Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#861 08.08.2016 10:12:25

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

Hsg,hsb atd.je stejna sračka jak ajp.Ajp si alespon zatim nepřehazujou jak horkej brambor kterej nikdo nechce.Přišti rok na husara někdo nalepi JAWA a bude to nejlepši motorka všech dob která vyhrávala jednu 6D za druhou.

právě proto si ho nepřehazujou, protože ho nikdo nechce, není to konkurence....ale hezky samolibě si to obhajuješ, že je to stejná sračka  lol  lol 

Editoval enduroracer (08.08.2016 10:20:47)

 offline 

 

#862 08.08.2016 10:26:34

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


enduroracer:

Začináš to chápat ale trvalo to  usch 

 

#863 08.08.2016 10:28:19

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

enduroracer:

Začináš to chápat ale trvalo to  usch 

Já tě chápu moc dobře, neboj, jen provokuješ, nic jinýho....ono už ses odkecal, nechal promazat atd...takže ti ani nic jinýho nezbývá, než jen provokovat...

Editoval enduroracer (08.08.2016 10:29:29)

 offline 

 

#864 08.08.2016 11:07:40

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


enduroracer:

Aha tak jsem se spletl nechápeš nic  nee1  nee1  nee1 

 

#865 08.08.2016 12:40:04

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

Filip - SANDOKAAN: Možná právě ta cena dělá tyhle rozdíly, že se na něčem ne úplně ušetřilo a že to není úplně čína.... Že má AJP některé mouchy a nedokonalosti, uznám a obešel se bez nich.

pocem big_smile  ta cena je pořád mimo...cenu za kterou se to prodava bych o tom ani nepremyslel...urcite tlumice ze jsou lepsí nez vvmax a i ta spojka...kolik je teda cenikovka????nedokonalosti a picoviny neresim..ja tu resim porad jen tu cenu

 offline 

 

#866 08.08.2016 12:46:29

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

tak dneska jsem potkal enduro a jak sem ho dojel....AJP....tak sme se domluvily že pojede kousek s náma....že si to chci půjčit a světe div se.....v lese se s tím neztratí....na lehky  a střední enduro to není uplně špatný.....vykon by stačil....tlumiče byly měky(až moc) ale mě to sedlo.....spiš rebound by to chtelo poštelovat, spojka...žádná tragedie, řazení ----spatně se mi hledal neutral ale to by se dalo naučit.....takže když sme si o tom povidaly skončilo to zase na te cene která je mimo, ale klidně přiznám že sem od te motorky čekal nějakou hruzu na které se jezdit neda..ale ono to jde....

koupil bych si to ?já už nikdy Ne, ale kdybych zacinal a byla cena okolo kila  az 110 tak bych se nebal ji vzít....ale z a cenu co ji prodavaji ani nahodou.....

ted me kamenujte :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Yarnkof … e=youtu.be  AJP

Cus, co myslis tim spojka zadna tragedie a ani podvozek? Jako treba prvnich 20 min ok pak uz na prd, nebo jako na zavody cc prvni dve zatacky super a pak to mackat celou rukou a trpet mlaceni podvozku do rukou jak na jednom super videu od ajpfans ? Pokud je to zavodni stroj mel by jsi od toho cekat vic, pokud hobby dual jako drz xr atp. asi se to da s tema mouchama vytrpet a primhourit ocko.

tou spojkou myslim to že se dalo na ni fungovat bez problemu jednim prstem a fungovala mi jak má....na vvmax zadrhavala(mozna jen lanko) ale ve chvily co jsem ji mel pujceno zadrhavala......tlumice mel klučina dost měky takže nemlatily ale na cc urcite ne v tom nastaveni co to bylo(fakt o kus mekci nez na moji kacene) ale v lese mi to vůbec nevadilo....ale to bych musel chtit 4t a ještě jít s cenou jak sem říkal jinam než je......a hlavne začínat a nezkusit do te doby lepší moto:-) nesrovnaval bych s ktm, beta, husibrk a jim podobne...i gas je lepsí...proste bych to prirovnal ktm =VW(koncern) a ajp dacia kterou vlastne taky jezdím:-)


Ale chápu že ti co lepsi moto nezkusili nemaji problém na tom jezdit a veřím že fakt se s tím v lese neztratí......

 offline 

 

#867 08.08.2016 13:33:17

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Filip - SANDOKAAN:

 ano Jak jsem tu už psal, že z lepší sednout na horší je krok zpět, proto kluci píšou, že je to chcanka a úplně je chápu,  ale když je to někoho první motorka, tak je dostačující. Na mé Ajp se svezli i jiní a vyjeli s tím,  co já ne, takže se mám ještě co učit a k tomu nepotřebuju Ktm apod. , až uvidím, že se s ní už nikam neposunu ( za 10 let  lol ), koupím o level lepší.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#868 08.08.2016 13:39:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Filip - SANDOKAAN:

 ano Jak jsem tu už psal, že z lepší sednout na horší je krok zpět, proto kluci píšou, že je to chcanka a úplně je chápu,  ale když je to někoho první motorka, tak je dostačující. Na mé Ajp se svezli i jiní a vyjeli s tím,  co já ne, takže se mám ještě co učit a k tomu nepotřebuju Ktm apod. , až uvidím, že se s ní už nikam neposunu ( za 10 let  lol ), koupím o level lepší.

On ale nikdo nepíše, že je to úplná mrdka....mrdka je to za ty peníze, co za to chtějí....nová PR5 extrem 175000kc....za to a i za méně se dá s trochou štěstí a známosti koupit nová motorka hsq, ktm, beta, gg....cena by prostě měla být okolo 100tis...

 offline 

 

#869 08.08.2016 13:58:54

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


enduroracer:

Romane ok, nechci tu zakládat novou telenovelu, protože už to tu všechno bylo. Cena je taková a basta a co vím prodává se dobře. Ten kdo má známosti atd.  a  přečte si offmoto, tak si koupí Ktm atd. vyřešeno tečka.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#870 08.08.2016 14:00:10

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

enduroracer:

Romane ok, nechci tu zakládat novou telenovelu, protože už to tu všechno bylo. Cena je taková a basta a co vím prodává se dobře. Ten kdo má známosti atd.  a  přečte si offmoto, tak si koupí Ktm atd. vyřešeno tečka.

Ale to co si psal před tim, už tu taky bylo, tečka.  ano   big_smile 

 offline 

 

#871 08.08.2016 14:33:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

tak dneska jsem potkal enduro a jak sem ho dojel....AJP....tak sme se domluvily že pojede kousek s náma....že si to chci půjčit a světe div se.....v lese se s tím neztratí....na lehky  a střední enduro to není uplně špatný.....vykon by stačil....tlumiče byly měky(až moc) ale mě to sedlo.....spiš rebound by to chtelo poštelovat, spojka...žádná tragedie, řazení ----spatně se mi hledal neutral ale to by se dalo naučit.....takže když sme si o tom povidaly skončilo to zase na te cene která je mimo, ale klidně přiznám že sem od te motorky čekal nějakou hruzu na které se jezdit neda..ale ono to jde....

koupil bych si to ?já už nikdy Ne, ale kdybych zacinal a byla cena okolo kila  az 110 tak bych se nebal ji vzít....ale z a cenu co ji prodavaji ani nahodou.....

ted me kamenujte :-)

https://www.youtube.com/watch?v=Yarnkof … e=youtu.be  AJP

Cus, co myslis tim spojka zadna tragedie a ani podvozek? Jako treba prvnich 20 min ok pak uz na prd, nebo jako na zavody cc prvni dve zatacky super a pak to mackat celou rukou a trpet mlaceni podvozku do rukou jak na jednom super videu od ajpfans ? Pokud je to zavodni stroj mel by jsi od toho cekat vic, pokud hobby dual jako drz xr atp. asi se to da s tema mouchama vytrpet a primhourit ocko.

tou spojkou myslim to že se dalo na ni fungovat bez problemu jednim prstem a fungovala mi jak má....na vvmax zadrhavala(mozna jen lanko) ale ve chvily co jsem ji mel pujceno zadrhavala......tlumice mel klučina dost měky takže nemlatily ale na cc urcite ne v tom nastaveni co to bylo(fakt o kus mekci nez na moji kacene) ale v lese mi to vůbec nevadilo....ale to bych musel chtit 4t a ještě jít s cenou jak sem říkal jinam než je......a hlavne začínat a nezkusit do te doby lepší moto:-) nesrovnaval bych s ktm, beta, husibrk a jim podobne...i gas je lepsí...proste bych to prirovnal ktm =VW(koncern) a ajp dacia kterou vlastne taky jezdím:-)


Ale chápu že ti co lepsi moto nezkusili nemaji problém na tom jezdit a veřím že fakt se s tím v lese neztratí......

Jak dlouho jsi na pujcene jel?

 offline 

 

#872 08.08.2016 14:52:31

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Klucííí nepřidělávejte sobě a taky mně práci big_smile , stejně to je většinou mimo a bude se to mazat vyk! .
Když už, tak jen chvalte AJP .... ano 

A videa AJP Fans s reklamou na prodejce taky, protože to je cílená reklama nebo ať si dohodně podmínky s Radůzem ano 

 offline 

 

#873 08.08.2016 15:43:11

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


E bike fandím, to by mohlo být pěkný
AJP 400 ... prakticky to může být s jakýmkoliv motorem, který se vejde do rámu ... asi stejným způsobem postupovali i při volbě 250, protože jinak nechápu, jak by to mohl konstruktér vymyslet. Máme rám ... co se nám tam kurwa vejde ... jo tohle by mohlo ....
AJP Dakar s nádrží 7.5 l ???? jestli jsem přehlídnul přídavný nádrže + povinná zásoba vody, omlouvám se

 offline 

 

#874 08.08.2016 21:16:21

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany napsal(a):


Cus, co myslis tim spojka zadna tragedie a ani podvozek? Jako treba prvnich 20 min ok pak uz na prd, nebo jako na zavody cc prvni dve zatacky super a pak to mackat celou rukou a trpet mlaceni podvozku do rukou jak na jednom super videu od ajpfans ? Pokud je to zavodni stroj mel by jsi od toho cekat vic, pokud hobby dual jako drz xr atp. asi se to da s tema mouchama vytrpet a primhourit ocko.

tou spojkou myslim to že se dalo na ni fungovat bez problemu jednim prstem a fungovala mi jak má....na vvmax zadrhavala(mozna jen lanko) ale ve chvily co jsem ji mel pujceno zadrhavala......tlumice mel klučina dost měky takže nemlatily ale na cc urcite ne v tom nastaveni co to bylo(fakt o kus mekci nez na moji kacene) ale v lese mi to vůbec nevadilo....ale to bych musel chtit 4t a ještě jít s cenou jak sem říkal jinam než je......a hlavne začínat a nezkusit do te doby lepší moto:-) nesrovnaval bych s ktm, beta, husibrk a jim podobne...i gas je lepsí...proste bych to prirovnal ktm =VW(koncern) a ajp dacia kterou vlastne taky jezdím:-)


Ale chápu že ti co lepsi moto nezkusili nemaji problém na tom jezdit a veřím že fakt se s tím v lese neztratí......

Jak dlouho jsi na pujcene jel?

moc dlouho sem na tom nejel jen chvilky při vyjížďce(vyjezdy co mame najete) něco co nezvladl klučina na ajp....chtěl sem vyzkoušet a napsat semjaka je to hrůza .....ale za tu chvilku co jsem to mel v rukách me to fakt překvapilo..... píšu to ještě jednou pro všechny ZA TU CENU CO TO PRODAVAJI ANI NAHODOU ale že by to byl vergl navyhozeni to zase ne....

 offline 

 

#875 08.08.2016 21:22:09

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):


tou spojkou myslim to že se dalo na ni fungovat bez problemu jednim prstem a fungovala mi jak má....na vvmax zadrhavala(mozna jen lanko) ale ve chvily co jsem ji mel pujceno zadrhavala......tlumice mel klučina dost měky takže nemlatily ale na cc urcite ne v tom nastaveni co to bylo(fakt o kus mekci nez na moji kacene) ale v lese mi to vůbec nevadilo....ale to bych musel chtit 4t a ještě jít s cenou jak sem říkal jinam než je......a hlavne začínat a nezkusit do te doby lepší moto:-) nesrovnaval bych s ktm, beta, husibrk a jim podobne...i gas je lepsí...proste bych to prirovnal ktm =VW(koncern) a ajp dacia kterou vlastne taky jezdím:-)


Ale chápu že ti co lepsi moto nezkusili nemaji problém na tom jezdit a veřím že fakt se s tím v lese neztratí......

Jak dlouho jsi na pujcene jel?

moc dlouho sem na tom nejel jen chvilky při vyjížďce(vyjezdy co mame najete) něco co nezvladl klučina na ajp....chtěl sem vyzkoušet a napsat semjaka je to hrůza .....ale za tu chvilku co jsem to mel v rukách me to fakt překvapilo..... píšu to ještě jednou pro všechny ZA TU CENU CO TO PRODAVAJI ANI NAHODOU ale že by to byl vergl navyhozeni to zase ne....

Dikes, ja jen abych pochopil jakou a jak dlouho mas silu na spojku a jeden prst.

 offline 

 

#876 08.08.2016 21:38:44

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

fando....zase ze me nedelej blba....jinak nez jednoprstove spojku nejzdim a uz sam poznam jestli je o moc tezsí stejná lehci nez na moto co jezdím já a od ktm  co mam já potrebujes vyvinout tak o 10% větší sílu, ale řeknu s klidným srdcem že bych celou normalní vyjížďku na ní dal....ALE DOUFAM ŽE NENAPIŠEŠ  ukazana platí lol  protože do toho bych nešel lol 

 offline 

 

#877 08.08.2016 21:46:48

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany:

fando....zase ze me nedelej blba....jinak nez jednoprstove spojku nejzdim a uz sam poznam jestli je o moc tezsí stejná lehci nez na moto co jezdím já a od ktm  co mam já potrebujes vyvinout tak o 10% větší sílu, ale řeknu s klidným srdcem že bych celou normalní vyjížďku na ní dal....ALE DOUFAM ŽE NENAPIŠEŠ  ukazana platí lol  protože do toho bych nešel lol 

Tak si sprav svou ktm, mas ji rozbitou. Jestli ti jde o 10% hure nez na ajp ......

 offline 

 

#878 08.08.2016 21:48:33

AJP FANS CZ
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 385
Založená vlákna
Motorka: AJP PR5 2015, AJP PR5 2016, Gas Gas TXT 280
Věk: mladý
Web
3 4

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany: Fando a nedušoval ses náhodou, že jsi měl motorku půjčenou na xy dní a že jsi měl dost času ji projet a prozkoumat? Tak proč se teď ptáš na spojku a řešíš něco, co už tu bylo tolikrát řečený a vlastně i tebou vyzkoušený (i Jankem, který ji u mně zkoušel a i jinými lidmi. Škoda, že Janek je trochu "kam vítr, tam plášť" a nenapíše to sem, aby se neshodil před váma. Docela si ještě pamatuju na jeho vřelý slova při tý projížďce, škoda, že tak najednou otočil....   a11 
Takže: spojka jedním prstem jde úplně parádně, to že ji na videu mačkám dvěma (na rovinkách) je z důvodu, že jsem prostě dement a na místech, kde nehrozí nic, si spojku zmáčknu dvěma - úleva mému slabému ukazováčku. Doporučil bych ti jít ze sluníčka do chládku, zítra už by mělo být naštěstí chladněji  wink 

K ceně: každý ať si za svoji motorku zaplatí kolik chce, nikomu AJP nenutím. Jen je trapný, jak sem pořád mícháte extreme verzi za nesmyslných 175 tis (to je extreme úlet). Cena je dále odvislá od toho, jak si ji nastaví prodejce. Prostě dej 145 za novou motorku s 2 roky zárukou (nebo o prá tisíc míň za loňský model, který je to samé) a nebo si kup něco jetýho a lepšího za míň peněz. A nebo musíš mít supr známé, kteří ti nějakým, mně neznámým, způsobem seženou novou Husqvarnu za 145 tis. Konkrétně, milí zájemci o AJP, kontaktujte, zde pana xfanyho, on vám sežene wink

Váše podplacená dě*ka, co dává komerci do svých videí  tongue 

Editoval AJP FANS CZ (08.08.2016 21:51:27)


Alles ist Frage der Technik
http://www.youtube.com/ajpfanscz

 offline 

 

#879 08.08.2016 21:49:01

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany:

fando....zase ze me nedelej blba....jinak nez jednoprstove spojku nejzdim a uz sam poznam jestli je o moc tezsí stejná lehci nez na moto co jezdím já a od ktm  co mam já potrebujes vyvinout tak o 10% větší sílu, ale řeknu s klidným srdcem že bych celou normalní vyjížďku na ní dal....ALE DOUFAM ŽE NENAPIŠEŠ  ukazana platí lol  protože do toho bych nešel lol 

Tak si sprav svou ktm, mas ji rozbitou. Jestli ti jde o 10% hure nez na ajp ......

on má na dvoukile 16 maguru, nechápu proč to tam dali a ta jde fakt jednou tak ztuha, co brembo....

 offline 

 

#880 08.08.2016 21:54:06

Filip - SANDOKAAN
Bahnomil
Fotogalerie
Příspěvky: 1818
Založená vlákna
Motorka: už sherco
Věk: 3*
1 3

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


enduroracer napsal(a):

xfany napsal(a):

Filip - SANDOKAAN napsal(a):

xfany:

fando....zase ze me nedelej blba....jinak nez jednoprstove spojku nejzdim a uz sam poznam jestli je o moc tezsí stejná lehci nez na moto co jezdím já a od ktm  co mam já potrebujes vyvinout tak o 10% větší sílu, ale řeknu s klidným srdcem že bych celou normalní vyjížďku na ní dal....ALE DOUFAM ŽE NENAPIŠEŠ  ukazana platí lol  protože do toho bych nešel lol 

Tak si sprav svou ktm, mas ji rozbitou. Jestli ti jde o 10% hure nez na ajp ......

on má na dvoukile 16 maguru, nechápu proč to tam dali a ta jde fakt jednou tak ztuha, co brembo....

jakože jde na dvoukile ztěžka??? nemam nějak přirovnání, ale to by vysvětlovao že mi to na ajp tak nevadilo....

Editoval Filip - SANDOKAAN (08.08.2016 21:56:53)

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů