Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#901 26.09.2016 09:39:41

Faryn
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 390
Založená vlákna
Místo: Rožnov:Pr
Motorka: Gas Gas 450FSR
Věk: 35
Tel: 608713226
Web
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr napsal(a):

jopr:
twl...jdu takhle okolo, a cejtím náký portugalský hovno  lol 
Ta HQ od Xfanyho, tuším že je myšlená jako možná závodní alternitava za podobné peníze, co stojí tato předražená portugaslká technika pro rohliky...

 lol 


Kdo nikdy nezávodil stál celý život v řadě.

 offline 

 

#902 26.09.2016 11:01:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

To vím,  že to sem dal, jako ukázku dobrý motky, za pěkný peníz(jen by mě zajimalo, proč a s jakym provarem ji prodává cca po pul roce), já to myslel tak, že se tu mažou fotky Ajp a pak tu je příspěvek z druhého konce světa a nic , ale byl to spíš rejpanec, je mi jedno, kdo kam co dá.
Tak vymyslete svoje hovna za dobrý peníz,  rád se svezu  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#903 27.09.2016 19:48:07

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

 offline 

 

#904 28.09.2016 18:56:08

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: nikdo nepochybuje, že je to o parník lepší motorka. Ale buď koupíš za 165 se 79 mth (cca 2400 km najeto - prepocet na kilometry AJP - prumerna rychlost 30km/h) Husqvarnu. Nebo muzes koupit za 100000 AJP s taky 2400 najeto. Pro nekoho rozil 65 bude dost. A nebo koupis nove AJP se 2 roky zarukou za 145 (lonske modely za 139) a kdyz z toho nekdo sunda DPH, ses blizko 110. A nebo koupis novou Husquarnu za 190??? (cenik neni, cena je pouze na dotaz) Rozdil cca 45, coz je priplatek za ty lepsi komponenty a vsechno okolo a opet duvod proc je Husqvarna o parnik lepsi.
1.) nepobiram, proc to sem davas
2.) stokrat probrana cena
3.) vim, ze to myslis jako posmech, ale proste resi se tu stale +- 10000
4.) prispevek se spolecnymi znaky Husqvarny a AJP byl myslen samozrejme s nadsazkou, skoda, ze pan vrchni "koordinator" Janek si to vysvetlil jako rejpacku a tady je naprosto nestranny a vec, co sem nepatri toleruje jako nic.... smile
O nic mi nejde, stejne mam z vas tady akorat hlinu

P.S.: ldybych se rozhodoval o dalsi motorce, mam v hledacku bud tuto 350 a nebo GG300 2T - videl jsem ho u Motohory a dovedl bych si to predstavit smile
Tak pac a pusu, cauky mnauky

EDIT: jo tak na Tipmoto je nova FE350 2017 za 248 a rok stara za 232 tis. Jojo tomu se tak AJP bude rovnat...

Editoval AJP FANS CZ (29.09.2016 07:28:09)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#905 28.09.2016 19:50:54

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


spíše bych AJP porovnával s SWM vzhledem k obdobné ceně, jinak jsou to takový ty  beer  kecy...

Dacia, rumunská plechovka s hrozným motorem, karoserií atd, ale prodeje lepší jak ostatní, lidi jsou hold lamy a nekupujo auta s vrtulí či šípem ee1  asi si spočítali, že jim to stačí pro jejich potřeby, ne?


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#906 28.09.2016 20:03:50

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Slow: To o Daciích atd atd to budou vždy  beer  kecy  big_smile  A i tady to tak bude  big_smile 

Jo nemít AJP, nad SWM bych vážně uvažoval (minimálně do začátku určitě), specifikace více než zajímavý smile To SWM beru jako dosti relevantního konkurenta, možná největšího pro AJP. Náčiní pro ty, co chtějí slušnou novou motorku do začátku a nebo i dál s cenovkou do 160 (za novou!)  ano  Nevím přesně pozadí těch motorek, stránky jim teď moc nefrčí - dostupnost dílů, záruka, servisní síť, přístup dealerů a hlavně CENÍÍÍÍK DÍÍÍLŮŮŮŮ  a2 prostě vše, v čem je AJP úplně na ho*no... Rád bych se na něm svezl  ano zatím jsem na něm jen seděl, ale nejel


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#907 28.09.2016 21:14:06

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Slow:

Dacia je nejprodávanější auto v ČR, něco mi uniklo ? Sorry, ale všichni (skoro) tady sháníte,  kde sehnat co nejlevnější díly atd. a pak tu píšeš o lamách, když nemaj  Bavoráka. Neber to jako útok na tebe, jen z toho tady začínám mít taky hlínu, jak vám ta čínská jebka leží v žaludku.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#908 29.09.2016 19:10:56

