 

#1132 20.12.2016 13:35:34

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek:

Asi si mě špatně chapeš. Ano to jak jsem psal, že jezdím to samé, ale bylo v době kdy jsem začínal a nevěděl jak zkresluje video a pak když jsem poznal, uznal jsem že umím hovno a to umím i dnes o proti vám.
O progresu atd. píšu z legrace,  protože žádný skoro nemám,  ale jak to tu furt omyláte, tak si z toho dělám zase srandu.
O tom, že jsem byl někde jezdit a pak jsem se chválil, o tom vůbec nevím,  naopak jsem myslím vždy psal, že jsem byl nejslabší článek.
Ty omáčky kdo, co , jak atd. Tady právě matláte vy ( viz. ty a hoždy a do toho 100 dalších), mě vůbec nezajímá kdo má jakou motorku, jestli přejel míň stromů atd. a z toho praměnilo, co jsem napsal, když jsme se domlouvali, že  po víkendu tu bude ZŘEJMĚ přejoprováno, ale opět jsem to myslel z legrace.
Omlouvám se jestli jsem se dotkl tvé malichernosti a přeji ti hodně zdaru, změnit něco na tomto fóru a mohl by si rovnou začít s těma věcma s Hoždym.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1133 20.12.2016 14:11:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Janek:

Asi si mě špatně chapeš. Ano to jak jsem psal, že jezdím to samé, ale bylo v době kdy jsem začínal a nevěděl jak zkresluje video a pak když jsem poznal, uznal jsem že umím hovno a to umím i dnes o proti vám.
O progresu atd. píšu z legrace,  protože žádný skoro nemám,  ale jak to tu furt omyláte, tak si z toho dělám zase srandu.
O tom, že jsem byl někde jezdit a pak jsem se chválil, o tom vůbec nevím,  naopak jsem myslím vždy psal, že jsem byl nejslabší článek.
Ty omáčky kdo, co , jak atd. Tady právě matláte vy ( viz. ty a hoždy a do toho 100 dalších), mě vůbec nezajímá kdo má jakou motorku, jestli přejel míň stromů atd. a z toho praměnilo, co jsem napsal, když jsme se domlouvali, že  po víkendu tu bude ZŘEJMĚ přejoprováno, ale opět jsem to myslel z legrace.
Omlouvám se jestli jsem se dotkl tvé malichernosti a přeji ti hodně zdaru, změnit něco na tomto fóru a mohl by si rovnou začít s těma věcma s Hoždym.

Tvl ty jsi jednoduchej jak 2taktni motor. Myslis ze tu nekdo pise viz janek neco kolem tohoto tema vazne? Myslis ze jsi jedinej co si jako "dela prdel" ?
Si to trochu porovnej kdo zacne s omackama a kdo koho chytne za rypak ze driv nebo pozdeji pise blaboly, jak o prejizdeni stromu a co kdo vyjede a o progresu a potobnejch napr.technickejch "radach"  lol 

Neco jako by jsi byl jezdit s Cyprianem ml. a on v kopci upadl a ty jsi to kolem nej profrcel, tak to budes vypravet 2 roky.....jen malo lidi vi ze upadl jen jednou za celej den a ty ses placal co 200 metru i po rovine. A tak to s tebou bude pokracovat dva roky a ty furt budes mlejt o progresu  lol 

 offline 

 

#1134 20.12.2016 14:27:23

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

I když budu padat co 100 metrů, tak je mi to jedno.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#1135 20.12.2016 14:28:09

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

I když budu padat co 100 metrů, tak je mi to jedno.

To je tvoje vec, ano  ano 

 offline 

 

#1136 20.12.2016 14:30:27

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Starý dobrý offmoto  big_smile  Píšu teď bakalářku, tak sem střídavě zajdu omrknout, abych se z toho nezbláznil a vždy mi zlepšíte náladu big_smile Díky kluci  ano  lol  Hlavně xFUNda má dobrý hlody a krásně dokáže vyškrábnout starý hovínka a znovu je přinést na světlo, to se cení ano  big_smile 


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#1137 20.12.2016 14:38:55

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Starý dobrý offmoto  big_smile  Píšu teď bakalářku, tak sem střídavě zajdu omrknout, abych se z toho nezbláznil a vždy mi zlepšíte náladu big_smile Díky kluci  ano  lol  Hlavně xFUNda má dobrý hlody a krásně dokáže vyškrábnout starý hovínka a znovu je přinést na světlo, to se cení ano  big_smile 

Neznamena ze jsou stary ze si zaslouzit zemrit ve tme, jo malem bych zapomel zdelit co prave delam.....tak cekma az tu nastavi CNC.

 offline 

 

#1138 20.12.2016 20:52:28

kubajzs
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 242
Založená vlákna
Motorka: EXC 300
1 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ:
jsme se musely minout, my vyjížděly v 8 ráno z letiště a táhly to na Č. Dub a údolím Mohelky... tak se zase někdy přijeďte juknout ale na ten Smeťák by chtělo asi více koníků...  a1 

 offline 

 

#1139 20.12.2016 21:47:08

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

jopr: Já jsem totiž napsal, že za ten rok od svý první víc "hard endůůůro" projížďky jsem na sobě zaznamenal posun (asi jsem usoudil z toho, že to, v čem jsem se tam tehdy plácal dnes vyjedu jedna radost. Toť všet). A z toho vznikl Dream Progress team a jak se chvástáme, že umíme jezdit - máš-li AJP automaticky tam patříš  lol  A proto jsem i Jankovi nabídl členství za 1000 kč, protože by mu nějaký progress neuškodil, když už jezdí takovou dobu na vostrý, alespoň, co jsem viděl, jak mu to šlo na jaře u nás ( a jakej byl rozdíl bezi Babou EXC a Jankem) a co teď vidím z dalších videí  lol 
Ale jak říkám, hlavně nepřilévat olej do ohně, ale radši hasit, ať se tu před těmi Vánoci zase neseštěkáme  lol  lol 

To, co zaznamenáváš není progres, ale přirozený vývoj - něco jako když začneš běhat, tak při druhým běhání poběžíš líp než při prvním a při desátým poběžíš líp, než při devátým, pokud zachováš nějakou pravidelnost .... po nějakým čase se tenhle přirozený vývoj - zlepšení dostáváš "darem" jen za investovaný čas ......  sekne a říká se tomu stagnace - v tom buď zůstaneš nebo musíš začít přikládat pod kotel a zlomí se to v progres. V týhle fázi ještě zdaleka nejseš, takže žádný progres nemáš - buď v klidu lol ani Hoždy žádnej progres nemá, jen přichází zákonitý zlepšení ..... něco jako když se učíš chodit ....

A skoro bych se vsadil, že na lehkým enduru mám najeto míň než ty. a to jezdíš na mnohem modernějšíím a podle tvýho vlastního zjištění lepším stroji. Jsi odhadem o 20 let mladší .... měl by sis mě dát na vařený nudli ve všem ... to samý ten patlal ...

AJP je dobrý ano , ale co na to Maruška?
Taky starý, ale dobrý lol  ano 

 offline 

 

#1140 20.12.2016 22:33:35

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Janek: Zase klasicky po jankovsku...... čumí na modrou a bude ti tvrdit že je to žlutá! Dokonale ti popíše progres a bude ti tvrdit že to žádný progres není  lol  ne  https://slovnik.seznam.cz/cz-en/?q=progress    Janku uměl jsi to i líp  ano 

Editoval Hoždy (20.12.2016 22:35:53)

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů