Off-Road Forum OFFMOTO.COM Off-Road Forum OFFMOTO.COM

Rychlé hledání

ENDURO - CROSS

ČTYŘKOLKY

MOTOTURISTIKA

Cestování (126)
Srazy (72)
Výlety (114)

MOTOSPORT :: ZÁVODY

INZERCE : Motocykly

INZERCE : Ostatní

REKLAMA

AJP PR5 - Reinkarnace XR250?

#501 06.06.2016 12:41:36

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


AJP FANS CZ napsal(a):

xfany: To že máš six days a nedáš do toho korunu, nesouhlasím. Co si tak vzpomínám, tak urvané věci patří k vyjížďkám a spotřebáky typu páčky, řadičky, prasklé plasty k tomu patří a je jedno co máš. Když tak zavzpomínám, tak během 2 vyjížděk s klukama jsem viděl ohlou rozetu na KTM EXC 450, pak ještě prasklý zadní plast (jako měl Jopr) tak an EXC 450 nebo Jankův tekoucí kohout, kdy to položil v jednoduchém výjezdu se slovy: "no jo, to se hold někdy stane" a chtěl to zabalit a jet domů. Nakonec se to nějak dotáhlo a jelo se... Nepopírám, že ty Six daysky a obecně KTMky, Huasbergy atp. jsou s bytelností jinde, jde ale taky o to, jak se co používá. Sám vidím, jak kluci jezdí, ve výjezdu a nespadnou, když zůstanou pod vrcholem a já s tím jebu o zem věčně. Kolikrát mi připadne že padám pořád a nikdo kolem mě big_smile

Ty silence, mit ten kluk ajp a ne tu vsivou six days tak je do 3 mesicu s ajp konec....jak na motoru tak na vsem, na enduru jezdi chvilku, vo tady jde, jde tu o to ze po 5km ta motorka nestartuje, jde o to ze po 16km ta motorka neradi ne ze ma zlomenou radicku ....jde o to ze furt neco, ano pada s tim ale opravdu to nejni nic extra a zadna rychlost nebo z vejsky jako mistr sloofa a jeho pad do hlubin.
Jde o to ze jsem psal ze meli nove moto a padali s tim jak o zivot nasrany do bela.....ale nedali tu vyjizdku do toho korunu....a podsedlaky se ohybali do praveho uhle radicky a dekli motoru zvonily a nic vyk!  Jo ja vim stesti je tak krasna vec.....
Tim chci rict, ze si tim komplikuje zivot.....ty ne....ty jedes jednou za uhersky mesic....baba jezdi pro rohliky jednou za cas....jopr se uz snazi ale ma to nasledky.....

 offline 

 

#502 06.06.2016 12:51:57

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Ale máme je tu obzvlášt vypečené   usch  usch Přijeď někdy ochutnat třeba nejsme takový blbci jak tu před všema vypadáme  usch  usch 

 

#503 06.06.2016 12:58:11

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

xfany:

Ale máme je tu obzvlášt vypečené   usch  usch Přijeď někdy ochutnat třeba nejsme takový blbci jak tu před všema vypadáme  usch  usch 

Jezdim je tam zrat tak dlouho, az jsem prezranej.......

 offline 

 

#504 06.06.2016 13:00:14

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Teď opravim já tebe. Videa super, ale nikde jsem neviděl brutálnější pád motorky, možná si myslel 3:31 na prvním videu ? Tak to jsem proti tomu opravdu Čestmír. To že Ajp je konstrukčně slabší, to tu bylo napsáno už tolikrát, že se divím, proč s tím ztrácíme čas.
To zvedání a pády píšu z toho co jsem byl s vámi a nikdo jste nepadal,  je mi jasný,  že taky někdy upadnete,  nebudu se hádat. To co koho rajcuje mě vůbec nezajímá a je to jen jeho věc, od toho je to tu vlákno a diskuze, aby jsme si to vyříkali. Jak tu bylo psáno chce to jezdit a jezdit.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#505 06.06.2016 13:02:18

babaexc
Uživatel
Fotogalerie
0 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Tak to jiš jiné  a2 

 

#506 06.06.2016 13:06:55

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Teď opravim já tebe. Videa super, ale nikde jsem neviděl brutálnější pád motorky, možná si myslel 3:31 na prvním videu ? Tak to jsem proti tomu opravdu Čestmír. To že Ajp je konstrukčně slabší, to tu bylo napsáno už tolikrát, že se divím, proč s tím ztrácíme čas.
To zvedání a pády píšu z toho co jsem byl s vámi a nikdo jste nepadal,  je mi jasný,  že taky někdy upadnete,  nebudu se hádat. To co koho rajcuje mě vůbec nezajímá a je to jen jeho věc, od toho je to tu vlákno a diskuze, aby jsme si to vyříkali. Jak tu bylo psáno chce to jezdit a jezdit.

No hale ted opraim ja tebe, me neopravuj  lol  Jestli chces videt nase pady tak koukej vic zabrat at taky neco vidis s tech dnu na moto, protoze ja vcera s tebou 16 km padat tak se zastrelim, az kdyz jsi se odpojil sem padal.....divny co  lol 

 offline 

 

#507 06.06.2016 13:07:50

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


babaexc napsal(a):

xfany:

Tak to jiš jiné  a2 

Nejim.....ale chodim i na jine ano 

 offline 

 

#508 06.06.2016 13:10:30

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


sirr:

Máš pravdu, jak říká FANDA,  to je ten vývoj a postupně zjištuju, že se vyvíjím lol chytlo mě to.
O tom psaní příspěvků, taky souhlas, ale píšu většinou v práci,  nebo když neokrádám o čas rodinu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#509 06.06.2016 13:30:05

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

Teď opravim já tebe. Videa super, ale nikde jsem neviděl brutálnější pád motorky, možná si myslel 3:31 na prvním videu ? Tak to jsem proti tomu opravdu Čestmír. To že Ajp je konstrukčně slabší, to tu bylo napsáno už tolikrát, že se divím, proč s tím ztrácíme čas.
To zvedání a pády píšu z toho co jsem byl s vámi a nikdo jste nepadal,  je mi jasný,  že taky někdy upadnete,  nebudu se hádat. To co koho rajcuje mě vůbec nezajímá a je to jen jeho věc, od toho je to tu vlákno a diskuze, aby jsme si to vyříkali. Jak tu bylo psáno chce to jezdit a jezdit.

nejsi proste extra cestmir, nepadas ani extra casto, jsou piloti jako je Ruda nebo Janek kterej to zveda takle celej den a nikdy se nikoho neptal kde je doma ze se vrati.....tak uz to pochop a nepitvej se v tom ze jsi vlastne chudak ze mi nepadame ze tohle a tamto....to je to co rajcuje a kdyz  jsi na to odpovedel ze te to nezajima tak si proste jen ten dalsi......

Dalsi vec je ta ze nikdo jako prochy nebo fans nerekl ze je konstrukcne slaba....to mi prosim ukaz kde to psali kdokoliv kdo ma ajp krom tebe. diky ano 

 offline 

 

#510 06.06.2016 13:37:12

Strejda-GC
Chemik od oranžového jezera°°°
Fotogalerie
Příspěvky: 8201
Založená vlákna
29 22

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

Za dalsi k tomu zvedani a te fyzicky  lol  Taky nejsi prvni a nebudes ani posledni co to zveda.....takle to zvedam ja za deste nebo na snehu furt....dobre mi tak sem jelito......ale jedu.
A to jsou ty neustale vymluvy ktere tu strejdu rajcujou.......kdyz ono...kdyz ja....kdyz tohle a tamto.....

přesně tak, on si myslím, že naše motorky nepadají, on vůbec neví, kolik je třeba úsilí (pádů) než se najede nový potok nebo výjezd nebo nová lokalita, ale ne vole, AJP padá ze všech motorek nejvíce a proto tak trpí  lol když vidím fotky, jak ta motorka je orvaná po 16 km  a vedle toho stojí brko, které je 7 roků sraré a má milion krešů, tak co mu na to mám říct vyk! 


namátkový výčet vybraných výmluv:

jopr napsal(a):

Janek:
Hoši je jasný, že si vždycky něco najdete, jezdím 3 měsíce a ta motorka dostala tolik ran, že se prostě něco musí posrat, tak buďte trochu tolerantní  ano 

jopr napsal(a):

AJP FANS CZ:
Tak o fyzičku strach nemám, dovednost je věc druhá a právě proto bych si to chtěl zkusit a třeba se něčemu přiučit  ano .

pak vidíš fotku, jak je frajer po pár km v koncích a zase napíše

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.
.

prostě buď je hloupý a nebo má problém se EGEM, tak jako Janek v začátcích tongue 

a nejlepší na tom je tohle

jopr napsal(a):

Asi ironie, nevím. Myslím, že chladič na KTM,  taky není nesmrtelný. Ajp je HOBBY , opakuji HOBBY motorka.  ano 

a pak jede do terénu pro zkušené borce s hobby motorkou lol 

tak buď jsem dobrej a zajedu na všem bez keců (tak jako Sally na DR350 nebo DRZ než mu jeblo v hlavě) a nebo na to nemám a držím hubu a nehledám za každým jen výmluvu, že vlastně za to nemůžu protože mám hobby motorku  roll 

jediné pozitivum toho všeho je, že boj  JOPR EGO, je vlastně ukázkou, že v terénu ta motorka  neobstojí a kvalita je mizerná, takže díky Fando a1  ano 

 offline 

 

#511 06.06.2016 13:42:23

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC napsal(a):

xfany napsal(a):

Za dalsi k tomu zvedani a te fyzicky  lol  Taky nejsi prvni a nebudes ani posledni co to zveda.....takle to zvedam ja za deste nebo na snehu furt....dobre mi tak sem jelito......ale jedu.
A to jsou ty neustale vymluvy ktere tu strejdu rajcujou.......kdyz ono...kdyz ja....kdyz tohle a tamto.....

přesně tak, on si myslím, že naše motorky nepadají, on vůbec neví, kolik je třeba úsilí (pádů) než se najede nový potok nebo výjezd nebo nová lokalita, ale ne vole, AJP padá ze všech motorek nejvíce a proto tak trpí  lol když vidím fotky, jak ta motorka je orvaná po 16 km  a vedle toho stojí brko, které je 7 roků sraré a má milion krešů, tak co mu na to mám říct vyk! 


namátkový výčet vybraných výmluv:

jopr napsal(a):

Janek:
Hoši je jasný, že si vždycky něco najdete, jezdím 3 měsíce a ta motorka dostala tolik ran, že se prostě něco musí posrat, tak buďte trochu tolerantní  ano 

jopr napsal(a):

AJP FANS CZ:
Tak o fyzičku strach nemám, dovednost je věc druhá a právě proto bych si to chtěl zkusit a třeba se něčemu přiučit  ano .

pak vidíš fotku, jak je frajer po pár km v koncích a zase napíše

jopr napsal(a):

Hoši na mou fyzičku se vyserte, kdyby jste tu motorku zvedli tolikrát co já v těch krpálech, tak jste taky v prdeli a věřím, že někteří ještě víc. Bla, bla borců jsem poznal v životě hafec.
.

prostě buď je hloupý a nebo má problém se EGEM, tak jako Janek v začátcích tongue 

a nejlepší na tom je tohle

jopr napsal(a):

Asi ironie, nevím. Myslím, že chladič na KTM,  taky není nesmrtelný. Ajp je HOBBY , opakuji HOBBY motorka.  ano 

a pak jede do terénu pro zkušené borce s hobby motorkou lol 

tak buď jsem dobrej a zajedu na všem bez keců (tak jako Sally na DR350 nebo DRZ než mu jeblo v hlavě) a nebo na to nemám a držím hubu a nehledám za každým jen výmluvu, že vlastně za to nemůžu protože mám hobby motorku  roll 

jediné pozitivum toho všeho je, že boj  JOPR EGO, je vlastně ukázkou, že v terénu ta motorka  neobstojí a kvalita je mizerná, takže díky Fando a1  ano 

No hlavne je potreba vedet jestli je to motorkou nebo uz pilotem  lol 


http://www.offmoto.com/domains/offmoto.com/uploads/thumbs/5166_p8141721.jpg

 offline 

 

#512 06.06.2016 13:47:48

green.bear
Bahňák
Fotogalerie
Příspěvky: 481
Založená vlákna
Motorka: KTM EXC 300 22
3 0

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

Ony už rostou? lol 

 offline 

 

#513 06.06.2016 13:49:52

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Teď opravim já tebe. Videa super, ale nikde jsem neviděl brutálnější pád motorky, možná si myslel 3:31 na prvním videu ? Tak to jsem proti tomu opravdu Čestmír. To že Ajp je konstrukčně slabší, to tu bylo napsáno už tolikrát, že se divím, proč s tím ztrácíme čas.
To zvedání a pády píšu z toho co jsem byl s vámi a nikdo jste nepadal,  je mi jasný,  že taky někdy upadnete,  nebudu se hádat. To co koho rajcuje mě vůbec nezajímá a je to jen jeho věc, od toho je to tu vlákno a diskuze, aby jsme si to vyříkali. Jak tu bylo psáno chce to jezdit a jezdit.

nejsi proste extra cestmir, nepadas ani extra casto, jsou piloti jako je Ruda nebo Janek kterej to zveda takle celej den a nikdy se nikoho neptal kde je doma ze se vrati.....tak uz to pochop a nepitvej se v tom ze jsi vlastne chudak ze mi nepadame ze tohle a tamto....to je to co rajcuje a kdyz  jsi na to odpovedel ze te to nezajima tak si proste jen ten dalsi......

Dalsi vec je ta ze nikdo jako prochy nebo fans nerekl ze je konstrukcne slaba....to mi prosim ukaz kde to psali kdokoliv kdo ma ajp krom tebe. diky ano 

Už to pitvat nebudu, je tu prostě tábor blbců a těch druhých.
Konstrukčně jsem myslel ty maličkosti,  proti vašim,  né že rám je na pikaču, bereš to moc doslovně.
Chudáka ze sebe nedělám,  na to mne hodně malo znáš. Spíš jde o to jestli vy ze sebe neděláte bůh ví co, ale to jsme zase u těch dvou táborů a diskuze na měsíc o ničem,nic ve zlém.
To rajcování bylo na strejdu,  že si to bereš i na sebe je tvá věc a , že jsem další, no co pitvat to nebudu.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#514 06.06.2016 13:52:23

Jarynn
Mazák
Fotogalerie
Příspěvky: 4392
Založená vlákna
Místo: Ostrava
Motorka: EXC 300
Věk: 45
14 8

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Kurňa já bych tu tak rád něco napsal,páč toto je fakt pan Výmluva ale ne,seru na to  lol 

 offline 

 

#515 06.06.2016 13:52:40

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


green.bear napsal(a):

xfany:

Ony už rostou? lol 

Zahlidl jsem kozacky a hribky, tak ze rostou ano 

 offline 

 

#516 06.06.2016 13:56:24

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany napsal(a):

jopr napsal(a):

xfany:

Teď opravim já tebe. Videa super, ale nikde jsem neviděl brutálnější pád motorky, možná si myslel 3:31 na prvním videu ? Tak to jsem proti tomu opravdu Čestmír. To že Ajp je konstrukčně slabší, to tu bylo napsáno už tolikrát, že se divím, proč s tím ztrácíme čas.
To zvedání a pády píšu z toho co jsem byl s vámi a nikdo jste nepadal,  je mi jasný,  že taky někdy upadnete,  nebudu se hádat. To co koho rajcuje mě vůbec nezajímá a je to jen jeho věc, od toho je to tu vlákno a diskuze, aby jsme si to vyříkali. Jak tu bylo psáno chce to jezdit a jezdit.

nejsi proste extra cestmir, nepadas ani extra casto, jsou piloti jako je Ruda nebo Janek kterej to zveda takle celej den a nikdy se nikoho neptal kde je doma ze se vrati.....tak uz to pochop a nepitvej se v tom ze jsi vlastne chudak ze mi nepadame ze tohle a tamto....to je to co rajcuje a kdyz  jsi na to odpovedel ze te to nezajima tak si proste jen ten dalsi......

Dalsi vec je ta ze nikdo jako prochy nebo fans nerekl ze je konstrukcne slaba....to mi prosim ukaz kde to psali kdokoliv kdo ma ajp krom tebe. diky ano 

Už to pitvat nebudu, je tu prostě tábor blbců a těch druhých.
Konstrukčně jsem myslel ty maličkosti,  proti vašim,  né že rám je na pikaču, bereš to moc doslovně.
Chudáka ze sebe nedělám,  na to mne hodně malo znáš. Spíš jde o to jestli vy ze sebe neděláte bůh ví co, ale to jsme zase u těch dvou táborů a diskuze na měsíc o ničem,nic ve zlém.
To rajcování bylo na strejdu,  že si to bereš i na sebe je tvá věc a , že jsem další, no co pitvat to nebudu.

Jen to pitvej je to preci forum a diskuze.......
Jasne ze te malo znam, ale ver mi ze poznam ledasco nekdy i po prvnich vetach vim vo co pujde.
Tak promin ze vse beru doslovne, nevedel jsem ze mam preskakovat treba ob dve vety nebo cele dny a nebo stranky  lol 

 offline 

 

#517 06.06.2016 14:02:35

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


Strejda-GC:

Ty si taky frajer,  po 16 km. To startování mě zlobilo už před projížďkou s Fandou. A jestli to řazení se posralo po 20 km s Fandou , nebo bylo načatý už dřív,  To víte s určitostí jen vy.


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#518 06.06.2016 14:06:38

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


xfany:

No já jen, ze tu všichni víte a viděli mé pády, že jsem si vás na chatě nevšiml a nebo když vyjedete kopec a čekáte na mě, tak jsem si nevšiml,  že na mě koukáte
A v autě taky mluvíš jinak, než tady na fóru, já raději zůstanu svůj,  i kdyz pro vás,  jako kokot.

Editoval jopr (06.06.2016 14:10:31)


Nad nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj

 offline 

 

#519 06.06.2016 14:07:37

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

Strejda-GC:

Ty si taky frajer,  po 16 km. To startování mě zlobilo už před projížďkou s Fandou. A jestli to řazení se posralo po 20 km s Fandou , nebo bylo načatý už dřív,  To víte s určitostí jen vy.

Ta fotka vejs je strejda a je to take po 16 km a na stare ymaze 250 wr a jezdil od patku do nedele a byl nacatej tak maximalne v hospode tam kde jsi sedel vcera  lol 

 offline 

 

#520 06.06.2016 14:09:30

Re: AJP PR5 - Reinkarnace XR250?


jopr napsal(a):

xfany:

No já jen, ze tu všichni víte a viděli mé pády, že jsem si vás na chatě nevšiml a nebo když vyjedete kopec a čekáte na mě, tak jsem si nevšiml,  že na mě koukáte

No holt jsme zvedavi jestli jsi celej a taky jak tu situaci resis  ano 

 offline 

 

REKLAMA

Zápatí

Statistika

TOPlist

Copyright © 2007 - 2014 OFFMOTO.COM | Ochrana osobních údajů