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

jel jsem na AJP, mě jen neoslovil projev motoru (sem hold zvyklej na větší obsah a na těch malejch v terénu jezdit neumím a s větší rozetou je to na silnici pomalé..) být tam motor (alias DR350 či XR400) tak by na to člověk koukal jinak...
U SWM je fajn, že se ještě najde dualsport za rozumnou cenu s "osvědčenými" komponenty.
Ostré enduro je pro mě škoda, nemělo by využítí, to radši SUMO takže to SWM650 (600ccm) by mělo uplatnění.
Takový ty keci tady, že KTM ano  beru s rezervou, každý model má nějaké mouchy a zrovna KTM je zářný příklad asi jako VW a za ty prachy...to fakt radši AJP kde celý komplet motor bude do 15kkč.
Pitovej motor dal 25kkm na silnici při běžné údržbě (a to chodil skoro pořád v plnejch), druhej 100ccm jsem "upekl" díky blbému oleji a vysoké zátěži a to bylo při 20kkm  oprava stála litr (píst, kroužky, rozvoďák).

Tu Dacii jsem dával jako příklad auta pro lidi co maj auto na ježdění z bodu A do bodu B...
Tp co platilo před 10ti´15 lety, že ta či tamta značka auta něco znamenala je už dávno pasé, teď je to spíš závod jak vyrobit auto co nejlevněji a za co nejvíce ho prodat... (Škoda v ČR, třeba Citroen je v F o cca 20-25% dražší než v ČR  usch )

Editoval Slow (29.09.2016 20:20:04)


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#909 29.09.2016 20:15:11

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Slow:
 ano 
Musím jen souhlasit, kdyby mělo Ajp víc koníků, tak super a na silnici to opravdu není.
KTM nekomentuju,  stačí mi tu číst,  jaký s tím maj někteří problémy.
S těmy auty máš pravdu,  jen bych poopravil,  ze co platilo před 15-ti lety, platí pořád,  ale už se ta kvalita těch chcanek  o dost zlepšila, nebo ty držáky zhoršily  a11 .
Na VW mi nesahej  lol 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#910 29.09.2016 20:53:14

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr:

Které problémy KTM motorek myslíš?

 offline 

 

#911 29.09.2016 21:04:15

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

jopr:

Které problémy KTM motorek myslíš?

Znovu to hledat nebudu, ale za posledních 14 dní tu toho bylo dost. Hele neber to, jako útok na KTM z  mé strany, jen mne to právě překvapilo.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#912 30.09.2016 07:28:48

Slow
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1662
Založená vlákna
Místo: East bohemia
Motorka: Z minulého století :)
Věk: 40+
Tel: Zapomínám..jo už vím RugGear
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC:
oproti JPN jsou u KTM "trošku" hrr a posílají do světa né úplně doladěné věci, které si otestují na uživatelích (už na LC4 to bylo vidět), pak PDS, vzduchové vidle (asi taky u KYB krok vedle), LC8 atd. (450,525 či 530 neznám..)
Jasně jsou to v podstatě pionýři v OFF kategorii, ale přesto se mi zdá, že u některých věcí jsou až na doraz, nehledě jejich politika a31 (HSQ,HSB) a ceny usch (viz 690 v jiném vlákně).
Někde tu byl odkaz na m.cz a postoj k reklamacím s 1190 a22 


"Nejedete nahodou do Pardubic? Franta Jetel viďte, zatýkám Vás"

„Zapamatujte si, chlapče, zásadu č. 8, která neplatí jenom u policie: Na světě je to tak, že jedni orají a vláčejí, a druzí sklízejí.”

 offline 

 

#913 04.10.2016 10:14:58

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak AJPčku v 2017 konečně vyjede konkurence Fantic 250 se stejným motorem v euro4. A protože je jednomístná (a splňuje ještě sedák nad 900mm a provozní hodně pod 140kg) nemusí mít blbé abs.

http://www.motociclismo.it/fantic-motor … rada-66309

Nevíte jaké jsou eu požadavky na crosky? Jsou hlukové a splodinové limity na úrovni euro4 jako u homologovaných endur?

 offline 

 

#914 06.10.2016 21:49:29

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Tak opět musím pochválit pány Procházky.
Minulou středu v rámci návštěvy zoo v Plzni jsem hochum ušetřil cestu ke mě a dovezl Ajp na opravu vysokých otáček volnoběhu (psal jsem to tu). V rámci opravy mi hoši dále dali nové víčko nádrže, to původní mělo prý rozbitou tu ovzdušńovací kuličku, srovnali blatník, který mi škrtal o rám, srovnali řídítka a dotáhli brejle, které jsem měl prý volný, namazali řetěz, nandali a dotáhli nějakou hadici, co už skoro vypadla od někud (už nevim, ukazovali mi to), rozchodili a promazali stojan, který se mi samovolně nevracel a opravili kontrolní sklíčko oleje, z kterého prosakoval olej  ano , nic jsem neplatil.
V sobotu jsem si všiml oleje pod motorkou, tak jsem sundal kryt motoru, utřel a čekal odkud to je. V neděli zjištěno, že to teče z pod toho deklu co je kontrolní sklíčko, dotáhl jsem šrouby, ale stále to prosakovalo.
V pondělí volám p. Procházkovi, že to udělali špatně, omluvil se, že je zřejmě na deklu vymačkáný o kroužek a pošle mi celý nový dekl.
Dnes PPLko přivezlo nový dekl i litr oleje na dolití a opět zadarmo.
Tímto bych chtěl p. Procházkům poděkovat za skvělé služby v rámci záruky  ano  ano . Dekl vyměněný  ano 


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#915 06.10.2016 22:01:11

Hoždy
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr: Pěkně ano  u konkurence by ti došel balík a v něm nasraný  ne  lol 

 

#916 06.10.2016 22:44:15

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Hoždy:

U konkurence by tyhle opravy na motorce neřešil a jenom by jezdil  heh11 
Mě by zajímalo z čeho ti Procházkové žijí, když servírují motorky zadarmo, pravděpodobně mají takovou marži na prodeji nových AJP, že je to s klidem uživí   lol 

 offline 

 

#917 06.10.2016 23:16:18

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Tak opět musím pochválit pány Procházky.
Minulou středu v rámci návštěvy zoo v Plzni jsem hochum ušetřil cestu ke mě a dovezl Ajp na opravu vysokých otáček volnoběhu (psal jsem to tu). V rámci opravy mi hoši dále dali nové víčko nádrže, to původní mělo prý rozbitou tu ovzdušńovací kuličku, srovnali blatník, který mi škrtal o rám, srovnali řídítka a dotáhli brejle, které jsem měl prý volný, namazali řetěz, nandali a dotáhli nějakou hadici, co už skoro vypadla od někud (už nevim, ukazovali mi to), rozchodili a promazali stojan, který se mi samovolně nevracel a opravili kontrolní sklíčko oleje, z kterého prosakoval olej  ano , nic jsem neplatil.
V sobotu jsem si všiml oleje pod motorkou, tak jsem sundal kryt motoru, utřel a čekal odkud to je. V neděli zjištěno, že to teče z pod toho deklu co je kontrolní sklíčko, dotáhl jsem šrouby, ale stále to prosakovalo.
V pondělí volám p. Procházkovi, že to udělali špatně, omluvil se, že je zřejmě na deklu vymačkáný o kroužek a pošle mi celý nový dekl.
Dnes PPLko přivezlo nový dekl i litr oleje na dolití a opět zadarmo.
Tímto bych chtěl p. Procházkům poděkovat za skvělé služby v rámci záruky  ano  ano . Dekl vyměněný  ano 

No uprime zacinam bejt nalomenej  ano 

 offline 

 

#918 06.10.2016 23:22:46

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

od smíchu určitě big_smile big_smile big_smile


http://3.bp.blogspot.com/-r3dYfnlngT0/T2jtAdDGZmI/AAAAAAAAA2U/3ZeFv2-wQKQ/w1200-h630-p-nu/bill-cosby.gif

 offline 

 

#919 06.10.2016 23:31:10

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

xfany:

od smíchu určitě big_smile big_smile big_smile


http://3.bp.blogspot.com/-r3dYfnlngT0/T … -cosby.gif

Jako pockej, vazne.....to je sen nechat si vymenit pul motorky a v klidu jezdit.....ty co vvlastnili nekdy čz mx urcite potvrdej ze je to skoro to same jako ajp...chvilku jezdis a chvilku spravujes.....ale na čz pekne zaplatis casem a penezma  ne 

 offline 

 

#920 07.10.2016 04:23:27

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Jopr do toho jde prsama soudruzi PRSAMA a to by neustala žadna motorka.Jestli mu to opravujou zadarmo tak muže bejt jen rad protože jinde by caloval jak divej  usch 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů